رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

مشکل در نصب net 3.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من بعضی بازی ها روکه میزنم که اجرا شه ارور 0xc0000142 رو میده ر??تم تحقیق کردم گ??تن باید net3.5 نصب کنم اما هر کاری میکنم نصب بمیشه مقدمه نصب که پر میشه دیگه هیچی نمیاره چیکار کنم:sa0d:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز,

ویندوز شما چه نسخه ای هست؟

روی ??ایل right-click کنید و "run as Administrator" را انتخاب کنید ببینید درست میشه یا نه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

الان میخوام یه چیزی بگم که خودت بهتر میدونی چیه سعید:=D:

من یه مشکلی برای dead island:riptide دارم

هر وقت میخوام اجراش کنم مینویسه:.

.connot write the game foldor.you dont have any permission

ویرایش شده توسط light_world

لینک به ارسال
سلام

دوستان من بعضی بازی ها روکه میزنم که اجرا شه ارور 0xc0000142 رو میده ر??تم تحقیق کردم گ??تن باید net3.5 نصب کنم اما هر کاری میکنم نصب بمیشه مقدمه نصب که پر میشه دیگه هیچی نمیاره چیکار کنم:sa0d:

به جای 3.5 شما 4.5 رو نصب کن .

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ هاتون ولی من net 4.5 هم نصب کردم مشکل این ارور ر??ع نشد از run as Administrator" هم که زدم لودینگ مقدماتی نصب پر میشه ولی بعدش هیچی نمیاد

ویندوزم 7 32 bit هستش.

لینک به ارسال
یکی هم جواب منو بده

سلام،

با اجرای بازی به صورت Run As Administrator قاعدتا باید بازی اجرا بشه و اگر نشد دو راه زیر رو به نظرم میتونی امتحان بکنی :

1.اگر یوزری که بازی رو اجرا کردی و ارور داد یوزر اصلی سیستم یا Administrator هست ،در ??ولدر بازی برای یوزری که بازی رو ازطریق اون اجرا میکنی باید Permission یا دسترسی Full ایجاد بکنی که این کار به شکل زیر انجام میشه :

در محیط ویندوز یا ??ولدر بازی راست کلیک کرده و از گزینه Properties تپ Security رو انتخاب کن و از پنجره زیر security روی یوزر مورد نظرت کلیک کن و درست زیر پنجره روی Edit کلیک چپ یکن تا به پنجره Permissions For Local Disk منتقل بشی .

بعد از انتقال روی یوزر مورد نظرت کلیک کرده و از پنجره مربوط به Permissions For Users روی آپشن Full Control کلیک و در آخر گزینه OK رو انتخاب کن.

برای نتیجه دادن این تغییرات بهترین کار این هست که ویندوز رو یک بار Restart کنی.

2.دومین راه مشابه راه بالا هست با این ت??اوت که بعد از تعویض ویندوز این تغییرات رو باید انجام داد.

اگر متوجه نشدی به عکسهای زیر توجه کن ??قط اسم یوزر سیستم شما 100% با یوزر من ??رق میکنه!..:4:

[ATTACH=CONFIG]4210[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4211[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4212[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4213[/ATTACH]

لینک به ارسال
ممنون از پاسخ هاتون ولی من net 4.5 هم نصب کردم مشکل این ارور ر??ع نشد از run as Administrator" هم که زدم لودینگ مقدماتی نصب پر میشه ولی بعدش هیچی نمیاد

ویندوزم 7 32 bit هستش.

سلام،

شما بهرین کاری که قبل از تعویض ویندوز میتونی انجام بدی این هست که از نصب تمامی ورژنهای dotnet 1.1-2.0-3.0-3.5-4.19 و 4.5 روی ویندوز مطمئن بشی اون آدرسی که iman0013 عزیز قرار داد بهترین مرجع دانلود تمامی داتنتها بوده و میتونی تمامی نسخه های Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010 و 2012 هست که پیشنهاد میکنم همه این پکها رو دانلود و نصب کنی.

آخرین توصیه من به شما دانلود و نصب جدیدترین ورژن Directx9 هست که در نت به ورژن 9.29 معرو?? شده که میتونی از لینک زیر دانلود کنی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...