رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

اموزش ساخت eboot original بابرنامهeboot fix

پست های پیشنهاد شده

ساخت eboot ارجینال (اصلی) با برنامه ebootFIX! ebootMOD!

سلام

من cod black ops داشتم که وقتی اجراش میکردم ص??حه سیاه میشد اما با این برنامه درست شد

??قط کا??ی هست که برنامه را از zip خارج کنید و در پوشه بازی ر??ته و روی eboot بازی مورد نظر چپ کلیک را نگه دارید (drog & drop) و eboot را بلند کنید و روی ایکن ebootMOD.exe بندازید

بعد داخل پوشه ای که eboot قبلی وجود دارد ??ایلی با نام MODIFIED_EBOOT.BIN ایجاد میشود حال شما eboot قبلی را پاک کنید و MODIFIED_EBOOT.BIN را به EBOOT.BIN تغییر نام بدهید و بازی را اجرا کنید

لینک دانلود برنامه

سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 1044x495 می باشد.[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20]nCode.png[/TD]

[TD=class: td2]براي نمايش در سايز اصلي بر روي نوشته كليك كنيد ، مشخصات تصوير هست 802 در380 پيكسل .[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

1.JPGسایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 665x336 می باشد.[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20]nCode.png[/TD]

[TD=class: td2]براي نمايش در سايز اصلي بر روي نوشته كليك كنيد ، مشخصات تصوير هست 665 در336 پيكسل .[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

2.JPG4.JPG

و بعد از این مرحله نام ??ایل را به EBOOT.BIN تغییر دهید

و ایبوت ارجینال رو جایگزین ایبوت قبل کنید مانند توضیحات بالا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها هرکاری میکنم نمیتونم این ایبوت رو بسازم لط??ا یکی ببینه مییتونه برام بسازه:

Download EBOOT BIN

لینک به ارسال

با این روش ر??تین

لینک به ارسال

بله.ساخت ایبوت تموم میشه اما هیچ ایبوتی نمیاد!ایبوت های دیگه رو تونستم بسازم ولی اینو نمیتونم.

لینک به ارسال

امتحان می کنم می گم

لینک به ارسال

ایبوت شما ناقصه دوست عزیز و ??یکس نمیشه

لینک به ارسال

[h=2][/h]

ببخشید من این مطلبم رو اینجا مطرح میکنم. کسی تو تاپیک مورد نظر کمکم نکرده و من بیش از یک روزه منتظرم. گ??تم شاید شما یتونید کمکم کنید!

سلام. خسته نباشید مدیران محترم انجمن. بنده یه مشکل عجیب و غریب پیدا کردم! این مشکل مربوط میشه به اجرای بازی های uncharted 2 Among thieves و Uncharted 3 Drake's Deception . موضوع از این قراره که این دو بازی رو بنده به همراه تمام بازی های انحصاری سونی که تا سه چهر ماه پیش منتشر شده بودند در هارد داخلی کنسول داشتم و ??ریمور بنده Rogero 4.40 بود. تمام بازی ها هم اجرا میشد. البته چند بازی غیر انحضاری هم نصب داشتم که اونها هم اجرا میشدن. اما مشکل از زمانی بوجود اومده که بنده ??ریمور رو به Rogero 4.46 آپدیت کردم. هر دو بازی آنچارتد 2 و 3 دیگه اجرا نمیشن! یعنی بعد از لود شدن در مولتی من وقتی به محیط XMB برمیگردم و روی دیسک میرم تا اجرا شه بازی ص??حه سیاه میشه و انگار دستگاه هنگ میکنه! و ??قط باید دستی ریست یا خاموش بشه! خیلی جالبه که ??قط این دو تا بازی این مشکل رو دارن. هیپکدوم از بازی های دیگه که قبلا روی هارد داشتم و بازی های دیگه ای که دانلود کردم مثل NFS Rivals , Injustice, Batman, COD Ghosts و ... اجرا میشن!! سه شب پیش هم به Rogero 4.50 ارتقا دادم اما همچنان مشکل باقی است!

دستگاه رو به یکی از مغازه دارها که دوست خودمم هست نشون دادم، حتی ایشون از روی دیسک های اوریجینال آنچارتد 2 و 3 بازی رو روی هارد داخلی اجرا کرد اما باز هم نشده! (از روی هارد اکسترنال هم نشده و ضمن اینکه ??عال یا غیر ??عال کردن گزینه ی bd mirror هم تاثیری نداشته)... تا اینکه حر?? آخر ایشون این بوده که دستگاه ایرادی نداره و ??قط یه گزینه میمونه و اون اینه که ??ریمور شما یازی های Region 2 رو نمیخونه!!! نمیدونم والا برای خودم این حر?? عجیبه!! یعنی برطبق گ??ته ایشون بازی های با آیدی BLE که شما بهتر میدونید قابل اجرا نیستن! در یکی دیگه از سایت ها هم این مشکل رو مطرح کردم که البته مدیر اون سایت کلا Rogero رو قبول نداشت! و یکی از کاربران سایت بهم گ??ت که قبلا اون با این مشکل مواجه شده و باید Eboot و Parsam اوریجینال رو واسه ی بازی ها دانلود کنی تا مشکلت برطر?? شه! البته من این کار رو برای Uncharted 2 انجام دادم (حالا نمیدونم روشم درست بود یا غلط) اما باز هم جواب نداد...

واقعا دیگه کلا??ه شدم!! نمیدونم چی کار کنم و کدوم حر?? رو باور کنم! نمیدونم بازی ها روی برای ریجن های دیگه دانلود کنم یا نه! یا اصلا بازی رو به صورت pkg دانلود کنم!

خواهشا شما راهنماییم کنید! این چه مشکلیه بوجود اومده برای من؟

ببخشید ظولانی شد... خواستم کامل توضیح داده باشم!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز به نظر من دستگاه خودت رو به cfw ریباگ 4.46 آپدیت کن بعد بازی آنچاد 3 یا همون 2 رو رو هارد داخلی کپی بعد آخرین ورژن مولتیمن رو نصب کن آخرش رو بازی bd mirror رو ??عال کن مطمعنا مشکلت حل میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...