رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

دانلود DLC و UPDATE بازی های Ps3

پست های پیشنهاد شده

ببخشید لینک اپدیتfifa14روخواستم که نقل وانتقالات انجام شده باشه>منمون:lol:

ایدی بازیتون؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ایدی بازیتون؟؟؟
داداش مرسیblus31189:7AD_headspin:

لینک به ارسال

http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLUS31189/BLUS31189_T1/4a16b6276d062dbb/UP0006-BLUS31189_00-FIFA140000000000-A0102-V0100-PE.pkg

اینم برای ایدی شما

بازم میگم:قربون خودت و اواتارت

لینک به ارسال
داداش به جمع ما خوش اومدی

من تقریبا همه جا رو واسه این dlc گشته بودم نتونستم پیدا کنم.

قربونت دادا...من لیست دانلودم پره از بازی های همین سایت اما 2 تا تورنت پیدا کردم اما seed پایین می خوای بت بدم down کنی up کنی رو سایت هر جور صلاحه

لینک به ارسال
قربونت دادا...من لیست دانلودم پره از بازی های همین سایت اما 2 تا تورنت پیدا کردم اما seed پایین می خوای بت بدم down کنی up کنی رو سایت هر جور صلاحه

من نمیتونم دانلود کنم بعد اپلود

لینک به ارسال
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLUS31189/BLUS31189_T1/4a16b6276d062dbb/UP0006-BLUS31189_00-FIFA140000000000-A0102-V0100-PE.pkg

اینم برای ایدی شما

بازم میگم:قربون خودت و اواتارت

داداش اینکه نقل وانتقالات انجام نمیده:mellow:اپدیتی بده که ozilبره ارسنال:blink:

لینک به ارسال
داداش اینکه نقل وانتقالات انجام نمیده:mellow:اپدیتی بده که ozilبره ارسنال:blink:

نداره

خودت نمیتونی ببری؟؟؟

لینک به ارسال
نداره

خودت نمیتونی ببری؟؟؟

نمیشه خودتون درستش کنین بذارید؟؟؟؟

لینک به ارسال
نمیشه خودتون درستش کنین بذارید؟؟؟؟

نه بابا

من تو عمرم ??ی??ا بازی نکردم

لینک به ارسال
من نمیتونم دانلود کنم بعد اپلود
خوب به ادمین سایت بگو من که نمی دونم چی به چیه حتما اونا این کارو میکنن

لینک به ارسال

سلام نقل و انتقلات جدید برای pes 14 برای ps3 اومده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

5856-crysis-3-box-art-ps3-jpg

13353599812844137716.jpg

CRYSIS 3 ALL DLC PACK

*Full FIX*

[bLUS30976],[bLES01649]

DLC Version: 1.04

FULL FIX With All Preorder Packs Included

با نصب The Lost Island DLC به محیط یک جزیر دور ا??تاده در جزایر ??یلیپین س??ر خواهید کرد که یاد آور نسخه ابتدایی CRYSIS برای شما خواهد بود....

ابتدا آپدیت V1.04 را مطابق با آیدی بازی خود دانلود و نصب کنید:

CRYSIS.3.[bLUS30976].Official.Update.V1.04

CRYSIS.3.[bLES01649].Official.Update.V1.04

سپس DLC را دانلود و نصب کرده و در انتها ??یکس را دانلود و نصب نمایید.

دانلود The Lost Island DLC به صورت مستقیم:

CRYSIS.3.[bLUS30976].The.Lost.Island.DLC

دانلود ??یکس به همراه تمامی پک های منتشر شده: (این ??یکس دارای هر دو آیدی میباشد.)

CRYSIS.3.ALL.DLC.PACK.FIX

-----------------------------

راهنمای نصب:

دوستانی که از آیدی BLES01649 است??اده میکنند پس از نصب DLC نسخه BLUS30976 با کمک ??ایل منیجر مولتی من وارد مسیر زیر شوند:

dev_hdd0/game/BLUS30976

پوشه USRDIR را کات کرده و درون مسیر زیر Paste نمایید:

dev_hdd0/game/BLES01649

سپس ??یکس را نصب کرده تا DLC قابل اجرا شود.

---------------------------

مواردی که این DLC و ??یکس به بازی شما اضا??ه میکنند:

DLC Content:

The Lost Island DLC

- This expansion pack transports players to a lush tropical island located off the coast of Ling Shan, the setting of the original Crysis.

- 4 beautiful new multiplayer maps: Ascent, Coastline, Creek & Crossing: Lost Island.

- 2 new multiplayer modes Frenzy and Possession.

- 2 new weapons and a host of new challenges to unlock.

Hunter Edition Pack

- early access to the electric arrow attachment, early access to the Hunter nanosuit modules "Hunter" and "Recon Arrow".

- unique composite bow camo skin, level 5 XP boost for multiplayer

- 3 exclusive dog tags.

Overkill Pack (aka Predator Pack)

- Immediate access to the Typhoon Minigun and weapon custom skin.

- 2 unique & exclusive "Overkill" themed dog tags.

Stalker Pack

- Alpha Jackal Shotgun and weapon custom skin.

- unique silencer attachment

- 2 exclusive "Stalker" themed dog tags.

Brawler Pack

- The Feline X3 SMG and weapon custom skin.

- Available weapon attachments: Tech Scope, Extended Magazines, Hologram Projector.

- Two unique & exclusive “Brawler??? themed dog tags.

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

اجرای dlc با آیدی مختل??

با سلام و خسته نباشید :

من بازی از قبل داشتم سایتی همون بازی را با آیدی جدید و تاریخ انتشار جدید ولینک dlc جدا تو سایتش آورده من سوال کردم اگر این dlc را دانلود کنم امکان اجرای آن هست ، جواب دادن با روش خاصی قابل اجرا است .

اگر روش خاصی سراق دارید بنده را راهنمایی کنید . سپاسگذارم

لینک به ارسال

من DLC . heavy rain را دانلود کردم ...جناب ادمین یا کسی که پست ایجاد کردی تو http://thepiratebay.org/ سرچ بزن پیدا میکنی

لینک به ارسال
با سلام و خسته نباشید :

من بازی از قبل داشتم سایتی همون بازی را با آیدی جدید و تاریخ انتشار جدید ولینک dlc جدا تو سایتش آورده من سوال کردم اگر این dlc را دانلود کنم امکان اجرای آن هست ، جواب دادن با روش خاصی قابل اجرا است .

اگر روش خاصی سراق دارید بنده را راهنمایی کنید . سپاسگذارم

سلام،

برای این کار باید آیدی بازی با DLC هماهنگ بشه یعنی آیدی بازی رو باید برای DLC تغییر بدی که این یعنی به ??رض مثال اگر آیدی بازی BLES01667 و آیدی DLC چیزی مثل BLUS30991 هست باید آیدی یا همون رجیون بازی رو برای اجرا و هماهنگی با DLC تغییر بدی.

این روش تضمینی نیست و اکثر مواقع جواب نمیده اما آموزشی در این رابطه در نت وسایتهای ps3hax و ps3news موجود هست......

لینک به ارسال
من DLC . heavy rain را دانلود کردم ...جناب ادمین یا کسی که پست ایجاد کردی تو http://thepiratebay.org/ سرچ بزن پیدا میکنی

سلام،

دوست عزیز این سایت ??یل تر هست و شما اگر بهش دسترسی داری میتونی دانلود کرده یا لینک مستقیمش رو اگر تورنت نیست در همین تاپیک آپلود کنی.....:93:

لینک به ارسال

the ballad of gay tony

pkg

id: Bles00229

for bles version

rap

the lost and the damned

pkg

id: Bles00229

for bles version

rap

اقا این rap ها چیه؟

لینک به ارسال
سلام،

دوست عزیز این سایت ??یل تر هست و شما اگر بهش دسترسی داری میتونی دانلود کرده یا لینک مستقیمش رو اگر تورنت نیست در همین تاپیک آپلود کنی.....:93:

:))))) این روزا کسی پشت ***** نمی مونه بله من dl کردم حجمش 1gb و این سایتو چک کن لازم نیست update او بگیری ??قط dlc را بگیر البته اگه بلدی اگه هم نبودی بگو یاد میدم و راستی من که نمی تونم up کنم کهDownload Heavy Rain DLC + Update 2.0 CFW.4.21+ Torrent - KickassTorrents

لینک به ارسال
:))))) این روزا کسی پشت ***** نمی مونه بله من dl کردم حجمش 1gb و این سایتو چک کن لازم نیست update او بگیری ??قط dlc را بگیر البته اگه بلدی اگه هم نبودی بگو یاد میدم و راستی من که نمی تونم up کنم کهDownload Heavy Rain DLC + Update 2.0 CFW.4.21+ Torrent - KickassTorrents

سلام،

دوست عزیز همه میتونن Bypass کنن واین روزها کاری نداره،

درمورد بلد بودن یا نبودن هم آخه این موضوعی نیست که کسی بلد نباشه به غیر از شما این روزا خیلیاستاد دانلود P2P و لینک غیر مستقیم هستن.

اما مشکل اینجاست که جون حجم DLC زیاد هست ما بااین نت ذغالی نمیتونیم دانلود و آپلودش کنیم پس یا باید از سایتهای Leecher مثل Rapid Leech و ZBigZ است??اده کنی یا خودت با برنامه و هر روشی که بلدی دانلود و اگر تونستی آپلود کنی یا از مدیریت بخوای در سایت این DLC و Patch Update رو قرار بدن در غیر از اینصورت برای ما مقدور نیست درضمن همراه با DLC باید آخرین Path Update منتشر شده هم دانلود و نصب بشه تا مشکلی پیش نیاد........

GTA V UPDATE VERSION 1.03

1.4 هم اومده

بابت یادآوری ممنون ولی ??علا در پست مربوط به بازی در ص??حه اصلی قرار داده شده و میتونی از همونجا دانلود کنی تا در تاپیک هم قرار بگیره:93:........

لینک به ارسال

سلام.من نمیتونم لینک ***** بزارم

از لینک تورنت هم بسیار ممنون.:thumbup:

لینک به ارسال
4019-4208alsh3er-jpg

Region: [uS] BLUS30418

Release by: propJOE

Size: 174 MB + 49 MB

Language: Eng, Spa, Fra, Ger, Ita

Install Guide BLES00680:

1. Install Patch Update for BLES game, 4.21 users get only official patch, 3.41/3.55 users get fixed patch 1.07.

2. Install DLC FIXED.

3. Copy USRDIR folder from DLC /dev_hdd0/game/BLUS30418/ to your BLES update folder /dev_hdd0/game/BLES00680/.

4. Run your RDR game with MM and choose UNDEAD NIGHTMARE on menu.

چیز هایی که بعد از نصب اضا??ه میشوند:

لینک ها:

PATCH UPDATE 1.07 [bLUS30418: http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLUS30418/BLUS30418_T10/ff7de257fea00d32/UP1004-BLUS30418_00-PATCH000V9550811-A0107-V0100-PE.pkg

PATCH UPDATE 1.07 [bLES00680:http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES00680/BLES00680_T10/1fdb7c3ec221b0bb/EP1004-BLES00680_00-PATCH000V9550811-A0107-V0100-PE.pkg

Myths and Mavericks Bonus Pack FREE:http://ares.dl.playstation.net/cdn/UP1004/BLUS30418_00/BKnqjTpXccYPIKtXqdGLFWOPCJKzBXOLKkTZBQODrZjhWwYsmwzUyCmSMPHZQTXDmCjbCOPUqayuiUzGgeWDgRDTgdubfZKCRYnoz.pkg

با سلام چون من خود بازی رو از همین سایت dl کردم با این id هایی که گذاشتید ??رق داره می شه update با id خود سایت بزارید BLES01294

لینک به ارسال
سلام،

دوست عزیز همه میتونن Bypass کنن واین روزها کاری نداره،

درمورد بلد بودن یا نبودن هم آخه این موضوعی نیست که کسی بلد نباشه به غیر از شما این روزا خیلیاستاد دانلود P2P و لینک غیر مستقیم هستن.

اما مشکل اینجاست که جون حجم DLC زیاد هست ما بااین نت ذغالی نمیتونیم دانلود و آپلودش کنیم پس یا باید از سایتهای Leecher مثل Rapid Leech و ZBigZ است??اده کنی یا خودت با برنامه و هر روشی که بلدی دانلود و اگر تونستی آپلود کنی یا از مدیریت بخوای در سایت این DLC و Patch Update رو قرار بدن در غیر از اینصورت برای ما مقدور نیست درضمن همراه با DLC باید آخرین Path Update منتشر شده هم دانلود و نصب بشه تا مشکلی پیش نیاد........

بابت یادآوری ممنون ولی ??علا در پست مربوط به بازی در ص??حه اصلی قرار داده شده و میتونی از همونجا دانلود کنی تا در تاپیک هم قرار بگیره:93:........

قربونت بابا ما خواستیم ی چیزی یاد بدیم ک?? دست بو نکردم کی بلده کی بلد نیست ??قط نمی خوام حس مصر?? کننده داشته باشم اخه حس بدیه :))) من دانلودش کردم با همون update خودتون کار می کنه حالا اگه مدیر سایت خواست بگه بم که کجا up کنم منم up می کنم:) راستی نت ذغالی چرا اخه من 4 ساله که یه قرون پول واسه گیم و اهنگ ??یلم ندادم به لط?? ایران عزیز ??قط dl :))))))

لینک به ارسال
با سلام چون من خود بازی رو از همین سایت dl کردم با این id هایی که گذاشتید ??رق داره می شه update با id خود سایت بزارید BLES01294

اون نسخه ای که سایت گزاشته دارای تمام dlc های منتشر شده برای این بازی است.

لینک به ارسال
اون نسخه ای که سایت گزاشته دارای تمام dlc های منتشر شده برای این بازی است.
یupdate 1.7 هم توش داره مطمئنی؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...