رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

اموزش هک کردن xbox 360

پست های پیشنهاد شده

اون تاپیک الکی نیست بی احترامی هم نکنین خودم تست کردم اگه کنسول شما ofw بالاتر از 3.55 باشه باید بدون دانگل با اون روش هک کرد

موبایل بد گر??تی منظورو من این بود که اقا سهیل اون تاپیکی نوشتن بعد شما ??رقش رو با اپدت نمی دونی منظورمن این بود عزیز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

علی جان جوش نزن ول کن

لینک به ارسال

بابا من چیزی نگ??تم

لینک به ارسال

mohamad 2013 عزیز اگر یه نگاه به آپدیتهای LT3 وLT2 و JTag در ایکس باکس 360 بندازی این نکته رو متوجه میشی که ??ریمورهای ایکس باکس نه قابلیتهای شایان توجهی دارن و نه اینتر??یس یا رابط کاربری جالبی حالا صر?? نظر از باگهای امنیتی زیاد این کنسول.

درکل مقایسه هک و آپدیتهای این دو کنسول از ریشه غلط بوده و اونم به خاطر ت??اوت ??احش سخت ا??زار و ??ریمور سخت ا??زاری PS3 با XBOX360 هست...

لینک به ارسال

داداش گیمر من چی گ??تم بابا همتون دشمنید من گ??تم xbox هک کردنش سخته یعنی ریزه کاری داره

همه می دونن هک و اپدیت های ps3 بهترن خودتون دارید میگید jtag این واقعا یک چیز بی خودیه و همونطورکه اشاره کردید اینتر??یس هم در این ??ریمور ها به کار نر??ته و وجود نداره پس خودتون جواب خودتون رو دادید:huh:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

mohamad 2013 عزیز دشمن کجا بود :icon_346[1]:ما داریم صحبت میکنیم و نظراتمون رو به اشتراک میزاریم ناراحت نشو نه من و نه هیچ کدوم از دوستان منظورمون بی احترامی و جبهه گر??تن علیه شما نیست و همه باهم دوستیم ،:4:

بله xbox در مقابل با ps3 برای هک کردن کار بدنی بیشتر داره مثل درآوردن درایو و mainboard و... اما همین ps3 زمان دانگرید چنان کابوسی بود که آدم تمام امواتش رو یکی یکی زیارت میکرد یعنی درست زمانیکه باید اون چند دهتا سیم به mainboard کنسول لحیم بشه و شروع کار...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

ps3 دانگرید نرم ا??زاریش کاری نداره ولی سخت ا??زاری ادم حاضره xbox بخره ولی اونو انجام نده

لینک به ارسال
موبایل بد گر??تی منظورو من این بود که اقا سهیل اون تاپیکی نوشتن بعد شما ??رقش رو با اپدت نمی دونی منظورمن این بود عزیز
به خدا شرمندم منظروم توهین نبود در ضمن به من نگو موبایل بگو علی

لینک به ارسال
ps3 دانگرید نرم ا??زاریش کاری نداره ولی سخت ا??زاری ادم حاضره xbox بخره ولی اونو انجام نده
اره سخت ا??زاریش پدر ادم رو در میاره

لینک به ارسال

چشم علی جان

لینک به ارسال

هک کردن xbox نیاز با این داره که کامل به بردهای الکترونیکی و علم الکترونیک آشنا باشی من تقریبا یک مورد رو انجام دادم خیلی د??ت میخواد

لینک به ارسال

دوستان از گذاشتن اسپم تو پست ها خودداری بکنین .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...