رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
asm2

*راهنمایی جهت خرید هارد اینترنال و اکسترنال برای Laptop و PC *

پست های پیشنهاد شده

من هارد اکسترنال سی گیت 1 ترابایت دارم ازش راضیم خوبه

و همین طور یک هارد 500 گیگ پی ای کیو . پی کیو آی یه همچین چیزی اونم خوبه

هادر اینترنال کامپیوترمم وسترن دیجیتال خاویار بلک هست که ??وق العادس حتی گاهی با??رهای نزدیک یا بالای 200 مگ در ثانیه میزنه تو جابجائی ??ایلهای ویدوئی با اینکه استانداردش 65 هست کلأ اول وسترن دیجیتال بعد سی گیت خوبن

ای دیتا هم مدل های ضد ضربش خوبن

وسترن دیجیتال که حر?? نداره:619379pjx9hv71jb:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من هارد اکسترنال سی گیت 1 ترابایت دارم ازش راضیم خوبه

و همین طور یک هارد 500 گیگ پی ای کیو . پی کیو آی یه همچین چیزی اونم خوبه

هادر اینترنال کامپیوترمم وسترن دیجیتال خاویار بلک هست که ??وق العادس حتی گاهی با??رهای نزدیک یا بالای 200 مگ در ثانیه میزنه تو جابجائی ??ایلهای ویدوئی با اینکه استانداردش 65 هست کلأ اول وسترن دیجیتال بعد سی گیت خوبن

ای دیتا هم مدل های ضد ضربش خوبن

وسترن دیجیتال که حر?? نداره:619379pjx9hv71jb:

ممنون به خاطر راهنماییت ??ردا قسد دارم س??ارش بدم میتونی بگی سایت دیجی کالا خوبه یا نه

لینک به ارسال
ممنون به خاطر راهنماییت ??ردا قسد دارم س??ارش بدم میتونی بگی سایت دیجی کالا خوبه یا نه

سایت دیجی کالا معرو?? ترین سایت ??روش قطعات الکترونیکی تو ایران هست

لینک به ارسال
سایت دیجی کالا معرو?? ترین سایت ??روش قطعات الکترونیکی تو ایران هست
خب این یعنی قیمت هاش بالاتر از قیمت بازاره یا پایین تر

لینک به ارسال
خب این یعنی قیمت هاش بالاتر از قیمت بازاره یا پایین تر

احتمالا پایین تره.تو قسمت گوشی ها که اینطوری بود.البته من نمیدونم قیمت ها تو بازار تهران چجوریه.من خودم هم ازش یه هارد یک ترابایت خریده بودم که از تو بازار ارزون تر بود

امیدوارم مو??ق باشی.

لینک به ارسال

اون زمان که وضع دلار خراب نبود قیمتاش از بازار تهران گرون تر بود، ولی الان من چند تا گوشیو از علاءالدین قیمت کردم، هم قیمت دیجی بود.

مثلا من xperia ray رو پارسال گر??تم 370 ولی تو دیجی کالا زده بود 590.

xperia z رو چند روز پیش تو بازار قیمت کردم 1690 که قیمت ک?? بازار بود ولی تو دیجی کالا زده 1700.

لینک به ارسال

راستش نظر شخصی من اینه خودت بری پاساژ ایران یا رضا یا پایتخت اونجا بخری تا اینکه از طریق اینترنت بخری من شخصأ هر چی از اینترنت خریدم جالب نبوده حتی یه بار یه ام پی تری پلیر خریدم که حتی 1 ساعت هم کار نکرد:blink: دیگه خودت میدونی

لینک به ارسال

خب گارانتی 2 ساه داره :;-):

لینک به ارسال

من هارد سونی 1 ترا با سه سال گارانتی ایران رهجو از بازار رضا تو چهار راه ولیعصر خریدم 265، ولی برو بازار یه دوری بزن، یه قیمتی بپرس، خواستی پلاک مغازه رو بهت میدم چون کلا جنساش 20-10 تومن ارزون تر بود.

لینک به ارسال
من هارد سونی 1 ترا با سه سال گارانتی ایران رهجو از بازار رضا تو چهار راه ولیعصر خریدم 265، ولی برو بازار یه دوری بزن، یه قیمتی بپرس، خواستی پلاک مغازه رو بهت میدم چون کلا جنساش 20-10 تومن ارزون تر بود.
عزیزم من توی بوشهرم کلا جنسای توی بوشهر 1-خیلی گرونه 2-اشغاله3-گارانتی کمی همدارند با این که دوبی نزدیکمونه و بعدشم من چطوری باید برم تهران اینیکه گ??تی بخرم اخه اونور ایرانه دیگه

لینک به ارسال

ای بابا بخر از همونجا بره زیاد حساس نباش من خودم چندتا مغازه سوال کردم آخرش 112 تومن خریدم سیگیت 1 ترابایتیمو البته این واسه قبل این بود که سیل بیاد تو آسیای شرقی و یهو قیمت هارد بره بالا

ایرانم که کشور لاشخوراس قیمت هر چیزی بره بالا پائین نمیاد دیگه:11:

لینک به ارسال
ای بابا بخر از همونجا بره زیاد حساس نباش من خودم چندتا مغازه سوال کردم آخرش 112 تومن خریدم سیگیت 1 ترابایتیمو البته این واسه قبل این بود که سیل بیاد تو آسیای شرقی و یهو قیمت هارد بره بالا

ایرانم که کشور لاشخوراس قیمت هر چیزی بره بالا پائین نمیاد دیگه:11:

خب همین الان توی سایت قیمتش حدود270تومنه

لینک به ارسال

قیمت این مدل : Western Digital Portable My Passport - 1TB

مابین 260 تا 285 تومن هست .

هارد خیلی خوبی هست من خودم هم است??اده میکنم .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشاوره برای خرید هارد 2ترا sata3

دوستان میخوام یه هارد 2 ترا sata 3 بخرم و میخواستم از مشورت شما است??اده کنم

کاربردم هم نصب ویندوز وگیم ,??یلم ونرم ا??زار و... هستش

??کرنکنم گزینه های زیادی برای انتخاب کردن داشته باشم(وسترن,سیگیت,توشیبا)

ولی باز ممنون میشم از نظراتون است??ده کنم

شما چه گزینه ای رو پیشنهاد میدید؟

یه سوال هم داشتم اینکه هارد 2ترا دقیقا چند گیگش قابل است??اده هست؟

ویرایش شده توسط H03EIN

لینک به ارسال

دوستان میخوام یه هارد 2 ترا sata 3 بخرم و میخواستم از مشورت شما است??اده کنم

کاربردم هم نصب ویندوز وگیم ,??یلم ونرم ا??زار و... هستش

??کرنکنم گزینه های زیادی برای انتخاب کردن داشته باشم(وسترن,سیگیت,توشیبا)

ولی باز ممنون میشم از نظراتون است??ده کنم

شما چه گزینه ای رو پیشنهاد میدید؟

یه سوال هم داشتم اینکه هارد 2ترا دقیقا چند گیگش قابل است??اده هست؟

سلام،

به نظر من در بین هاردهای اینترنال Western Digital کی??یت بهتری نسبت به TOSHIBA و Seagate داره،

پیشنهاد من به شما خرید یک هارد Sestern Digital Caviar Green SATA 3 2.0TB هست که به نسبت قیمت مناسبش از کارایی و کی??یت خوبی هم برخوردار هست.

بسته به نحوه پارتیشن بندی (برای بار اول وسط Setup ویندوز یا در یک هارد پارتیشن بندی شده توسطDisk management یا Mini Tool Partition Wizard-Acronis Disk Director و...) و تعداد پارتیشنها میزان Physical Sector یا ??ضای گر??ته شده از 70 تا 100 گیگ متغییر هست.

قیمت این هارد حدود 290 تا 315 هزارتومن هست که با گارانتی شرکتی و گارانتی سازگار ارقام 2ساله ارائه میشه......

لینک به ارسال
سلام،

به نظر من در بین هاردهای اینترنال Western Digital کی??یت بهتری نسبت به TOSHIBA و Seagate داره،

پیشنهاد من به شما خرید یک هارد Sestern Digital Caviar Green SATA 3 2.0TB هست که به نسبت قیمت مناسبش از کارایی و کی??یت خوبی هم برخوردار هست.

بسته به نحوه پارتیشن بندی (برای بار اول وسط Setup ویندوز یا در یک هارد پارتیشن بندی شده توسطDisk management یا Mini Tool Partition Wizard-Acronis Disk Director و...) و تعداد پارتیشنها میزان Physical Sector یا ??ضای گر??ته شده از 70 تا 100 گیگ متغییر هست.

قیمت این هارد حدود 290 تا 315 هزارتومن هست که با گارانتی شرکتی و گارانتی سازگار ارقام 2ساله ارائه میشه......

ممنون علی جان

ولی اونجور که من شنیدم میگن wd green 5400دور هستش وبرای ارشیو توصیه میشه

wd black 7200 دور هستش که اونم قیمتش حدودا 620 تومانه ولی من بودجم تا اون حد نیست

لینک به ارسال
ممنون علی جان

ولی اونجور که من شنیدم میگن wd green 5400دور هستش وبرای ارشیو توصیه میشه

wd black 7200 دور هستش که اونم قیمتش حدودا 620 تومانه ولی من بودجم تا اون حد نیست

اون هاردهای SATA 2 سری WD Caviar Green بود که 5400 RPM بودن.

من مدل SATA 3 Caviar Green رو پیشنهاد دادم چون Spindle Speed این هارد 7200 RPM هست یا بعبارتی 7200 دور در دقیقه

(Round Per Minute ).

درضمن سری Caviar Black به دلیل کی??یت کارکرد در محاسبات و عملیات قیمت و گارانتی بالاتری دارن......

لینک به ارسال
اون هاردهای SATA 2 سری WD Caviar Green بود که 5400 RPM بودن.

من مدل SATA 3 Caviar Green رو پیشنهاد دادم چون Spindle Speed این هارد 7200 RPM هست یا بعبارتی 7200 دور در دقیقه

(Round Per Minute ).

درضمن سری Caviar Black به دلیل کی??یت کارکرد در محاسبات و عملیات قیمت و گارانتی بالاتری دارن......

علی جان پس با این حساب بین این سه تا گزینه کدوم مدل رو انتخاب کنم

WD GREEN 2T SATA 3

این مدل توشیبا

Seagate Barracuda 7200.14

ویرایش شده توسط H03EIN

لینک به ارسال
علی جان پس با این حساب بین این سه تا گزینه کدوم مدل رو انتخاب کنم

WD GREEN 2T SATA 3

این مدل توشیبا

Seagate Barracuda 7200.14

سلام،

Seagate Barracuda SATA 3 هارد قدرتمندی هست و در اکثر مقایسه های کارکرد تقریبا به WD Cavair Green SATA 3 نزدیک هست،

شما میتونی خودت هم یک تحقیق راجب این دومدل داشته باشی البته باید سریال کامل هارد مورد نظرت رو از سایت سازنده بدست بیاری.

هردو هارد خوبی هستن اما من WD رو پیشنهاد میکنم و راجب TOSHIBA هم نظری ندارم........

لینک به ارسال
سلام،

البته باید سریال کامل هارد مورد نظرت رو از سایت سازنده بدست بیاری.

........

رو چه حساب؟

لینک به ارسال
رو چه حساب؟

سلام ،

یعنی چی روی چه حساب؟

اگر منظورت مدلی که گ??تم بود میتونی تو گوگل و سایت seagate و wd نتایج تستهای بین هاردهای مثلا samsung-wd و seagate رو ببینی،

درمورد سریال هارد هم اگر در سایت WD و سایتهای دیگه مدلی از WD Caviar Green SATA 3 2TB 64MB Buffer دیدی حتما جلوش بعد از اسم و مدل هارد یک سریال نامبر و کد نوشته شده مثلا برای هارد seagate Barracuda سریالی مثل سریال زیر نوشته شده :

ST3000DM001

یا مثلا جلوی مدل هارد 2 ترابایت توشیبا ساتا 3 کد زیر نوشته شده :

DT01ACA200

این سریالها بیانگر مدل یک هارد هست که اگر مثلا خواستی از اصل بودن هارد مطمئن شی میتونی از این سریال که یک کد ثبت شده برای هر هارد هست و میتونه برای یک نوع هارد درنظرگر??ته شده باشه در سایت سازنده برای پیدا کردن اون مدل است??اده کنی.

مو??ق باشی.......

لینک به ارسال
سلام ،

یعنی چی روی چه حساب؟

اگر منظورت مدلی که گ??تم بود میتونی تو گوگل و سایت seagate و wd نتایج تستهای بین هاردهای مثلا samsung-wd و seagate رو ببینی،

درمورد سریال هارد هم اگر در سایت WD و سایتهای دیگه مدلی از WD Caviar Green SATA 3 2TB 64MB Buffer دیدی حتما جلوش بعد از اسم و مدل هارد یک سریال نامبر و کد نوشته شده مثلا برای هارد seagate Barracuda سریالی مثل سریال زیر نوشته شده :

ST3000DM001

یا مثلا جلوی مدل هارد 2 ترابایت توشیبا ساتا 3 کد زیر نوشته شده :

DT01ACA200

این سریالها بیانگر مدل یک هارد هست که اگر مثلا خواستی از اصل بودن هارد مطمئن شی میتونی از این سریال که یک کد ثبت شده برای هر هارد هست و میتونه برای یک نوع هارد درنظرگر??ته شده باشه در سایت سازنده برای پیدا کردن اون مدل است??اده کنی.

مو??ق باشی.......

این سریال که میگی منظورتون اینه که برای هر کسی که یه هارد از یه مدل مثلا ST2000DM001 میخره سریلش ??رق میکنه یا نه همون مدل نامبر منظورتونه

مثل گوشیهای نوکیا که سریالشون رو sms میدی از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنی

ویرایش شده توسط H03EIN

لینک به ارسال

ی سوال مهم داشتم میخام هارد اکسترنال بخرم میخاستم بدونم ت??اوت اکسترنال های پاسپورتی با بقیه اکسترنال ها چیه؟؟مدل پاسپورتی ارزونتره چرا

اگه میشه زود ج بدین

لینک به ارسال
ی سوال مهم داشتم میخام هارد اکسترنال بخرم میخاستم بدونم ت??اوت اکسترنال های پاسپورتی با بقیه اکسترنال ها چیه؟؟مدل پاسپورتی ارزونتره چرا

اگه میشه زود ج بدین

سلام

خب چون قدرت هارد ها با هم ??رق دارن مثلا من الان هارد ADATA 1T رو با قیمت 290تومن گر??تم اما Pasport قیمتش 260 بود.

لینک به ارسال
سلام

خب چون قدرت هارد ها با هم ??رق دارن مثلا من الان هارد ADATA 1T رو با قیمت 290تومن گر??تم اما Pasport قیمتش 260 بود.

منظورتون از قدرت هارد سرعت انتقال ??ایل هاست؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...