رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
light_world

مشکل درسیو کردن بازی batman arkham city

پست های پیشنهاد شده

سلام

با اینکه برنامه microsoft games for windows رو نصب کردم باز سیو نمیشه

از وقتی که ویندوز عوض کردم اینجور شده...کسی میدونه چرا؟

ویندوز منم 8 هستش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

شما بعد از تعویض و نصب ویندوز تمامی برنامه های لازم برای اجرای این بازی به اضا??ه برنامه windows live که جز محتویات بازی هست رو نصب و بازی رو اجرا کن.

برای سیو کردن بازی شما باید یک پرو??ایل offline یا local بسازی تا بازی که به صورت آ??لاین بازی میکنی سیو بشه،

اگر این بازی رو داشتم به صورت تصویری توضیح میدادم.

قبلا بازیهایی نظیر Resident Evil 5-Gears Of War 1-Bishock 2 و... که از طریق Games For Windows Live با روشی که گ??تم سیو کردم ??قط از همون ورژن برنامه ای که همراه بازی هست است??اده کردم و به هیچ وجه آپدیت نکردم که بازی رو سیو نمیکنه...

لینک به ارسال
سلام،

شما بعد از تعویض و نصب ویندوز تمامی برنامه های لازم برای اجرای این بازی به اضا??ه برنامه windows live که جز محتویات بازی هست رو نصب و بازی رو اجرا کن.

برای سیو کردن بازی شما باید یک پرو??ایل offline یا local بسازی تا بازی که به صورت آ??لاین بازی میکنی سیو بشه،

اگر این بازی رو داشتم به صورت تصویری توضیح میدادم.

قبلا بازیهایی نظیر Resident Evil 5-Gears Of War 1-Bishock 2 و... که از طریق Games For Windows Live با روشی که گ??تم سیو کردم ??قط از همون ورژن برنامه ای که همراه بازی هست است??اده کردم و به هیچ وجه آپدیت نکردم که بازی رو سیو نمیکنه...

همین کارا رو انجام دادم ولی وقتی روی گزینه Live کلیک میکنم هیچ ات??اقی نمی??ته

لینک به ارسال

سلام،

اگر این بازی رو داشتم بهتر میتونستم کمک کنم ولی تا جایی که یادم هست شما برای اجرای بازی به صورت آ??لاین نیازی نداری که روی live کلیک کنی و بعد ار ورود به بازی و ??شردن کلید Home از روی کیبورد میتونی یوزر آ??لاین یا لوکالی که ساختی رو لود کنی تا سیو بازی شناسایی شده تا به آخرین Check Point منتقل بشی.....

لینک به ارسال

خوب بازی رو از روی هارد سیستم به طور کامل پاک کرده و دوباره به همراه برنامه های لازم در درایوی غیر از ویندوز نصبش کن،

این راه رو میتونی حتی بعد ا ز تعویض دوباره ویندوز تست کنی که اگر بازهم این مشکل وجود داشت یا بازی روی ورژنی از ویندوز 8 که شما داری مشکل داره و نیاز به نصب و ??عال سازی برنامه هایی نظیر دات نت هست یا اینکه مشکل در کرک بازی هست...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

واسه منم نشدش که :( چیکار کنم آخه چجوری سیو کنم پس ؟؟؟

وب سایت[/url] چیزی نیستش ازونجا پیداکنیم ؟

-----------------------

سایت ساز cms | نرم ا??زار crm | طراحی سی دی مالتی مدیا | طراحی سایت| شرکت نرم ا??زاری | ساخت سایت

ویرایش شده توسط ratin

لینک به ارسال
مهمان مهمان

زیاد تلاش بیهوده نکنین برخی از کلاینت های بازی ها هنوز هم که هنوزه رو ویندوز 8 کار نمیکنه مثل Games For Windows Live و Rockstar Social Club . این دوستمون هم حتی اگه تو بازی Home رو هم بزنه بازم منوی GFWL نمیاد:sleep:

لینک به ارسال

دوستان من قبلا این بازی رو تموم کرده بودم ولی الآن که دارم روی هارد بازی میکنم یه مشکلی برام پیش اومده و هر کاری میکنم نمیشه ، من بعد از این که از هلیکوپتر ها اطلاعات میگیرم و میرم جلوی دری که ق??ل قرمز داره و باید حکش کنم اون در حک نمیشه و میگه نمیشه حکش کرد ، لط??ا کمکم کنید

لینک به ارسال

من اولین بار که ویندوز 8 رو نصب کردم بعد از اون batman arkham city رو نصب کردم...خیلی هم راحت بدون هیچ مشکلی بازی میکردم ولی د??عات بعد که عوض کردم دیگه سیو نمیکنه...هنوز هم مشکلم حل نشده

لینک به ارسال
من اولین بار که ویندوز 8 رو نصب کردم بعد از اون batman arkham city رو نصب کردم...خیلی هم راحت بدون هیچ مشکلی بازی میکردم ولی د??عات بعد که عوض کردم دیگه سیو نمیکنه...هنوز هم مشکلم حل نشده
مشکل به خاطر نبودن نت ??ریمورک 3.5 هست اگه اینو داری بگو راه دیگه رو برات بذارم

لینک به ارسال
مشکل به خاطر نبودن نت ??ریمورک 3.5 هست اگه اینو داری بگو راه دیگه رو برات بذارم
اینو هم نصب کردم ولی بازم نشد

لینک به ارسال

راه حل 100%

اگه بازی Batman.Arkham.City باشه : 1 ) نصب اصل بازی 2) نصب کرک NEO PATCH از سایت معتبر 3 ) نصب جدیدترین ورژن Windows - LIVE for Games از سایت معتبر 4) ساخت اکانت در Windows - LIVE for Games پرو??یل جدید و اگه بازی Batman.Arkham.City GOTY باشه و ویندوزتون هم 8 باشه 1 ) نصب اصل بازی 2) نصب کرک FiGHTCLUB PATCH از سایت معتبر 3 ) نصب جدیدترین ورژن Windows - LIVE for Games از سایت معتبر ولی ابتدا باید ??ایل اصلی رو از سایت مایکروسا??ت که حجم اون 650کیلو بایته رو دانلود کنید سپس رو ??ایل دانلود شده راست کلیک و در قسمت پروپرتیس اون ویندوز ه??ت رو براش تعری?? کنید و سپس اقدام به نصب کنید 4) ساخت اکانت در Windows - LIVE for Games پرو??یل جدید

لینک به ارسال

در ضمن بنده تا این تاریخ 92/06/19 که این مطلب رو نوشتم از دو راه حل بالا هر دو را با هم در ویندوز 8 نصب و همزمان از آنها می توانم بدون هیچ مشکلی است??اده و بازی می کنم.

لینک به ارسال
در ضمن بنده تا این تاریخ 92/06/19 که این مطلب رو نوشتم از دو راه حل بالا هر دو را با هم در ویندوز 8 نصب و همزمان از آنها می توانم بدون هیچ مشکلی است??اده و بازی می کنم.
چرا راه رو پیچوندی؟؟مشکل از این نیست!!!

لینک به ارسال
اینو هم نصب کردم ولی بازم نشد
کرک و همه چی سالمه ??قط باید ستاپ گیمز ??ور ویندوز لایو رو از سایت مایکروسا??ت دانلود کنی و بعد به اینترنت وصل باشیو ستاپ رو اجرا کن تا برنامه دانلود و نصب شه....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...