رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

آموزش کامل باز کردن دسته ps3 +تصویر

پست های پیشنهاد شده

سللم داداش

کارایی که گ??تی رو انجام دادم بهتر شد ولی باز وقتی COD Ghosts online بازی میکنم دکمه ی L3 رو که ??شاز میدم الکی ت??نگ عوض میکنه راهی واسه این مشکل ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mellow::mellow::mellow::mellow::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:

برای منم بعضی وقتا بازم اینجوری میشه ولی خیلی کم مخصوصا L3 ، موقع هایی که اینجوری میشه دسته رو به کنسول وصل کن یکم بازی کن البته قبلش Reset رو بزن ، باید حل بشه ...

اگه نشد یا برد دسته آسیب دیده یا سنسور رو درست تمیزکاری نکردید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
برای منم بعضی وقتا بازم اینجوری میشه ولی خیلی کم مخصوصا L3 ، موقع هایی که اینجوری میشه دسته رو به کنسول وصل کن یکم بازی کن البته قبلش Reset رو بزن ، باید حل بشه ...

اگه نشد یا برد دسته آسیب دیده یا سنسور رو درست تمیزکاری نکردید

مال منم اینجوری بود باز کردم بعد قطعاتش را دوباره سر جاشون گذاشتم بدون هیچ مشکلی درست شد2ماهه بدون هیچ مشکل

لینک به ارسال

سلام من سنسورش رو تمیز کردم ولی هنوزم خود به خود دکمه میزنه چیکار باید کنم ؟

لینک به ارسال

ر??قا منم همین مشکلو دارم. اوایل وقتی با آنالوگ چپ ( l ) ??وتبال بازی می کردم . هر از گاهی یهو می دیدم خود به خود شوت میزنه پاس میده و ... چند بار این مشکل رو با باز و بسته کردن دسته حل کردم چند روز دسته بدون مشکل کار می کرد ولی دوباره بعد چند روز همین مشکل بر می گشت. طوری که دیروز دوباره دسته رو باز کردم و دوباره بستم. آقا این مشکل خیلی شدید تر شده. طوری که ??وتبال بازی میکنم دستم میره رو آنالوگ چپ یا راست انگار داره ضربدر مربع مثلث دایره زده میشه. خلاصه که اصلا نمی تونم با دستم بازی کنم.:-_-:چند بار هم دو باره باز کردم کیتش رو تمیز کردم و ... باز هم درست نشده. الان هم با یه دسته ??یک دارم بازی میکنم . اصلا دکمه هاش به نرمی اورجینالم نیست.:-_-:

یعنی مشکل دسته ام از کجاست؟

لینک به ارسال

سلام دوستان مشکل همه شما با یه راه حل ساده درست میشه دقیقا" وقتی بردو بر میدارید زیر قسمتی که در عکس علامت زدم یه ??لت هست که دستور ها رو منتقل میکنه زیر ??لته یه تیکه ابر مانند هست(گزاشتن واسه ??یکس شدن ??لت به برد که یه مرور زمان این اس??نج خودشو جمع میکنه و ??لت روی برد لغ میزنه) انو بردارید دورشو چند دور چسب نواری یا کاغذی بپیچید به همین سادگی دسته رو ببندید و از بازی لذت ببرید.

10057-zzzz-jpg

کسی مشکلی داشت در خدمتم.

لینک به ارسال

داداش مرسی الان تست میکنم. ایشالله درست شه.:kiss:

لینک به ارسال

ر??قا نظر این دوستمون datis کاملا تایید میشه. مشکله من حل شد. دلیل اصلی مشکل من و چند دوست دیگه همون ??اصله داشتن و ??یکس نبود (شل مربوط به عملکرد تمام کلید ها(عکس بالا)) هستش که با همون یه تیکه دستمال می تونید ??یکسش کنید.ممنون از datis عزیز

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوستان من چند روزی دیر رسیدم بهتون و دوستای دیگه مشکلو حل کردن چون تازه اومدم این انجمن...دقیقا چند ماهی بود منم همین مشکلو داشتم و با همین راهکار دسته درست شد میخواستم یه کمکی کنم که دیر شد :=z: دقیقا 99 در صد مشکل قاطی کردن دسته همین لاستیک اس??نجی کوچولو هستش که هرچیزی مشابه اون رو جایگزین بکنین مشکل حل میشه.....موید باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان من دسته ای ps3 دارم کار میکنه ولی با کابل usb شارژر نمیشه به کامپیوتر هم می زنم با کابل هیچ عکس العملی نشون نمیده مشکل از کجاست لط??ا راهنمایی بکنید.

باتشکر

لینک به ارسال

سلام دوستان

منم یه مشکلاتی با دسته کنسولم دارم دکمه‌ی جهت بالا بالای آنالوگ چپ رو که می زنم انگار چند تا دکمه دیگه مثل l2 و جهت راست و چپ هم عمل می کنند. می خواستم ببینم این هم با ضخیم کردن اون قطعه لاستیکی حل می شه؟ بعد این که تصاویر باز کردن دسته که تو این تاپیک هست همش پریده دوستان کسی آموزش ویدیویی جایی سراغ نداره؟

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...