رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hamed127

مشکل در نصب google chrome کمک؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان.

یه مدتی هست که یه مشکلی دارم.وقتی میخوام مرورگر google chrome رو نصب کنم این ارور رو میده:

installation failed.the google chrome installer failed to start

این مشکل از موقعی پیش اومد که با آنتی ویروس کامپیوترم رو اسکن کردم و بعدش دیگه نتونستم نصبش کنم.لط??ا راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

حذ??

سلام ورژن قبل رو حذ?? کن

ویرایش شده توسط Ahmad2013

لینک به ارسال
با سلام دوستان.

یه مدتی هست که یه مشکلی دارم.وقتی میخوام مرورگر google chrome رو نصب کنم این ارور رو میده:

installation failed.the google chrome installer failed to start

این مشکل از موقعی پیش اومد که با آنتی ویروس کامپیوترم رو اسکن کردم و بعدش دیگه نتونستم نصبش کنم.لط??ا راهنماییم کنید.

سلام،

شما اول یه بار کامل با آنتی ویروس آپدیت شده ویندوز رو اسکن کن و از سالم بودن خود ویندوز مطمئن شو،

این مشکل برای ویروسی شدن ??ایل اجرایی با ویروسیهایی از سری Win32 هست که این دسته مخصوص خرابکاری در ??ایلهای سیستمی و سروییسی ساخته شدن و متاس??انه با آپدیت نبودن آنتی ویروس و نبود یک ??ایروال قردتمند با هر بار اتصال کاربر به نت، الگوریتم این ویروسها آپدیت میشه ،

حالا من وارد داستان بالا نمیشم و خرجش است??اده از یک آنتی ویروس-??ایروال شناخته شده و بروز هست،

مشکل بعدی احتمالا زمانی بوجود اومده که ??ایل ستاپ دانلود شده قادر به باز شدن نیست به این دلیل که ??ایروال اجازه اجرا شدن این ??ایل رو صادر نکرده یا نمیکنه یا اننکه به هردلیلی آنتی ویروس اجازه را شدنش رو نمیده.

شما با توجه به مسئله آنتی ویروس-??ایروال چندراه داری که باید چک و تست بکنی

1.ورژن ویندوز

2.پاک و سالم بودن ویندوز از لحاظ عدم وجود هر گونه ??ایل مخرب و ویروس.

3.آپدیت بودن ویندوز .

4.آپدیت بودن Google Chrome (من مشکل شما رو در ورژهای 23-24 داشتم)

5.آپدیت بودن Data Base مربوط به آنتی ویروس-??ایروال-اینترنت سیکوریتی

در صورت نبود ویروس-??ایل مخرب-مشکلات اساسی ویندوز ،این مشکل در سورس خود chrome بوجود اومده و تنها کار نصب دوباره آخرین ورژن از همین سایت(البته بهترین راه دانلود ??ایل setup از کروم و نصب از طریق اتصال به سرور گوگل )هست،

اگر بازهم بعد از دانلود و نصب آخرین ورژن از دو راهی که گ??تم مشکل وجود داشت باید یک آنتی ویروس قوی مثل kaspersky-avira-node32 والبته آپدیت شده رو روی همین ویندوزی که است??اده میکنی نصب کنی تا همه ??ایلهای مخرب-مشکوک و ویروسی شناسایی و از بین برن و بعد از اینکار شما باید ویندوز رو تعویض و برنامه رو دوباره نصب کنی.

دیگه توصیه ای ندارم...........

لینک به ارسال

آقا من با یک آنتی ویروس بروز اسکن کرده بودم و بعدش این مشکل پیش اومد.شاید آنتی ویروس یه ??ایل اجرایی رو اشتباها حذ?? کرده باشه.درضمن گوگل کروم من هم ورژن 28 یعنی آخرین ورژن هست که دو سه بار از چند تا سایت مختل?? دانلود کردم بازم کار نکرد.

لینک به ارسال
آقا من با یک آنتی ویروس بروز اسکن کرده بودم و بعدش این مشکل پیش اومد.شاید آنتی ویروس یه ??ایل اجرایی رو اشتباها حذ?? کرده باشه.درضمن گوگل کروم من هم ورژن 28 یعنی آخرین ورژن هست که دو سه بار از چند تا سایت مختل?? دانلود کردم بازم کار نکرد.

دوست عزیز توضیحات رو تا آخر بخون لط??ا...

لینک به ارسال

آخرین ورژن گوگل کروم 28.0.1500.72m هست...

لینک به ارسال

لینک به ارسال

آقا ببخشید ولی من نمی??همم مشکل از کجاست.هر نرم ا??زاری بگید رو کامپیوترم نصب میشه به جز این گوگل کروم که رو اعصابمه.یعنی من به خاطر یه نرم ا??زار باید ویندوز عوض کنم؟ ??ایر??اکس بدون هیچ مشکلی نصب میشه ولی این....

لینک به ارسال

می??همم چی میگی دوست من ،

شما از چه آنتی ویروسی است??اده میکنی؟

شاید مرورگر زمان آپدیت مشکل پیدا کرده،

چندتا عکس از محیط آنتی ویروس و اون ارور در زمان اجرای برنامه بگیر و آپلود کن شاید مشکل چیزه دیگه ای باشه،

قبل از اینکار به من بگو سرعت ص??حه باز کردن شما با اینترنتی که است??اده میکنی در چه حدی هست مثلا ص??حه gmail-email-aol رو چقدر طول میکشه باز بکنه؟

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

ار nod 32 ورژن 6 است??اده میکنم.ولی الآن برا آپدیت دیتابیس یوزرنیم و پسوورد میخواد.سرعت اینترنتم هم الآن خیلی خوبه.تو دو ثانیه ص??حات رو باز میکنه.

لینک به ارسال

دوست عزیز با نرم ا??زار Registry Cleaner میتونی ??ایل های ریجستری که خرابن رو حذ?? کنی که با اینکار به احتمال زیاد مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

داداش ورژن netgate یا avs؟

لینک به ارسال

اگر همه راه ها رو چک کردی و نتیجه نگر??تی آخرین راه همون چیزی هست که در اولین کامنت بهش اشاره کردم یعنی نصب آخرین ورژن کروم از طریق برنامه Web Installer که گوگل روی سروره خودش قرار داده ،

من 3ساله که ??قط با این روش کروم رو نصب میکنم و خود برنامه هروقت به نت وصل باشم اتوماتیک آپدیت میشه و نبازی به دستکاری در محیط رجیستری ویندوزنیست(آپدیتهایی از کروم که از جانب سایتهای مرجع ارائه میشه هیچ کدوم رسمی نیستن و دستی به صورت Portable برای نصب روی سیستم عاملها آماده شده)

به عنوان آخرین جواب قبل از تعویض ویندوز توصیه میکنم کروم رو از روی سیستم به طور کامل Uninstall و بعدش با سرچ در ??ولدرهای hidden شده App Data در ویندوز (users) مربوط به یوزری که با اون لوگین میشی و ویندوز بالامیاد هر ??ایل یا ??ولدری از کوگل کروم موجود بود رو دستی پاک کن

[ATTACH=CONFIG]3959[/ATTACH]

یا از برنامه های ??وق العاده پرقدرت system tweak مثل tune-up utilities-system mechanic برای چک کردن اصولی ویندوز-پیدا کردن ??ایلهای مخرب و مشکل زا-بهبود بخشیدن کارایی برنامه ها از جمله مرورگرها و پلیرها این مشکل رو قبل از تعویض ویندوز پیدا و برطر?? کن.

مو??ق باشی......

دانلود جدیدترین نسخه از کروم با است??اده از Web Installer

لینک به ارسال
ار nod 32 ورژن 6 است??اده میکنم.ولی الآن برا آپدیت دیتابیس یوزرنیم و پسوورد میخواد.سرعت اینترنتم هم الآن خیلی خوبه.تو دو ثانیه ص??حات رو باز میکنه.

شرمنده ،

که جوابها رو با تاخیر قرار میدم به خاطر مشکل اینترنتم هست،

??ایلهای قرنطینه شده در ??ولدر Quaratine رو چک کن ببین چه جیزهایی موجود هست و اگر ستاپ کروم هم بود کلیک راست و گزینه Restore And Exclude From Scanning رو انتخاب کن،

موقع نصب حتما آنتی ویروس رو ی حالت Disable Protection قرار بده،

بهترین سیستم scanning آنلاین رو سایت آنتی ویروس Bitdiffender داره که تا حالا خیلی به من در ویندوزهای xpو7 fبرای پیدا کردن ??ایلهای جدید مخربی هست که به هر دلیلی از حمله بروز نبودن دیتلبیش آنتی ویروس کمک کرده ، نوع و اسم ??ایل ویروسی رو هم ذکر میکنه...

لینک به ارسال

آقا ممنون که راهکارهای زیادی به من نشان دادید.ان شاءالله جواب میده.بازم ممنون:1975:

لینک به ارسال

آقای gamer_2013 نمیدونم چطوری از شماتشکر کنم.واقعا بابت زحماتی که می کشید از شما متشکرم.(البته جسارت به بقیه اعضا نباشه)

کارم را ا??تاد.از شما و تمام کاربران سایت متشکرم.:6::6::6::6::6::6::6::6::6:.................................:51:

لینک به ارسال

سلام،

خداروشکر که با همکاری همگی مشکل حل شد...:4:

لینک به ارسال

سلام من هم همین مشکل رو دارم

سلام من هم همین مشکل رو دارم the google chrome installer failed to start ولی حل نمیشه ویندوزم 7 هست آنتی ویروسم نود6 آپدیت شده و ویندوزم رو هم هر ه??ته آپدیت میکنم من قبلا نصب بوه پاکش کردم اینطوری شده راه دیگه ای نیست

درضمن من هر وقت روی نصبش کلیک میکنم بعد از ارور یه ??ایل به نام google در پروگرم ??ایلم ساخته میشه

لینک به ارسال
سلام من هم همین مشکل رو دارم the google chrome installer failed to start ولی حل نمیشه ویندوزم 7 هست آنتی ویروسم نود6 آپدیت شده و ویندوزم رو هم هر ه??ته آپدیت میکنم من قبلا نصب بوه پاکش کردم اینطوری شده راه دیگه ای نیست

درضمن من هر وقت روی نصبش کلیک میکنم بعد از ارور یه ??ایل به نام google در پروگرم ??ایلم ساخته میشه

دوست عزیز نود 6 با کروم مشکل داره در حد امکان از ورژن 5 است??اده کنین .

لینک به ارسال

ببخشید کروم من هیچ ص??حه ای رو باز نمیکنه حتی همون اول گوگل رو هم باز نمیکنه در حالی که اینترنتم قطع نیست و با دیگر مرور گرا کار میکنه

لینک به ارسال
ببخشید کروم من هیچ ص??حه ای رو باز نمیکنه حتی همون اول گوگل رو هم باز نمیکنه در حالی که اینترنتم قطع نیست و با دیگر مرور گرا کار میکنه

ممکنه مشکلتون در تنظیمات Proxy باشه

از منوی کروم گزینه Settings را انتخاب کنید

4597-1-png

در ص??حه باز شده گزینه Show Advanced settings را انتخاب کنید

4598-2-png

کمی پایینتر بروید و گزینه Change proxy settings را انتخاب کنید

در ص??حه باز شده گزینه LAN Settings را انتخاب کنید و در ص??حه بعد همانند عکس هیچ گزینه ای نباید تیک داشته باشد اگر هم داشت تیکش را بر دارید و OK

4599-3-jpg

ویرایش شده توسط HojabrA

لینک به ارسال
ممکنه مشکلتون در تنظیمات Proxy باشه

از منوی کروم گزینه Settings را انتخاب کنید

4597-1-png

در ص??حه باز شده گزینه Show Advanced settings را انتخاب کنید

4598-2-png

کمی پایینتر بروید و گزینه Change proxy settings را انتخاب کنید

در ص??حه باز شده گزینه LAN Settings را انتخاب کنید و در ص??حه بعد همانند عکس هیچ گزینه ای نباید تیک داشته باشد اگر هم داشت تیکش را بر دارید و OK

4599-3-jpg

ممنون ولی سیتینگم باز نمیشه

لینک به ارسال
ممنون ولی سیتینگم باز نمیشه

سلام،

چون سیستم networking در Chrome برپایه IE نوشته شده شما میتونی از طریق ??رمان inetcpl.cpl در Run به Internet Option دسترسی پیدا بکنی،

شما از ص??جه 1 تا 2 رو مجددا مطالعه کن که یکسری نکات مطرح شده و مشکل یکی از دوستان رو برطر?? کرده.

اما وقتی کروم مشکل پیدا میکنه مربوط به دیتابیس برنامه و اپلیکیشن اصلی هست و راهی به جز پاک کردن و نصب جدیدترین ورژن برنامه وجود نداره چراکه همه راهها برای ر??ع مشکلات دیگه ای هستن واگر کوچکترین Bug و خطایی در برنامه موجود باشه برمیگرده به ورژن کروم نه تنظیمات internet option.....

*آخرین ورژن گوگل کروم در عکس زیر مشخص شده*

[ATTACH=CONFIG]4658[/ATTACH]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...