رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

آموزش نصب فایل های Pkg بالای 4 گیگابایت در PS3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

در این آموزش قصد دارم روش دیگری را برای نصب ??ایلهای PKG که حجمی بالای 4 گیگ را دارا هستند قرار بدم البته این نوع روش تقریبا حجمی 2 برابر ??ضای خالی کنسول خود نیاز دارد. به عنوان مثال برای بازی GTA IV که حجمی معادل 8 گیگ را دارد باید حداقل 16 گیگ ??ضای خالی در کنسول خود داشته باشید.

1 - ابتدا نرم ا??زار HJSplit را دانلود کنید -> دانلود با لینک مستقیم

2 - سپس برنامه را اجرا کرده و ??ایل مورد نظر را از طریق گزینه Split و سپس Input File وارد کرده و محلی را برای استخراج ??ایلهای تقسیم شده ایجاد کنید.

مثال : (Split را زده و ??ایل 8 گیگا بایتی (GTA IV) خود را در قسمت Input file وارد و بعد از آن در قسمتی به نام Split File Size نوع تقسیم بندی ??ایل رو به Mbytes تغییر دهید و همینطور عدد آن را 3072 که بیانگر همان 3 گیگ هست جایگزین کنید حالا دکمه Start رو کلیک کرده و منتظر بمانید تا برنامه ??ایل شما را به دوتا ??ایل 3 گیگ و یک ??ایل 2 گیگ که در مجموع همان 8 گیگه ??ایله اصلی هست تقسیم بندی کند) ??ایلهای شما بعد از اینکار باید به شکل زیر باشد.

GTA IV.pkg.001

GTA IV.pkg.002

GTA IV.pkg.003

3 - بعد از اتمام کار باید ??ایلهای تقسیم بندی شده ی خود را در ??لش یا هارد اکسترنال انتقال دهید و آن را به کنسول خود وصل کنید.

4- حالا برنامه Multiman را اجرا کرده و سپس به قسمت File Manager (دکمه Start+Select را همزمان ??شار دهید) ر??ته و بعد به ??لش یا هارد اکسترنال خود وارد شوید و ??قط ??ایل 001 را در جایی از کنسول خود کپی کرده (دقت کنید ??قط ??ایل 001 بقیه لازم نیست) و آن را در جایی از کنسول خود Paste نمایید (مهم نیست در کجا باشد ولی می توانید برای جلوگیری از سردرگمی یک پوشه بسازید و ??ایل 001 را در آن Paste کنید)

5 - حال Multiman ??ایل های تقسیم شده را به هم می چسباند و شما شاهد این هستید که همان ??ایل 8 گیگ در حال کپی بر روی کنسول شماست

6 - بعد از اتمام کار شما می بینید که ??ایل PKG کامل را دارید. کا??یست بر روی آن کلیک کرده تا ??ایل PKG خود در ??هرست Packege Manager تو محیط XMB اضا??ه شود

7 - حالا می توانید ??ایل PKG بالای 4 گیگابایتی خود را به راحتی نصب و اجرا کنید

پ. ن : این روش تست شده و 100% عملی است

پ . ن 2 : حتما به یاد داشته باشید که باید از آخرین ورژن نرم ا??زار Multiman است??اده کنید

پیروز باشید

ویرایش شده توسط iman0013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در این آموزش قصد دارم روش دیگری را برای نصب ??ایلهای PKG که حجمی بالای 4 گیگ را دارا هستند قرار بدم البته این نوع روش تقریبا حجمی 2 برابر ??ضای خالی کنسول خود نیاز دارد. به عنوان مثال برای بازی GTA IV که حجمی معادل 8 گیگ را دارد باید حداقل 16 گیگ ??ضای خالی در کنسول خود داشته باشید.

1 - ابتدا نرم ا??زار HJSplit را دانلود کنید -> دانلود با لینک مستقیم

پ. ن : این روش تست شده و 100% عملی است

پ . ن 2 : حتما به یاد داشته باشید که باید از آخرین ورژن نرم ا??زار Multiman است??اده کنید

پیروز باشید

تشکر thanks alooooot its 100% working ps3 tools not working on windows 8 and it have a lot of bug plz inform other users

لینک به ارسال
تشکر thanks alooooot its 100% working ps3 tools not working on windows 8 and it have a lot of bug plz inform other users

با سلام دوست عزیز با توجه به قوانین انجمن لط??ا ??ارسی تایپ کنین نرم ا??زار گ??ته شده هم رو ویندوز 7 کار میکنه . :hd:

لینک به ارسال
سلام بله چشم نرم ا??زار hjsplitter روی win8 کار میکنه اما ps3 tools که حاوی نرم ا??زار ps3 splitter هست خیر .....

لینک به ارسال
سلام بله چشم نرم ا??زار hjsplitter روی win8 کار میکنه اما ps3 tools که حاوی نرم ا??زار ps3 splitter هست خیر .....

با سلام دوست عزیز این نرم ا??زار رو هم تست کنین ps3splitter-1-1-4-0

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین.

میگم من تا اون مرحله که میگین select+start رو بزنین میرم. میرم توو ??ایل منیجر، اما اونجا نمیدونم باید کجا محتویات هارد اکسترنالمو پیدا کنم.

میشه راهنمایی کنین؟

لینک به ارسال
سلام خسته نباشین.

میگم من تا اون مرحله که میگین select+start رو بزنین میرم. میرم توو ??ایل منیجر، اما اونجا نمیدونم باید کجا محتویات هارد اکسترنالمو پیدا کنم.

میشه راهنمایی کنین؟

بگرد خودت پیدا کن:2cndrfb:

لینک به ارسال
سلام خسته نباشین.

میشه راهنمایی کنین؟

خوب و??تی تا اونجا میری توی ص??حه ی که باز میشه اولین را انتخاب کن بعدusb را بزن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
خوب و??تی تا اونجا میری توی ص??حه ی که باز میشه اولین را انتخاب کن بعدusb را بزن
کادر مولتی من با کادر تلوزیونم نمیخونه، یعنی کامل ص??حه ی مولتی من رو نشون نمیده آیکوناش نص??شون میزنه بیرون. هرچی میگردم نیست :(اسم اون اولی که میگی چیه؟ میگم ??ایلا رو باید توی رووت?? هارد اکسترنال بریزم؟ مرسی ویرایش شده توسط alibow

لینک به ارسال

??ایل رو با هزار زحمت پیدا کردم.

من بازی gta iv episode from liberety city رو از سایت دانلود کردم بعد با HJsplit که خواستم تقسیمش کنم 6-7 ساعت طول کشید. واسه شما هم اینقد طول میکشه؟!!

کلا 2 ه??ته طول کشید تا دانلودش کنم 6 ساعت طول کشید تا تقسیمش کنم 1 ه??ته طول کشید تا روششو یاد بگیرم. آخر سرم وقتی ??ایل pkg تشکیل میشه و میخوام از توو install pkg file نصبش کنم میگه ??ایلا اشکال دارن.

راستی شما اینجا نوشتین از تو hnstall pkg file که تو مولتی من هست نصب کنین. اما اونجا که وقتی روش کلیک میکنم باز ??ایلا رو کپی میکنه... کسی تا حالا این gta که توو سایت هست رو تونسته نصب کنه یا سر کاریه؟

لینک به ارسال

بازی هایی که از پی سی دی دانلود کردم رو چطور در ps3 اجراع کنم؟ ایا حتما باید کپی خور باشه؟

لینک به ارسال
بازی هایی که از پی سی دی دانلود کردم رو چطور در ps3 اجراع کنم؟ ایا حتما باید کپی خور باشه؟

اره.مگه کپی خور نیست؟:mellow:

لینک به ارسال
اره.مگه کپی خور نیست؟:mellow:

نه کپی خور نیست. من نمیدونم کجا ببرم که با قیمت خوب برام کپی خور کنن. ps3 من با ??یرمور 4.50 رسمی.....

لینک به ارسال
احمدرضا7 مهمان
نه کپی خور نیست. من نمیدونم کجا ببرم که با قیمت خوب برام کپی خور کنن. ps3 من با ??یرمور 4.50 رسمی.....

باید حدود 80 تا 100 تومان هزینه کنی تا دستگات دانگرید بشه:treeswing:

لینک به ارسال
انصار العباس مهمان

یه سوال من می خوام برم یه هار یه ترا بازی پلی بریزم یعنی همه رو باید رو هارد داخلی اجرا کنم؟

یاعلی

لینک به ارسال
یه سوال من می خوام برم یه هار یه ترا بازی پلی بریزم یعنی همه رو باید رو هارد داخلی اجرا کنم؟

یاعلی

نه عزیز ..لازم نیست همرو رو هارد داخلی اجرا کنید ..??قط تعداد محدودی از بازیارو باید رو هارد داخلی اجرا کنید

لینک به ارسال
انصار العباس مهمان
نه عزیز ..لازم نیست همرو رو هارد داخلی اجرا کنید ..??قط تعداد محدودی از بازیارو باید رو هارد داخلی اجرا کنید

مثلا چه بازی هایی رو؟

یاعلی

لینک به ارسال

سلام. اکه ممکنه آموزش تبدیل ??ایهای با پسوندPKG رو به پوشه های معمول( حالتی که لیست بازی ها از داخل مولتی من قابل مشاهده هستند) رو بگین لط??ا". من با نرم ا??زار PkgView انجام میدم ولی نتونستم جواب بگیرم. روش اسپلیت کردن 2 برابر ??ضای خالی نیاز داره و خیلی از اوقات انجامش برای من امکان پذیر نیست. ممنون

لینک به ارسال

آقا من تمام کارهایی رو که گ??تین با چند تا ت??اوت انجام دادم(برا ??رستادن ??ایل به هارد از ftp است??اده کردم البته یکبار هم از چند تکه کردن ??ایل و سپس کپی اون به هارد داخلی است??اده کردم و مشکلی نداشتم برا کپی) و برا install از مولتی من هم روی install package زدم که یه لیست ??ایلهای قابل install با ??رمت pkg میده و بازی من اول لیست هست که با X انتخابش مینم و برای ستاپ باید دکمه مثلث رو بزنم که وقتی زدم ( حتی اگه از install package هم است??اده نکنم و دوبار روی ??ایلم توی ??ایل منجر کلیک کنم) بر میگرده به محیط XML و زمانی که از اونجا ??ایلهام رو میخوام install کنم همش انگار ناشناخته هستند یه دایره کنارشون میچرخه و اصلا نمی??همه در صورتی که ??ایلهای dlc و غیره من با پسوند pkg کاملا تشخیص میده و دایره ایستاده و نمیچرخه!! به نظر شما باید چکار کنم تا بتونه کاملا بشناسه که بعد install کنه ؟؟؟:unsure::unsure:

بازی من حجم 6گیگ با نام: Atelier Escha & Logy - Alchemists Of The Dusk Sky.NPUB31428

لینک به ارسال

ببخشید کسی هست جواب سوال قبل مارو بده؟؟؟؟؟؟ آقا مسعود کمکی نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی وقت هست سوال پرسیدم ولی هنوز جوابی ندادین!!!!! مولتیمن من ورژنش 4.50 یا بالاتر ??کر کنم هست!

لینک به ارسال
آقا من تمام کارهایی رو که گ??تین با چند تا ت??اوت انجام دادم(برا ??رستادن ??ایل به هارد از ftp است??اده کردم البته یکبار هم از چند تکه کردن ??ایل و سپس کپی اون به هارد داخلی است??اده کردم و مشکلی نداشتم برا کپی) و برا install از مولتی من هم روی install package زدم که یه لیست ??ایلهای قابل install با ??رمت pkg میده و بازی من اول لیست هست که با X انتخابش مینم و برای ستاپ باید دکمه مثلث رو بزنم که وقتی زدم ( حتی اگه از install package هم است??اده نکنم و دوبار روی ??ایلم توی ??ایل منجر کلیک کنم) بر میگرده به محیط XML و زمانی که از اونجا ??ایلهام رو میخوام install کنم همش انگار ناشناخته هستند یه دایره کنارشون میچرخه و اصلا نمی??همه در صورتی که ??ایلهای dlc و غیره من با پسوند pkg کاملا تشخیص میده و دایره ایستاده و نمیچرخه!! به نظر شما باید چکار کنم تا بتونه کاملا بشناسه که بعد install کنه ؟؟؟:unsure::unsure:

بازی من حجم 6گیگ با نام: Atelier Escha & Logy - Alchemists Of The Dusk Sky.NPUB31428

سلام،این روش صددرصد باید جواب بده اگه طبق آموزش برید.

یه کار دیگه هم اینه که شما با برنامه pkg view بازی pkg رو اکسترکت کنید،بعد پوشه NPUB31428 رو درون پوشه game تو هارد داخلی کپی کنید.

بعدش هم ??یکس رو نصب کنید.

لینک به ارسال

آقا ایمان کارهایی که گ??تین رو کردم ولی هنوز fix رو نصب نکردم چون آیکن بازی توی ص??حه اول وجود نداره که بخوام چیزی مثل dlc یا fix براش نصب کنم الان برا اینکه آیکن بازی کنار بازیهای دانلودیم مثل journy بیاد باید چه کار کنم که بعدش بازی رو اجرا کنم؟؟؟؟؟ ممنون

لینک به ارسال

آقا ایمان درست شد با نصب fix که گ??ته بودید آیکن بازی هم اومد بسیار بسیار ممنون از کمکتون ??قط یه سوال شاید بی ربط به اون تاپیک :آیا الان میشه این ??ریمور habib 4.60 نصب کرد یا هنوزم باید صبر کنیم چون مدتی هست که اومده ولی هنوز پیشنهاد نصب رو ندادید !!! الان روی همون ریباگ بمونیم ؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
آقا ایمان کارهایی که گ??تین رو کردم ولی هنوز fix رو نصب نکردم چون آیکن بازی توی ص??حه اول وجود نداره که بخوام چیزی مثل dlc یا fix براش نصب کنم الان برا اینکه آیکن بازی کنار بازیهای دانلودیم مثل journy بیاد باید چه کار کنم که بعدش بازی رو اجرا کنم؟؟؟؟؟ ممنون

میخواستم بگم،خودتون ??همیدین:;-d:

آقا ایمان درست شد با نصب fix که گ??ته بودید آیکن بازی هم اومد بسیار بسیار ممنون از کمکتون ??قط یه سوال شاید بی ربط به اون تاپیک :آیا الان میشه این ??ریمور habib 4.60 نصب کرد یا هنوزم باید صبر کنیم چون مدتی هست که اومده ولی هنوز پیشنهاد نصب رو ندادید !!! الان روی همون ریباگ بمونیم ؟؟؟؟؟؟

من هنوز رو habib cobra 4.55 هستم.به خاطر امکانات خوبش.

چون این habib 4.60 که اومده کبرا نیست پیشنهاد نمیشه،بعضی از دوستان هم باهاش مشکل داشتن

اگه با ریباگ مشکلی ندارید بمونید:51:

لینک به ارسال

سلام، خسته نباشید. درباره این روشی که در این تاپیک نوشته شده یک سوال داشتم. من وقتی ??ایل PKG رو که 4 گیگابایته به چهار قسمت تقسیم میکنم و توی ??لش میریزم حالا نمیدونم تو مولتی من چیکارش کنم!!

نوشته شده:

"ر??ته و بعد به ??لش یا هارد اکسترنال خود وارد شوید و ??قط ??ایل 001 را در جایی از کنسول خود کپی کرده"

منظور از این ??ایل 001 چیه؟ ما تنها یک ??ایل 4 گیگی PKG که به چهار قسمت تقسیم شده است را داریم و من نمیدونم ??ایل 001 رو از کجا بیارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...