رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
miladt

راهنمایی برای خرید لب تاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستای عزیزم میخواستم یه لب تاب با مشخصات زیر بگیرم کسی میتونه بهم لب تابی با این مشخصات معر??ی کنه ؟؟؟؟ ??قط دل و اچ پی نباشه

081.gif

رم : 6 و یا 4 گیگ

سی پی یو : core i7 ویا core i5

هارد : 1 ترابایت

ص??حه نمایش : 15.6 LED

کارت گرا??یک: Nvidia GeForce GT 740M 2048 MB و یا هر چیز دیگه ای تو این مایه ها :)

امکانات : امکاناتشم کامل باشه مثلا این ها خوبه ( Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port DVD-RW - بلوتوث داخلی ) ??ینگر پرینت هم داشته باشه بهتر )

باتری : باتری هم دیگه خوب باشه مثلا 4 سلولی و یا بهتر)

واقعا دمتون گرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

این چندتا مدل از Asus و Acer که خیلی قوی و حر??ه ای هستن

Asus K56CB-D Core i7 3537U 1TB RAM 6G GT740 1G

3میلیون و 100

Asus VivoBook S550CM Core i7 3537U 1TB RAM 6G GT635 2048

3میلیون و 580 تا 3میلیون و 600

Asus VivoBook S550CM Core i7 3537U 1TB RAM 6G GT740 2048

3میلیون و 690 تا 3میلیون و 700

Asus K55Vj Core i7 3610Q 1TB RAM 4G GT635 2048

3میلیون و 580 تا 3میلیون 630

Acer Aspire V3-571G Core i7 3630QM 500G RAM 6G GT730M

2میلیون 670 تا 3میلیون و 50

برای بررسی لپتاپ میتونی از سایت هایی مثل رایان سبا و دیجی کالا است??اده کنی...:4:

لینک به ارسال

با سلام

می خواستم یه لب تاپ بهم معر??ی کنین که قیمتش حداکثر یک میلیون و پانصد هزار تومن باشه! پردازندش قوی باشه و بتونه چندا برنامه مثل ??وتوشاپ و مرورگر و ... همزمان اجرا کنه! رمش هم 4 گیگ یا بیشتر باشه! کارت گرا??یکش هم زیاد مهم نیست! همینکه بتونه ??یلم های hd رو پخش کنه کا??یه! ولی برندش سامسونگ نباشه لط??ا!

هر کی می تونه ، ممنون میشم معر??ی کنه!

با تشکر

لینک به ارسال

Main-Medium2.jpg

لپ تاپ لنوو اسنشال G505

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.6 کیلوگرم

پردازنده: AMD E1-2100 Vision 1.00 GHz - Cache 1 MB

حا??ظه: 4 GB DDR3

هارد دیسک: 500 GB 5400rpm

کارت گرا??یک: AMD Radeon HD 8210 - MB UpTo 1536 MB

ص??حه نمایش: 15.6" - Bright LED

امکانات: DVD-RW - ??اقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

قیمت : 1349000 تومان | گارانتی 1 ساله هماهنگ + بیمه نامه بدنه بیمه ایران | موجود در رنگ مشکی

MSI%20CX61%20Main.jpg

لپ تاپ ام اس آی CR61

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم

پردازنده: Intel B980 Pentium 2.40 GHz - Cache 2 MB

حا??ظه: 4 GB DDR3

هارد دیسک: 500 GB 5400rpm

کارت گرا??یک: Intel HD Graphics - MB

ص??حه نمایش: 15.6" - Bright LCD

امکانات: DVD-RW - ??اقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

قیمت : 1430000 تومان | گارانتی ماتریکس | به همراه یک عدد SD Card 32GB | موجود در رنگ خاکستری

لینک به ارسال
با سلام

می خواستم یه لب تاپ بهم معر??ی کنین که قیمتش حداکثر یک میلیون و پانصد هزار تومن باشه! پردازندش قوی باشه و بتونه چندا برنامه مثل ??وتوشاپ و مرورگر و ... همزمان اجرا کنه! رمش هم 4 گیگ یا بیشتر باشه! کارت گرا??یکش هم زیاد مهم نیست! همینکه بتونه ??یلم های hd رو پخش کنه کا??یه! ولی برندش سامسونگ نباشه لط??ا!

هر کی می تونه ، ممنون میشم معر??ی کنه!

با تشکر

سلام،

حسین جان با این بودجه ای که داری اصلا طر?? لپتاپهای پلت??ورم AMD نرو که از لحاظ مقدار Cash و ??رکانس پایین هست و به هیچ کارت نمیاد.

با بودجه 1 میلیون 500 تا 1 میلیون 600 میشه یه سری آیتم متوسط رو مد نظر گر??ت که صد البته با این بودجه لپتاپ قوی برای Multitasking یا پردازش همزمان-چندمنظوره و برای اجرا و عملکرد برنامه هایی مثل Photoshop یک بستر قوی و مناسب ??راهم نمیشه ??قط و ??قط به خاطر بودجه.

مدلهای زیر رو به شما پیشنهاد میدم و توصیه میکنم تا خودت هم یک تحقیقی در بازار داشته باشی :

Asus X401A Corei32350 2.3Ghz 3MB Cache 500GB RAM 4G DDR3 IntelHD Graphics Up To 1.5GB

1 میلیون و 570 هزارتومن با گارانتی ایران

Dell Inspiron 3521 Corei3 3227U 1.9Ghz 3MB Cache 750GB RAM 8G DDR3 IntelHD Graphics Up To 1.5GB

1 میلیون و 550 هزارتومن با گارانتی بین الملل

1 میلیون و 580 هزارتومن با گارانتی ایران

Dell Inspiron 3521 Corei3 3217 1.8Ghz 3MB Cache 500GB RAM 4G DDR3 ATI 7670M 1 Up To 4GB

1 میلیون 550 هزار تومن با گارانتی بین الملل

1 میلیون و 580 هزارتومن با گارانتی ایران

Dell Inspiron 3521 Corei3 3227U1.9Ghz 3M Cache 500GB RAM 4G DDR3 IntelHD Graphics Up To 1.5GB

1 میلیون و 390 هزارتومن باگارانتی ایران

HP 650 Corei3 2348M2.3Ghz 3MB Cache 750GB RAM 4G DDR3 IntelHD Graphics Up To 1.5GB

1 میلیون 450 هزارتومن با گارانتی بین الملل

1 میلیون و 480 هزارتومن با گارانتی ایران

Acer Aspire E1-571G Corei3 2370M 2.4Ghz 3MB Cache 750GB RAM 8G DDR3 IntelHD Graphics Up To 1.5GB

1 میلیون و 500 هزارتومن باگارانتی ایران

Lenovo G580 Corei3 2348M 2.3Ghz 3MB Cache 500GB RAM 4G DDR3 GT610M 1 Up To 4GB

1 میلیون و 590 هزارتومن با گارانتی ایران

Fujitsu LifeBook AH-532 Corei3 3110M 2.4Ghz 3MB Cache500GB RAM 4G DDR3 GT620 2 Up To 4GB

1 میلیون و 600 هزارتومن باگارانتی آواژنگ

Fujitsu LifeBook AH-552 Corei3 3210M 2.5~3.1Ghz 3MB Cache500GB RAM 4G DDR3 IntelHD Graphics Up To 1.5GB

1 میلیون و 600 هزارتومن با گارانتی ایران

همه لپتاپهای بالا دارای USB3.0 و پورت HDMI هست.

این قیمتها محدوده و رنج قیمت بوده و ممکنه قیمتها بالاترهم باشن.

این قیمتها برای امروز بوده و احتمالش هست تا بعد از ظهر و همینطور ه??ته آینده قیمتها تغییر کنن.

از سایتهایی مثل کیمیا آنلاین-رایان صبا و دیجیکالا میتونی برای بررسی لپتاپ است??اده کنی.......

لینک به ارسال

سلام خدمت همه ی دوستای عزیزم میخواستم یه لب تاب با مشخصات زیر بگیرم کسی میتونه بهم لب تابی با این مشخصات معر??ی کنه ؟؟؟؟ ??قط دل و اچ پی نباشه

081.gif

رم : 6 و یا 4 گیگ

سی پی یو : core i7 ویا core i5

هارد : 1 ترابایت

ص??حه نمایش : 15.6 LED

کارت گرا??یک: Nvidia GeForce GT 740M 2048 MB و یا هر چیز دیگه ای تو این مایه ها :)

امکانات : امکاناتشم کامل باشه مثلا این ها خوبه ( Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port DVD-RW - بلوتوث داخلی ) ??ینگر پرینت هم داشته باشه بهتر )

باتری : باتری هم دیگه خوب باشه مثلا 4 سلولی و یا بهتر)

واقعا دمتون گرم

برندهای جدید همه این کان??یگو پوشش میدن ولی خب به شخصه ار لپ تاپ دلم 5010 راضیم ولی برند ایسوس هم خوبه

لینک به ارسال

5010دل اگه تو بازار باشه در غیراونصورت ایسوس مدلهای میانیششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش

لینک به ارسال

سلام دوستان تا سق?? 1200 چه لپ تاپی رو پیشنهاد میدین؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان تا سق?? 1200 چه لپ تاپی رو پیشنهاد میدین؟

معتقدم مث امریکایی ??کر کنی نه چینی ها

یه لپ تاپ با کان??یگ قویتر و باالتبع گرونتر میارزه به لپتاپ ارزانتر و ضعی??تر که مجبور باشی زودی عوضش کنی لذا 1200 رو بکن 1800-1900 یه برند خوب مث ایسر یا ایسوس بگیر

ویرایش شده توسط majidnewman
اشتباه تایپی

لینک به ارسال

سلام بچه ها میشه کمک من کنید من میخوام یه لپ تاپ بخرم و خیلی علاقه به گیم دارم یعنی یه لپ تاپ میخوام برای بازی حدودا 3 میلیون تا 3.5 میتونم خرج کنم ولی مدلا رو نمیشناسم شماها میتونید کمکم کنید برند ایسوس باشه هم بهتره ممنون

لینک به ارسال
سلام بچه ها میشه کمک من کنید من میخوام یه لپ تاپ بخرم و خیلی علاقه به گیم دارم یعنی یه لپ تاپ میخوام برای بازی حدودا 3 میلیون تا 3.5 میتونم خرج کنم ولی مدلا رو نمیشناسم شماها میتونید کمکم کنید برند ایسوس باشه هم بهتره ممنون

اول اینکه توقع و نیازت رو بگو.یعنی چه بازی هایی رو میخوای واست اجرا کنه.اگر بازی سنگین رو میخوای بهتره با این پول یه سیستم ببندی که قویتر درمیاد.در کل من پیشنهادم اینه که سیستم ببندی ولی اگه اصرار روی لپ تاپ داری ASUS N550JK رو بگیر.قیمتش 3800 تا 4200.توی دیجی کالا الان نگاه کردم زده 3850 تومان.خودم یه مدت داشتم راضی بودم ازش (7-8 ماهی داشتمش).اون موقع بهم توی Battlefield 3 رو 1080p با بالاترین تنظیمات 60 ??ریم داد (یه وقتایی نوسان داشت تا 40 هم میومد).بازم اگه سطح توقع و نیازت و ملاکهات رو بهمون بگی بهتر میتونیم کمکت کنیم.

ویرایش شده توسط Crazy Joker

لینک به ارسال

اقا شرمنده نت نداشتم این 2 روز . من لپ تاپ میخوام بگیرم چون باید ببرم دانشگاه ولی خوب چون پی سی مم میخوام ب??روشم میخوام یه لپ تاپ خوبی بگیرم. از لحاظ گیم هم من یه گیمرام و بازی های روز و همه رو باید بازی کنم:cool:

حالا یه مدل پیدا کردم کان??یگش عالیه ??قط مارکش hp هست که شناختی روش ندارم مدلشم envy 15_k009ne هست حالا اگر لط?? کنید بچه ها کمکم کنید بگید این برند خوب هست یا نه و این مدل چطوره بخرمش ؟؟؟ چون قیمتشم خوبه

یه مدل دیگه هم هست OMEN اینو هر چی گشتم قیمتشو پیدا نکردم اینم لط?? کنید یه نگاهی بندازید ممنون

لینک به ارسال

اون OMEN که هیچ چون چندان ت??اوتی (از لحاظ بازدهی و قدرت سخت ا??زاری) با این مدلی که من گ??تم نمی کنه ولی بخاطر یه سری قابلیت های ظاهری و یکم وزن سبک تر و ال ای دی های کیبورد و SSD حدود 2 میلیون از مدلی که من گ??تم گرونتره (6000-6500 تومان) ولی اون

envy 15_k009ne که شما میگی درسته که 600 هزار تومان از مدلی که من پیشنهاد کردم ارزون تره ولی اون مدل ایسوس خیلی بیشتر از این مدل میارزه.

سی پی یو asus n550jk قوی تره.سیستم صوتی بهتری هم داره.رم envy 15_k009ne بیشتره (16 گیگ) ولی ??رقی نداره.چون بازیی مثل bf4 نهایتا تنها 2 گیگ از رم رو اشغال میکنه.تقریبا هیچ بازی نیست که حتی نیاز به 8 گیگ رم کامل داشته باشه اگر هم می بینید موقع سیستم جمع کردن 16 گیگ یا بالاتر می بندن واسه آینده نگری که از اونجایی که GPU هر دو لپ تاپ GTX 850M هست آینده نگری هم دیگه نیاز نیست و بدرد نمی خوره چون مطمئنا بازی که نیاز به 16 گیگ رم داشته باشه با GTX 850M اجرا نمیشه.در ضمن هرجوری که بخواید حساب کنید برند ایسوس به برند اچ پی سر هست.ولی هیچ کدوم از اینایی که گ??تم به اندازه اینی که الان می خوام بگم مهم نیست.صح??ه نمایش envy 15_k009ne چندان مطلوب نیست.نه مات نه لمسی.Resolution هم که پایین(1366x768).صح??ه نمایش asus n550jk بنا به انتخاب خودتون میشه لمسی یا مات باشه.(Full HD (1920x1080 هم هست.طبق خود گ??ته ایسوس IPS هم هست (اگرچه زاویه دید و روشنایی و دیگر ویژگی های یه IPS خوب رو نداره).در کل درسته که 600-700 تومان گرونتره ولی ارزشش رو داره.

در آخر این رو هم بگم که هر کدوم از این دومدل یا لپ تاپ های دیگه توی این رنج رو انتخاب بکنید نمی تونید بازیهای روز رو روی 1080p با بالاترین تنظیمات گرا??یکی اجرا کنید.می تونن بازی های روز رو روی 1080p یا پایینتر با جزئیات low اجرا کنن و در مورد بازیهای آینده هم که هیچ چیز مشخص نیست.

ویرایش شده توسط Crazy Joker

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...