رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

تاپیک جامع بخش بازی (اخبار بازی ها +نمرات بازی ها +روزشمار بازی )

پست های پیشنهاد شده

[h=1]Microsoft:تغییر سیاست های Xbox One ثابت می کند ما به خواسته های مردم اهمیت می دهیم[/h]مدیر خلاق، آقای Gary Carr معتقد است تغییر سیاست های Microsoft نسبت به Xbox One ثابت می کند که آن به صحبت های مصر?? کنندگان اهمیت می دهند. در ادامه با جزئیات بیشتری آشنا خواهید شد.طی مصاحبه ای که OXM انجام داده است، Carr گ??ته است او معتقد است که این تغییرات شواهدی مبنی بر اهمیت Microsoft به هسته ی اصلی مصر?? کنندگان را نشان می دهد .اظهارات ایشان در این باره در زیر قابل مشاهده است:

جمع کثیری از مردم گاهی اوقات ??کر می کنند که Microsoft از آنچه مردم می گویند و آنچه که می خواهند دور است. اما من ??کر نمی کنم که این موضوع حقیقت داشته باشد. حقیقت امر این است که Microsoft به خود آمد و سیاست های آنلاین خود Xbox One را تغییر داد. به نظر من این کار با گوش دادن به خواسته های مردم میسر شده است. ما قبول داریم که چیز بدی را در اختیار داشتیم و آن را از شما شنیدم و سیاست های خود را تغییر دادیم.

Carr مثل Microsoft معتقد است آینده از آن ??ضای دیجیتالی(منظورش عرضه ی بازی ها ??قط به صورت دیجیتالی) است، اما احساس کرد که عاقلانه نیست که مصر?? کنندگان را به این زودی مجبور به تغییر روش کنیم.او در ادامه ا??زود:

به نظر من کاملا بدیهی استکه به آینده دست یابیم و این همان چیزی است که Apple و دیگر شرکت ها خواهان انجام آن هستند. اما نمی توانید همیشه مطمئن باشید که آیا مردم هم آماده ی این تغییرات هستند یا خیر. حقیقت موضوع تغییر سیاست های Microsoft این است که آن ها نسبت به خواسته های مردم اهمیت می دهند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]برای ساخت The Order: 1886،از Uncharted 2 الهام گر??ته شده است[/h]

به تازگی رئیس شرکت Ready At Dawn اعلام کرده است که برای ساخت جدید ترین IP انحصاری PlayStation یعنی عنوان The Order: 1886 از عنوان محبوب و ??وق العاده ی ناتی داگ یعنی Uncharted 2: Among Thieves الهام گر??ته اند.در ادامه ی مطلب میتوانید قسمتهایی از مصاحبه ی آقای Ru Weerasuriya رئیس شرکت Ready at Dawn را مشاهده نمایید.آقای Ru Weerasuriya اعلام کرده اند که آنها در حال ساخت The Order: 1886 بوده اند،اما زمانی که به ناتی داگ و عنوان دوم از سری آنچارتد یعنی Uncharted 2: Among Thieves انداختند تصمیم گر??تند که از این عنوان الهام بگیرند:

با قسمت دوم از سری آنچارتد،ناگهان آنها(ناتی داگ) احساسی را در مردم به وجود آوردند که تنها در ??یلم های blockbuster هالیوودی می توان مشابه آن را مشاهده کرد.

ما نمی خواهیم که لحظه به لحظه ی کار آنها را در بازی خود قرار بدهیم.ما میخواهیم به مردم آن سرگرمی که آنها داده اند را اهدا کنیم.سرگرمی را می توان در ??یلمهای بزرگ و blockbuster هالیوودی و ??یلم های مستقل کوچک مشاهده کرد.

بیشتر بازی ها این کار را انجام نمی دهند.بعضی اوقات شما در میان تکراری بودن گیم پلی گیر می کنید و مجبورید یک صحنه را تا آخر بازی تکرار کنید.آنها چیزهای بسیار زیادی را به ما دادند که یک چالش بسیار بزرگ را برای ما ایجاد کرد.زمانی که شما بازی را انجام خواهید داد چنین احساسی به شما دست خواهد داد.

“wow??? بسیار از بازی کردن این عنوان لذت بردم.اینجا جایی است که الهام گر??تن از آن می آید.

این یکی از معدود د??عات بود که من در زندگی حس کردم که “wow???… میدونی؟بسیار از تجربه ی این عنوان لذت بردم.حتی یک بار هم نشد که من چنین احساسی را نداشته باشم و این چیزی است که من بسیار آن را دوست میدارم.احساسی که در پایان به من دست داد این بود که من واقعا بیشتر از این عنوان می خواهم .این چیزی است که من میخواهم آن را انجام بدهم.من گیم را در این کلمه خلاصه میکنم.این چیزی بود که ما را به سمت خود جذب کرد تا این بازی را بسازیم.

Ready At Dawn زیر مجموعه ی استودیوی محبوب Santa Monica به حساب می آید و آنها تا بحال سه عنوان برای Psp ساخته است و قدم بعدی آنها The Order: 1886 می باشد که مطمئنا باید منتظر شاهکاری از این استودیو بود زیرا آنها مستقیم و تحت نظر استودیوی مو??ق و شناخته شده ی سانتا مونیکا در حال کار و تولید هستند.هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه ی این عنوان مشخص نشده است اما اعلام شده که این عنوان در سبک third-person یا همان سوم شخص می باشد و در لندن و در زمان انقلاب صنعتی ات??اق می ا??تد.91630841982990659479.jpg

لینک به ارسال

[h=1]مایکروسا??ت : ثابت می کنیم که xbox one ارزشی بیشتر از ps4 دارد[/h]

اختلا?? ۱۰۰ دلاری که بین قیمت دو کنسول xbox one و ps4 به وجود آمده، یکی از بحث های داغ این روز ها می باشد و در این عده ی زیادی از مایکروسا??ت درخواست کرده اند که قیمت xbox one را کاهش دهد. اما حال مایکروسا??ت در جوابیه ای اعلام کرد که با دارا بودن بازی ها و سرویس آنلاین بهتر و همچنین سیستم بهتری نسبت به سونی، این ۱۰۰ دلار قیمت بیشتر، ارزش بالاتر xbox one را نسبت به ps4 نشان می دهد.Albert Penello، مدیر ارشد بخش برنامه ریزی و مدیریت محصولات مایکروسا??ت در مورد ت??اوت قیمتی که بین این دو کنسول نسل بعدی به وجود آمده اعلام کرده است :

ما ثابت می کنیم که این ۱۰۰ دلار بیشتر، ارزشش را دارد. من ??کر می کنم که ما بیشتر بر روی کنسول خود کار کرده ایم و عقیده دارم که بازی های ما بهتر از سونی است و زمانی که مردم شروع به تجربه ی Kinect کنند و ببینند که چه کارهایی می توانند با است??اده از ??رمان های صوتی انجام دهند، من ??کر می کنم که بهتر از سونی عمل خواهد کرد.

او اضا??ه کرده است :

به نظرم توانایی داشتن همه ی این موارد در یک سیستمی که شما می توانید آن را به تلویزیون وصل کنید، بهتر از مال آن ها می باشد و عقیده داریم که ما سرویس آنلاین بهتری را داریم. همچنین بر این باورم که در حال ر??تن به سمت داشتن یک سیستم بهتر در مقایسه با سونی می باشیم.

قیمت کنسول مایکروسا??ت، ۴۹۹ دلار و قیمت کنسول سونی، ۳۹۹ دلار می باشد.مایکروسا??ت در زمان انتشار xbox one عناوین انحصاری Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome وDead Rising 3, همراه با Kinect Sport: Rivals را منتشر خواهد کرد و بازی Titanfall هم سال بعد خواهد آمد.در سوی مقابل سونی نیز در تاریخ ۲۹ نوامبر بازی های انحصاری Killzone: Shadow Fall, DriveClub و Knack, را بر روی ps4 خواهد آورد و همچنین در ??وریه ۲۰۱۴ هم Second Son را خواهیم دید. البته بسیاری از بازی های مستقل برای بار اول بر روی PS4 منتشر می شوند.Penello همچنین اعلام کرده است که ت??اوت زیاد در بین قیمت این دو کنسول مانعی برای ??روش بالای xbox one نخواهد شد، چرا که مردم چیزهایی را می خرند که بهترین در نوع خود باشد.وی اعلام کرده است :

این ۱۰۰ دلار، زمانی که شما دارید در مورد ۴۰۰ دلار در مقابل ۵۰۰ دلار صحبت می کنید، ??کر نمی کنم که چندان تاثیری بر روی ??روش بگذارد.

همچنین شب گذشته ??اش شد که Xbox One اواخر ماه نوامبر خواهد آمد. PS4 هم در تاریخ ۲۹ نوامبر منتشر خواهد شد و باندل رسمی این کنسول هم تایید شده است.

لینک به ارسال

[h=1]Plants vs Zombies 2 تا کنون ۲۵ میلیون بار دانلود شده است![/h]

یکی از عناوین شرکت EA Games که به صورت رایگان نیز در اختیار علاقه مندان قرار گر??ته است عنوان Plants vs Zombies 2 می باشد که در طول چند ه??ته ی گذشته به صورت رایگان منتشر شد.اما امروز آمار جالبی در رابطه با این بازی منتشر شده است و سازندگان این بازی اعلام کرده اند که از زمان انتشار این بازی،تا کنون ۲۵ میلیون بار دانلود شده است.در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا این??وگرا??یکی را نیز از این عنوان مشاهده نمایید.

این عنوان در تاریخ ۲۲ آگوست منتشر شد و در روز اول ۱۶ میلیون بار دانلود شده است.این عنوان هم اکنون برای IOS منتشر شده است و در اواخر امسال نیز بر روی سایر پلت??رم ها منتشر خواهد شد.همچنین در آخر نیز می توانید این??و گرا??یکی از این عنوان را مشاهده نمایید.

pvz2 info Plants vs Zombies 2 تا کنون 25 میلیون بار دانلود شده است!

لینک به ارسال

سونی از دلایل عدم رونمایی بازی های ناتی داگ و سانتا مونیکا بر روی ps4 می گوید

یکی از نکاتی که باعث تعجب طر??داران شده، این است که بزرگ ترین استدیو های Sony Computer Entertainment یعنی ناتی داگ و سانتا مونیکا هنوز از هیچ عنوانی برای کنسول ps4 رونمایی نکرده اند. اما سرانجام سونی در این مورد توضیحاتی را ارایه کرده است.Michael Denny معاون رییس استدیو‌های سونی در اروپا در مصاحبه ای که در PlayStation Access در دسترس قرار گر??ته اعلام کرده است :

ما از بازی های آن ها رونمایی نکردیم. چرا که همان طور که می دانید واقعیت این است که ما بازی های triple A زیادی را از استدیو های first party و third party سونی رونمایی کرده ایم. من ??کر می کنم که شما متوجه شده اید که تیمی که دارید در مورد آن صحبت می کنید، به تازگی بازی های کاملا بزرگی را برای PlayStation 3 منتشر کرده اند. درست است ؟ به همین دلیل است که آن ها کمی دیرتر به سمت PlayStation 4 خواهند آمد.

البته در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۳ اعلام شد که سه استدیوی سانتا مونیکا، مدیا مولکول و ناتی داگ در حال ساخت یک بازی برای ps4 می باشند. هر چند که احتمالا بازی های جداگانه ای هم خواهند ساخت.

لینک به ارسال

[h=1]کاهش قیمت کنسول PS Vita،تا زمان عرضه ی PS4 رخ نخواهد داد[/h]

همانطور که اطلاع دارید،سونی در کن??رانس خود در نمایشگاه GamesCom 2013،رسما خبری جدید از کاهش قیمت کنسول دستی PS Vita اعلام نمود،اما حال به تازگی یکی از کارکنان خرده ??روش GameStop سوالی در خصوص این راستا جویا شد که با جوابی من??ی از سوی آقای “شوهی یوشیدا??? مواجه گردید.از آنجا که چندی پیش کمپانی سونی در کن??رانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه GamesCom سال ۲۰۱۳ میلادی رسما اعلام کرد که قیمت کنسول دستی PS Vita با کاهش مواجه شده است،این خبر خوشحالی طی?? کثیری از علاقه مندانی که هنوز اقدام به تهیه ی این کنسول نکرده اند،به همراه داشت که به تازگی یکی از کارکنان خرده ??روش GameStop در شبکه ی اجتماعی تویتر سوالی مبنی بر “آیا شکست قیمت کنسول PS Vita تا زمان عرضه ی رسمی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 رخ می دهد؟!??? از آقای “شوهی یوشیدا??? رئیس کل استودیوهای کمپانی سونی جویا شد که ایشان در یک پاسخی بسیار مختصر اعلام کرد:

خیر …

کنسول PS4 در تاریخ ۱۵ نوامبر سال جاری میلادی در ایالت متحده ی آمریکا عرضه می گردد.

ps-vita-082113-11.pngPS Vita …

لینک به ارسال

[h=1]عنوان BioShock Infinite هم اکنون بر روی Mac در دسترس می باشد[/h]

از آنجا که چندی پیش استودیو صاحب نام Irrational Games به طور رسمی عرضه ی عنوان BioShock Infinite را بر روی سیستم عامل Mac تایید کرد،حال به تازگی اعضای این استودیو با صراحت اعلام نمودند که هم اکنون پورت نسخه ی این سیستم عامل در دسترس علاقه مندان می باشد.پس از تایید انتشار عناوین متعدد و نامدار بر روی سیستم عامل Mac “مک???،حال به تازگی اعضای استودیو Irrational Games با صراحت اعلام نمودند عنوان مو??ق BioShock Infinite هم اکنون با پورت Aspyr’s OS-X از طریق شبکه ی Steam و ??روشگاه App Store سیستم عامل Mac در دسترس علاقه مندان می باشد،هرچندکه با توجه به اطلاعات تازه به بیرون درز پیدا کرده از سوی بازیکنندگان پورت سیستم عامل Mac،سایر تهیه کنندگان می بایست ابتدا از طریق خدمات GameAgent این عنوان را اجرا کرده تا از سالم بودن آن پورت آگاهی یابند.عنوان BioShock Infinite با متای ۹۴ از ۶۸ نقد صورت گر??ته،هم اکنون بر روی پلت??رم های PC,PS3,X360 و سیستم عامل Mac در دسترس می باشد که لازم به ذکر است،این عنوان تا به این لحظه پر??روش ترین عنوان چند پلت??رمی در آمریکای شمالی به حساب می آید.

20130322_bioshock_infinite.jpg

لینک به ارسال

«جبهه دشمن» بهار سال 2014 توسط «سیتی اینتراکتیو» منتشر خواهد شد

عنوان مربوط به جنگ جهانی دوم با نام «جبهه دشمن» که در سال 2011 توسط ???City Intractive??? رونمایی شد بهار سال 2014 منتشر خواهد شد.

enemy-front-01.png

بازی تحت نظر Black در دست ساخت بود تا این که او شرکت را ترک کرد. حال این عنوان که توسط موتورگرا??یکی «کرای انجین 3» در حال توسعه می باشد زیر نظر طراح «??ر کرای 3» و کارگردان Warhammer 40K: Space Marine یعنی «را??ائل ون لیروپ» ساخته می شود. بعد از ر??تن «بلک» این عنوان از نو طراحی شد, اینبار شاهد یک بازی غیر خطی سندباکس هستیم که بازیکن باید به قلب ماشین های جنگی نازی ها ن??وذ کند.

«جبهه دشمن» شامل مبارزه های از نزدیک, رانندگی, کاورگیری, غولاخر های ماشینی, تخریب پذیری شگ??ت اَور, ماموریت های خرابکاری, جاسوس, ترور و حمله, گیمپلی قابل شخصی سازی می شود. همچنین بازی در کشور هایی همانند لهستان, نروژ و یونان در جریان خواهد بود.

Enemy Front برای پلت??رم های PC,PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

Thanks,

Joystiq

Enemy_Front_artwork06FINAL.jpg

لینک به ارسال

«قهرمان ستاره کیهانی» برای «پلی استیشن 4» تایید شد, «کیک استارت» برای توسعه نسخه ویتا به زودی شروع خ

«زبوید گیمز» عنوان بعدی نقش ا??رینی خود را رونمایی کرد, Cosmic Star Heroine در سال 2014 برای «پلی استیشن 4» و «ویتا» منتشر خواهد شد.

cosmic-star-heroine.png

Cosmic Star Heroine از بازی هایی همانند Chrono Trigger, «??انتزی ستاره» و Suikoden الهام گر??ته است.

سازنده قول داده است بازی دارای یک داستان عمیق است و با “دقت بسیار زیاد و متعادل??? گیمپلی نوبتی خواهد داشت.

«کیک استارت» برای نسخه «ویتا» بازی اواخر این ماه شروع خواهد شد و اگر پول کا??ی جمع شود نسخه ویتا بازی نیز منتشر خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است نسخه PS4 و ویتا قابلیت کراس بای نیز خواهند داشت.

«زیبوید گیمز» از قبل برنامه عرضه بازی برای مک و پی سی نیز داشت

لینک به ارسال

تقریبا «رزیدنت اویل 2» را خراب کردم! کامیا می گوید

اگر نگاهی به سری محبوب “رزیدنت اویل??? داشته باشیم مخصوصا بازی های قدیمی، عنوان “رزیدنت اویل 2″ به عنوان یکی از برترین ها و محبوب ترین ها قرار می گیرد.

RE2.jpg

اما طبق گ??ته های کارگردان آن یعنی آقای هیدکی کامیا شاید شنیدن این برای شما جالب باشد که ساخت این نسخه با مشکلات زیادی در زمان توسعه بازی مواجه بوده است. در مصاحبه اخیر کامیا با رئیس نینتندو آقای ایواتا با عنوان “سوالات ایوتا“، او چیزهای جدیدی را در مورد بازی و مشکلاتی که با آن مواجه شده را بیان کرده است. کامیا به ایوتا گ??ت که او بعد از اینکه توسط شرکت نینتندو پذیر??ته نشد به کپکام پیوست، جایی که در آن زیر دست?? شینجی میکامی ??عالیت می کرد و به گ??ته خودش همه چیز خوب بود تا اینکه میکامی او را به کارگردان “رزیدنت اویل 2″ تبدیل کرد.

به هر چیزی جواب مثبت میدادم و در نتیجه اش به مشکلات بزرگی تبدیل می شدند، من به طرز قابل ملاحظه ای خودم را باخته بودم. ما مجبور بودیم پروژه ای که یک سال و نیم روی آن وقت صر?? کرده بودیم را لغو کنیم.

این برای صنعت بازی ات??اق تازه ای نیست مخصوصا گاهی اوقات که بازی ها زمان زیادی را در حال توسعه هستند. گاهی اوقات یک استدیو حرکت های بلند پروازانه ای می کند و سرانجام مجبور می شود دید خود را محدود تر کند و برش هایی بزند. برای کامیا این ات??اق یک تجربه آموزنده بوده است.

بنابراین هر چیزی که مشکل داشت به عنوان یک کارگردان تقصیر من بود، رزیدنت اویل 2 به عنوان یکی از بزرگترین عناوین کپکام بسیار مورد توجه بود، و بنابراین اخبارش سریعا در شرکت پخش شد. من در رستوران شرکت این احساس را داشتم که همکاران در بین خودشان در مورد من می گویند، “???خودشه! اون کسی هست که رزیدنت اویل 2 رو خراب کرده! این یک شوک بود و برای من خیلی سخت بود.
“ “
من به اقدامات اشتباهی که انجام داده بودم خیلی قکر کردم، من بدون هیچ دیدی تصمیم گر??تم، و با وجود تمام ??شار ها معیار هایم را برای رضایت بخشی تغییر دادم. در کنار اینها این برای من مهم بود که شخصا بخاطر آن شکست چقدر زجر می کشیدم.

با این وجود ??کر می کنم “رزیدنت اویل 2″ بسیار عالی و به یاد ماندنی از آب در آمد، اینطور نیست ؟

لینک به ارسال

«قدرت غبار» توسط «کپکام» برای ایکس باکس 360,ویتا و پلی 3 منتشر خواهد شد

عنوان Dustforce توسط کپکام برای پلت??رم های Xbox 360,Vita و PS3 منتشر خواهد شد. باتوجه به اعلانات «کپ کام» در مرسام PAX و کن??رانس سونی این بازی توسط Hitbox Team در حال توسعه می باشد و در سال 2012 برای پی سی و مک منتشر شده است. ورژن سونی «داست ??ورس» قابلیت کراس-پلی نیز خواهد داشت. اطلاعات بیشتر و قیمت و تاریخ عرضه به زودی اعلام خواهد شد.

Dustforce_ParkLevel-584x328.png

لینک به ارسال

حکومت نظامی تعطیل! | اولین نگاه به بازی Infamous : Second Son

یک شماره سومی از یک عنوانی قرار هست بیاید که قرار هست انحصاری کنسول ps4 باشد و شخصیت اولش ارتباطی با شخصیت دو نسخه قبلیش نداشته باشد ولی ماجرا و کلا شالوده اصلی بازی همان باشد که بوده است.نام این بازی بدنام است.این بدنام ایهام خواهد داشت که نام بدی دارد یا نه به بدنامی شهره شده است؟!در ایهام هم حتما خبر دارید که معنای دور قابل قبول است پس به بدنامی مشهور شده است.چرا بدنام؟شخصیت اول بازی چه تغییری کرده است؟کی منتشر میشود؟چه تغییراتی داشته است؟اصلا سوژه اش چیست و قرار است چه اهدا??ی را در داستان و گیم پلی مطرح کند؟اگرجواب این سوالات را میخواهی باید متن را تا انتها دنبال کنی.پس برای رسیدن به ریشه عنوان بازی با ما همراه شوید.

256px-Infamous_Second_Son_artwork_%26_logo.jpg

INFAMOUS : SECOND SON

سازنده : SUCKER PUNCH

ناشر : SCEA

سبک : ACTION/THIRD_PERSON

پلت??رم : PS4

انتشار : ??بریه ۲۰۱۴

از ما بهترون

عنوان بدنام یا infamous عنوان نسبتا مو??قی برای کنسول سونی بوده است.قسمت اول علی رغم کی??یت خوب و یک عنوان قابل قبول به دلیل عدم تبلیغات حر??ه ای و کامل روی این عنوان از سوی سونی نتوانست ??روش بالایی را تجربه کند.در شماره دوم در بخش گرا??یک ??نی و هنری شاهد پیشر??ت بسیاری بودیم و همینطور نکاتی در گیم پلی بازی نیز اضا??ه شد.انیمیشن ها از حالت خشکی تا حدودی درآمدند و خلاصه کی??یت بازی بالاتر ر??ت.متاس??انه مجددا نمرات بازی خیلی بالا نبودند ولی راضی کننده بود.اینبار تیم سازنده قول یک عنوان واقع گرایانه تر و البته تغییراتی مثمرثمرتر را داده اند. مو??قیت نسبی قسمتهای قبلی سازندگان را بر آن داشته است تا شماره سوم از این عنوان با نام بدنام : ??رزند دوم, را بسازند و منتشر کنند.تعدادی از شخصیت ها در دنیای واقعی وجود دارند که معمولا تابع قوانین دولتی نیستند!خراب کارها و یا آرمان گرایان پوچ اندیش.قوانین را محدودیت برای خود تلقی میکنند و میگویند اگر یکسری از قوانین نباشد انسان هم بهتر میتواند زیست کند و هم راه پیشر??ت برای او هموارتر میشود.شخصیت این عنوان دقیقا همچین ت??کری دارد.او مخال?? برخی قوانین دولتی است.کاری با شخصیت دو نسخه پیشین یعنی آقای کول مک گراث نخواهیم داشت ما تمرکزمان بر روی شخصیت قسمت سوم یعنی جناب دلسین رو هست.او یک هنرمند بومی و درواقع دیوار نویس هست.سن او حدود ۲۴ سال تخمین زده شده است!منتهی علی رغم احساساتی بودن هنرمندان, او چندان احساسی عمل نخواهد کرد, حتی برخی مواقع بسیار هم زمخت خواهد بود!

INFAMOUS-SECOND-SON-021.jpg

ماجرای این نسخه ه??ت سال بعد از ماجرای نسخه دوم خواهد بود.دلسین ا??راد زخمی که در یک ات??اق آسیب دیده اند را نجات میدهد و در همان حین متوجه میشود که بله او یک انسان معمولی نیست او یک کاندوویت هست!به قول بچه های پلیس او یک بایو تروریست هست!یعنی یک چیزی ??راتر از تروریست های خودمان یا نمیدانم یک چیزی تخیلی و خلاصه خو??!حالا این دلسین چه طور انسانی شده است؟هیچی او دارای یکسری نیروها و قدرتهای ما??وق بشری(??راطبیعی) است!در نسخه های قبلی کول قدرت کنترل الکتریسیته را داشت و با آن دمار از روزگار بچه های زحمت کش پلیس درآورده بود و اینبار دلسین قرار هست کاری با بچه های زحمت کش پلیس بکند که روزی صدبار از استخدام در نیروی انتظامی پشیمان شوند!او قدرت تقلید از دیگران را داراست.یکی از اولین قدرتهای وی توانایی کنترل دود است!کم کم قدرت پرواز و..نیز به تواناییهای دلسین برای مجنون ساختن ا??راد پلیس اضا??ه میشود!بچه های پلیس که اوضاع را به شدت قاراش میش میدیدند آمدن و شاخه ای در دولت بوجود آوردند با نام DUA که کار و زندگی ا??راد این سازمان و به عبارتی ??کر و ذهنشان گر??تن بایوتروریستها از پس گردنشان و انداختن در زندان و یا حالا نابودی ایشان هست!البته تا یادم نر??ته است بگویم که بایو تروریستها در این عنوان کاندوویت ها نامیده خواهند شد!کار اصلی دلسین چه خواهد بود؟بله دلسین قدرت های دیگر بایوتروریستها را جمع آوری میکند و همانطور که گ??تیم پوست از سر این ا??راد سازمان DUA درخواهد آورد!

INFAMOUS-SECOND-SON.jpg

کارگردان بازی قول واقع گرایانه تر کردن بازی را داده است و برای حسن نیتش نیز به جای شهر امپایر سیتی شهر سیاتل را جایگزین کرده است!البته شایان ذکر است که این شهر کاملا شبیه سازی نشده است!ابتدای متن گ??تیم در اثر یک حادثه او می??همد که قدرتهای ??را طبیعی دارد برای اینکه ما هم حسن نیت خود را به شما ثابت کنیم جریان تصاد?? را رو میکنیم!یک اتوبوس تصاد?? میکند دلسین میرود تا نوجوانی را از آن حادثه نجات دهد که یکهو میبیند آقا تمام دودهای حاصل از تصاد?? دور او جمع شده است و به دور او برک میزنند و خلاصه بدون اجازه وارد بدن او میشوند!دلسین قند در دلش آب میشود و می??همد ای بابا ما هم که یک کاندوویت هستیم و خلاصه عشق است!

INFAMOUS-SECOND-SON-03.jpg

یه چیز خوب میاد اینو میدونم!

گ??ته شده است موتور گرا??یکی بازی آنریل انجین ۴ خواهد بود که همین کا??یست تا سونی بازان و طر??داران این بازی در پوست خود از ??رط خوشحالی زیاد نگنجند و باعث مباهات برای آنان باشد.چیزی که از گیم پلی بازی و تصاویر موجود از ??وتیج بازی مشخص بود جلوه های آتش و دود و ان??جار خوب به همراه طراحی نسبتا خوب کاراکترها و البته محیطهای با جزئیات بازی و کی??یت خوب تجهیزات و لباسها و البته کی??یت خوب با??تها میشود نام برد!برج (SPACE NEEDLE) نیز از طراحی خوبی برخوردار بود.البته خبر دارید که این برج در خود شهر سیاتل قرار دارد و طولی بالغ بر…اما نکته ای در مورد موشن کپچر بازی.سایت گیم این??ورمر اطلاع رسانی کرده است که تقریبا تمامی شهروندان سیاتل مجازی از ا??راد زنده و واقعی موشن شده اند.عجیبا غریبا!منم تعجب کردم که چه طور میشود.قضیه از این قرار است که این استودیو از قابلیت اسکن سه بعدی در سیاتل به مدت ۳ روز است??اده کرده و ۷۵ انسان واقعی توسط این قابلیت اسکن شدند! در این اسکن چهره و حجم اندام های ??رد ثبت شده و دوربین ۳۶۰ درجه برای هر چه دقیقتر ساختن این آمار است??اده شد. بر این اساس، ۱٫۴ میلیون پلیگون برای شبیه سازی چهره ا??راد در بازی InFamous: Second Son است??اده شده است.

اما اندکی در مورد گیم پلی این عنوان نیز صحبت کنیم بد نیست.دود اصلی ترین سلاح دلسین خواهد بود.او قادر به ساخت,طراحی و است??اده از دودهای پرتابی,دودهای آتشین توپی و حرکات آکروباتیک و مانورهایی مانند SMOKE_DASH هست!با است??اده از دوال شاک ۴ قادر به کنترل دود ها خواهید بود.با است??اده از کانالهای هوایی میتوانید به راحتی انتقال سریع را داشته باشید.برای حرکات سریع دلسین مانند دودی میشود و هوتوتو!زنجیری دور دست او پیچیده شده است که دود را به دور خود جمع میکند و آتش هم وارد بازی میشود و سپس میتوانید حواس دشمنانتان را پرت کنید.دود را مانند توپی درست کرده و به سمت بچه های پلیس پرت میکنید,آن به بچه ها میچسبد و سپس میترکد و بچه ها میشوند رتته!نکته جالب این هست که دشمن اصلی دلسین بچه های بی گناه پلیس نیستند بلکه درختان بزهکار هستند!بله دلسین تا حدودی با ذرات معلق دی اکسید کربن میانه دارد و درختان او را تن??س کرده و تص??یه میکنند!!

INFAMOUS-SECOND-SON-04.jpg

شب جولانگاه خوبی برای او خواهد بود.دلسین میتواند با خراب کردن دودکش ساختمان ها و همچنین اتومبیلها نیروی خود را ریکاوری کند منظور البته همان قدرت دود و آتش هست!از نکات جالب دیگر پرواز به شکل دود به آسمان و ??رود به شکل واقعی خود و سپس ایجاد یک ان??جار عظیم هست!??رق این بازی با پروتوتایپ شاید در این باشد که قابلیتهای ??راطبیعی دلسین از ابتدای کار باز نخواهند بود و شما در جستجوها و نبردها ارتقا پیدا خواهید کرد.این تبحر ساختن یک عنوان به صورت دنیای باز خواهد بود.البته این مورد به کسل کننده نشدن این بازی نیز کمک شایانی خواهد کرد!یکسری حق انتخاب نیز در بازی گنجانده شده است مثلا کشتن و یا زخمی کردن بچه های پلیس و یا خواستار صلح و یا جنگ و خونریزی بودن که ا??راد شما نیز قطعا تابع شما خواهند شد یا صلح طلب یا جنگ طلب!این عنوان قرار هست همزمان با عرضه کنسول جدید سونی روانه بازار شود.نکته دیگر در مورد این بازی این است که روی بروشور رسمی بازی نوشته است که یک بازیکن آ??لاین و باقی بازکنان آنلاینند!یعنی قرار هست بخش مولتی پلیر به این این عنوان اضا??ه شود؟آن هم در نبود این بخش برای دو نسخه قبلی؟!شاید قدم بسیار خوب و بزرگی برای این عنوان برای نسل هشتم قرار باشد برداشته شود تنها بایستی صبر کرد و دید!

INFAMOUS-SECOND-SON-05.jpg

یک سورپرایز هم برای شما تدارک دیدم و آن هم این است که, تروی بیکر نقش دلسین را ای??ا خواهد کرد!بله آخرین از ما,بایوشاک این??ینیت!یک حر?? جالب هم کارگردان بازی قبل از رونمایی از بازی عنوان کرد و آن این بود که:اگر شهر را مردانی از حکومت اداره کنند و شهر تحت حکومت نظامی باشد و مردمانی دارای نیروهای ??راطبیعی باشند چه ات??اقی خواهد ا??تاد؟من از شما میپرسم!البته دومی ??کر میکنم برای سریال دودکش بود!به هرحال حر??ش همین بود چه ات??اقی می ا??تاد؟اما نکته کوچک دیگر اینکه شما در شخصیت کول میتوانستید یک قهرمان و یا یک ضد قهرمان بسازید ولی سازندگان پس از بررسیها و نظرخواهیها و گر??تن نظرات و بازخوردها به این نتیجه رسیدند که یک قهرمان بسازند!تصمیمات شما در بازی و آخر آن قطعا تاثیرگذار خواهد بود.گرا??یک بازی شما را حیرت زده خواهد کرد!برترین قدرت در بین کاندوویت ها شما خواهید بود زیرا توانایی تقلید از دیگران را نیز خواهید داشت!اینها مواردی بود که تیم سازنده پرده برداری کرده است.نکته دیگری که حائز اهمیت این است که رئیس کلی سرگرمی های سونی درنمایشگاه E3 اعلام کرده بود تاریخ انتشار این عنوان چهار ماهه اول ۲۰۱۴ خواهد بود اما به تازگی سایت معرو?? IGN تاریخ ??وریه ۲۰۱۴ که بهمن الی اس??ند ماه میشود را برای انتشار این عنوان در نظر گر??ته است!البته گیم اسپات هم همین تاریخ را در نظر گر??ته است. خوب منتظر پیش نمایشی از این عنوان در سایت وزین گیم??ا نیز باشید.این بود اولین و خلاصه ترین نگاهی که میشد به این بازی تا به الان انداخت.

INFAMOUS-SECOND-SON-01.jpg

لینک به ارسال

این تاریخ انکار ناپذیر | پیش نمایش Assassin’s Creed IV Black Flag

سری Assassin’s Creed یکی از بهترین و جذاب ترین ??رانچایز های جدید نسل ه??تم بود. که البته UBISOFT با عرضه ی هرساله ی این سری، راه شرکت Activision و سری Call Of Duty را در پیش گر??ته است. ات??اقی که چندان به مذاق طر??داران این سری خوش نیامده است. زیرا آن ها دوست دارند AC ای با جزئیات و نوآوری های بهتر و بیشتر ببینند.

به هر حال با وجود اعتراضاتی مبنی بر این که بهتر است UBISOFT به جای ادامه ی هرساله ی این سری، نسخه ی دیگری از Prince Of Persia را عرضه کند. به هر حال با این وجود، چهارمین شماره از این سری با نام Assassin’s Creed IV: Black Flag چندماه پیش معر??ی شد.

Assassins_Creed_IV_-_Black_Flag_cover.jpg

نام: Assassin’s Creed IV: Black Flag

سازنده: Ubisoft Montreal و چند استدیو ??رعی UBISOFT

ناشر: UBISOFT

تاریخ انتشار:۱ نوامبر ۲۰۱۳

سبک: ماجراجویی، مبارزه ای، سوم شخص

پلت??رم: PS4-PS3-XBOX ONE-PC-PS3-XBOX 360

الطیر ابن لا احد، اتزیو آدیتوره، کانر کنوی، هیتم کنوی کاراکترهایی بودند که در این بازی کنترل می شدند. اما داستان کلی این سری بر محوریت کاراکتر به نام دزموند مایلز (Desmond Miles) است. دزموند در پایان نسخه ی قبلی، مرتکب یک اشتباه شد و به خیال نجات بشریت در سال ۲۰۱۲، خود را قربانی کرد. به هر حال با این وجود یکی دیگر از کارمندهای آبسترگو مو??ق می شود به خاطرات دزموند و اجدادش که همان اساسین ها هستند دست یابد. بنابراین بار دیگر توسط دستگاه Animus به گذشته باز خواهیم گشت.

ظاهرا بازی از سپتامبر سال ۲۰۱۱ این نسخه در حال ساخت بوده است. در واقع هنگامی که کارکنان Ubisoft در حال ساخت مراحل دریایی نسخه ی سوم بودند که این ایده به ذهنشان رسید که می توانند یک بازی مجزا را بسازند. اقای Darby McDevitt در این باره گ??ت:

“وقتی AC III در حال ساخت بود ما می دونستیم که این داستان در باره ی پدر و پسر است و حال اگر به مدتی قبل یعنی به دوران طلایی دزدان دریایی برگردیم ،می توانیم بازی جذاب تر داشته باشیم.در این لحظه بود که Edward Kenway به ??کرمان ا??تاد ??? این متن ترجمه شده ی سخن ایشان بود که به نظر من دلیل حالبی به نظر نمی رسد. خب مؤمن بگو که قصدمون پول درآوردن محضه دیگه!

درداستان بازی در سال ۱۷۱۵ میلادی می گذرد. یعنی زمان داستان بازی قبل از نسخه ی سوم می گذرد. جایی که شما بر ??راز دریای کارائیب و با کاراکتر Edward Kenway به ماجراجویی خواهید پرداخت.

Edward Kenway کیست؟

اگر به داستان های مصور این مجموعه، سری بزنید متوجه می شوید که نام ادوارد در داستان زندگی Connor و Haytham مشاهده می شود. او در خانواده ای ??قیر و تهی دست در بریتانیا به دنیا آمد.در جوانی برای زندگی بهتر راهی آمریکا و دریای کارائیب شد که به تازگی کش?? شده بود. ادوارد مدتی برای کشتی های دولتی کار می کرد اما بیکار شد و روی به غارت کشتی های دیگر در دریای کارائیب پرداخت. ادوارد که در جوانی ازدواج کرده بود صاحاب پسری به نام Haytham شد که تبدیل به یک Templar شد. نوه ی او Connor هم یک Assassin شد.

به هرحال بر طبق ماجراهایی ادوارد متوجه جنگ بین Assassin’s و Templars می شود و به گروه اساسین ها می پیوندد و این شروع یک جنگ برای یک دزد دریایی است. دزدی که ??رزندش، ناخل?? می شود اما نوه اش، ادامه دهنده راه اوست…

Assassins-Creed-4-Black-Flag-silence.jpg

این تاریخ انکار ناپذیر!

در این نسخه هم مثل سایر نسخه ها سعی شده از کاراکترهای واقعی و همچنین مکان ها، نبردها و وقایع کاملا حقیقی است??اده شود. کاراکترهایی مثل Calico Jackیا Charles Vanکه واقعی هستند گواه این امر است. سازندگان بازی اعتقاد دارند که تاریخ جزئی انکار ناپذیر از زندگی است و نمی توان با تخیلات زیاد، تاریخ و وقایع شگ??ت انگیز آن را انکار کرد.

دریا همیشه آرام نیست!

در ابتدای بازی شما در نقش دزموند نیستید. بله این خود شما هستید که کنترل کاراکتر را برای ورود به آنیموس در دست می گیرید. این اولین نکته ی گیم پلی بازی است…

در ابتدای بازی ادوارد ??قط یک دزد دریایی ماجراجو است که با کشتی خود Jackdaw به جستجو و غارت کشتی های دیگر می پردازد. اما با ??همیدن ماجرای نبرد عظیم اساسین ها و تمپلارها، هد??ش علاوه بر مبارزه درا این نبرد، پرداختن به ماجراجویی و غارت، کار همیشگی خود است. در این بازی دریا ??قط بخشی از بازی نیست بلکه یک منطقه بسیار وسیع است که شامل دریای کارائیب و خلیج ها و آب های دیگر است.Jean Guesdon از UBISOFT می گوید: هد?? این نیست که شما ??قط بر روی آب باشید. در واقع محیط Open-World بازی آن قدر وسیع است که دریا تنها نیمی از هسته ی گیم پلی محسوب می شود. البته بازی یک عنوان تمام خطی نیست بلکه عنوانی است برگر??ته از ویژگی های خاص. مثلا ما سیستمی به نام Horizon را طراحی کرده ایم که در آن شما می توانید به وسیله دوربین نگاهی به محیط اطرا?? بیندازید. همین امر سبب می شود که یک کشتی یا یک جزیره خاص را ببینید و حس کنجکاویتان بر انگیخته شود.

گیم پلی، آیا تغییری هست؟

نقش پارکور در نسخه ی سوم بسیار کمرنگ شده بود و در این نسخه هم سازندگان قصد داشته اند این بخش را دچار تغییرات کنند. ادوارد می توانند مانند کانر از درختان بالا برود و ظاهرا این بخش اهمیت بیشتری در بازی پیدا کرده است. با این وجود به نظر نمی رسد بازهم شاهد چیزخاصی در این مورد باشیم زیرا همچنان در قاره ی تازه کش?? شده آمریکا هستیم و خبری از ساختمان های بلند ??لورانس و اورشلیم نیست.

Assassins-Creed-IV-Black-Flag.jpg

Kingston- Havana- Nassauاصلی ترین شهرهایی هستند که در بازی وجود دارند. و در هر کدام از این ها هم مانند دریا ماموریت ها و مراحل خاصی وجود دارد. هاوانا پایتخت حوزه ی کارائیب محسوب می شود. ناسائو که محل امنی برای شما است زیرا مرکز دزدان دریایی است ولی کینگستون محل تجمع انگلیسی ها و تمپلارها است و جای چندان محبوب محسوب نمی شود!

همان طور که در متون بالاتر مطالعه کردید، بازی کاملا متمرکز بر روی دریا نیست اما دریا جای مهم تری نسبت به خشکی محسوب می شود. اصلی ترین هد?? ادوارد به دست آوردن طلا است. این هد?? را می توان با راه های زیادی به دست آورد. مثلا ادوارد و ا??رادش می توانند با غارت کشتی های دیگر پول خوبی به جیب بزنند. این کشتی ها می تواند مال ا??راد ثروتمند یا حتی Templar ها باشد. شما می تواند توسط توپخانه کشتی یا به وسیله نبرد تن به تن این کشتی ها را غارت کنید. البته بعضا این کشتی ها می توانند نظامی هم باشند که روبرو شدن با آن ها ات??اق چندان خوشایندی نیست. بعضی از این کشتی ها هم بسیار بزرگ هستند هم دارای امکانات بسیار که بعید است Jackdaw در ابتدا بتواند حری?? این کشتی ها بشود.

در این بین گاردهای امنیتی هم بی کار نیستند و بعضا ممکن از در بد مخمصه ای گر??تار بشوید. البته راه های دیگری هم هست. مثلا شکار نهنگ می تواند گزینه بسیاری خوبی برای به دست آوردن پول باشد. یا جستجو و اکتشا?? در آب ها برای یا??تن گنج های کشتی های غرق شده که البته در این بین کوسه ها هم مهمان شما خواهند شد! به طور کلی هد?? از به دست آوردن پول، ارتقا Jackdaw کشتی شما است. می توان قدرت های د??اعی و تهاجمی و همچنین استحکام بدنه آن را بیشتر کرد یا بر خدمه کشتی ا??زود.

Assassins-Creed-4-Whale-Wildlife-Screenshot.jpg

اکتشا?? یکی دیگر از کارهای این نسخه است. کش?? جزایر مختل?? که می توان از این طریق نیز به دنبال طلا و اکتشا?? در غارها بود و یا سر زدن به شهرهای دیگر و یا روستاهای دیگر از جمله ویژگی های ماجراجویانه در نسخه ی جدید AC است. ادوارد بر عکس کانر و اتزیو می تواند در دریای بزرگ کارائیب شنا کند و به وسیله مخزن های خاصی هم تا مدتی در زیر آب شنا کند. البته همان طور که گ??تم کوسه ها در این بازی مانند خرس ها، گرگ ها و پلنگ ها در نسخه ی سوم، دشمنان خطرناک شما در این نسخه محسوب می شوند که البته راه های مبارزه با آنان وجود دارد.

سلاح های کلی ادوارد شامل Hidden Blade، سلاح همیشگی اساسین ها، اسلحه و شمشیر است که البته در مورد این دو تغییراتی وجود دارد. ادوارد توانایی حمل ۴ ت??نگ را دارد . او هم چنین می تواند از دو شمشیر به صورت همزمان در مبارزه است??اده کند.

در این نسخه سعی شده بازیکن کاملا آزاد باشد. شما می توانید بی هد?? سوار Jackdaw شوید و در دریا آزاد باشید. البته بهتر است که پرچم دزدان دریایی را بر ا??راشته نکنید! البته اگر مکان خاصی را ??تح کرده باشید آن مکان در نقشه ی شما قرار خواهد گر??ت و به نوعی جزئی از متصر??ات شما محسوب خواهد شد.

Assassin-s-Creed-4-Won-t-Appear-on-PS4-and-Xbox-720-at-the-Same-Time-As-Other-Consoles.jpg

با یه دست مولتی چطوری؟!

بخش Multi -Player بازی می خواهد یک تجربه نو را نشان دهد. در این بخش شما می توانید کنترل هر دو گروه را بر عهده بگیرید و به مبارزه با یک دیگر بپردازید. البته این بار می توان بر روی دریا و توسط کشتی ها هم با یک دیگر مبارزه کنید. یا به وسیله ی توپ های جنگی یا به وسیله ی نبرد تن به تن با سایر پلیرها که این مورد بخش خوبی به نظر می رسد.

زیبا، چشم نواز، مثل دریا!

گرا??یک بازی بر پایه انجین Anvil Next ساخته شده است. البته سعی شده بهترین بازپس گیری ممکن از این انجین گر??ته شود تا شاهد باگ های عجیب و غریب در این نسخه نباشیم. سعی شده از استاندارد های AA در این بازی به نحو احسن است??اده شود و همچنین طراحی با??ت ها و تکسچرها را به بهترین شکل ممکن انجام داد. یکی از مشکلات نسخه ی سوم دیر لود شدن تکسچرها بود و همچنین ا??ت ??ریم بازی در مکان های شلوغ که بعضا حتی به ۱۵-۲۰ ??ریم هم می رسید. تغییرات آب و هوایی به صورت کاملا داینامیک انجام شده و سیستم گردش شب و روز به احتمال زیاد در بازی وجود خواهد داشت. یکی از مشکلات نسخه ی سوم هم همین بود. بازی یک عنوان Open-World است اما این ویژگی را ندارد. در این نسخه به جز شهرهای بزرگ قرار نیست برای جستجو و اکتشا?? منتظر Loading های طولانی و خسته کننده بمانید که این هم یکی دیگر از نقاط قوت معدود بازی است اما طراحی چهره ی دشمنان و مردم عادی در نمایش E3 برای بنده عجیب بود زیرا هیچ یک صورت های مشابه به هم نداشتند که خب این امر در نسخه ی نهایی بعید به نظر می رسد اما به هر شکل هوش مصنوعی خود NPC ها حداقل من را تا حدی امیدوار کرد که این نسخه ی Assassin’s Creed حداقل از این نظر مشکلی نداشته باشد.

4NEr1pe-Imgur.jpg

بعید می دانم که تغییرات کلی و انقلابی ای را در چهارمین نسخه از سری AC ببینم. با وجود این که قریب به ه??ت استدیو بر روی این عنوان کار می کنند اما دیدیم که بازی به جز گرا??یک بسیار خوب و چند ایده ی نه چندان بزرگ، حر?? خاصی برای گ??تن ندارد. به هر حال حدود ۳ ماه تا عرضه ی بازی مانده است اما به نظر من که AC IV همه ی پتانسیل های لازم برای تبدیل شدن به عنوانی کلیشه ای تر و خسته کننده تر از نسخه ی سوم را هم دارد زیرا برای من بر عکس بازی هایی نظیر Watch Dogs-Battlefield 4-GTA V چندان جذاب و مورد انتظار نیست.

لینک به ارسال
امیر محمد جریا مهمان

[h=1]Infinity Ward:ساخت یک بازی جدید به جای Call of Duty برای ما بسیار آسان است[/h]

call_of_duty_ghosts_cod_02-250x140.jpgتهیه کننده ی اجرایی Call of Duty:Ghost ، آقای Mark Rubin طی اظهار نظری اعلام کرده است که ساخت یک بازی جدید با نام تجاری جدید به جای ساخت Call of Duty جدید، کار بسیار آسانی برای کمپانی قلمداد می شود. در ادامه می توانید صحبت های ایشان درباره ی این موضوع را مشاهده کنید.

Rubin در ادامه گ??ت که ایجاد تغییرات در بازی Call of Duty هر سال باعث می شود که Infinity Ward با چالش های بزرگی مواجه شود. شما می توانید صحبت های ایشان در باره ی این موضوع را در زیر مشاهده نمایید:

بله، ??شار زیادی بر ما وارد می شود. ساخت یک بازی با نام تجاری جدید که Call Of Duty نباشد و هیچ گونه سابقه ای هم نداشته باشد، برای ما آسان تر است. این آسان ترین راه برای گریز از این وضع است. در واقع دانستن این موضوع بسیار سخت تر است که شما چیزی را در اختیار دارید که برای بسیاری از مردم مهم است و ??رمولی که مردم عاشق آن هستند. تغییر سالانه ی آن برای ما یک چالش بزرگ محسوب می شود. اما شور و شوق زیادی را در ما ایجاد می کند. ما با توجه به نظرات منتقدان ??همیدیم که چه کاری را درست انجام دادیم و چه کاری را غلط. این شور و شوق باعث شد تا ما این ??رنچایز را ادامه دهیم و راه آسانی را برای ادامه ی کار خود انتخاب نکردیم.

عنوان Call Of Duty Ghosts قرار است در تاریخ ۵ نوامبر (مصاد?? با ۱۴ آبان) امسال برای پلت??رم های PC ، PlayStation 3 ، Wii U ، Xbox 360 منتشر شود. تاریخ انتشار نسخه های نسل بعد این عنوان هنوز مشخص نشده است.

لینک به ارسال
امیر محمد جریا مهمان

[h=1]خبری از نصب بازی های PS4 بر روی هارد اکسترنال نخواهد بود[/h]

PS4_091-670x3761-250x140.jpgاگر زمانی حا??ظه ی اصلی PS4 که خریده اید پر بشود و بخواهید بازی هایی که برای PS4 می خرید را در یک هارد اکسترنال نصب کنید، بهتر است که چنین چیزی را ??راموش کنید. چرا که مدیرعامل سونی در سرتاسر جهان یعنی Yoshida رسما تایید کرده است که بازی های PS4 ??قط بر روی هارد داخلی دستگاه نصب خواهند شد.

یکی از طر??داران در حساب رسمی توییتر از یوشیدا سوالی با این موضوع پرسیده است:

سلام به آقای یوشیدا. آیا می توانیم که بدون داشتن یک هارد داخلی ( اینترنال)، از هارد خارجی ( اکسترنال) برای نصب بازی های PS4 است??اده کنیم ؟

و یوشیدا تنها با گ??تن یک کلمه که البته واضح می باشد، در جواب این سوال گ??ته است :

نه

البته PS4 حا??ظه ی داخلی بسیار خوبی که ۵۰۰ گیگابایت می باشد دارد، ولی به هر حال با توجه به این که خبری از است??اده از هارد اکسترنال در PS4 نخواهد بود، بهتر است که هر بازی را بر روی دستگاه خود نصب نکنید.

لینک به ارسال
امیر محمد جریا مهمان

[h=1]بیوگرا??ی شخصیت های عنوان Grand Theft Auto V[/h]

20130825_grand_theft_auto_5_gta2-250x73.jpgعنوان GTA V یکی از موردانتظارترین عناوین Open_World چند سال اخیره بوده که طبق اطلاعات بدست آمده،در طول گیم پلی این عنوان سه شخصیت متنوع و گوناگون حضور دارند که درواقع بازیکنندگان قادر خواهند بود کنترلر هریک از آن شخصیت ها را بر دست بگیرند و گردشگری خود را در یک شهر بسیار وسیع با نام لوس سانتوس آغاز کنند.اما از آنجا که اطلاعاتی بسیار کثیر در راستای انواع و اقسام ویژگی های عنوان GTA V منتشر شده،ممکن است کمتر کسی اطلاعاتی در خصوص بیوگرا??ی و یا پیشینه ی سه شخصیت این عنوان داشته باشد که شما در ادامه میتوانید بیوگرا??ی سه شخصیت محبوب و پرمخاطب “ترور،مایکل و ??رانکلین??? را مطالعه ب??رمایید:

بیوگرا??ی شخصیت مایکل د سانتا ( Michael De Santa ) ???

مایکل د سانتا،یکی از قهرمانان و شخصیت های قابل بازی عنوان GTA V می باشد.جایی که وی ۴۰ سال سن دارد و همسر زنی با نام آماندا و پدر ??رزاندانی با نام جیمی و تریسی می باشد.مایکل از همان سنین نوجوانی با “ترور ??یلیپس??? آشنایی پیدا می کند به طوری که رابطه ی این دو شخصیت به صورت پایدار باقی مانده و تبدیل به یکی از بهترین دوستان زندگی خود می گردند.آشنایی و روابط صمیمانه ی این دو شخصیت موجب شده تا آنان را به ??کر دزدی از بانک های بزرگ ایالت متحده ی آمریکا با کمک و همدلی یکدیگر بیاندازد که درواقع از آنجا که مایکل نیز در گذشته به عنوان یکی از ماموران پلیس امنیتی آمریکا FBI برای جلوگیری از اقدامات سارقین ??عالیت های متعدد و مثال زدنیی را انجام می داد،حال خودش نیز به عنوان یکی از سارقین خطرناک و با سابقه ی شهر “لوس سانتوس??? شناخته می شود.به هر حال دزدی از مواضع متعدد و انجام ??رایند معامله با ترور??یلیپس،سبب شده تا مایکل به ثروتی قابل توجه دست یابد و خانواده اش را برای ابراز علاقه ی بیشتر،به یک عمارت بسیار باشکوه ببرد اما این اقدامات باب میل خانواده ی وی نبوده و درنهایت آماندا و ??رزندانش این ا??کار را در ذهن دارند که مایکل در زندگی پر ??راز و نشیبش مو??ق نخواهد بود.

20130801_grand_theft_auto_5_gta.jpgMichael De Santa …

“بیوگرا??ی شخصیت ??رانکلین کلینتون ( Franklin Clinton ) “

??رانکلین کلینتون هرگز در خانواده ای پولدار و با آرامش بزرگ نشده و از همان سنین کودکی سعی داشته تا به تنهایی سخت ترین کارهای ممکن را انجام دهد.??رانکلین پس از آنکه اقدام به تاسیس چند ??روشگاه اسلحه ??روشی در نقاط متعدد شهر می کند،پس از صر?? مدت کوتاهی از سپری شدن این اقدام؛توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده و به زندان انتقال می یابد.او پس از آزادی از زندان،با شخصی ثروتمند و پولدار با نام Simeon Yetarian که صاحب یک نمایندگی بسیار بزرگ از خودروهای لوکس بوده،آشنا می شود که سرانجام آشنایی این دو ??رد سبب شده تا آنان آغاز یک همکاری را در پی بگیرند.??رانکلین پس از خوش گذرانی با انواع و اقسام اتومبیل های گران قیمت،سرانجام در یک مهمانی مجلل و بزرگ و در سن ۲۰ سالگی با “مایکل د سانتا??? آشنا می شود و در نهایت اهدا?? این سه ن??ر ( مایکل،??رانکلین و ترور ) موجب شده تا به عنوان یکی از سارقان بزرگ شهر Los Santos شناخته شوند.

GTA-5-053013.jpgFranklin Clinton …

“بیوگرا??ی شخصیت ترور ??یلیپس ( Trevor Phillips ) “

شاید پس از شخصیت Rayman بتوان ترور ??یلیپس را به عنوان یکی از شخصیت های دیوانه و البته جالب صنعت بازی های رایانه معر??ی کرد.ترور ??یلیپس ??ردی با توجه به علایق ظاهر کثی?? بوده که او از سال ۱۹۸۰ تا اوایل دهه ۱۹۹۰ به عنوان یک خلبان کارکشته و با مهارت در ارتش آمریکا ??عالیت می کرد و در نهایت در سال ۲۰۰۰ میلادی بازنشسته شد.ترور پس از جدایی از ارتش آمریکا،ظر?? مدت کوتاهی با “مایکل د سانتا??? رابطه برقرار می کند که پس از سپری شدن چند ماه از آشنایی این دو شخصیت،هردوی آنان به این موضوع پی برده که قادر خواهند بود با همکاری یک دیگر به ثروتی بسیار دست یابند و با ??عالیت های متعدد به منظور سرقت از اماکن،در کار خودشان مو??ق شده و به آن عشق همیشگیشان “دزدی??? برسند.

20130828_grand_theft_auto_5_gta_v1.jpgTrevor Phillips …

[h=3][/h]

لینک به ارسال

[h=1]خبری از نصب بازی های PS4 بر روی هارد اکسترنال نخواهد بود[/h]

PS4_091-670x3761-250x140.jpg اگر زمانی حا??ظه ی اصلی PS4 که خریده اید پر بشود و بخواهید بازی هایی که برای PS4 می خرید را در یک هارد اکسترنال نصب کنید، بهتر است که چنین چیزی را ??راموش کنید. چرا که مدیرعامل سونی در سرتاسر جهان یعنی Yoshida رسما تایید کرده است که بازی های PS4 ??قط بر روی هارد داخلی دستگاه نصب خواهند شد.

یکی از طر??داران در حساب رسمی توییتر از یوشیدا سوالی با این موضوع پرسیده است:

سلام به آقای یوشیدا. آیا می توانیم که بدون داشتن یک هارد داخلی ( اینترنال)، از هارد خارجی ( اکسترنال) برای نصب بازی های PS4 است??اده کنیم ؟

و یوشیدا تنها با گ??تن یک کلمه که البته واضح می باشد، در جواب این سوال گ??ته است :

نه

البته PS4 حا??ظه ی داخلی بسیار خوبی که ۵۰۰ گیگابایت می باشد دارد، ولی به هر حال با توجه به این که خبری از است??اده از هارد اکسترنال در PS4 نخواهد بود، بهتر است که هر بازی را بر روی دستگاه خود نصب نکنید.

منبع:گیم??ا

لینک به ارسال

تصاویر جدید از Dragon Age: Inquisition

PAX Prime جندی است که آغاز شده است و به لط?? این نمایشگاه، ما شاهد اسکرین شات های جدید از Dragon Age: Inquisition هستیم.

DAI-Inquisitor-and-Followers-700x393.jpg

DAI-Combat-700x393.jpg

DAI-Inquisitor-Conversation-700x393.jpg

Pax610.jpg

DAI-Behemoth-700x393.jpg

DAI-Dragon-Attack-700x393.jpg

لینک به ارسال

Halo 5 به طور رسمی برای Xbox one تایید شد

به تازگی مایکروسا??ت تغییراتی در تریلری که در E3 به نمایش در آورد انجام داده و در آخر آن شماره 5 را به هیلو اضا??ه کرده است.

halo-5.jpg

در پایان مساب??ات جهانی هیلو مایکروسات تریلری از بازی halo را نشان داد و در آخر تریلر شماره 5 را نشان داد که خبر از نسخه پنجم این بازی را میدهد همینطور در آخر تریلر تاریخ سال 2014 برای انتشار بازی نشان داده شد.

خبر خوشحال کننده در مورد بازی این است که این نسخه یک قسمت اصلی بازی است نه یک اسپین ا?? از داستان بازی .

طبق اخبار قبلی داستان بازی در مورد شخصیت اصلی این سری مستر چی?? است .در این قسمت یک تراشه دارای اطلاعات مرموز به مستر چی?? داده میشود و مستر چی?? در این قسمت با داشتن این تراشه وارد چالشی جدی تر میشود زیرا همه موجودات سیاره به دنبال گر??تن این تراشه از مستر چی?? هستند.

پیش ??روش این بازی برای Xbox one از چندی پیش در سایت آمازون شروع شده است

لینک به ارسال

سونی آب پاکی را بر روی دست طر??داران ریخت

به تازگی در جوابی که یوشیدا در توییتر خود ه طر??داران داده معلوم شده است که بازیبازان نمیتوانند در PS4 از هارد اکسترنال برای نصب بازی ها است??اده کنند.

a1165a66af758f96a9a3a6bd8f0ba526.jpgجوونیایه یوشیدا …..

یکی از طر??داران در توییتر شخصی از یوشیدا سوال پرسیده که آیا میتوانیم از هارد اکسترنال برای نصب بازی ها در ps4 است??اده کنیم ؟

و یوشیدا در جواب گ??ته است:

خیر.

با این حساب باید از همان 500 گیگ هارد است??اده کنیم و تنها بعضی از بازی های شاخ را در هارد نصب کنیم

لینک به ارسال

جدول ه??تگی بریتانیا: صدر جدول در دستان بن??ش پوشان

این ه??ته نیز «رده قدیسان 4» پر ??روش ترین بازی بریتانیا بود در حالی که عناوین «سیاره گم شده 3»(Lost Planet 3) و «قاتل مرده است»(Killer is Dead) ??روش بسیار بدی داشته اند و در لیست جایگاهی ندارند. GTA IV نیز همچنان می ??روشد و به شگ??تی تبدیل شده است.

saints-row-4-new-header.png

لیست پر ??روش ترین عناوین انگلستان را پایین مشاهده می کنید:

1. Saints Row IV
  2. Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
  3. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
  4. Disney Infinity
  5. Minecraft: Xbox 360 Edition
  6. Rayman Legends
  7. Madden NFL 25
  8. Call Of Duty: Black Ops II
  9. Payday 2
  10. Fifa 13
  11. Animal Crossing: New Leaf
  12. Lego Batman 2: DC Super Heroes
  13. The Last Of Us
  14. Max Payne 3
  15. Lego The Lord Of The Rings
  16. Tomb Raider
  17. Skylanders Giants
  18. Assassin’s Creed III Xbox 360 Classics
  19. Grand Theft Auto IV Xbox 360 Classics
  20. Need For Speed Most Wanted

لینک به ارسال

EA:مایکروسا??ت بلاخره باید تاریخ انتشار Xbox One را اعلام کند!

xbox_one_controller-250x163.jpg

این روزها شایعات در رابطه با تاریخ انتشار Xbox One بسیار زیاد می باشد و هرشخصی و هرجایی برای خود تاریخ انتشاری را از زبان مایکروسا??ت مشخص می کند.اما جدا از این ها مدیرعامل EA آقای Peter Moore دیگر صبرش سر آمده است و اعلام کرده است که مایکروسا??ت دیگر باید تاریخ انتشارXbox One را مشخص کند.در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا قسمتهایی از صحبت های آقای Peter Moore را مشاهده نمایید.

در صحبتهای اخیری که آقای Peter Moore داشته اند اعلام کرده اند که رقابت در عرضه ی این دو کنسول تا به حال به این نزدیکی نبوده است.این را می توان از تاریخ انتشار Ps4 در ۱۵ نوامبر و تاریخ انتشار Xbox One در نوامبر مشاهده کرد.

تا به حال تاریخ عرضه ی این دو کنسول به این نزدیکی نبوده است.همیشه مدت زمانی بین تاریخ انتشار این دو کنسول بوده است اما امروزه مشاهده می کنیم که اینطور نیست.کسی چه می داند؟شاید ??اصله ی بین انتشار این دو کنسول در این نسل یک ه??ته باشد.مایکروسا??ت بلاخره باید تاریخ انتشاری را برای Xbox One مشخص کند.

نظر شما چیست؟آیا مایکروسا??ت بلاخره باید تاریخ انتشار Xbox One را اعلام کند یا به نظر شما این یکی از سیاست های مربوط به مایکروسا??ت می باشد؟

Xbox One در نوامبر امسال و با قیمت ۴۹۹$ دلار منتشر خواهد شد.

لینک به ارسال

Xbox One در هنگام لانچ از هارد خارجی پشتیبانی نخواهد کرد

XboxOne11-250x148.jpgXbox One قادر نخواهد بود از هارد خارجی برای بازی ها و نصب آن ها در هنگام لانچ پشتیبانی کند.این موضوع را خود مایکروسا??ت تایید کرده است. اخباری به تازگی از سوی صحبت های Major Nelson در PAX در جواب به همین موضوع منتشر شده است.وی می گوید:

قطعا برنامه های ما برای آینده پشتیبانی از هارد خارجی است به همان اندازه که اینکار را برای Xbox 360 انجام دادیم.ویژگی مورد نظر در هنگام لانچ Xbox One وجود نخواهد داشت زیرا تیم در حال کار بر روی موارد دیگری است،اما قرار دادن این ویژگی در لیست ما می باشد ولی مشخص نیست چه زمانی بخواهیم روی آن کار کنیم.

Xbox One دارای یک هارد داخلی ۵۰۰ گیگابایتی خواهد بود که این موضوع در ماه May هم تایید شده بود که امکان جایگزین برای هارد داخلی وجود نخواهد داشت.

جالب است بدانید سونی گ??ته است امکان جایگزین برای هارد داخلی PS4 وجود خواهد داشت.

لینک به ارسال

شرکت ea و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی در خصوص ت??اوت های نسخه ی کنسول های نسل بعد با نسل حاضر عنوان fif

[h=1]FIFA-14-banner-11-250x71.jpg[/h]به تازگی مدیربازاریابی های جهانی سری بازی های پرمخاطب “??ی??ا??? از جانب شرکت الکترونیک آرتز،اقدام به انتشار پیغامی در راستای ت??اوت های نسخه ی کنسول های نسل حاضر و بعد عنوان FIFA 14 کرده است که ایشان تنها ت??اوت این نسخه ها را،موتور گرا??یکی پرقدرت Ignite معر??ی کرد.

همانند طی?? کثیری از عناوین ساخته و عرضه شده توسط شرکت EA که عرضه ی آنان بر روی پلت??رم های موردنظر،با اوایل نسل هشتم و اواخر نسل ه??تم عمر کنسول های خانگی مصاد?? شده است،عنوان FIFA 14 نیز بر روی هر دو نسل این کنسول ها عرضه می گردد که حال به تازگی مدیربازاریابی های جهانی سری بازی های پرمخاطب “??ی??ا??? از جانب شرکت Electronic Arts پیغامی را در خصوص ت??اوت های نسخه ی کنسول های نسل هشتم PS4,X One با نسخه کنسول های نسل حاضر PS3,X360 منتشر کرده است که ایشان در طی این اظهار نظرات خود دلیل عمده ی این ت??اوت را موتورگرا??یکی پرقدرت و انحصاری شرکت EA Sports یعنی Ignite معر??ی کرد که درواقع آقای Matt McKie در این راستا می گوید:

من ??کر میکنم از عنوان ورزشی FIFA 14 در کشورهای آمریکای لاتین بر روی پلت??رم های PC,PS3,X360 در قیاس با کنسول های نسل بعد،بیشتر استقبال می شود اما لازم به ذکر است که ت??اوت هایی بین نسخه کنسول های نسل بعد و نسل حاضر وجود دارد و آن ت??اوت تنها موتورگرا??یکی پرقدرت Ignite با تغییرات چشم گیری که ایجاد می کند،بوده است.این تغییرات به گونه ای بوده که ما میتوانیم هوش مصنوعی بازیکنندگان را بر اساس تصمیم گیری های دقیق و سریع انسان ها،برای ساخت یک عنوان ورزشی شبیه سازی ارتقا دهیم که علاوه بر این موضوع،موتور گرا??یکی Ignite سبب می شود تا جنیش بازیکنان و انیمیشن های تقلیدی از بازیکنان واقعی ??وتبال،یک زندگی متحول را خلق کند.

وی در سخن پایانی خود اعلام کرد:

ما بسیار ا??تخار می کنیم که هم اکنون در حال توسعه ی عنوان FIFA 14 بر روی کنسول های نسل حاضر PS3 و Xbox 360 می باشیم اما نسل بعد کنسول های خانگی دو کمپانی سونی و مایکروسا??ت،یک گام جلوتر از نمایش های واقع گرایانه و برخوردهای طبیعی بازیکنندگان بایکدیگر در این عنوان بوده است.

عنوان FIFA 14 در تاریخ ۲۷ سپتامبر بر روی پلت??رم های PC,PS3,X360 عرضه می گردد.

FIFA-14-banner-11.jpgThe Next Generation Of Football …

لینک به ارسال

چندین تصویر جدید و زیبا از عنوان The Crew منتشر شد

The-Crew-banner-250x71.jpg

به تازگی استودیو Ivory Tower سازنده ی عنوان ریسینگ The Crew،اقدام به انتشار چندین تصویر جدید و زیبا از اسپورت کردن انواع و اقسام اتومبیل های مدرن در طی گیم پلی این عنوان تحسین برانگیز و مختص کنسول های نسل هشتم کرده که شما در ادامه میتوانید این تصاویر را مشاهده ب??رمایید:

image_the_crew-23081-2749_0001.jpg

image_the_crew-23081-2749_0002.jpg

image_the_crew-23081-2749_0003.jpg

image_the_crew-23081-2749_0004.jpg

image_the_crew-23081-2749_0005.jpg

image_the_crew-23081-2749_0006.jpg

image_the_crew-23081-2749_0007.jpg

image_the_crew-23081-2749_0008.jpg

image_the_crew-23081-2749_0009.jpg

image_the_crew-23081-2749_0010.jpg

image_the_crew-23081-2749_0011.jpg

image_the_crew-23081-2749_0012.jpg

image_the_crew-23081-2749_0013.jpg

image_the_crew-23081-2749_0014.jpg

image_the_crew-23081-2749_0015.jpg

image_the_crew-23081-2749_0016.jpg

image_the_crew-23081-2749_0017.jpg

در عنوان نسل بعدی The Crew تجربه ی یک دنیای بسیار گسترده از شهرها و عوامل بسیار پیچیده،رضایت بازیکنندگان را با اطلاع یا??تن از ویژگی های این عنوان به همراه داشته که یقینا این عنوان بزرگ،در سال ۲۰۱۴ میلادی،دربی از سیر عناوین خیره کننده در سبک Racing را بر روی کنسول ها و سیستم عامل های نسل بعد می گشاید و در هر صورت از آن میتوان به عنوان یک بازی تمام عیار نام برد که اینبار برای تجربه ی این عنوان برخلا?? سایر عناوین،می بایست به ??کر خرید کنسول های نسل بعد و مهیا ساختن کنترلر های آنان بود … عنوان The Crew در سال ۲۰۱۴ میلادی بر روی پلت??رم های PC,PS4,X One عرضه می گردد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...