رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

دانلود کاستوم فریمور Rogero CFW 4.46 v1.01 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان و استادان عزیز

من یه مشگلی دارم با دستگام

اول اینکه ??ریمور 3.55 روی دستگاه نصب بود و بعد با نصب یک سی دی برای بازی آپگرید شد به ورژن بالاتر . چون اون موقع هنوز ورژن های جدید نیومده بود دستگاه رو بردم توپخانه و به ورژن 3.455 دانگرید کرد و گ??ت دیگه این دستگاه به هیچ وجه آپگرید نمیشه خیالت راحت باشه .

این دستگاهو برای دخترم خریدم و با وجود بازیهای جدید و ورژنهای جدیدی که اومده میخوام آپگرید کنم ولی نمیشه . در ضمن مولتی من 4.20 رو دان کردم وروی دستگاه نصب کردم . اگر کسی راه حلی برای این مشگل میدونید برام توضیح بدید ممنون میشم .

با تشکر از زحماتتون .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام به دوستان و استادان عزیز

من یه مشگلی دارم با دستگام

اول اینکه ??ریمور 3.55 روی دستگاه نصب بود و بعد با نصب یک سی دی برای بازی آپگرید شد به ورژن بالاتر . چون اون موقع هنوز ورژن های جدید نیومده بود دستگاه رو بردم توپخانه و به ورژن 3.55 دانگرید کرد و گ??ت دیگه این دستگاه به هیچ وجه آپگرید نمیشه خیالت راحت باشه .

این دستگاهو برای دخترم خریدم و با وجود بازیهای جدید و ورژنهای جدیدی که اومده میخوام آپگرید کنم ولی نمیشه . در ضمن مولتی من 4.20 رو دان کردم وروی دستگاه نصب کردم . اگر کسی راه حلی برای این مشگل میدونید برام توضیح بدید ممنون میشم .

با تشکر از زحماتتون .

سلام اگه تهرانید میتونید ببرید توبخونه و بدید براتون اپدیت کنه. خودتود اپدیت نکنید

لینک به ارسال

با تشکر از راهنماییتون ... بله تهران هستم اگه جای خاصی رو میشناسید پیشنهاد بدید ممنون میشم

البته من ??ریمور GameemaG_Rogero_4.50_CEX_v1.01 و مولتی من GameemaG_Multiman_4.50_V2 رو دانلود کردم

لینک به ارسال

با سلام

من ps3 با ورژن 3.55 دارم. slim هست. مشکلی برای ورژن rogero 4.46 نداره .میتونم آپدیت کنم؟؟؟

لینک به ارسال
با سلام

من ps3 با ورژن 3.55 دارم. slim هست. مشکلی برای ورژن rogero 4.46 نداره .میتونم آپدیت کنم؟؟؟

سلام.خیر مشکلی پیش نمیاد.ولی چرا 4.46؟ورژن ها خیلی جدید تر هم اومده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...