رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
behnam81

مایکروسافت : ثابت می کنیم که xbox one ارزشی بیشتر از ps4 دارد

پست های پیشنهاد شده

اختلا?? ۱۰۰ دلاری که بین قیمت دو کنسول xbox one و ps4 به وجود آمده، یکی از بحث های داغ این روز ها می باشد و در این عده ی زیادی از مایکروسا??ت درخواست کرده اند که قیمت xbox one را کاهش دهد. اما حال مایکروسا??ت در جوابیه ای اعلام کرد که با دارا بودن بازی ها و سرویس آنلاین بهتر و همچنین سیستم بهتری نسبت به سونی، این ۱۰۰ دلار قیمت بیشتر، ارزش بالاتر xbox one را نسبت به ps4 نشان می دهد.

Albert Penello، مدیر ارشد بخش برنامه ریزی و مدیریت محصولات مایکروسا??ت در مورد ت??اوت قیمتی که بین این دو کنسول نسل بعدی به وجود آمده اعلام کرده است :

ما ثابت می کنیم که این ۱۰۰ دلار بیشتر، ارزشش را دارد. من ??کر می کنم که ما بیشتر بر روی کنسول خود کار کرده ایم و عقیده دارم که بازی های ما بهتر از سونی است و زمانی که مردم شروع به تجربه ی Kinect کنند و ببینند که چه کارهایی می توانند با است??اده از ??رمان های صوتی انجام دهند، من ??کر می کنم که بهتر از سونی عمل خواهد کرد.

او اضا??ه کرده است :

به نظرم توانایی داشتن همه ی این موارد در یک سیستمی که شما می توانید آن را به تلویزیون وصل کنید، بهتر از مال آن ها می باشد و عقیده داریم که ما سرویس آنلاین بهتری را داریم. همچنین بر این باورم که در حال ر??تن به سمت داشتن یک سیستم بهتر در مقایسه با سونی می باشیم.

قیمت کنسول مایکروسا??ت، ۴۹۹ دلار و قیمت کنسول سونی، ۳۹۹ دلار می باشد.

مایکروسا??ت در زمان انتشار xbox one عناوین انحصاری Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome وDead Rising 3, همراه با Kinect Sport: Rivals را منتشر خواهد کرد و بازی Titanfall هم سال بعد خواهد آمد.

در سوی مقابل سونی نیز در تاریخ ۲۹ نوامبر بازی های انحصاری Killzone: Shadow Fall, DriveClub و Knack, را بر روی ps4 خواهد آورد و همچنین در ??وریه ۲۰۱۴ هم Second Son را خواهیم دید. البته بسیاری از بازی های مستقل برای بار اول بر روی PS4 منتشر می شوند.

Penello همچنین اعلام کرده است که ت??اوت زیاد در بین قیمت این دو کنسول مانعی برای ??روش بالای xbox one نخواهد شد، چرا که مردم چیزهایی را می خرند که بهترین در نوع خود باشد.

وی اعلام کرده است :

این ۱۰۰ دلار، زمانی که شما دارید در مورد ۴۰۰ دلار در مقابل ۵۰۰ دلار صحبت می کنید، ??کر نمی کنم که چندان تاثیری بر روی ??روش بگذارد.

همچنین شب گذشته ??اش شد که Xbox One اواخر ماه نوامبر خواهد آمد. PS4 هم در تاریخ ۲۹ نوامبر منتشر خواهد شد و باندل رسمی این کنسول هم تایید شده است.

منبع:گیم??ا

[h=3][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این همه کارشناس دروغ میگن ??قط این آقا راست میگه:78::78::90:Albert Penello

لینک به ارسال

اگه تونستی حتما این کارو بکن.

لینک به ارسال

آقا اومده توجیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کنه...:87:

لینک به ارسال

:inlove2: خود مایکروسا??ت هم میدونه جنگ کنسول های آینده رو باخته این جوری داره توجیه میکنه .

لینک به ارسال

??کرکنم میخواد با دستگاهی که گرا??یکش کمتراز رقیبش است و قیمتش بالتر از اون است ارزش رو ثابت کنه :flapper::flapper::flapper::flapper::flapper::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:

لینک به ارسال

بیچاره ها موندن چیکار کنن که بیش از این زایه نشن اینو پروندن:78::78::78::78::76::76:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...