رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile1199

دانلود تمامی کاستوم فریمور های Rebug + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام مولتی من من ریختم تو ??لش میزنم که نصبش کنم نمیاد همون پوشه که اینجاست رو بیرون اوردم ریختم تو ??لش ولی نصبش نمیاد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی جواب بده تورو خدا نصب نمیشه هرکاری میکنم چجوری باید نصب شه ؟؟

لینک به ارسال
سلام rex بهتره یا lite ؟

سلام،

نسخه Lite برای یوزرهای معمولی بهتر هست اما REX برای کسانی خوبه که حر??ه ای تر هستن و دانش تغییر سورس ??ریمور رو دارن....

سلام مولتی من من ریختم تو ??لش میزنم که نصبش کنم نمیاد همون پوشه که اینجاست رو بیرون اوردم ریختم تو ??لش ولی نصبش نمیاد

برای اجرای ??ایلهای PKG و PUP باید از ??لشی با ??رمت FAT32 است??اده بکنی....:4:

یکی جواب بده تورو خدا نصب نمیشه هرکاری میکنم چجوری باید نصب شه ؟؟

برای اجرای ??ایلهای PKG و PUP باید از ??لشی با ??رمت FAT32 است??اده بکنی....:4:

لینک به ارسال

من دارم میریزم توش ولی باز نمیاد مولتی من هم دارم قدیمیه وقتی میرم تو مولتی من میزنم رو بازی not ... ??لان چیز میزا میاد تورو خدا بگید چجوری نصب کنم یبار زدم اپدیت کردم خراب شد دیگه نمیخوام بشه خرج بندازه رو دستم

لینک به ارسال

من منظورت رو از بازم نمیاد نمی??همم!

مولتی من 4.46.01 در انجمن PS3 موجود هست اگر هم نتیجه نگر??تی با پاک کردن مولتی من و نصب دوباره از ورژن 4.20 Full تا ورژن 4.46.01 مشکل لجرای بازیها حل میشه،

یه بار دیگه پست اول رو بخون تا متوجه بشی چه طور و در چه مسیری باید ??ایل ??ریمور رو در ??لش کپی کنی....

لینک به ارسال
من منظورت رو از بازم نمیاد نمی??همم!

مولتی من 4.46.01 در انجمن PS3 موجود هست اگر هم نتیجه نگر??تی با پاک کردن مولتی من و نصب دوباره از ورژن 4.20 Full تا ورژن 4.46.01 مشکل لجرای بازیها حل میشه،

یه بار دیگه پست اول رو بخون تا متوجه بشی چه طور و در چه مسیری باید ??ایل ??ریمور رو در ??لش کپی کنی....

من مولتی منو تو ??لش میریزم میزنم تو پلی 3 میزنم تو میرم xmb میرم همین

Install Package Files نوشته بعدش ??قط toolbox نمیدونم اسمش چیه هست ??قط همین ؟؟

لینک به ارسال
من مولتی منو تو ??لش میریزم میزنم تو پلی 3 میزنم تو میرم xmb میرم همین

Install Package Files نوشته بعدش ??قط toolbox نمیدونم اسمش چیه هست ??قط همین ؟؟

سلام از همون قسمت Install Package میتونی نصب کنی مولتی من رو

لینک به ارسال

من رو پلی خودم یه مولتی من نصبه ماله قبله ماله اپدیت 4.41 کار نمیکنه اونو باید پاک کنم تا نصب شه ؟

لینک به ارسال

یکی کمک کنه دارم بدبخت میشم

لینک به ارسال
یکی کمک کنه دارم بدبخت میشم

سلام،

چرا اینقد شلوغش میکنی؟!:icon_346[1]:

1.یه مولتی من 4.46.01 از پست اول هیمن تاپیک دانلود و نصب کن،

2.بعد از نصب توی Root یا ص??حه اصلی ??لش FAT32 کپی کرده و به ps3 متصلش کن بعد از منوی install package files در xmb نصبش کن،

3.بعد ??ریمور رو طبق روشی که در پست اول ذکر شده روی ??لش بریز و بازهم طبق آدرسی که در ps3 برای نصب ??ریمور ذکر شده پیش برو.

4.اگر جواب نداد آخرین راه برای آپدیت ??ریمور است??اده از محیط Recovery Mode هست.

5.حتما پست اول این تاپیک رو کامل تا کلمه آخرش بخون...

لینک به ارسال
سلام،

چرا اینقد شلوغش میکنی؟!:icon_346[1]:

1.یه مولتی من 4.46.01 از پست اول هیمن تاپیک دانلود و نصب کن،

2.بعد از نصب توی Root یا ص??حه اصلی ??لش FAT32 کپی کرده و به ps3 متصلش کن بعد از منوی install package files در xmb نصبش کن،

3.بعد ??ریمور رو طبق روشی که در پست اول ذکر شده روی ??لش بریز و بازهم طبق آدرسی که در ps3 برای نصب ??ریمور ذکر شده پیش برو.

4.اگر جواب نداد آخرین راه برای آپدیت ??ریمور است??اده از محیط Recovery Mode هست.

5.حتما پست اول این تاپیک رو کامل تا کلمه آخرش بخون...

root چیه ؟ میگم نمیاد تو install pachage نمیاد من الان ماله من rex ریباگ نصبه 4.46 هم هست ؟یه راهه دیگه بگین چجوری نصب کنم ؟/

لینک به ارسال
root چیه ؟ میگم نمیاد تو install pachage نمیاد من الان ماله من rex ریباگ نصبه 4.46 هم هست ؟یه راهه دیگه بگین چجوری نصب کنم ؟/

سلام،

ای کاش به خورده درستتر کامنت بزاری که حداقل بشه ب??همید شما چی میگی!

الآن من درست متوجه نشدم ??ریمور ریباگ REX 4.46 رو نصب کردی با مولتی من 4.46.01 ؟

اگه مولتی من جدید رو میخوای از منوی install packege نصب کنی اول باید ??ایل مولتی من که به ??رمت PKG هست رو در ص??حه اصلی ??لش یا همون Root یک ??لش با ??رمت FAT32 کپی کنی و بعد به پورت usb کنسول متصلش کرده و از منوی install package files نصب کنی همینو بس...

لینک به ارسال
عزیز روت همون xmb هست بعد هم install package نیست تو ریباگ یه چیزی هست به نام package manager !!!برام دقیقا زیر مجموعه گیم رو هر چی توش هست اسمش رو بگو xmb هم همون ص??حه اصلی ps3 هست

لینک به ارسال
ببخشید درست متوجه نشدم منظور گیمر از روت ??لش یعنی وارد ??لش میشی بهش میگن روت یعنی داخل هیچ ??ولدری نباشه اون ??ایل

لینک به ارسال

ببین من مولتی من رو میریزم تو ??لش وصل میکنم به پلی 3 میرم تو PACKAGE MANAGER بعدش install package files میرم تو این بعد ps3 hard disk بعد تو این هیچی نیست ??قط reboug toolbox

لینک به ارسال

بعد میرم تو مولتی من میزنم رو بازیا مولتی من قدیمیو میگم this operation not allowed

لینک به ارسال

عزیز من چرا کارو سخت میکنی؟؟؟

شما ??ایل pkg مولتی من 4.46 رو بریز تو ص??حه اول ??لشت.مولتی من قبلی رو پاک کن.بعد برو تو instal pakage بعد هم برو تو standard pakage و نصبش کن

تمام.

لینک به ارسال

یه سوال ببین مولتی من اگه ور پلی 3 نصب باشه دیگه نصبش تو instal pakage میاد ؟؟

لینک به ارسال

عجب شانسه مزخر??ی داریم ما یه اپدیت میخواستیم نصب کنیم گند زدیم ر??ت

لینک به ارسال

یه سوال دیگه اگه اپدیت 4.41 دان کنم نصب میشه رو دستگام ؟/ الان 4.46

لینک به ارسال

و یه سوال ببین مولتی من اگه ور پلی 3 نصب باشه دیگه نصبش تو instal pakage میاد ؟؟

لینک به ارسال
و یه سوال ببین مولتی من اگه ور پلی 3 نصب باشه دیگه نصبش تو instal pakage میاد ؟؟
عزیز تو رو خدا دقیق تر بگو اگه منظورت اینه که اگه مولتی من رو ps3 نصب باشه تو اینستال پکیج نمیاد اشتباهه باید بیاد شما به من بگو از چه راهی نصب کردی؟از روی روجرو 4.46 نصب کردی یه مشکلاتی باید باشه پس از راه دانگرید نصب کن عزیز

لینک به ارسال

نه ریباگه ببین من مولتی من دارم تو دستگاهم میترسم پاک کنم دیگه نصب نشه من مولتی منی که شما گ??تی و دان کردم ریختم تو ??لش وصل میکنم به دستگاه نصبش بالا نمیاد با چند تا ??لشم امتحان کردم نشد ؟/ اپدیت 4.46 رکس همین

لینک به ارسال

عزیز امکان نداره نصب نشه!پاکش کن

لینک به ارسال

ببین مگه نمیگی اگه مولتی منم نصب باشه باز نصبش میاد تو package maneger? ماله من نمیاد ؟ راهه دیگه نیست مولتی من نصب شه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...