رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
HojabrA

تاپیک رسیدگی به مسائل و مشکلات ویندوز 8

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من ویندوز 8.1 نصب کردم اما گزینه روشن کردن وایرلسش غیر??عاله

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

28138919617793687618.jpg

لپ تاپ من Lenovo g580 با شماره مدل 20150 هستش

چیپ وایرلسم مال شرکت boardcom هستش که خود ویندوز شناخته

61126543686617177082.jpg

اما گزینه روشن خاموشش غیر??عاله

بعدش اینکه من ر??تم تو سایتش واسه مدلم درایورشو بگیرم نوشته که داخل خود ویندوز 8.1 موجوده این درایور.واس همین نذاشتنش

93781329713552795359.jpg

توی ویندوز 7 برای اینکه گزینه روشن خاموش کردن وایرلس و بلوتوثم بیاد باید اول energy managment رو نصب میکردم تا اون گزینه ها بیاد.اما الآن مال 8.1ش رو گر??تم اما اون گزینه ها نمیاد که با دکمه fn+f5 هستش.الآن وقتی این دیکمه رو میزنم حالت air plan mode ??عال و غیر ??عال میشه

مودم وایرلسمم روشنه اما ویندوز پیداش نمیکنه

توی NETWORK AND SHARING گزینه manage wireless موجود نیست که توی ویندوز 7 بعد از نصب درایور وایرلس میومد

حالا به نظر شما چکار کنم دوستان؟

مرسی

دوستان یه کمکی برسونین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان

من ویندوز 8.1 نصب کردم اما گزینه روشن کردن وایرلسش غیر??عاله

28138919617793687618.jpg

لپ تاپ من Lenovo g580 با شماره مدل 20150 هستش

چیپ وایرلسم مال شرکت boardcom هستش که خود ویندوز شناخته

61126543686617177082.jpg

اما گزینه روشن خاموشش غیر??عاله

بعدش اینکه من ر??تم تو سایتش واسه مدلم درایورشو بگیرم نوشته که داخل خود ویندوز 8.1 موجوده این درایور.واس همین نذاشتنش

93781329713552795359.jpg

توی ویندوز 7 برای اینکه گزینه روشن خاموش کردن وایرلس و بلوتوثم بیاد باید اول energy managment رو نصب میکردم تا اون گزینه ها بیاد.اما الآن مال 8.1ش رو گر??تم اما اون گزینه ها نمیاد که با دکمه fn+f5 هستش.الآن وقتی این دیکمه رو میزنم حالت air plan mode ??عال و غیر ??عال میشه

مودم وایرلسمم روشنه اما ویندوز پیداش نمیکنه

توی NETWORK AND SHARING گزینه manage wireless موجود نیست که توی ویندوز 7 بعد از نصب درایور وایرلس میومد

حالا به نظر شما چکار کنم دوستان؟

مرسی

دوست عزیز روی علامت شبکه پایین روی tskbar کلیک راست کنید و گزینه Troubleshoots problems را انتخاب کنید و صبر کنید تا ببینید خود ویندوز میتونه مشکل را شناسایی کنه با خیر؟ اگر مشکل را شناسایی کرد که fix problem را بزنید خودش درست می کنه.

متاس??انه الان من خودم از wifi است??اده نمیکنم ولی قبلا که داشتم روی ویندوز 8.1 مشکلی نداشتم. ممکنه مشکل از درایور باشه. جستوجویی کردم و متوجه شدم که ویندوز 8 با توجه به درایور ها و سخت ا??زار های موجود خودکار آپشن های مربوط به آنها رو میاره. حالا الان شناسایی کرده که شما wifi داری ولی نمیتونه روشنش کنه. با خود ویندوز داخل همان device manager سعی کردی درایورش رو آپدیت کنی؟

شما این دو مورد را امتحان کنید و دوباره خبر بدید من سعی میکنم بگردم تا بتونیم مشکل شما دوستمون را هم حل کنیم

لینک به ارسال

دوست عزیز روی علامت شبکه پایین روی tskbar کلیک راست کنید و گزینه Troubleshoots problems را انتخاب کنید و صبر کنید تا ببینید خود ویندوز میتونه مشکل را شناسایی کنه با خیر؟ اگر مشکل را شناسایی کرد که fix problem را بزنید خودش درست می کنه.

متاس??انه الان من خودم از wifi است??اده نمیکنم ولی قبلا که داشتم روی ویندوز 8.1 مشکلی نداشتم. ممکنه مشکل از درایور باشه. جستوجویی کردم و متوجه شدم که ویندوز 8 با توجه به درایور ها و سخت ا??زار های موجود خودکار آپشن های مربوط به آنها رو میاره. حالا الان شناسایی کرده که شما wifi داری ولی نمیتونه روشنش کنه. با خود ویندوز داخل همان device manager سعی کردی درایورش رو آپدیت کنی؟

شما این دو مورد را امتحان کنید و دوباره خبر بدید من سعی میکنم بگردم تا بتونیم مشکل شما دوستمون را هم حل کنیم

خب Troubleshoots problems کردم و آخرش این ارور رو داد

70540290107053656191.jpg

از طریق device manager هم این کارو کردم اما آپدیت نمیشد.ینی میگ??ت آپدیته.با نرم ا??زارهای درایورم چک کردم آپدیتی پیدا نمیکرد

واسم جالبه که دکمه fn+f5 که واسه روشن کردن بلوتوث و وایرلسه air plan mode رو ??عال میکنه.درایور بلوتوثم نمیتونم نصب کنم بخاطر همین

لینک به ارسال

آقا حرکت زدم کاملا کرک شده

خیلی ساده.درایور energy managment ویندوز 7 رو نصب کردم همه چیز درست شد

بازم ممنون که وقت گذاشتین دوستان

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
آقا حرکت زدم کاملا کرک شده

خیلی ساده.درایور energy managment ویندوز 7 رو نصب کردم همه چیز درست شد

بازم ممنون که وقت گذاشتین دوستان

..............................................................

ویرایش شده توسط HojabrA

لینک به ارسال

خدارو شکر خوبه اگر دوست دارید و ??کر می کنید که این روشی که شما انجام دادید برای تمامی کامپیوتر ها و لپتاپها قابل اجراست میتونید آموزشش رو برای حل مشکل نشناختن برخی درایور ها در همین جا قرار بدید

والا در مورد بقیه درایورها نمیدونم

اینم یه جرقه ای بود که از ذهن متروک ما زد.البته ازین جرقه ها خیلی زده تا حالا

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
والا در مورد بقیه درایورها نمیدونم

اینم یه جرقه ای بود که از ذهن متروک ما زد.البته ازین جرقه ها خیلی زده تا حالا

................................................

ویرایش شده توسط HojabrA

لینک به ارسال

سلام.مشکل من اینه که وقتی دوتا یوزر درست میکنم.وقتی سیستم رو روشن میکنم مستقیم میره سراغ یوزر اول, مثل ویندوز 7 اول سوال میپرسه نیست لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام خدمت شما دوستان عزیز.من 8.1ذو نصب کردم ولی الان یه مدتی می شه که وقتی کامپیوتر خاموش می شه موقعی که می خوام روشنش کنم باید چند با دکمه ی پاور رو ??شار بدم بعد روشن شه یعنی اینکه چراق ها یک لحظه روشن می شن ولی دوباره خاموش می شه این مشکل برای چیه؟

لینک به ارسال

سلام من نسخه win 8.1 64bit pro که سایت پی سی دی گذاشته رو ریختم ولی نمیتونم اکتیوش کنم از کرکهایی که تو سایت گذاشته شده بود است??اده کردم ولی اکتیو نشده کمک کنید خواهشا تو قسمت سیستم ارم اکتیو نمیاد و تو بخشهای دیگه استارت هم اون ??لش نارنجی میاد که نمیدونم چیه خواهشا یکی کمک کنه کلا??ه شدم این عسهارو هم میزارم ببینید

[ATTACH=CONFIG]9914[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9915[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام خدمت شما دوستان عزیز.من 8.1ذو نصب کردم ولی الان یه مدتی می شه که وقتی کامپیوتر خاموش می شه موقعی که می خوام روشنش کنم باید چند با دکمه ی پاور رو ??شار بدم بعد روشن شه یعنی اینکه چراق ها یک لحظه روشن می شن ولی دوباره خاموش می شه این مشکل برای چیه؟

اینجوری روشن نشدن ربطی به سیستم عامل نداره!!!

احتمال خیلی زیاد مشکل پاور داری !!!

پاورت(منبع تغذیه) رو چک کن قبل از اینکه کل سیستمت رو نابود کنه!!!!

لینک به ارسال

سلام دوستان

من دیروز ویندوز 7 و 8.1 رو در دو درایو نصب کردم و هنگام روشن کردن ازم می خواست تا یکی رو انتخاب کنم ولی امروز مستقیما وارد ویندوز 7 میشه حتی در قسمت Startup and Recovery ??قط ویندوز 7 هست.

لط??ا راهنمایم کنید چجوری وارد ویندوز 8.1 بشم.

لینک به ارسال

سلام/من ویندوزم 8/ میخوام کرک یه بازی رو بریزم ولی یه ??ایل هست که ویندوز دی??ندر هی پاکش میکنه...اعتمادسازی هم بلدم ??قط جالبه که ویندوز دی??ندر کلا باز نمیشه ::::

(((اینم عکسش :

http://uupload.ir/files/x014_screenshot_(116).png

)))

روش غیر??عال کردنش رو هم امتحان کردم ولی running هست و نمیشه غیر??عالش کرد

اون نرم ا??زار حذ??ش رو هم دانلود کردم اونم ارور میده

من الان چیکار باید کنم ؟؟؟؟!!!!!

خواهش میکنم به من کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

یه سوالی داشتم

من ویندوز 8.1 X64 نسخه ENTERPRISE رو لپ تاپم نصب کردم

یه مشکلی باهاش دارم

اونم اینه که وقتی میخام با نرم ا??زار KMPlayer یه ??ایل صوتی رو بازکنم هی ارور میده

??ایل اجرا میشه ولی یه همچین روری میده:

عکس:

http://s3.picofile.com/file/8210501034/12.jpg

همونطور که گ??تم ??ایل صوتی اجرا میشه و شروع به خواندن میکنه ولی وسط خوندن یه د??عه این ارور ظاهر میشه

همه نرم ا??زار های پیش نیاز از قبیل .Net framework و Visual C++ و ??لش پلیر هم نصب هستن

نرم ا??زار KMPlayer هم آخرین نسخه است که همین دیروز اومده نسخه 40.0.0 هست

مشکل از چیه؟

با تشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...