رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
asm2

*راهنمایی جهت خرید هارد اینترنال و اکسترنال برای Laptop و PC *

پست های پیشنهاد شده

Western Digital Portable My Passport - 1TBنظرتون در باره این هارد که قیمتش حدود 299000تومن هست چیه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.نظری ندارم ولی اگه میخوای هارد یک ترابایت بخری اینو بگیر عالیه :

silicon power armo a80 1tb

هم usb3 و هم usb2 رو ساپورت میکنه

با ps3 هم سازگاری کامل داره

لینک به ارسال
Western Digital Portable My Passport - 1TBنظرتون در باره این هارد که قیمتش حدود 299000تومن هست چیه

با گارانتی آواژنگ و سازگار آخرین قیمتی که دیدم 270 تا280 هزار تومن بوده...

لینک به ارسال
با گارانتی آواژنگ و سازگار آخرین قیمتی که دیدم 270 تا280 هزار تومن بوده...

در چه سایتی دیدی منم برم اونجا

لینک به ارسال

چند روز پیش از یه جایی پرسیدم و قیمتا به خاطر تغییر قیمت $ مقداری پایین اومده...

لینک به ارسال

به نظرم برو بازار خودت و با این گارانتی هایی که اسم بردم بپرس شاید دوباره قیمت ر??ته بالا ولی با علم به اینکه قیمت پایینتری رو داری بپرس و هیچ حر??ی از قیمت نزن !

بازاره کامپیوتر خیلی بد شده. چون هیچ چیزش معلوم نیست یه د??ه میبینی مخری 2ساعت بعد ازرون میشه.

نمیخری 2 روز بد گرون میشه وهیچ ثباتی نداره...

لینک به ارسال
به نظرم برو بازار خودت و با این گارانتی هایی که اسم بردم بپرس شاید دوباره قیمت ر??ته بالا ولی با علم به اینکه قیمت پایینتری رو داری بپرس و هیچ حر??ی از قیمت نزن !

بازاره کامپیوتر خیلی بد شده. چون هیچ چیزش معلوم نیست یه د??ه میبینی مخری 2ساعت بعد ازرون میشه.

نمیخری 2 روز بد گرون میشه وهیچ ثباتی نداره...

دوست عزیز در بارهی برندش چی میگی

لینک به ارسال

من 1 ترا وسترن usb 3 خریدم به هر دری زدم به ps3 نخورد، ??قط باید هاب اداپتور دار بخری که برات کم کم 20 تومن اب میخوره، سیلیکون پاور، ای دیتا یا سیگیت بگیر، درسته کی??یتشون پایین تره ولی سازگار ترند با ps3. راستی هارد اکسترنال های که سونی میگ??ت مخصوص کنسول و تلویزیون های براویا میزنه چی شد؟

لینک به ارسال
سلام.نظری ندارم ولی اگه میخوای هارد یک ترابایت بخری اینو بگیر عالیه :

silicon power armo a80 1tb

هم usb3 و هم usb2 رو ساپورت میکنه

با ps3 هم سازگاری کامل داره

گزینه ی خیلی خوبیه.همچنین ضد اب,ضدضربه و ضدشوک هست.سرعت انتقالش 5 گیگابایت بر ثانیه و قیمت 500gb:260000 و 1tr:360000 هست.

لینک به ارسال

هارد خیلی خوبی هست خودم هم دارم است??اده میکنم ازش :93:

لینک به ارسال
دوست عزیز در بارهی برندش چی میگی

برند خوبی هست و خودم به دونه 500gig ازش دارم ولی باید قبل از خرید به نوع کاربری خودت توجه داشته باشی،

اگر برای ps3 میخوای اس??اده کنی با وجود اینکه دوستان نسخه 500 گیگی از این هارد رو پارتیشن بندی کردن و به ps3 هم شناسایی شده ،

من توصیه میکنم از هارد اکسترنال segate free agent goflex usb3.0 1TB در صورت موجود بودن است??اده بکنی،

لینک به ارسال
برند خوبی هست و خودم به دونه 500gig ازش دارم ولی باید قبل از خرید به نوع کاربری خودت توجه داشته باشی،

اگر برای ps3 میخوای اس??اده کنی با وجود اینکه دوستان نسخه 500 گیگی از این هارد رو پارتیشن بندی کردن و به ps3 هم شناسایی شده ،

من توصیه میکنم از هارد اکسترنال segate free agent goflex usb3.0 1TB در صورت موجود بودن است??اده بکنی،

توق?? تولید شده

لینک به ارسال

یه لیست از هارد های جدید که با ps3 سازگاری کامل دارند رو بگید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
یه لیست از هارد های جدید که با ps3 سازگاری کامل دارند رو بگید.

بعد از توق?? تولید هارد حر??ه ای Segate FreeAgent Goflex Usb31TB مناسبترین هارد برای است??اده روی ps3 هارد Segate Backup Plus Usb3 هست که دوستان بنده در زمینه ps3 مرتب تست کرده و راضی بودن.

سری segat backup plus دو ورژن 500 و 1000 گیگی داره که اولی در حدود 184تا190 هزاتومن و دومی 270 تا 290 هزار با گارانتی دوساله سازگار ارقام توی بازا موجود هست.

این نکته رو هم عرض کنم که هردو حجم هارد آپشنهای زیر رو دارن:

-USB3

-RPM 7200

-بدون آداپتر مجزا

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

سلام

من هم از همین مدل دارم

سرعتش هنگام کپی کردن بازی ، مخصوصا بازی هایی که ??ایل هاش زیاده پایینه

وگرنه در کامپیوتر که ازش خیلی هم راضی هستم

لینک به ارسال

دوستان امروز هارد یک ترا سونی رو با سه سال گارانتی ایران رهجو(??علا تنها گارانتی سونی) گر??تم، usb 3، روش عکسه ps3 و لپ تاپ وایو و تلویزیون براویا زده که همرو کاملا ساپورت میکنه. خداییش هاردش با کی??یته میگیری دستت می??همی که چیه!!!

قبلا سیگیت و سترن و ای دیتا داشتم ولی همشون پلاستیکی بودن ولی این المینیومی مهم ترین بخشش هم اینه که قیمتش 265 تومنه.

لینک به ارسال
دوستان امروز هارد یک ترا سونی رو با سه سال گارانتی ایران رهجو(??علا تنها گارانتی سونی) گر??تم، usb 3، روش عکسه ps3 و لپ تاپ وایو و تلویزیون براویا زده که همرو کاملا ساپورت میکنه. خداییش هاردش با کی??یته میگیری دستت می??همی که چیه!!!

قبلا سیگیت و سترن و ای دیتا داشتم ولی همشون پلاستیکی بودن ولی این المینیومی مهم ترین بخشش هم اینه که قیمتش 265 تومنه.

الان به خاطر این که اونا پلاستیکی بودن ر??تی یکی دیگه خریدی؟؟؟!!!!

به هر حال مبارکت باشه

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنماییاتان

لینک به ارسال
بعد از توق?? تولید هارد حر??ه ای segate freeagent goflex usb31tb مناسبترین هارد برای است??اده روی ps3 هارد segate backup plus usb3 هست که دوستان بنده در زمینه ps3 مرتب تست کرده و راضی بودن.

سری segat backup plus دو ورژن 500 و 1000 گیگی داره که اولی در حدود 184تا190 هزاتومن و دومی 270 تا 290 هزار با گارانتی دوساله سازگار ارقام توی بازا موجود هست.

این نکته رو هم عرض کنم که هردو حجم هارد آپشنهای زیر رو دارن:

-usb3

-rpm 7200

-بدون آداپتر مجزا

gamer تو داری زیادی قیمت رو مناسب میگی یا سایت دیجی کالا داره زیادی گرون میگه 1tحدود310 در میومد د??عه دیگه اگه میشه و برات مشکلی نداره ادرس ??یس بوکت رو بنویس اگرم که داره خوب هیچی دیگه

لینک به ارسال

در زمن برای است??اده بر روی pc لازم دارم

لینک به ارسال
gamer تو داری زیادی قیمت رو مناسب میگی یا سایت دیجی کالا داره زیادی گرون میگه 1tحدود310 در میومد د??عه دیگه اگه میشه و برات مشکلی نداره ادرس ??یس بوکت رو بنویس اگرم که داره خوب هیچی دیگه

سلام،

دوست گرامی قیمتهایی که قرار میدم همگی با لحاظ قیمت گارانتی هستن.

چراکه باید با کاهش قیمت $، قطعات کامپیوتر هم به این میزان کاهش قیمت داشته باشن،

قیمت BackUp Plus500 به 184تا192و backup plus1TB به 258تا260 تا268 در چند دقیقه گذشته رسیده...

لینک به ارسال
[QUOTE=asm2;28499]در زمن برای است??اده بر روی pc لازم دارم[/QUOTE] اگر روی مادربورد شما پورت[B] USB3.0 و CPU 64بیتی [/B]موجود باشه با نصب ویندوزی 64 بیت و رم [COLOR=#a52a2a][B]DDR3 [/B][/COLOR]از ??رکانس [U][COLOR=#ff0000][B]1333تا1600 [/B][/COLOR][/U]نهایت کارایی هارد رو احساس میکنی و میبینی، [B]سه کمپانی و برند زیر بهترین تولید کننده های هارد در هردو زمینه [COLOR=#008080][U]PC و Laptop[/U][/COLOR] هستن که باکلیک روی اسم به سایت مرجع [COLOR=#006400]Redirect [/COLOR]میشی :[/B][CENTER][URL="http://www.adata-group.com/index.php?action=product&cid=2&lan=en&speed=3"] [/URL][B][SIZE=3][URL="http://www.adata-group.com/index.php?action=product&cid=2&lan=en&speed=3"]ADATA [/URL][/SIZE] [/B] [B][SIZE=3][URL="http://www.seagate.com/em/en/external-hard-drives/portable-hard-drives/"]Seagate[/URL][/SIZE] [/B][URL="http://wdc.com/en/products/external/portable/"][B] WD[/B][/URL] [/CENTER]

لینک به ارسال

داداش دارک نس علت این که گ??تم بیای اینجا اینکه ترسیدم تایپکت رو حذ?? کنن میخواستم بگم که نمیتونی لینک ??یلم the great gasby2013رو روی ایمیلم ب??رستی اینم ایمیلم Yahoo! Canada

لینک به ارسال
داداش دارک نس علت این که گ??تم بیای اینجا اینکه ترسیدم تایپکت رو حذ?? کنن میخواستم بگم که نمیتونی لینک ??یلم the great gasby2013رو روی ایمیلم ب??رستی اینم ایمیلم Yahoo! Canada

دوست عزیز این جور سوال ها و در خواست ها رو به صورت پیام خصوصی به شخص مورد نظر بده

در خواستت ربطی به تاپیک نداره

لینک به ارسال

دوست عزیز صبر پیدا کردم با پیام خصوصی برات می??رستم .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...