رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
djsaghy

مشکل در اجرا نشدن usb

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه مشکلی داشتم در زمینه ی یو اس بی و به طور کلی پورت های یو اس بی .

الان 1 ساله که پی سی من یو اس بی نمیخونه و اجراش نمیکنه.

علاوه بر یو اس بی وسایلی هم که دارای پورت یو اس بی هم باش رو هم اجرا نمیکنه .

مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درایور usb host 3 رو دان کن بعد نصب کن سیستم رو ریستارت کن درست میشه:1975: مو??ق باشی :1975:

لینک به ارسال

سلام

من هارد اکسترنال transcend 500 G دارم توشم پر از بازی PS3 .. اونو قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد به pc وصل کردم , ویندوز تو ص??حه Strating Windows موند...

من هارد رو جدا کردم و کامپیوتر رو ریستارت.. بعد ک هارد رو زدم ن هارد کار میکنه نه چراغش چشمک میزنه (ثابت روشن میمونه) انگار موتورش کار نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!..

وقتی وصل میکنم اولش چندتا بوق میزنه خود هارد

خلاصه من موندمو کلی از بازی های از دست ر??ته !!:=Z:

خواهش میکنم کمکم کنید

اینو دقیقا تو وبلاگ هم مطرحش کردم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال
سلام دوستان من یه مشکلی داشتم در زمینه ی یو اس بی و به طور کلی پورت های یو اس بی .

الان 1 ساله که پی سی من یو اس بی نمیخونه و اجراش نمیکنه.

علاوه بر یو اس بی وسایلی هم که دارای پورت یو اس بی هم باش رو هم اجرا نمیکنه .

مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم

سلام،

*مشکل نرم ا??زاری *

ویندوز XP است??اده میکنی؟

اگر ویندوز XP است??اده میکنی به دلیل Out of Date شدن APP Controller یا کنترلر و واسطهای لازم برای شناسایی و کارکرد USB، پورتهای USB دچار مشکل میشن و راحتترین راه نصب یک ویندوز سون 32 یا 64 بیتی سروس پک 1 و البته آپدیت شده هست تا بعد از نصب ویندوز و بوت سیستم تمامی درایورهای سخت ا??زاری معمولی مثل I/O یا پنل پشتی مادربرد رو شناسایی کنه.

اما یک راه دیگه که خودم هم چندین بار است??اده کردم این هست که یکی از ورژنهای برنامه Alcohol 120% رو نصب کنی تا طی Reboot شدن سیستم دوباره Appها شناسایی شده و پورتهای USB هم قابل است??اده شن.

*مشکل سخت ا??زاری*

اگر راهای بالا جواب نداد تنها راه این هست که پورهای usb کیس-I/O و سوکتهای مربروط به usb موجود در مادربرد چک بشن تا مشکل پیدا و برطر?? بشه.....

لینک به ارسال
سلام

من هارد اکسترنال transcend 500 G دارم توشم پر از بازی PS3 .. اونو قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد به pc وصل کردم , ویندوز تو ص??حه Strating Windows موند...

من هارد رو جدا کردم و کامپیوتر رو ریستارت.. بعد ک هارد رو زدم ن هارد کار میکنه نه چراغش چشمک میزنه (ثابت روشن میمونه) انگار موتورش کار نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!..

وقتی وصل میکنم اولش چندتا بوق میزنه خود هارد

خلاصه من موندمو کلی از بازی های از دست ر??ته !!:=Z:

خواهش میکنم کمکم کنید

اینو دقیقا تو وبلاگ هم مطرحش کردم ممنون میشم کمکم کنید

سلام،

دوست عزیز شما بزرگترین اشتباهت این بود که قبل از بالا اوومدن ویندوز هارد رو به کیس وصل کردی .

اگر هارد بعد از اتصال به پورت usb کیس در ویندوز شناسایی و قابلیت Safe To Remove در Task Bar ??عال شه پس هارد شما سالمه و ??قط اطلاعات خارج از دسترس هستن.

ممکنه موقع بوت وورود به ویندوز،هارد مشکل پیدا کرده باشه یعنی وضعیت بوت هارد به هم ریخته باشه و در بدترین حالت شاید کل ??ضای هارد Unallocated یا غیر است??اده شده باشه که در این صورت اگر با برنامه هایی مثل Power DATA Recovery در صورت شناسایی شدن هارد نتونی اطلاعات رو جای دیگه کپی کنی تنها راه Format کردن هارد و ایجاد یک پارتیشن جدید و سالم هست.

بوسله برنامه هایی مثل Mini tool Partition Wizard-Paragon Partition Manager-Norton Partition Magic و..

اگر هارد شما گارانتی داره با شرکت گارانتی تماس بگیر ،مورد رو توضیح بده و درخواست کمک کن.....:4:

لینک به ارسال

خیلی ممنونم بابت راهنماییت...

تمام غصه من بازیامه :sweat: :sadface::crying:

لینک به ارسال

من تا usb جلوی کیسمو ??عال نکنم اون عقبیا کار نمیکنن

خیلی واسم دردسر سازه...کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به ارسال
من تا usb جلوی کیسمو ??عال نکنم اون عقبیا کار نمیکنن

خیلی واسم دردسر سازه...کسی میتونه کمک کنه؟

سلام،

منظور شما از ??عال کردن همون اتصال usb به سوکت داخلی مادربرد هست با ازطریق ص??حه BIOS؟

usb های پشتی به طور اختصاصی در یک پنل موجود هستن و از لحاظ شناسایی و برق رسانی ربطی به usb های جلویی ندارن ،

امکان داره usbهای جلویی کیس مشکل داشته باشن چون خود من تا حالا این مشکل شما رو تجربه نکردم......

لینک به ارسال

یه موقعی استادم هارد اکسترنالشو به لپ تاپم زد و دید بعضی پوشه ها هستند که روشون دوبار کلیک که میکنی باز نمیشن access denied میدن بعد ??همیدیم وقتی ویندوز ایکس پی داشته این ??ایلهارو کپی کرده و رو سون یا 8 باز نمیشن مسخرس نههههههه؟؟؟؟اینو گ??تم که دوستان بدونن با تغییر ویندوز هم ممکنه همچین مشکلی پیش بیاد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...