رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
amansniper

آموزش آنلاین بازی کردن (psn) . آنبن کردن (id ps اختصاصی) . online pass .. و قرار برای آنلاین

پست های پیشنهاد شده

سلاااام داداش..اگه بتونی بم کمک کنی که دستگاهمو آنبن کنم خیلی گلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

mamno0o0n misham k0makam k0ni

rebug 4.41 hastamm&ban sh0dam 4,5 mahie...:glare:

لینک به ارسال
سلام دوستای گلم... بچه ها من بعد از کلی گشتن تونستم امن ترین حالت آنلاین بازی کردن رو پیدا کنم... الانم دارم last of us-fifa 13-crysis3-nfs most wanted-uncharted 3 - god of war asscensiono بازی میکنم .. کسایی که تمایل به بازی کردن دارن... پخ بدن یا این که با آی دی یاهو من در ارتباط باشن. به زودی ??یلمای آموزشی (3 یا 4 روز دیگه) قرار میدم. که شما رو با روشهای آنبن کردن و همینطور امن کردن کنسول آشنا میکنم.. دوستانی که مایلن add کنن....

rasaaman2@yahoo.com

دوست عزیز اگه آموزشی در این مورد دارین بهتره تو انجمن مطرح کنین تا همه است??اده کنن

لینک به ارسال

دوست خوبم من خودم بن شدم خیلی وقته اگه واقعا روشی م??ید و کارآمد داری بزار که هم من و بقیه دوستان است??اده کنن

خوبی تاپیک ها به هیمنه که همه با هم اطلاعات رو که می دونن به اشتراک بزارند

لینک به ارسال

تو console id بده من هرروز انلاین بازی میکنم تازه اگه بتونی تو سایت consolecrunch.com یه اکانت پرمیوم بگیری هرروز 3 تا unban میده

لینک به ارسال

داداش اگه آموزشی واسه آنبن کردن داری جون من واسه ما بذار که همه است??اده کنن

لینک به ارسال

دارم ??یلم آموزشی رو درست می کنم..... در مورد آنبن باید بگم که به هر دو ن??ر یه آیدی کنسول میدم (که دیر تر بن شین) ...به زودی باهم آنلاین میزنیم.. ??قط یه نکاتی میمونه که باید رعایت کنین ...(همه رو تو ??یلم توضیح میدم) ... دوست عزیز آنبن های consolecrunch حد اقل توسط 25 نقر به طور هم زمان است??اده میشه.. که به 5 ساعت نکشیده بن میشین...(در ضمن احتمال بن کردن اکانتتون هم زیاد میشه) .....

• Like 1

لینک به ارسال

ببین اگه میخوای کمک کنی یکpsid معتبر بدار تا همه است??اده کنند

لینک به ارسال
دارم ??یلم آموزشی رو درست می کنم..... در مورد آنبن باید بگم که به هر دو ن??ر یه آیدی کنسول میدم (که دیر تر بن شین) ...به زودی باهم آنلاین میزنیم.. ??قط یه نکاتی میمونه که باید رعایت کنین ...(همه رو تو ??یلم توضیح میدم) ... دوست عزیز آنبن های consolecrunch حد اقل توسط 25 نقر به طور هم زمان است??اده میشه.. که به 5 ساعت نکشیده بن میشین...(در ضمن احتمال بن کردن اکانتتون هم زیاد میشه) .....

این روش روی روجرو 4.46 جواب میده؟؟؟

لینک به ارسال
دوست عزیز اگه آموزشی در این مورد دارین بهتره تو انجمن مطرح کنین تا همه است??اده کنن
اگه روشی که میخوان واسه اموزش بزارن روی تمام کاستوم ??ریمورها عملی بشه خیلی عالی میشه.

لینک به ارسال

:39368n1b2x3prdz::39368n1b2x3prdz::stretcher::stretcher::stretcher::flapper::flapper::cheerleader3::cheerleader3::cancan::cancan::meatballs::meatballs::meatballs::meatballs::meatballs::139fs108574::139fs108574::139fs108574::balloony::balloony::balloony::JC_cupidgirl::JC_cupidgirl::JC_cupidgirl::confetti:

لینک به ارسال

اقا وقتی کاری نمی کنی برا چی تاپیک می رنی یه راه کاری براا نبن بده دیگه

لینک به ارسال

همچنان منتظریم d:

لینک به ارسال

:confetti:اینم روش تضمینی

با سلام خدمت تمامی دوستان خودم(کسایی که مثل خودم بن شده بودن و کسانی که تازه به جمع ما اضا??ه شدن )

روش آنبن کردن Ps3 رو بهتون آموزش میدم

روش هایی که خودم تست کردم و انجام دادم رو مینویسم و روشهایی که بقیه بچه ها تست کردن رو هم میزارم تا همه است??اده کرده باشیم

بن چیست؟

بن شدن(Ban) به معنی جلوگیری از دسترسی هست که تویه این قسمت یعنی سونی با شناسایی CONSOLE ID شما(که قوانینش رو زیر پا گذاشتید) دسترسی شما رو به PSN قطع کرده مثل عکس زیر:

آن بن چیست؟

ما تویه پروسه (UnBan) میایم کنسول آیدی(به همراه PSID) که تویه لیست سیاه سونی قرار گر??ته رو به صورت موقت با یک کنسول آیدی که تویه لیست س??ید هست عوض میکنیم. به این طریق تا زمانی که شما با این کنسول آیدی جدید شناسایی نشدید به راحتی میتونید به PSN دسترسی داشته باشید

آموزش رویه Rebug 4.41 و Rogero 4.46(دوستان نوشتن که با همین آموزش رویه هر دو ??ریمور کار داده)

دوستانی که مثل من رویه این ??ریمور هستن به طریقی که در زیر مینویسم کار رو انجام بدن تا به PSN دوباره دسترسی پیدا کنن

دوستان معمولا تویه مرحله 3 و 9 اشتباه میکنن که اگه دقت کنن و متن رو درست بخونن مشکلشون حل میشه

همین الان به مرحله 16 برید و اگه میخواید مرحله 16 رو قبل از وارد شدن به آموزش انجام بدین ??قط دوستانی که rogero 4.46 دارن مرحله 16 رو انجام ندن

ابتدا نرم ا??زار PSID PATCH رو از این لینک دریا??ت کنید

یه ??ایل pkg هست تویه بسته ای که دانلود کردید به اسم PSIDPATCH4.40.pkg که اون رو باید رویه یه ??لش Fat32 کپی کنید و رویه Ps3تون نصب کنید

حالا شما به دو ??ایل txt نیاز دارید؛شما باید این دو ??ایل رو یکی با اسم consoleid و psid تویه ??لشتون بسازید(تویه ص??حه اصلی ??لش - خارج از پوشه) (به نکته ته پست حتما دقت کنید)

حال شما به یه PSID نیاز دارید که این PSID رو شما یا میتونید از یه آشنا یا دوست بگیرید یا از طریق برنامه که به صورت رندوم یه عدد به عنوان PSID بهتون میده تهیه کنید اما پیشنهاد من بهتون اینه که اصلا رویه این رندوم PSID حساب نکنید چون تویه 99% PSIDکه به شما میده نامعتبر هست.پس بگردید از یه دوست آشنا یا ویدئو کلوپی که نزدیکتون هست و کنسولهاشون کپی خور هست و وصل نمیشن به نت از اون PSIDش بگیرید.PSID یه رشته 32 کارکتری مخلوط از حرو?? ال??با و عدد هست که اون رو میتونید از تویه مولتی من از رویه تب Setting گزینه System Information تویه خط آخر مشاهده کنید. که به این شکل هست

000000010083000610013AC5DAD78F18

این عدد رو که گیر آوردین به همین شکل تویه ??ایل تکست psid که تویه مرحله 3 ساختین قرار بدین و ??ایل رو Save کنید

حالا ??ایل تکست consoleid رو باز کردید به انتهای عدد PSID خودتون 32تا ص??ر قرار بدین و ذخیرش کنین که میشه این:

کد:

000000010083000610013AC5DAD78F1800000000000000000000000000000000

پس الان دوتا ??ایل داریم تویه ??لشمون به این اسم psid.txt و consoleid.txt که حاوی دو کد بالاست

??لش رو به PS3 بزنید و نرم ا??زاری که مرحله 2 نصب کردید رو اجرا کنید(ص??حه ای شبیه عکس زیر رو مشاهده میکنید) قسمت بالا و پایین PSID و ConsoleID بن شده خودتون رو مشاهده میکنید

حالا باید با دکمه های بالا و پایین دسته(پد) ??لش خودتون رو انتخاب کنید(معمولا USB سمت چپ usb_006 و USB سمت راست usb_000 نام دارد.) معمولا بیشتر دوستان تویه این مرحله اشتباه میکنن

حالا یکبار R1 و یکبار L1 رو ??شار بدید(اگه همه مراحل رو درست انجام داده باشید بدون هیچ خطایی ??قط Consoleid و psid تغییر میکنن به اون چیزی که تویه ??ایل txt ذخیره کردید)

اگه عدد تغییر نکرد یا هر نوع اخطاری رو مشاهده کردید یعنی دارید یکی از مراحل رو اشتباه انجام میدید

اگه عدد ها تغییر کردن دکمه مثلث رو بزنید که از برنامه خارج بشید و برید از PSN لذت ببرید

تبریک شما آنبن شدید

بعد با این اسپو??ر به 4.46 اسپو?? کنید

یه آیدی جدید بسازید(برای اینکار تویه PS3تون از اونجا که کنسول رو خاموش میکنید یه یوزر جدید بسازید و بعد تویه اون یوزر برید PSN ID بسازید)

و از PSN لذت ببرید( سعی کنید اسپو??ر رو قبل از آنبن شدنتون نصب کنید)

اگر مراحل رو درست انجام داده باشید بدون هیچ اروری عدد ها عوض میشه این دو عکس از کنسول خودم

اولی:قبل از تعویض کد(نمایش کد کنسول بن شده خودم)

دومی:عوض شدن هم کنسول آیدی و هم PSID بدون نشون دادن هیچ اروری یعنی انجام درست کار به همراه سانسور

??قط به نکات زیر دقت کنید و اجراشون کنید:

بعد از هر بار خاموش و روشن شدن کنسول باید تغغیر آی دی مجددا صورت گیر پس 2 تا ??ایل TXT خود را در جای امن نگهداری کنید.

به هبچ وجه زمانی که تویه PSN آنلاین هستین وارد مولتی من نشید(موقعی که انلاین هستید به هیچ وجه داخل مولتی من نرید)

بازی Black Ops2 رو به صورت آنلاین بازی نکنید

سعی کنید ترو??ی هاتون رو سینک نکنید

سعی کنید از مولتی من stealth است??اده کنید.

بعد انجام درست اینکار اگه تویه مولتی من هم برید IDPS شما رو همون IDPS واقعی مینویسه نه اینکه عوضش کردین پس اصلا نگران نباشید

این برنامه PSID و Console ID شما رو برای همیشه تغییر نمی ده و با هر بار خاموش و روشن کردن باید این برنامه رو اجرا و R1 , L1 و مثلث رو بزنید،همین!

ویکی Error:

اگه با این خطا مواجه میشید "Unable to Read psid.txt"

یا دو ??ایل مورد نظر تویه ??لشتون نیست

یا دو ??ایل تویه ??لشتون هست و اسمشون رو درست نزاشتید

یا تویه برنامه با دکمه های بالا و پایین به درستی usbتون رو مشخص نکردید

پیغام خطا "is not mounted"

یا ??لشتون وصل نیست

یا با دکمه های پد باید subتون رو بهش معر??ی کنید

کسانی که موقع زدن مثلث که بیان از برنامه بیرون بلک اسکرین میشن و PS3 ق??ل میکنه

یا به دلیل اینه که PSID و Consoleid نامعتبر است??اده کردن(نه بن شده ها) نامعتبر یعنی اصلا تویه رنج PSIDهای گذاشته شده سونی نیست

یا اینکه ورژن این برنامه PSID PATCH به ??ریمورشون نمیخوره و بهتره به ریباگ 4.41 دانگرید کنن

واسه کسایی نوشتم psid.txt که بدونید باید یه ??ایل txt به این اسم بسازید یعنی 2 نکته زیر:

شما نشون دادن پسوند های ??ایلها رو از این آدرس ??عال کردین:

تویه My Computer دکمه Alt رو بزنید

سپس Tools بعد Folder Options

تب view بعد این مورد رو تیکش رو بردارید "hide extensions for known fi type"

حالا پسوند ??ایلها نمایش داده میشه مثلا ته ??ایلهاتون نوشته txt و بدرستی میبینید ??ایلتون اینطور نوشته یا نه psid.txt

اما بعضی بچه ها این کار رو نکردن و میان اسم ??ایل رو میزارن psid.txt که خود ویندوز هم یه txt تهش میندازه پس اسم ??ایلتون مییشه psid.txt.txt که دیگه برنامه نمیشناسش!!!!

دوستان این مورد رو رعایت کنید

این هم یک ConsoleID معتبر(که شامل PSIDهم هست) گر??ته شده از این سایت:ConsoleCrunch - Latest News For PS3 Scene & Jailbreak Scene

کنسول آیدی

کد:

00000001008C0006100055DF1DC2FD9200000000000000000000000000000000

PSID

کد:

00000001008C0006100055DF1DC2FD92

لینک به ارسال

دوست عزیز مرسی از آموزش.من ??قط باید بگم که دنبال یه psid میگردم که آنبن کنم.اگه داری بهم بگو.مرسی.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این روش روی 4.31 هم جواب میده؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من اولین باره که میخواهم انلاین بازی کنم بن و من نشودم یعنی نر??تم تو psn حالا من اگه ??قط اسپو??ر نصب کنم دزسته یا باید تمام کارهارو انجام بدم که گ??تی

لینک به ارسال

ببخشید من هر کاری کردم اکانت جدید ساختم ولی توsign in میگه you have been signed out of play station network یعنی پی میشه جواب بدید

لینک به ارسال

آقا رسا چرا من هرچی شما رو تو یاهو آد میکنم جواب نمیدید؟

منتظرم

لینک به ارسال

دوست عزیز hamed127

نرم ا??زار

PSID PATCH رو که گزاشتم اگه نصب کردی برو توش خودش بالای ص??حه یک PSID نوشته

که 32 حر?? مو??ق باشی:1975::1975:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

alireza124 سلام دوست عزیز بهتر است 4.46 روجرو رونصب کنی اسبو?? نکن اگه سوالی بود درخدمتم

:1975:

ویرایش شده توسط ali5

لینک به ارسال
sleman

سلام ایا شما 4.31 یا 4.40 یا 4.41 هستید اگرهرکدام را به 4.46 روجرو اسبو?? کنی درست می شه ??قط سعی کن قبل از ان بن شدن این کار را انجام دهید مو??ق باشی

لینک به ارسال
amir2211

سلام دوست عزیز مدت اتصال به psn بن شده از اول کل اموزش رو انجام بده

لینک به ارسال

سلام بچه ها باید بگم کسانی که روجرو 4.46 هستند ریباگ4.46 نکنند چون این برنامه روی روجرو 4.46 کار میکنه خودم امتحان کردم :=d:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...