رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sohil-21

یه سوال در مورد سرعت اینترنت

پست های پیشنهاد شده

سلام . خواستم ببینم که سرعت دانلود با 512 نامحدود و اون هم با نرم ا??زار idm و با سرور دانلود خوب باید حدودا چقدر باشه ؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بستگی به ضریب اشتراک داره.ضریب اشتراک شما چیه؟واسه من با ضریب اشتراک یک به هشت سرعتش 64 هست

لینک به ارسال

سرعت دانلود با اینترنت 512 کیلوبیت حداکثر 70 کیلوبایته. و بیشتر مواقع بین 66 تا 70 متغییره.

سرعت دانلود بر حسب کیلو بایت هم میتونید با تقسیم بر 8 کردن عددی که بر حسب کیلوبیت هست انجام بدید.

لینک به ارسال

سلام!

اسمه ارایه دهنده اینترنتتون چیه؟

چرا اینقد سرعتش پایینه؟

من 128 کیلوبایت دارم ولی با سرعت 200 کیلوبایت دانلود می کنم!

لینک به ارسال

اگر از مخابرات گر??تی سرعت دریا??تت باید

64kb/sec باشه

اما اگر از این شرکت های دزد واسطه ای گر??ته باشی

که البته به نسبت هزینه حدودا سه برابر گرونتر از مخابراته

اولش واسه اینکه خرت کنن سرعت بیشتری واسه دریا??تت قرار میدن به عنوان مثال برای سرعت 512 سرعت دریا??ت تا حداقل 128 تا رو بهت میدن

کمی که گذشت مثلا ماه اول

اونوقت دقیقا سرعت دریا??تی برابر با اینترنت مخابرات بهت میدن

وقتی هم که به قراردادت با اونا نگاه میکنی میبینی که این کلاهبرداری تو قرارد

این تجربه شخصی منه

لینک به ارسال

سرعت من با 512 میشه 120 کیلوبیت...

سرعت من با 1024 میشه 250 کیلوبیت...

سرعت من با 2048 میشه 400 کیلوبیت...

البته با وایرلسم نه adsl ... وایمکسم که ا??تضاحه...

لینک به ارسال
سلام!

اسمه ارایه دهنده اینترنتتون چیه؟

چرا اینقد سرعتش پایینه؟

من 128 کیلوبایت دارم ولی با سرعت 200 کیلوبایت دانلود می کنم!

چی؟؟؟؟چرا یه چیزی میپرونی امکان نداره

لینک به ارسال

امکان داره خوبشم داره ایشون ??کر کنم اولین باره که اینترنت وصل کردن واسه همین هم سرعتش اینقدر زیاده بعد از یک تا دو ماه سرعتش به 60 یا همین دورو برا میرشه مال منم همینطور بود

لینک به ارسال

برای من 128 صبانت هست ولی همیشه سرعت من 118 تا هستش 1 سال هست دارمش

لینک به ارسال

آقا جون، امکان داره!

من حدود 1 سال و نیم هست که از این ارایه دهنده اینترنت است??اده می کنم.

شاید باورتون نشه، اما:

تازه سرعت دانلود در بازه رایگان 195 کیلو بایته.

اطمینان دارم که باورتون نشده!

عادیه!

ویرایش شده توسط kazir

لینک به ارسال
آقا جون، امکان داره!

من حدود 1 سال و نیم هست که از این ارایه دهنده اینترنت است??اده می کنم.

شاید باورتون نشه، اما:

تازه سرعت دانلود در بازه رایگان 195 کیلو بایته.

اطمینان دارم که باورتون نشده!

عادیه!

زودتر بگو ارایه دهنده کیه؟؟من حتما میگیرم ??قط سرم رو کلاه نذاری

لینک به ارسال

یعنی شما هنوز با 512 دانلود می کنید من الان اینترنت 20 مگابایت دارم از همون ا??رانت گر??تم سرعت دانلودش در کم ترین مواقع 2 مگابایته در بهترین مواقع 9مگابایت

لینک به ارسال
یعنی شما هنوز با 512 دانلود می کنید من الان اینترنت 20 مگابایت دارم از همون ا??رانت گر??تم سرعت دانلودش در کم ترین مواقع 2 مگابایته در بهترین مواقع 9مگابایت
آقا شما وضعت خوبه دیگه..الان چقد بابتش میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

نه بابا من هم از اینترنت ماهواره ای است??اده می کنم هم adsl هم وایرلس و هم وایمکس ...

اینترنت ماهواره ایم که سرعتش عالیه مال وایرلس هم که تو 2048 تو شلوغ ترین مواقع 400 هست و تو بهترین مواقع هم از 1 مگ بالاتر میزنه ...

در ضمن من 512 ندارم هم adsl هم وایرلس هم وایمکس 2048 نامحدود گر??تم اگه من بخوام دانلود های خیلی سنگین کنم که نمی کنم میتونم همین الان یه نت از ا??رانت بگیرم ولی من هر چی بازی دارم ??قط از اینترنت می گیرم اونم از 100 تا جا تا یه نسخه سالم در بیاد ... چند بار از اینترنت دانلود کردم بدون قطع و وصلی بازی مشکل داشته ... الان هم تنها دانلودم ویدیو های ??ول اچ دی از یوتیوب هست و کار دیگه ای ندارم همین هایی هم که دارم ??وق العده هستن ...:1975:

لینک به ارسال

ماهانه ه??ت ه??تصد میدم باورتون نمیشه شبا میزنم دانلود کنه دیشب 22 تا بازی پنج شیش گیگی دان کردم

لینک به ارسال

ات??اقا زنگ زده بودم بهشون در مورد خطوط استيجاري و اینترنت وایرلسشون پرسیدم قیمت هاشون هم خیلی مناسب بود من ??ک می کردم یه چیز ??ضایی در بیاد :)) ات??اقا هم میتونم بخرم ولی من با 256 هم کارم راه می??ته ...

لینک به ارسال

من الان 1مگا نامحدود به زو 140 میزنه..چند روز دیگه تموم میشه و با اینکه بازی های دید تو راهه پس باید 2مگا نامحدود بگیرم اما اونم 230 هست

لینک به ارسال

من همه کارم با اینترنته وگرنه همون 2 مگ جواب میداد الان یه بازی 2دقیقه دان می کنی میدی مشتری10 تومن می گیری

لینک به ارسال
ماهانه ه??ت ه??تصد میدم باورتون نمیشه شبا میزنم دانلود کنه دیشب 22 تا بازی پنج شیش گیگی دان کردم

بله بله کسانی که مثل شما بخوان بازی دانلود کنن میتونن بخرن اگه وضعشون خوب باشه ... من حتی الان هم بخوام میتونم سرویس 50 مگ وایرلس رو بخرم ولی نه پولم رو واسه این جور چیزا حروم می کنم نه این که بازی دان می کنم ... اگه بازی باشه که من واقعا دوست داشته باشم و تو اینترنت باشه ولی تو بازار ??قط اوریجینالش باشه که قیمتش 10 میلیون باشه هیچ وقت از نت دانلود نمی کنم و میرم میخرم البته مثال بود چون ??ک نکنم چنین بازی وجود داشته باشه:glare:

لینک به ارسال

الان ??ی??ا 14 نسخه دمو شو تو 1 دقیقه و21 ثانیه دان کردم باورت میشه در ضمن این جوری که از نت بازی دان کنی کل چیزی که می ??روشی سوده من نص?? درامدم از همینه تو کل گیلان مازندران بهترین مغازه مال منه علی راستی چیزی خواستی بگو برات ب??رستم با پیک در ضمن بازی اصل هم دارم از روسیه وارد می کنم مثلا payday2 قیمت اصلش 89 تومنه

لینک به ارسال
الان ??ی??ا 14 نسخه دمو شو تو 1 دقیقه و21 ثانیه دان کردم باورت میشه در ضمن این جوری که از نت بازی دان کنی کل چیزی که می ??روشی سوده من نص?? درامدم از همینه تو کل گیلان مازندران بهترین مغازه مال منه علی راستی چیزی خواستی بگو برات ب??رستم با پیک در ضمن بازی اصل هم دارم از روسیه وارد می کنم مثلا payday2 قیمت اصلش 89 تومنه

خواهش محمد جان من تو کل عمرم ??قط بتمن بازی کردم بازی های دیگه خیلی کم در حد امتحان الانم اوریجینال last of us رو دارم ولی خوشم نمیاد از موضوعش به هر حال ممنون ات??اقا دایی من هم مهاجر از روسیه بود که همین تازگی ها تو رشت ??وت شدند.من به پسر داییم بگم برام میاره به هر حال همین که پیشنهاد دادی به من واقعا ممنون:1975:

لینک به ارسال
نسخه دمو چیز خاصی نیست من pes 13 رو دموش رو دانلود کردم تو بازی چیز خاصی نبود اولین بازی ??وتبالی که کردم تو عمرم pes 2013 demo بود اونم در حد امتحان!

لینک به ارسال

حالا تا بیاد طول میکشه من نصب کردم الان دارم راحت بازی میکنم گرا??یک گیم پلیش همچیش از pes14 برتره در ضمن علی تو تهران شنیدم دسته 200 تومنه درسته من دیروز اصلشو از روسیه وارد کردم 20 هزار تومن :lol::76::76::76::76::76:

لینک به ارسال
حالا تا بیاد طول میکشه من نصب کردم الان دارم راحت بازی میکنم گرا??یک گیم پلیش همچیش از pes14 برتره در ضمن علی تو تهران شنیدم دسته 200 تومنه درسته من دیروز اصلشو از روسیه وارد کردم 20 هزار تومن :lol::76::76::76::76::76:
جون من؟من که همه چیم رو از dc in pc میگیرم که اصله اینایی هم که تو تهرانه میگن اصله ولی اصل نیست!!من 180 تومنیش رو گر??تم 1 سال پیش نمیدونی دکمه هاش چه قدر س??ت بود.اره دیگه ارزش پول ما پایینه و یه عده هم این وسط بالاخره ...

لینک به ارسال

واسه دانلود بازی با وجود سایت های معتبری مثل p30day اصلا نگران خراب بودن بازی نیستم چون اصلا امکانش نیس خراب باشه..اما ای کاش سرعت دانلودم مثل شما بالا میزد..اینجا خوزستانه دیگه از طر?? دولت خودمون هم تحریم هستیم متاس??انه با وجود همه منا??عش...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...