رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saman mi

مقایسه xbox و play station از نظر کاربران

پست های پیشنهاد شده

من هر دو رو داشتم...

دردسرهایی که ps3 داره هیچ وقت xbox نداشته...

من هنوز منتطر یه هک درست و حساب واسه ps3 هستم که بازی هارو مثل xbox رو dvd اجرا کنه.....

هر وقت یه هک این طوری اومد من می گم ps3 بهتره....

حر??ت منطقی نیست به خاطر این که اکثر بازی های ps3 حجمشون بالاتر از dvd9 هست و ??قط رو بلوری جواب میده.بلوری هم که در انحصار سونی و پاناسونیک هست و نمیشه کپیش کرد

تازه همین هکی که الان داریم هیچ مشکلی نداره.??قط یه هارد میخواد

واسه من که تا حالا دردسر نداشته.

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش ??کر کردی بازی از دیسک اجرا بشه خوبه واقعا که.:lol::lol::lol:

ps3 به خاطر اینه که لنزش دیرتر خراب میشه.:76::76:

xbox سریع لنزش خراب میشهبه خاطر این که همهی بازی هارو از دیسک اجرا میکنه.

بعدش بازی های ps3 چون دیسک ps3 بلوری بازی های انحصاریش حجم زیادی دارند پس نمیشه تو دیسک های معمولی رایت کرد.

لینک به ارسال
1 . در مورد اینتر??یس کنسول سونی خیلی بهتره

2 . بازی های انحصاری زیاد و مو??ق کنسول سونی

3 . طراحی بهتر و مورد پسند کنسول و لوازم جانبی سونی بازم بهتره

دلایل من هم اینه ، اینکه بازی ها رو از هارد اجرا می کنی خیلیه!

لینک به ارسال

بی شک شرکت Sony قدرتمند تر از Microsoft هست.

PS4 اوایل ورودش ??قط تو 1 کشور پخش شد ??کر میکنم بریتانیا بود.

که تو 1 کشور بیش از 1 میلیون ??روخت.

ولی همون وقت Xbox One تو 12 کشور پخش شد که نص?? Sony ??روش داشت.

من خودم هم از اول Sony داشتم.:love:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من طر??دار کامپیوتر:5yt82hl_th:هستم و متعصبانه هم نظر نمیدم راجب پلی استیشن :JC_cupidgirl:

به نظرم بین پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 خیلی ??رق خاصی وجود نداره :wi.nk:

??قط میشه برتری بازی های اختصاصی پلی استیشن 3 رو که واقعأ خیلی خیلی چشمگیر هست به رخ ایکس باکس کشید:vahidrk:

و البته کنترلر:5yt82hl_th: یا همون دستۀ پلی استیشن که واقعأ خیلی راحته

اما....

اما وقتی میرسیم به پلی استیشن 4 و ایکس باکس 720 سابق یا همون ایکس باکس وان به نظر من ت??اوت بین رزلوشن 1080 و 720 زمین تا آسمونه و اصلأ این چیزی نیست که بشه آسون ازش گذشت !!!!!!!! :91:

همین یک دلیل به نظرم کا??یه که پلی استیشن 4 رو از ایکس باکس 720 سابق (که من ??کر میکنم چون مایکروسا??ت بعدها متوجه شد سونی داره روی رزلوشن 1080 کار میکنه اسم اون رو به ایکس باکس وان تغییر داد) برتر بدونیم

دلیل بعدی ت??اوت قیمت بین دو کنسول هست !!!

دلیل بعدی قیمت حق اشتراک در شبکۀ آنلاین دو کنسول هست که تا اونجائی که من خبر دارم حق اشتراک پلی استیشن ارزون تره البته مطمئن نیستم

ایکس باکس میگن امکانات نمایشی مثل TV ,... ارائه میده هر چند این ممکنه واسه خیلیا جالب باشه اما نظر من رو بخواید به نظرم کسی که کنسول میخره هد??ش ??قط بازی هست و تی وی رو خب میتونه بدون کنسول هم ببینه دیگه:91: نظر شما چیه

نظر من بر مبنای واقعیت بود ولی با این حال نمیشه گ??ت کلأ ایکس باکس وان خوب نیست چون خیلی ها اصلأ ??رق بین رزلوشن رو تشخیص نمیدن:biggrin2: و حتی نمیدونن رزلوشن چی هست اصلأ :lol: اما قیمت!!!! به نظرم چیزی نباشه که بشه بسادگی ازش گذشت !!!!

من اگه میخواستم کنسول بخرم انتخابم بدون شک سونی بود البته بعد از اینکه یه راهی واسه هکش پیدا شه

??علأ به نظرم خیلی زوده واسه خرید کنسول نسل بعدی!!!!

بخصوص که امسال پلی استیشن 3 سال خیلی پرباری رو در پی خواهد داشت و بازی های زیاد و ??وق العاده ای امسال انتظار بازیکن های پی اس تری رو میکشه و با خیال راحت میتونن تا پایان سال 2014 با کنسولشون بازی های جدید رو بازی کنن

البته سال 2015 دیگه زمان باز نشسته شدنش و پیوستنش به خاطره ها هست درست مثل :5yt82hl_th:دو کنسول:5yt82hl_th: قبل از خودش که هر دو ??وق العاده بودن و در حال حاضر در سواحل جزیرۀ هاوائی دارن دوران بازنشستگیشون رو میگذرونن خخخخخخخخ:lol:

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال

هنوز اول نسله و هیچ چیز مشخص نیست

لینک به ارسال

دسته پلی استیشن 4 با اون ص??حه لمسی باحالی که روش داره به تنهایی از همه ایکس باکس وان بهتره .. در اینده هم بازیسازها خیلی میتونن از اون تاچ پد است??اده کنن برایه جذاب کردن بازیها .. مثلن تو موبایلهای جدید دیدید که بازیها رو به حرکت انگشت رو ص??حه موبایل انجام میدید (البته من گوشی خودم مال عهد دقیانس هستش )اینم دقیقن همون کاربرد رو داره با این مزیت که شما دست خودت جلوی دیدت رو نمیگیره تو کیلزون هم یه مقدار کمی ازش است??اده شد که خیلی هم باحال بود ..خود دستگاه هم که حر?? نداره بی صدا بدون باگ خیلی سریع با یه دگمه وارد بازی میشی با یه دگمه از بازی میای بیرون در صورتی که بازی در حالت استندبای هستش .. همینجور که داری بازی میکنی هم میتونی دانلود کنی هم بازی رو اپدیت کنی هم دستگاه رو اپدیت کنی بدون هیچ مشکلی .. تنها مشکل اینه که هنوز عنوانهای خوب پلی استیشن چهار نیومده من کیلزون وبتل??یلد 4 رو بازی کردم ولی کیلزون 3 وبتل??یلد 3 بهتر از این دو تاهستن ..

بعضیها هم کنسول باز نیستن میان الکی یه حر??ایی میزنن مثل این حر?? که تو نسل قبلی هم خیلی ??رق بین سونی و مایکروسا??ت نبود .. از نظر شما این ??رق نیستش که کلی از دستگاههای اکس باکس 360 تو دست مردم خراب شد 3 چراغ 2 چراغ 4 چراغ 5 چراغ و دستگاه وقتی کار میکرد صدای هلیکوپتر مداد تا اینکه در عرض 2 یا 3 سال کم کم دستگاه رو تصحیح کردن کجا سونی همچین مشکلاتی برایه کاربراش درست کرد چرا حر?? م??ت میزنن بعضیها تازه کامپیوتر بازم هستن میان راجع به کنسول نظر میدن

سر اخر اینکه اگه تمام این تعری??هایی که الان از سونی میشه از مایکروسا??ت میشد من بازم سونی میخریدم چون من سونی بازممممممممممممممممممممممممممممممم

لینک به ارسال

هرکدوم قابلیت هایی دارن ... نمیشه بینشون مقایسه کرد ...

لینک به ارسال
هرکدوم قابلیت هایی دارن ... نمیشه بینشون مقایسه کرد ...

درسته هر کدوم ویژگی و قابلیت های خاص خودشون رو دارن و یکیشون مخصوص بازی هس اما اون دومی قابلیت چت و کار با آ??یس رو داره...حالا معلوم نیس کنسول بازی هس یا چسز دیگست...

ولی در کل کنسول سونی خیلی قدرتمندتر از کنسول All In One :biggrin2: مایکروسا??ته

لینک به ارسال

دوتا دستگاه باید هم رده باشن که مقایسه شن.سونی کجا مایکروسا??ت کجا.??قط پلی استیشن.دلیل از این منطقی تر میخواستی؟

لینک به ارسال
واقعا جای بحث نداره، سونی هرچی بزنه قبول دارم و سعی میکنم همه چیزم سونی باشه، حتی کابل hdmi

ایول منم مثل خودتم:thumbsup::7AD_headspin::2lkfck5:

لینک به ارسال
خوب پس رو چه حساب بعضی ها میگن xbox بهتره من که گیج شدم:=Z::=Z:

گیج نشو برااااااااااااااادر ...سونی بهتره:7AD_headspin:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...