رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sefidgar

انلاین بازی کردن در ps3 هک شده

پست های پیشنهاد شده

20 ممنون:kiss:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.من اکانت و همه چیز جوره ??قط بگو با حداقل چه سرعتی میتونم بازی کنم؟

لینک به ارسال

1مگابایت:;-D:

لینک به ارسال
1مگابایت:;-D:

اووووووهه من تا ده سال دیگه هم نمیتونم همچین سرعتی داشته باشم:bored:

لینک به ارسال
اووووووهه من تا ده سال دیگه هم نمیتونم همچین سرعتی داشته باشم:bored:

سلام،

یه اکانت 2مگابیت هم داشته باشی ک??ایت میکنه ??قط پینگیت باید پایین باشه .

این روزا مخابرات پهنای باند مشترکها رو بلوکه میکنه و ترا??یک میندازه و پینگ میره بالا که موقع بازی ازیت میکنه...

لینک به ارسال

ببخشید ولی نمیدونم با چه سرعتی میشه ر??ت سرعت من 2 مگ هست.

لینک به ارسال

دوستانچرا دانلود نامحدود نمی گیرید من 2مگ رو با دانلودنامحدود گر??تم ماهی 60 تومن کنتور میندازه همین

لینک به ارسال

mohamad 2013 شما از چه شرکتی و چه اکانتی رو برداشتی؟

لینک به ارسال

اینجا کلا به هر بهونه ای دو مگ نمیدن.میگن باید مدارک شرکت داشته باشی وقتی میبرم میگه باید عضو هیئت علمی دانشگاه باشی.منم کلی ... بهش گ??تم و اومدم بیرون.

بعد اگه نامحدود هم بخوای ضریب اشتراک یک به هشت داره که واقعا ظلمه.تازه همینی که محمد جان گ??ت 60 هزار تومن اینجا میشه 85 هزار تومن تازه اونم با ضریب اشتراک

لینک به ارسال

از مخابرات گر??تم

لینک به ارسال
اینجا کلا به هر بهونه ای دو مگ نمیدن.میگن باید مدارک شرکت داشته باشی وقتی میبرم میگه باید عضو هیئت علمی دانشگاه باشی.منم کلی ... بهش گ??تم و اومدم بیرون.

بعد اگه نامحدود هم بخوای ضریب اشتراک یک به هشت داره که واقعا ظلمه.تازه همینی که محمد جان گ??ت 60 هزار تومن اینجا میشه 85 هزار تومن تازه اونم با ضریب اشتراک

سلام،

ایمان جان ??رق داره که از چه شرکتی اکانت برداری یعنی مت??رقه باشه و یا اینکه *PAP*Private Access Provider باشه و بازم به برس درنظر گر??ته شده برای شما از طر?? ISP بستگی داره،

عر?? تمام اکانتها 1به8-1به6 و1به4 هست و تنهادرصوریتی میوتنی با بالاترین سرعت از تعر??ه و اکانت نامحدود است??اده بکنی که حتما یک یا چندتا IP اختصاصیهم بخری تا پرو??ایل Static داشته باشی که واقعا الآن هزینه بالایی داره ،

شرکتهایی مثل عصر تلکام-آسیاتک-پارسا آنلاین-??ناوا-صبانت و 3 تا 4 تا شرکت دیگه که همگی عضو اتحادیه PAP هستن قوانین و هزینه های اشتراکشون با شرکتهای مت??رقه ??رق میکنه و در لیست خرید همه چیز رو ذکر کردن و از طریق اپراتور میشه راجب اکانتها و سرعتاشون سوال پرسید،

الآن اوضاع ابنترنت اصلا جالب نیست و هر پرو??ایلی هم داشته باشی بازهم پهنای باندت توسط مخابرات به طرزی ناجوون مردانه مالامال از ترا??یک میشه،:angry::2cndrfb:

من خودم اکانت 2مگابیت دارم اما برس و پهنای باندم روی 5مگابیت تنظیم شده به صورت 1به4 .

باوص?? داشتن تعر??ه عالی مخابرات عزیز ساز خودش رو میزنه و چنان ترا??یکی روی دیتاهای مناطق پیدا میکنه که یوزر ??ک میکنه داره از دایال آپ است??اده میکنه،

نمیشه زیاد صحبت کرد چون ص??حاتی رو باید سیاه کنم...:icon_346[1]:

لینک به ارسال
سلام،

ایمان جان ??رق داره که از چه شرکتی اکانت برداری یعنی مت??رقه باشه و یا اینکه *PAP*Private Access Provider باشه و بازم به برس درنظر گر??ته شده برای شما از طر?? ISP بستگی داره،

عر?? تمام اکانتها 1به8-1به6 و1به4 هست و تنهادرصوریتی میوتنی با بالاترین سرعت از تعر??ه و اکانت نامحدود است??اده بکنی که حتما یک یا چندتا IP اختصاصیهم بخری تا پرو??ایل Static داشته باشی که واقعا الآن هزینه بالایی داره ،

شرکتهایی مثل عصر تلکام-آسیاتک-پارسا آنلاین-??ناوا-صبانت و 3 تا 4 تا شرکت دیگه که همگی عضو اتحادیه PAP هستن قوانین و هزینه های اشتراکشون با شرکتهای مت??رقه ??رق میکنه و در لیست خرید همه چیز رو ذکر کردن و از طریق اپراتور میشه راجب اکانتها و سرعتاشون سوال پرسید،

الآن اوضاع ابنترنت اصلا جالب نیست و هر پرو??ایلی هم داشته باشی بازهم پهنای باندت توسط مخابرات به طرزی ناجوون مردانه مالامال از ترا??یک میشه،:angry::2cndrfb:

من خودم اکانت 2مگابیت دارم اما برس و پهنای باندم روی 5مگابیت تنظیم شده به صورت 1به4 .

باوص?? داشتن تعر??ه عالی مخابرات عزیز ساز خودش رو میزنه و چنان ترا??یکی روی دیتاهای مناطق پیدا میکنه که یوزر ??ک میکنه داره از دایال آپ است??اده میکنه،

نمیشه زیاد صحبت کرد چون ص??حاتی رو باید سیاه کنم...:icon_346[1]:

داداش این شرکت هایی که گ??تی نمیشناسم.اینجا ??قط یه مخابرات و یه مبین نت هست.

لینک به ارسال

مبین نت که خیلی شرکت بی درو پیکریه با اون وضع سرویس دادن و کم ??روشی کردنش...

لینک به ارسال

سلام من وقتی میخام acont بسازم همش ارورemail میده چنتل هم دادم ولی بازم قبول نکرد.

لینک به ارسال

وقتی من داشتم تو psn ایمل و یک پسورد وارد میکردم با این خطا مواجه شدم (موقع ساخت اکانت)

the sing-in ID (e-mail address) or password is incorrect

چه کاری باید انجام بدم؟ ایملم رو عوض کردم نشد و حتی pass هم رو عوض کردم نشد

ممنون8.gif

لینک به ارسال
pooriya 007 عزیز منم با این مشکل برخوردم و مشکل از email نیست و pass هست که باید به این ترتیب باشه که یکی در میون باید حرو?? و عدد باشه و بیشتر از 6 رقم باید باشه مثلا اینطوری 1s1s1s1

لینک به ارسال

آقا milad2h عزیر و دیگر دوستا کسی چیزی به ذهنش نمیرسه چون هر کاری می کنم نمیشه حتی اون راهی که گ??تید رو چند بار انجام دادم ولی نشد خداوکیلی دوروزه دارم ورمیرم ولی نمیشه

اگر حالا کسی اکانت ساخته تو psn به ما هم بگه رمز اون رو چجوری وارد کرده دعاش میکنم

ممنون:confused::sa0d::crying:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...