رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
addictedsnowman

یعنی الان کنسولم بریک شد؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام سعی کردم رو کنسول kiosk 4.46 رو نصب کنم ر??تم رو recovery mode بعد از اونجا نصبش کردم وقتی ریستارت شد یه ص??حه آبی اومد نه نوشته ای نه صدایی ??قط آبی این یعنی چی و چطور بر طر?? میشه؟؟؟

دوست عزیز تو انجمن ??ریمور روجرو 4.46 بود اونو باید نصب میکردین ... هارد کنسول رو در بیارین دوباره وصل کنین اینبار از ریکاوری ??ریمور روجرو رو نصب کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوست عزیز تو انجمن ??ریمور روجرو 4.46 بود اونو باید نصب میکردین ... هارد کنسول رو در بیارین دوباره وصل کنین اینبار از ریکاوری ??ریمور روجرو رو نصب کنین

خیلی ممنون بابت راهنمایی تون ولی نمیره ریکاوری مود

لینک به ارسال
خیلی ممنون بابت راهنمایی تون ولی نمیره ریکاوری مود

سلام،

بعداز خارج کردن هاردازکنسول با یک هارد دیگه تست کن ببین درست میشه..

لینک به ارسال
سلام،

بعداز خارج کردن هاردازکنسول با یک هارد دیگه تست کن ببین درست میشه..

میگم من یه هارد 500gb دارم اونو باید fat32 ??رمت کنم و هارد رو خالی بزارم رو دستگاه؟؟ هیچ ??ایله دیگه نمی خواد

لینک به ارسال
4106-photo-1-jpg

اینم عکسش :((

احتمال داره که ??رمت خروجی تصویر به هم ریخته باشه،

کنسول رو از طریق دگمه پاور ps3 روشن کن تا صدای بیپ بشنوی و انگشتت رو برای چند ثانیه نگه دار تا بیپ دوم رو بشنوی حالا انگشتت رو بردار ببین تنظیمات مربوط به ??رمت و رزولوشن تصویر رو نشون میده یا وارد محیط xmb میشه؟

اگر نشد باید با یک هارد دیگه کنسول رو روشن کنی و مراحل نصب ??ریمور و پیش بگیری که در این راه اساتیدی چون mortezatroy و GOW شمارو راهنمایی میکنن....

لینک به ارسال
میگم من یه هارد 500gb دارم اونو باید fat32 ??رمت کنم و هارد رو خالی بزارم رو دستگاه؟؟ هیچ ??ایله دیگه نمی خواد

اگر هاردت لپتاپی یعنی مثل هارد ps3 باشه با برنامه های مختل??ی میشه format رو انجام داد ولی قبلش باید ببینی مدل هاردت چی هست و چه نرم ا??زارهایی درونش هست!!

لینک به ارسال
اگر هاردت لپتاپی یعنی مثل هارد ps3 باشه با برنامه های مختل??ی میشه format رو انجام داد ولی قبلش باید ببینی مدل هاردت چی هست و چه نرم ا??زارهایی درونش هست!!

هارد من WD external 500gb هست باز میکنم اون توشو ورمی دارم

در ضمن برنامه ها داخل چی هارد PS3 یا اون یکی؟

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

داداش باید هارداینترنال بذاری داخلش نه اکسترنال بعد به نظر منشما بایدبدی بیرون برات درست کنن چون اگه کاری رو اشتباه انجام بدی ممکنه دستگاه کلا از بین بره گر??تی داداش

لینک به ارسال
هارد من WD external 500gb هست باز میکنم اون توشو ورمی دارم

در ضمن برنامه ها داخل چی هارد PS3 یا اون یکی؟

ببخشید چند ساعتی نبودم،

شما باتوجه به مشکلاتی که کنسولت داشت و میخواستی ببری پیش تعمیرکار و آدرس رو هم از من گر??تی و این خرابکاری آخری ??قط شانس بیاری که NAND بورد که نرم ا??زار نوشته شده برای مادربورد ps3 هست مشکل پیدا نکرده باشه که تنها راه انجام دانگرید سخت ا??زاری هست،

اگر سالم باشه بعد از تعویض هارد و روشن کردن سیستم به طور نرمال کنسول هارد رو ??رمت میکنه و نرم ا??زار اصلی کنسول روی هارد نصب میشه و بعد از اون میتونی آپگرید بکنی به ورژنهایی مثل CFW4.21-4.30-4.40-4.41-4.46 و مستلزم این هست که ورژن کنسول شما 3.41 یا 3.55 باشه ویا ورژنهای آ??یشالی که از طر?? تیمهای ریباگ و روجرو پشتیبانی شدن....:93:

لینک به ارسال

میخواستم راهنمایت کنم.ولی بچه ها کامل پاسخ دادند

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...