رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

دانلود کاستوم فریمور Rogero CFW 4.46 v1.01 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

خوب باهمون برنامه ایی که

active کردم DEACTIVEنمیشه.حالا آگه بخوام دانگرید کنم اول بایدبه3.55دانگرید کنم بعدآپدیت 3.55 روبریزم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خوب باهمون برنامه ایی که

active کردم DEACTIVEنمیشه.حالا آگه بخوام دانگرید کنم اول بایدبه3.55دانگرید کنم بعدآپدیت 3.55 روبریزم

اگه نمیشه این آموزش دانگرید هست که قدم به قدم توضیح داده اگه مشکلی بود من دارم میرم بیرون به شمارم پیامک بزنین جوابتون رو میدم 09375092883 :1975:

http://forums.p30day.com/t5662.html

لینک به ارسال

دوستان من rogero 4.60 رو به همراه multiman 4.60 رو ریختم و خیلی هم عالی است اما یه مشکلی دارم

من روی هارد دستگاه چند تا بازی داشتم و مقدار زیادی از حجم هارد رو گر??ته بود حالا هنوز همون مقدار کم حجم هارد هست اما مولتی من بازی های قدیمی روی هارد رو نشون نمیده

حالا میخوام یا بازی های قدیمی روی هارد رو پاک کنم یا اینکه حداقل بازی ها بالا بیایند کمک کنید

لینک به ارسال

با سلام و خسته نیاشید

یه سوال دیگه هم دارم

من rogero 4.60 و multiman 4.60 ریختم

من خیلی از بازی های اورجینال رو بدون هیچ مشکلی بوسیله مولتی من کپی کردم و به راحتی اجرا شد ولی روی دو تا بازی مشکل پیدا کردم یعنی مو قع اجرای بازی های کپی شده ص??حه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه این دو بازی عبارتند از

1. call of duty modern warfare 2

2. pro evolution soccer 2009

البته به دوستان بگم که موقع اجرا این دو بازی گزینه BD Mirror رو هم که ??عال میکنم باز بازی اجرا نمیشه

آیا باید هنگام گپی کردن گزینه ای رو انتخاب کنم اگه میشه روش حر??ه ای و درست کپی کردن بازی های اوجینال رو بهم بگید چون من خیلی بازی اورجینال دارم و همچنین دوستانم.

آیا باید بعد از نصب این بازیهای بالا پچی رو اضا??ه اینستال کنم اگه آره لط??ا پچهای مربوطه رو برای دانلود میشه بگذارید مرسی

اگر من از روی دستگاه این گزینه رو بزنم تا بازیهای رو دستگاه پاک بشه آیا rogero و multiman جدیدم هم پاک میشه setting:system settings:format utility

یکی کمک کنه تا من هم خیالم راحت بشه و یه چیزی هم یاد بگیریم

خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون از همـــــــــــــگی

لینک به ارسال
با سلام و خسته نیاشید

یه سوال دیگه هم دارم

من rogero 4.60 و multiman 4.60 ریختم

من خیلی از بازی های اورجینال رو بدون هیچ مشکلی بوسیله مولتی من کپی کردم و به راحتی اجرا شد ولی روی دو تا بازی مشکل پیدا کردم یعنی مو قع اجرای بازی های کپی شده ص??حه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه این دو بازی عبارتند از

1. call of duty modern warfare 2

2. pro evolution soccer 2009

البته به دوستان بگم که موقع اجرا این دو بازی گزینه BD Mirror رو هم که ??عال میکنم باز بازی اجرا نمیشه

آیا باید هنگام گپی کردن گزینه ای رو انتخاب کنم اگه میشه روش حر??ه ای و درست کپی کردن بازی های اوجینال رو بهم بگید چون من خیلی بازی اورجینال دارم و همچنین دوستانم.

آیا باید بعد از نصب این بازیهای بالا پچی رو اضا??ه اینستال کنم اگه آره لط??ا پچهای مربوطه رو برای دانلود میشه بگذارید مرسی

اگر من از روی دستگاه این گزینه رو بزنم تا بازیهای رو دستگاه پاک بشه آیا rogero و multiman جدیدم هم پاک میشه setting:system settings:format utility

یکی کمک کنه تا من هم خیالم راحت بشه و یه چیزی هم یاد بگیریم

خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون از همـــــــــــــگی

دوست عزیز منظورت روجرو و مولتی من 4.40 هست ، چون 4.60 نداریم

لینک به ارسال

دوست عزیزم GOW ببخشید اشتباه تایپ کردم

بله rogero 4.46 و multiman 4.46

البته من ??رمت کردم و روجرو 4.46 موند روی دستگاهم ولی مولتی من 4.46 پاک شد که دوباره اینستال کردم . البته تمام بازیهام پاک شد که خوشبختانه یه کپی ازشون تو کامپیوتر داشتم.

اگه میشه توضیح بدید برای د??عات بعد که اگه ورژن جدید ریختم چگونه بازی های روی هارد رو که نمی شناسه اجرا کنه ؟ یا باید قید بازی های روی هارد رو بزنم و ??رمت کنم و دوباره بازی ها رو روی هارد نصب کنم

دوست عزیز GOW بازم ازت ممنون که پاسخ دادی مــــــــــــــــــــــــ ـرســــــــــــــی

لینک به ارسال
دوست عزیزم GOW ببخشید اشتباه تایپ کردم

بله rogero 4.46 و multiman 4.46

البته من ??رمت کردم و روجرو 4.46 موند روی دستگاهم ولی مولتی من 4.46 پاک شد که دوباره اینستال کردم . البته تمام بازیهام پاک شد که خوشبختانه یه کپی ازشون تو کامپیوتر داشتم.

اگه میشه توضیح بدید برای د??عات بعد که اگه ورژن جدید ریختم چگونه بازی های روی هارد رو که نمی شناسه اجرا کنه ؟ یا باید قید بازی های روی هارد رو بزنم و ??رمت کنم و دوباره بازی ها رو روی هارد نصب کنم

دوست عزیز GOW بازم ازت ممنون که پاسخ دادی مــــــــــــــــــــــــ ـرســــــــــــــی

دوست عزیز بعضی بازی ها هست که با اینکه داخل هارد میریزی باید از روی دیسک خونده بشه منظورم اینه که باید دیسک داخل دستگاه باشه وگرنه اجرا نمی شه

جز همون روشی که بازی رو کپی میکنی در هارد روش حر??ه ای وجود نداره

لینک به ارسال

من یه سی دی اورجینال هم تو دستگاه میزارم (البته یه سی دی که با خود بازی ??رق کنه) باز هم در بعضی از بازی ها مثل pes 2009 و call of duty modern warfar 2 ص??حه سیاه میشه

آیا پچی باید اینستال کنم اگه آره لط?? کنید پج برای روجروی 4.46 رو بگذارید

خیلی شرمنده که اذیتتون کردم ممنون

لینک به ارسال
سلام

من سیستم رو به ۴.۳۰ اپدیت کردم موقع بالا اومدن سیستم rogero مینویسه بازی ها از مولتی من اجرا می شه ولی وقتی به sistem infomation می رم ورژن ۴.۳۰ می نویسه میتونم این هک رو بریزم یا نه

با سلام بله دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد .

لینک به ارسال
من یه سی دی اورجینال هم تو دستگاه میزارم (البته یه سی دی که با خود بازی ??رق کنه) باز هم در بعضی از بازی ها مثل pes 2009 و call of duty modern warfar 2 ص??حه سیاه میشه

آیا پچی باید اینستال کنم اگه آره لط?? کنید پج برای روجروی 4.46 رو بگذارید

خیلی شرمنده که اذیتتون کردم ممنون

با سلام Game ID بازی خودتون رو بنویسین تا نگاه کنم اگه آپدیتی برای بازی بود قرار میدم .

ویرایش شده توسط mortezatroy

لینک به ارسال

سلام . در بخش آموزش، ??ریم ور 4.30و 4.40 به منظور ارتقا به 4.46 قرار داده شده اند ولی 4.31 به چشم نمی خوره علت خاصی داره؟ از 4.31 می شه مستقیم 4.46 را بدون مشکل نصب کرد؟

لینک به ارسال
سلام . در بخش آموزش، ??ریم ور 4.30و 4.40 به منظور ارتقا به 4.46 قرار داده شده اند ولی 4.31 به چشم نمی خوره علت خاصی داره؟ از 4.31 می شه مستقیم 4.46 را بدون مشکل نصب کرد؟

بله میشه دوست عزیز . :6:

• Like 1

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید...

من هنوز از دانگل تروبلو است??اده میکنم و توی ستینگ دستگاه هم ورژن دستگاه رو زده 4.11 و ...تروبلو ... و از منیجر روجرو است??اده میکنم ، می خواستم بدونم همونطور که طبق آموزش گ??تین دانگل رو جدا و دستگاه رو روشن و آپدیت کنم ؟

من الان آخرین ورژن مولتی من رو دارم روی دستگاه که ??قط برای است??اده از ??ایل منیجرش نصب کردم ، حتما باید مولتی من رو پاک و دوباره نصب کنم ؟

این ورژن ??علی منیجر روجرو که روی دستگاه هست جواب نمیده و باید پاک کنم ؟

بازی های ??علی که دارم از بین میرن و هارد دستگاه ??رمت میشه ؟

اگه نه ، باید برای اجرای بازیهای ??علی حتما از ایبوت و پارم ارجینال است??اده کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین ...

لینک به ارسال
با عرض سلام و خسته نباشید...

من هنوز از دانگل تروبلو است??اده میکنم و توی ستینگ دستگاه هم ورژن دستگاه رو زده 4.11 و ...تروبلو ... و از منیجر روجرو است??اده میکنم ، می خواستم بدونم همونطور که طبق آموزش گ??تین دانگل رو جدا و دستگاه رو روشن و آپدیت کنم ؟

من الان آخرین ورژن مولتی من رو دارم روی دستگاه که ??قط برای است??اده از ??ایل منیجرش نصب کردم ، حتما باید مولتی من رو پاک و دوباره نصب کنم ؟

این ورژن ??علی منیجر روجرو که روی دستگاه هست جواب نمیده و باید پاک کنم ؟

بازی های ??علی که دارم از بین میرن و هارد دستگاه ??رمت میشه ؟

اگه نه ، باید برای اجرای بازیهای ??علی حتما از ایبوت و پارم ارجینال است??اده کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین ...

با سلام باید به 3.55 دانگرید کنین و نصب کنین . مشکلی برای بازی ها و سیو هاتون پیش نمیاد در مورد مولتی من هم آخرین ورژن رو از انجمن دانلود و نصب کنین برای بازی ها هم لازم نیست ایبوت اورجینال است??اده کنین بازی ها بدون پچ و ایبوت اجرا میشن .

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم من ورژن 4.46 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام بازهای ??وتبال pes 2013 , fifa2013 رو اجرا کنم پیغام checking trophies میده :sa0d: لط??ا کمک کنید . آیا نر ا??زار دیگه ای باید نصب کنم.

لینک به ارسال
سلام دوست عزیزم من ورژن 4.46 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام بازهای ??وتبال pes 2013 , fifa2013 رو اجرا کنم پیغام checking trophies میده :sa0d: لط??ا کمک کنید . آیا نر ا??زار دیگه ای باید نصب کنم.

آخرین ورژن مولتی من رو نصب کنین بعد از تنظیمات بازی در مولتی من تیک گزینه Direct Boot رو بردارین و یه دیسک اورجینال هم داخل دستگاه باشه اخرین آپدیت بازی مربوط به کاستوم ??ریمور خودتون رو هم دانلود و نصب کنین مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

یه سوال:

من یه دستگاه گر??تم fat 80gb این دستگاه ??ریمور 4.45 و مولتی من روش نصبه ولی اجرا نمیشه باید چکارش کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال
یه سوال:

من یه دستگاه گر??تم fat 80gb این دستگاه ??ریمور 4.45 و مولتی من روش نصبه ولی اجرا نمیشه باید چکارش کنم؟

با تشکر

با سلام اگه ??ریمور شما اورجینال باشه باید دستگاه شما با E3 Flasher دانگرید شه و دوباره کپی خور شه .

لینک به ارسال

سلام !

من [h=2]Rogero CFW 4.46 v1.01 رو طبق دستور العمل نصب کردم ![/h]و بعدش هم multiMAN ver 04.46.01 BASE CEX رو نصب کردم!

اما وقتی وارد مولتی من میشم و بازی رو انتخاب میکنیم به منوی اصلی برمیگرده و بالای ص??حه پیغام game queit: request event نشون داده میشه و گزینه اجرای بازی نمیاد!

خواهش میکنم راهنمایی کنید! :sweat:

لینک به ارسال
سلام !

من Rogero CFW 4.46 v1.01 رو طبق دستور العمل نصب کردم !

و بعدش هم multiMAN ver 04.46.01 BASE CEX رو نصب کردم!

اما وقتی وارد مولتی من میشم و بازی رو انتخاب میکنیم به منوی اصلی برمیگرده و بالای ص??حه پیغام game queit: request event نشون داده میشه و گزینه اجرای بازی نمیاد!

خواهش میکنم راهنمایی کنید! :sweat:

اگه این نوشته بیاد ??ریمور شما ریباگ هست مطمئن هستین که روجرو نصب کردین ؟

لینک به ارسال
اگه این نوشته بیاد ??ریمور شما ریباگ هست مطمئن هستین که روجرو نصب کردین ؟

عذر میخوام ...

به کل قاطی کردم!

بله . ??ریمور rebug 4.46.1

حالا چه کنم؟!!

لینک به ارسال
عذر میخوام ...

به کل قاطی کردم!

بله . ??ریمور rebug 4.46.1

حالا چه کنم؟!!

اشکال نداره عزیز :1975:

این مشکل نیست چون تو ??ریمور ریباگ این پیغام میاد وقتی از مولتی من بازی رو لود کردین تو Xmb یا همون ص??حه اصلی یا از قسمت app-home بازی رو اجرا کنین یا مثل همیشه روی آیکون دیسک بازی کلیک کنین و وارد بازی بشین البته باید دیسک اورجینال رو کنسول باشه .

لینک به ارسال

راستش دیسک رو میزارم اما دیگه آیکن بازی رو نشون نمیده ...

ویرایش شده توسط nima_73

لینک به ارسال
راستش دیسک رو میزارم اما دیگه آیکن بازی رو نشون نمیده ...

دیسک رو بذارین بعد به مولتی من برید و تو تنظیمات بازی تیک گزینه های BD Mirror و Internal رو بزنین و بازی رو لود کنین اگه از رو آیکون دیسک نشد از app-home بازی رو اجرا کنین . مولتی من هم اخرینورژن باشه تا بهتر جواب بگیرین

لینک به ارسال

دوست عزیز همین کار رو انجام دادم.

ممنون. خیالم رو راحت کردید!

من در مورد اجرای gta v هم مشکل دارم . اینجا مطرح نکنم؟!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...