رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

دانلود DLC و UPDATE بازی های Ps3

پست های پیشنهاد شده

Dead space 2

[h=2][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

Twisted Metal

TwistedMetal2012.jpg

Twisted Metal AXEL DLC PACK

*Full FIX*

[bCUS98106]

DLC Version: 1.0

With Online Pass

.ALL.DLC.PACK.rar"]Twisted.Metal.AXEL.DLC.PACK.With.Online.Pass

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال
Battlefield 4 Premium Unlocker

64849608629775150159.jpg

لینک دانلود:

BLUS31162_BATTLEFIELD_4_PREMIUM

سلام.آقا من یه سوال برام پیش اومده.اگه دستگاهم کرک نباشه بتل ??یلدم اورجینال داشته باشم میتونم این آنلوکر رو نصب کنم و بازی کم و بن نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس شد دستگاه اورجینال آپدیت شده باز یم اورجینال

ممنون :;-):

لینک به ارسال
سلام.آقا من یه سوال برام پیش اومده.اگه دستگاهم کرک نباشه بتل ??یلدم اورجینال داشته باشم میتونم این آنلوکر رو نصب کنم و بازی کم و بن نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس شد دستگاه اورجینال آپدیت شده باز یم اورجینال

ممنون :;-):

??قط باید دستگاه هک شده باشه

لینک به ارسال
??قط باید دستگاه هک شده باشه

هک شده هم که بن میشیم باز :ohnoes:

لینک به ارسال
هک شده هم که بن میشیم باز :ohnoes:

بنده شش ماهه که انلاین هستم.بن هم نشدم با هک شده.

لینک به ارسال

پس چرا من بن شدم.هم آیدیم هم کنسولم

تو ک?? بتل??یلد آنلاینم

لینک به ارسال
برای دانلود Patch Update 1.02 مخصوص هردو ورژن و Patch Update 1.03 برای BLUS31147 روی عکسهای زیر کلیک کنید.

Patch Update Version 1.02 BLUS31147

5985-bao-png

Patch Update Version 1.03 ONLY FOR BLUS31147

5985-bao-png

(Patch Update Version 1.02 BLUS31207(Special Edition

5985-bao-png

پس از مدتی سرانجام سه DLC تحت عناوین Skin Pack-Night Fall و DeathStroke منتشر شد.

6104-baodlc-jpg

این DLC ها در غالب دو ??ایل PKG برای ورژن Collector,s Edition با گیم آیدی BLUS31147 روی نت قرار گر??تند.

محتویات این DLCها Challenge Map هایی برای Deathstroke،یک Challenge با عنوان Knight Fall و تعدادی لباس هست.

جهت دانلود این DLC ها برای آیدی BLUS31147 روی لینکهای زیر کلیک کنید*

نحوه نصب DLC به این شکل هست که اول باید آپدیت 1.02 موجود در همین پست مربوط با BLUS31147 را نصب کرده و بعد DLC و DLC Fix را نصب کنید.

توجه داشته باشید که برای اضا??ه شدن این DLC ها به بازی با آیدی BLUS31147 ??قط باید آپدیت و DLC ها را نصب کرده و بعد DLC Fix را نصب کنید.

دوستانیکه مثل خود من آیدی BLUS31207 را دارید ناراحت نباشید چون روش اجرای این DLC ها بر روی ورژن Special Edition ساده هست.:smi.le:

مراحل نصب DLC برای آیدی BLUS31207 مشابه آیدی BLUS31147 هست یعنی ابتدا باید آپدیت 1.02 مخصوص BLUS31207 را از همین پست دانلود و نصب کرده و بعد DLC و DLC Fix را نصب کنید.

تنها ت??اوت این هست که بعد از نصب DLC بر روی BLUS31207 باید وارد مولتیمن شده و با ??شردن کلیدهای Start+Select وارد ??ایل منیجیر شوید،به آدرس زیر ر??ته و محتویات ??ولدر USRDIR از BLUS31147 را به ??ولدر USRDIR موجود در BLUS31207 کپی کنید.

PS3*Root>dev_hdd0>game>BLUS31147>USRDIR

محتویات USRDIR را به USRDIR زیر منتقل کنید*

PS3*Root>dev_hdd0>game>BLUS31207>USRDIR

بعد از انتقال محتویات USRDIR مربوط با BLUS3147 به BLUS31207 ،میتوانید ??ولدر BLUS31147 را از دایرکتوری game پاک کنید.

دوستان هرگز ??ایلها و ??ولدرهای موجود در BLUS31147 مثل param.sfo-ps3logo.dat-ICON0را به ??ولدر BLUS31207 منتقل نکنید چراکه رجیون بازی تغییر کرده-بازی دچار مشکل شده و احتمال این هست که بازی اجرا نشود پس دقت کنید.

پس از نصب DLC و انجام راهکار بالا،بازی را اجرا کنید از قسمت Story Mode وارد Challenge Mode شده و از DLC های اضا??ه شده لذت ببرید.:4:

تاپیک بازی Batman Arkham Origins مخصوص PS3

منبع ??ایلها : Torrent

منبع توضیحات : ??رومهای مرتبط با سونی (PS3HAX-PSX-Scene,...)

ترجمه و ویرایش اختصاصی : Gamer_2013 از انجمن تخصصی P30day.....

سلام گیمر جان

برادر این dlc های جدیدی که اومده ??قط برای نسخه معمولی هست؟یعنی رو اسپشیال نصب نمیشه؟در ضمن من همین بازی رو نسخه معمولی که توسط دوپلکس اومده هم دارم .میگم اگه این نسخه اسپشیال رو هارد اکسترنال باشه و نسخه معمولی رو هارد اینترنال بریزم این دو تا بازی با هم قاطی نمیشن؟یا اگه بخوام اپدیت بریزم واسه نسخه ای که توسط دوپلکس هک شده کدوم اپدیت رو بریزم؟ اپدیت اولی یا دومی؟اگه اپدیت رو بریزم با اپدیتی که برای اسپشیال ریختم قاطی میشه ؟در ضمن این اموزشی که برای نصب dlc های جدید گذاشتی واسه نسخه معمولی یا همون دوپلکس با قبلی ??رق میکنه یا یکیه؟ ممنون میشم جواب بدی

لینک به ارسال
سلام گیمر جان

برادر این dlc های جدیدی که اومده ??قط برای نسخه معمولی هست؟یعنی رو اسپشیال نصب نمیشه؟در ضمن من همین بازی رو نسخه معمولی که توسط دوپلکس اومده هم دارم .میگم اگه این نسخه اسپشیال رو هارد اکسترنال باشه و نسخه معمولی رو هارد اینترنال بریزم این دو تا بازی با هم قاطی نمیشن؟یا اگه بخوام اپدیت بریزم واسه نسخه ای که توسط دوپلکس هک شده کدوم اپدیت رو بریزم؟ اپدیت اولی یا دومی؟اگه اپدیت رو بریزم با اپدیتی که برای اسپشیال ریختم قاطی میشه ؟در ضمن این اموزشی که برای نصب dlc های جدید گذاشتی واسه نسخه معمولی یا همون دوپلکس با قبلی ??رق میکنه یا یکیه؟ ممنون میشم جواب بدی

سلام،

برادر شما یک بار دیگه به ص??حه 31 برو و توضیحات پست 305 رو بخون متوجه موضوع میشی چون جواب سوالاتت رو دادم،

اگر یه ورژن روی هارد داری اول اون رو تست کن اگر نشد بعد ورژنی که روی هارد اکسترنال هست رو تست کن،

قاطی هم نمیشن:gigglesmile:چون در ??ولدر game دو دایرکتوری مجزا براشون ساخته میشه پس ??قط باید پچ آپدیتها رو برای هر ورژن باتوجه به آیدی اون بازی نصب کرده و بعد DLC رو طبق توضیحات پست 305 نصب کنی،

این DLC 100% اجرا میشه چون خودم روی ورژن Special اجرا کردم.

شما توضیحات پست 305 رو با دقت بخون حتما متوجه میشی.....:dancegirl2:

لینک به ارسال
سلام،

برادر شما یک بار دیگه به ص??حه 31 برو و توضیحات پست 305 رو بخون متوجه موضوع میشی چون جواب سوالاتت رو دادم،

اگر یه ورژن روی هارد داری اول اون رو تست کن اگر نشد بعد ورژنی که روی هارد اکسترنال هست رو تست کن،

قاطی هم نمیشن:gigglesmile:چون در ??ولدر game دو دایرکتوری مجزا براشون ساخته میشه پس ??قط باید پچ آپدیتها رو برای هر ورژن باتوجه به آیدی اون بازی نصب کرده و بعد DLC رو طبق توضیحات پست 305 نصب کنی،

این DLC 100% اجرا میشه چون خودم روی ورژن Special اجرا کردم.

شما توضیحات پست 305 رو با دقت بخون حتما متوجه میشی.....:dancegirl2:

برادر ممنون بابت جواب یعنی این :

Batman Arkham Origins BLUS31147 Deathstroke DLC

Batman Arkham Origins BLUS31147 Knight Fall DLC

.rar"]Batman Arkham Origins BLUS31147 All DLC Fix

روی اسپشیال نصب میشه ؟؟ در ضمن من میخوام این کارو کنم که :

الان نسخه اسپشیال رو هارد اکسترنالم هست.نسخه دوپلکس هم دارم ولی هنوز نریختم رو هارد اکسترنالم.??رض میکنیم هر دو تا بازی رو هارد اکسترنالم باشن و من پچ اپدیت 1.02 برای اسپشیال رو ریخته باشم.اون وقت :

1-اگه بخوام پچ اپدیت دوپلکس رو نصب کنم ، با پچ اپدیت اسپشیال که نصبه قاطی نمیشه؟

2-پچ اپدیت دوپلکس رو کدوم رو باید بریزم؟1.02 یا 1.03؟نیازی هست هر دوتا رو بریزم؟یعنی اول 1.02 بعد 1.03 یا ??قط 1.03 رو بریزم کا??یه؟

3-من اگه بخوام dlc جدید رو که برای نسخه دوپلکس هست نصب کنم ??قط رو نسخه دوپلکسی که دارم نشون میده یا رو اسپشیال هم نشون میده؟؟منظورم اینه که dlc مخصوص دوپلکس رو نصب کنم خدای نکرده برای هر دو مشترک نشن!!

4-در اخر هم برادر چرا نگ??تی قبل از نصب dlc ها اپدیت 1.03 نصب بشه؟

لینک به ارسال
برادر ممنون بابت جواب یعنی این :

Batman Arkham Origins BLUS31147 Deathstroke DLC

Batman Arkham Origins BLUS31147 Knight Fall DLC

.rar"]Batman Arkham Origins BLUS31147 All DLC Fix

روی اسپشیال نصب میشه ؟؟ در ضمن من میخوام این کارو کنم که :

الان نسخه اسپشیال رو هارد اکسترنالم هست.نسخه دوپلکس هم دارم ولی هنوز نریختم رو هارد اکسترنالم.??رض میکنیم هر دو تا بازی رو هارد اکسترنالم باشن و من پچ اپدیت 1.02 برای اسپشیال رو ریخته باشم.اون وقت :

1-اگه بخوام پچ اپدیت دوپلکس رو نصب کنم ، با پچ اپدیت اسپشیال که نصبه قاطی نمیشه؟

2-پچ اپدیت دوپلکس رو کدوم رو باید بریزم؟1.02 یا 1.03؟نیازی هست هر دوتا رو بریزم؟یعنی اول 1.02 بعد 1.03 یا ??قط 1.03 رو بریزم کا??یه؟

3-من اگه بخوام dlc جدید رو که برای نسخه دوپلکس هست نصب کنم ??قط رو نسخه دوپلکسی که دارم نشون میده یا رو اسپشیال هم نشون میده؟؟منظورم اینه که dlc مخصوص دوپلکس رو نصب کنم خدای نکرده برای هر دو مشترک نشن!!

4-در اخر هم برادر چرا نگ??تی قبل از نصب dlc ها اپدیت 1.03 نصب بشه؟

سلام،

علی جان پست 305 رو نمیخونی و یه بند سوال میپرسی!!!!:vahidrk:

1.هر ورژنی از بازی باتوجه به آیدی که داره یک پچ آپدیت جداگانه داره.(منظورتو از DUPLEX نمی??همم چون به غیر از ورژن SE من پچ آپدیت و DLC مخصوص ورژن Collector,s رو با آیدی BLUS31147 قرار دادم) شما میتونیپچ آپدیت 1.02 ورژن SE رو پاک کنی و ??قط پچ آپدیت 1.03 ورژن Clollector,s رو بریزی و بعدشم مراحل نصب DLC رو مطابق پست 305 دنبال کنی.

2.اگر میخوای روی BLUS31147 یا همون ورژن Collector,s این DLC اجرا و نصب بشه ??قط پچ آپدیت ورژن 1.02 رو دانلود و نصب کن و بعد طبق پست 305 ??ایل DLC رو نصب کن اگر مشکلی داشتی پچ آپدیت 1.03 رو بریز و بعد DLC و DLC Fix.

3.عزیز این سوال رو تو پست قبلیت هم پرسیدی اگر دو ورژن بازی رو داری برای اینکه راحت و سریع DLC نصب بشه روی همون ورژن Collector,s با آیدی BLUS31147 نصبش کن دیگه حالا نمیدونم منظورت از Duplex چیه!!

4.مهندس من 3 بار تو پست 305 گ??تم قبل از نصب DLC باید پچ آپدیت 1.02 نصب بشه و بعد DLC و DLC Fix رو بریزین،درضمن اونموقع پچ آپدیت 1.03 برای آیدی BLUS31147 منتشر نشده بود که من بعدا اون رو هم قرار دادم و ??علا برای ورژن SE همون پچ آپدیت 1.02 منتشر شده که بدون هیچ مشکلی هم DLC و بازی رو میشه باهاش اجرا کرد.

حالا باز دوباره نخون و هی بپرس..........:electricf:

لینک به ارسال
سلام،

علی جان پست 305 رو نمیخونی و یه بند سوال میپرسی!!!!:vahidrk:

1.هر ورژنی از بازی باتوجه به آیدی که داره یک پچ آپدیت جداگانه داره.(منظورتو از DUPLEX نمی??همم چون به غیر از ورژن SE من پچ آپدیت و DLC مخصوص ورژن Collector,s رو با آیدی BLUS31147 قرار دادم) شما میتونیپچ آپدیت 1.02 ورژن SE رو پاک کنی و ??قط پچ آپدیت 1.03 ورژن Clollector,s رو بریزی و بعدشم مراحل نصب DLC رو مطابق پست 305 دنبال کنی.

2.اگر میخوای روی BLUS31147 یا همون ورژن Collector,s این DLC اجرا و نصب بشه ??قط پچ آپدیت ورژن 1.02 رو دانلود و نصب کن و بعد طبق پست 305 ??ایل DLC رو نصب کن اگر مشکلی داشتی پچ آپدیت 1.03 رو بریز و بعد DLC و DLC Fix.

3.عزیز این سوال رو تو پست قبلیت هم پرسیدی اگر دو ورژن بازی رو داری برای اینکه راحت و سریع DLC نصب بشه روی همون ورژن Collector,s با آیدی BLUS31147 نصبش کن دیگه حالا نمیدونم منظورت از Duplex چیه!!

4.مهندس من 3 بار تو پست 305 گ??تم قبل از نصب DLC باید پچ آپدیت 1.02 نصب بشه و بعد DLC و DLC Fix رو بریزین،درضمن اونموقع پچ آپدیت 1.03 برای آیدی BLUS31147 منتشر نشده بود که من بعدا اون رو هم قرار دادم و ??علا برای ورژن SE همون پچ آپدیت 1.02 منتشر شده که بدون هیچ مشکلی هم DLC و بازی رو میشه باهاش اجرا کرد.

حالا باز دوباره نخون و هی بپرس..........:electricf:

من تا تهش رو خوندم و ??قط دیدم اموزش هست و لینک دانلود ولی جواب سوال هایی که پرسیدم رو الان دادی.در ضمن من من??جر میشم 10 ساعت بگم collectors و یا special به خاطر همین اسم منتشر کنندشون رو میگم.نسخه collector رو دوپلکس هک و منتشر کرد و به خاطر همین من میگم دوپلکس اون یکی هم انگلیک هک و منتشر کرده ولی من چون راحت نیستم میگم اسپشیال :thumbup:

لینک به ارسال

سلام من ر??تم تو ویکیپدیا ??همیدم کلی دی ال سی دیگه برای بتمن ارکام اوریجینز اومده که شما نزاشتیدش مثل دی ال سی رابین و لباس های جدید و همینطور2 چلنج مپ بلک مسک که ??کر کنم بیشتر از اینا هم اومده اگه برید تو ویکیپدیا میبینید چه دی ال سی هایی هست

لینک به ارسال
سلام من ر??تم تو ویکیپدیا ??همیدم کلی دی ال سی دیگه برای بتمن ارکام اوریجینز اومده که شما نزاشتیدش مثل دی ال سی رابین و لباس های جدید و همینطور2 چلنج مپ بلک مسک که ??کر کنم بیشتر از اینا هم اومده اگه برید تو ویکیپدیا میبینید چه دی ال سی هایی هست

سلام

اگه لینک دانلودشون رو دیدید برای ما هم بزارید

با تشکر

لینک به ارسال

Need For Speed Rivals

sw.jpg

Need For Speed : Rivals ALL DLC PACK

*Full FIX*

[bLES01894],[bLUS31201]

DLC Version: 1.10

GOLD FIX V2 With Complete Pack Edition

(COP ULTIMATE PACK, JAGUAR SIMPLY COMPLETE PACK, ULTIMATE RACER PACK)

آپدیت V1.03 را مطابق با آیدی خود دانلود و نصب کنید:

NFS.Rivals.[bLUS31201].Official.Update.V1.03

NFS.Rivals.[bLES01894].Official.Update.V1.03

دانلود GOLD FIX V2 برای ??یکس و اجرای کامل همه پک ها: (برای هر دو آیدی)

Need.For.Speed.Rivals.GOLD.FIX.V2

DLC Content:

The Pack contains:

FERRARI EDITION COMPLETE PACK SPECIALI

- Stop Racers, a step ahead of the cops and beat your rivals with Ferrari Edition Speciali package.

- Includes both Cop and Racer Ferrari versions .

- Take these extreme machines - The Ferrari F40 and Ferrari F50 .

JAGUAR SIMPLY COMPLETE PACK

- Stop Racers, a step ahead of the cops and beat your rivals with just beam Jaguar .

- Includes both Cop and Racer versions Jaguar.

- Enjoy the beautiful and most advanced ever created driving Jaguar , Jaguar C- X75 Prototype, and the first hypercar world , Jaguar XJ220 .

COP ULTIMATE PACK

- Nissan GT -R Black Edition Cop Car

- Advanced Search Technology

- Custom Livery to personalize your car

GARAGE LOADED PACK (aka ULTIMATE RACER PACK)

- Muscle Classic Livery ( for Dodge Challenger SRTB )

- Mate VIP Livery Kit

- Track Day Livery

- Bonus Points Deposited speed

- Custom Livery " Colorful Dream"

- Digital Revolution Livery

- Prima Livery Package

- The Viper SRT ATTACK TIME

TIMESAVERS PACK

- Time Savers Pack instantly gives each modification and update every time you unlock and buy new cars in the game .

- Performance improvements ? Your car is already modified with the best of everything for the maximum instantaneous performance.

- Persecution Tech? All you can use is ready to equip .

- And when you want to customize your car , you'll find all the Livery, Color Tattoos and instantly available option to choose .

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

سلام ببخشید من پچ دانلود 1.2 pes2014 رو نصب کردم رو ps3 ولی dlc2 رو هرجای بازی میریزم درست نمیشه... یکی نیست راهنماییم کنه ؟؟؟؟ ممنون میشم

لینک به ارسال

کسی نیست به من کمک کنه ؟؟؟ از مدیرا خواهش میکنم کمک کنن

لینک به ارسال
سلام ببخشید من پچ دانلود 1.2 pes2014 رو نصب کردم رو ps3 ولی dlc2 رو هرجای بازی میریزم درست نمیشه... یکی نیست راهنماییم کنه ؟؟؟؟ ممنون میشم

تا جایی که میدونم ??ایل DLC نصبی هست اگه img هست به پوشه USRDIR کپی کنین

لینک به ارسال

Wwe 2k14 all dlc pack

url.jpg

WWE 2K14 ALL DLC PACK

*Full FIX*

[bLUS31277],[bLES01937]

DLC Version: 1.02

With Online Pass

ابتدا V1.03, V1.02, v1.01 مطابق با آیدی خود دانلود و به ترتیب نصب کنید:

WWE.2K14.[bLES01937].official.Update.V1.01

WWE.2K14.[bLES01937].official.Update.V1.02

WWE.2K14.[bLES01937].official.Update.V1.03

WWE.2K14.[bLUS31277].official.Update.V1.01

WWE.2K14.[bLUS31277].official.Update.V1.02

WWE.2K14.[bLUS31277].official.Update.V1.03

دقت داشته باشید که برای اجرای DLC ها حتما باید آپدیت های V1.01 , V1.02 را نصب کنید اما نصب آپدیت V1.03 اجباری نیست.

دانلود DLC PACK Unlocker برای هر دو آیدی:

WWE.2K.2014.ALL.DLC.PACK.Unlocker

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال
اقا کسی اپدیت fifa14 داره که نقل و انتقالات درست بشه بن شدم نمی تونم به psn برم

سلام.

من به صورت انلاین بازی رو اپدیت کردم.حالا پوشه بازی رو از تو هارد داخلی کنسول کپی کردم.شما اینو کپی کن تو پوشه game تو هارد داخلی ببین کار میکنه یا نه:

BLUS31189

??قط ببین ایدیت همون باشه:thumbup:

لینک به ارسال

من کل پوشه رو گپی کنم

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال
من کل پوشه رو گپی کنم

خب منم همینو گ??تم دیگه:76:

لینک به ارسال

سلام.طریقه نصب اینو یکی توضیح بده من همه dlc هارو نصب کردم این یکی رو نتونستم.ac4منظورمه.آیدیمم:BLES01882

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...