رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile1199

دانلود تمامی کاستوم فریمور های Rebug + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

روگرو 4.40 cfw1.03 میخواهم ریباگ 4.46 یا 4.41 نصب کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
روگرو 4.40 cfw1.03 میخواهم ریباگ 4.46 یا 4.41 نصب کنم

شما به صورت مستقیم روی 4.40 میتونید 4.46 نصب کنید.توی توضیحات نوشته شده روی تمامی cfw قابل نصب است.

لینک به ارسال

سلام کا. من ریباگ 4.41 دارم.حالا میخام برای بازی های جدید 4.46 ریباگ نصب کنم.کدوم بهتره؟؟؟

لینک به ارسال

lite بهتره

لینک به ارسال
سلام کا. من ریباگ 4.41 دارم.حالا میخام برای بازی های جدید 4.46 ریباگ نصب کنم.کدوم بهتره؟؟؟

سلام اگه صر??ا جهت بازی از کنسول است??اده میکنین نسخه Lite رو نصب کنین و اگه به صورت حر??ه ای با کنسول سر رو کار دارین نسخه REX رو نصب کنین که دارای امکانات خیلی بیشتری نسبت به Lite داره .

لینک به ارسال

با سلام به دوستان و مدیران انجمن

چندتا سوال داشتم درمورد نصب این CFW میخواستم راهنماییم کنید.

خیلی وقته با سونی بازی نمیکنم (به دلیل مشکلات کاری و کمبود وقت ) تقریبا از زمان KillZone2 ، که کامل تمومش کردم

اما جدیدا هم وقت آزادم بیشتر شده و هم یه سری بازی خوب دستم رسیده که منو وادار کرد دوباره سونی رو به میدون بیارم.

اما از اون موقع تا الان خیلی تغییرات ایجاد شده هم توی ورژن های مولتی من و هم خوده کاستوم ??ریمورها.بازی هایی که دارم هم

دیگه توی سونی 3 اجرا نمیشن...هنگ میکنه همون اول کار..چند روزه دارم سرچ میکنم که متوجه شدم سونی 3 باید آپدیت بشه...

ورژن ??ریمور دستگاه من 2.70 بود که روش لینوکس نصب کرده بودم همون اول که اومده بود..(سونی 3 من مدل 80 گیگ ??ته)

برای بازی های killZone2 و PES2011 ورژن دستگاه رو به 3.41 آ??یشال آپدیت کردم که قابلیت نصب لینوکس از بین ر??ت و روی همون ??ریمور3.41 ،

کاستوم ??ریموری نصب کردم که الان نمیدونم چی بود ??قط در قسمت system info مینویسه 3.41 Hermes و تمامی بازی ها رو بدون اشکال اجرا میکرد.

ورژن مولتی من 4.04.04 هست.

حالا میخوام ورژن سونی رو آپدیت کنم به این نتیجه رسیدم که ریباگ از رجرو بهتره و قوی تره و میخوام نصبش کنم...

از پست اول ??ایلهای Rebug Lite و multiMAN 04.46.01 رو دانلود کردم اما نصب نکردم هنوز.

برام این سوال پیش اومد که دستگاهمو باید به ورژن 3.55 آ??یشال آپدیت کنم بعد ریباگ رو نصب کنم ؟؟

یا باید به CFW 3.55 آپدیدت کنم و ریباگ رو نصب کنم ؟؟؟

طبق این توضیح :

3

-این CFW ??قط بر روی کنسولهایی نصب میشود که ورژن نرم ا??زاری آنها 3.55 و یا بر روی آن CFW +3.55 نصب شده باشد.

میترسم دستگاه ق??ل بشه.

لط??ا اگه باید ??ایلی دانلود کنم و نصب کنم علاوه بر این دو ??ایل که از پست اول گر??تم ، لینکشو قرار بدین.

با تشکر ??راوان از زحماتتون

ویرایش شده توسط jomanji

لینک به ارسال
با سلام به دوستان و مدیران انجمن

چندتا سوال داشتم درمورد نصب این CFW میخواستم راهنماییم کنید.

خیلی وقته با سونی بازی نمیکنم (به دلیل مشکلات کاری و کمبود وقت ) تقریبا از زمان KillZone2 ، که کامل تمومش کردم

اما جدیدا هم وقت آزادم بیشتر شده و هم یه سری بازی خوب دستم رسیده که منو وادار کرد دوباره سونی رو به میدون بیارم.

اما از اون موقع تا الان خیلی تغییرات ایجاد شده هم توی ورژن های مولتی من و هم خوده کاستوم ??ریمورها.بازی هایی که دارم هم

دیگه توی سونی 3 اجرا نمیشن...هنگ میکنه همون اول کار..چند روزه دارم سرچ میکنم که متوجه شدم سونی 3 باید آپدیت بشه...

ورژن ??ریمور دستگاه من 2.70 بود که روش لینوکس نصب کرده بودم همون اول که اومده بود..(سونی 3 من مدل 80 گیگ ??ته)

برای بازی های killZone2 و PES2011 ورژن دستگاه رو به 3.41 آ??یشال آپدیت کردم که قابلیت نصب لینوکس از بین ر??ت و روی همون ??ریمور3.41 ،

کاستوم ??ریموری نصب کردم که الان نمیدونم چی بود ??قط در قسمت system info مینویسه 3.41 Hermes و تمامی بازی ها رو بدون اشکال اجرا میکرد.

ورژن مولتی من 4.04.04 هست.

حالا میخوام ورژن سونی رو آپدیت کنم به این نتیجه رسیدم که ریباگ از رجرو بهتره و قوی تره و میخوام نصبش کنم...

از پست اول ??ایلهای Rebug Lite و multiMAN 04.46.01 رو دانلود کردم اما نصب نکردم هنوز.

برام این سوال پیش اومد که دستگاهمو باید به ورژن 3.55 آ??یشال آپدیت کنم بعد ریباگ رو نصب کنم ؟؟

یا باید به CFW 3.55 آپدیدت کنم و ریباگ رو نصب کنم ؟؟؟

طبق این توضیح :

میترسم دستگاه ق??ل بشه.

لط??ا اگه باید ??ایلی دانلود کنم و نصب کنم علاوه بر این دو ??ایل که از پست اول گر??تم ، لینکشو قرار بدین.

با تشکر ??راوان از زحماتتون

با سلام شما بر روی کنسول خودتون ??ریمور 3.55 آ??یشال نصب کنین بعد کاستوم ??ریمور مورد نظرتون رو نصب کنین.

لینک به ارسال
با سلام شما بر روی کنسول خودتون ??ریمور 3.55 آ??یشال نصب کنین بعد کاستوم ??ریمور مورد نظرتون رو نصب کنین.

سلام

نصب کردم خیلی خوب کار کرد بازی هم اجرا شد.

تشکر از شما

لینک به ارسال

سلام

من توی مرحله اخر هک موندم توی toolbox در شاخه دوم نوشته rebug select function not avable

لط??ا کمک کنید

لینک به ارسال

ببخشید که دوباره پست میدم ??کر کنم کسی پست من رو ندیده

??قط مرحله اخر انجام نمیشه لط??ا کمک کنید

ویرایش شده توسط GOW

لینک به ارسال

داداش اون خیلی مهم نیست نکردیس ام نکردی

لینک به ارسال
لینک دانلود کار نمیکنه لط??ا رسیدگی کنید.

سلام لینک هاز از خور سرور ریباگ هستن مشکلی هم ندارن دوست عزیز .

لینک به ارسال

سلام

وارد لینک که میشم یه عکس بهم میده نوشته: Hot linking is not cool! Please visit ps3crunch.net for the true source of news!

حالا چی؟

مشکل حل شد...از خود سایت ریباگ مستقیما دانلودشون کردم.

ویرایش شده توسط Twested Metal

لینک به ارسال
سلام

وارد لینک که میشم یه عکس بهم میده نوشته: Hot linking is not cool! Please visit ps3crunch.net for the true source of news!

حالا چی؟

مشکل حل شد...از خود سایت ریباگ مستقیما دانلودشون کردم.

لینکا مشکلی ندارن دوست عزیز توسط خود من تست شدن .

لینک به ارسال

سلام به همگی .

من نسخه rex که 201 مگه دانلود کردم . موقع اپدیت تا 50 % ر??ت بعد خود به خود خاموش شد من خودم روشن کرد بعد ر??تم دیدم که به ریباگ 4.46 اپدیت شده . بعدا به مشکل بر نمی خورم اپدیت اینطوری ناقص شد ؟؟

اگه دوباره برم اپدیت بزنم دستگاه مشکل نمی خوره همون ورژن دوباره بریزه ؟؟

.موقع بازی اصلا مشکلی نداره اما احساس می کنم که کی??یت یکم اومد پایین ربطی داره یا نه ؟؟؟؟

راستی اون دوستمون که نمی تونست multi man بریزه می گ??ت که ??لش شناسایی نمی کنه دلیلش اینه که باید 2 بار اکسترکت می کرد بعد می ریخت تو ??لش نه یه بار.

لینک به ارسال
سلام به همگی .

من نسخه rex که 201 مگه دانلود کردم . موقع اپدیت تا 50 % ر??ت بعد خود به خود خاموش شد من خودم روشن کرد بعد ر??تم دیدم که به ریباگ 4.46 اپدیت شده . بعدا به مشکل بر نمی خورم اپدیت اینطوری ناقص شد ؟؟

اگه دوباره برم اپدیت بزنم دستگاه مشکل نمی خوره همون ورژن دوباره بریزه ؟؟

.موقع بازی اصلا مشکلی نداره اما احساس می کنم که کی??یت یکم اومد پایین ربطی داره یا نه ؟؟؟؟

راستی اون دوستمون که نمی تونست multi man بریزه می گ??ت که ??لش شناسایی نمی کنه دلیلش اینه که باید 2 بار اکسترکت می کرد بعد می ریخت تو ??لش نه یه بار.

با سلام دوست عزیز نه مشکلی نداره ??ریمور درست نصب شده اگه احساس میکنین که کی??یت کم شده یه بار تنظیمات تصویر رو از اول انجام بدین مشکل حل میشه .

لینک به ارسال
با سلام دوست عزیز نه مشکلی نداره ??ریمور درست نصب شده اگه احساس میکنین که کی??یت کم شده یه بار تنظیمات تصویر رو از اول انجام بدین مشکل حل میشه .

مرسی:inlove2: .حالا اگه دوباره روی همین 4.46 همین ??ریمورو نصب کنم مشکل می خوره ؟؟.

لینک به ارسال
مرسی:inlove2: .حالا اگه دوباره روی همین 4.46 همین ??ریمورو نصب کنم مشکل می خوره ؟؟.

نصب نمیشه چون ارور میده که این ورزن نصب شده و نیازی به نصب نیست :hd:

لینک به ارسال

سلام میشه لینکها رو یه بار دیگه درست کنید من 4.46 رو رو دانلود نمیتونم بکنم

لینک به ارسال

دوستان امکانش هست لینک?? دانلود ??ریمور دانگریدر 999 ورژن جدید رو تغییر بدین..؟ میشه دانلود کرد ولی با idm نمیشه با دانلود خوده بروزر میشه دانلود کرد .

لینک به ارسال
دوستان امکانش هست لینک?? دانلود ??ریمور دانگریدر 999 ورژن جدید رو تغییر بدین..؟ میشه دانلود کرد ولی با idm نمیشه با دانلود خوده بروزر میشه دانلود کرد .

دوست عزیز آدرس ??ایل رو کپی کنین به Url نرم ا??زار IDM براتون دانلود میشه .

لینک به ارسال

برای اینکه در idm پیش ??رض ??ایل PUP نیست در idm options> file types بروید و PUP رو تایپ کنید حالا میتونی با idm دانلود کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...