رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
lpplus

بازی جدید و مجانی Linkin Park و توضیحاتش

پست های پیشنهاد شده

59060125618792492478.jpeg

بالاخره بازی جدید لینکین پارک منتشر شد.اسم این بازی LP RECHARGE هست که واسه ی ??*ی*س*ب*و*ک و Xbox 360 ساخته شده و تا اینجایی که من دیدم شامل سه نمونه بازی بود که یکیش نجات کمپ ها بود،یکیش Out lands نام داشت و یکی دیگش هم مراحل روزانش بود.کل بازی رو می تونید با موس انجام بدید.برای بزرگ شدن ص??حه ی نمایش باید دکمه ی J رو ??شار بدین وبرای خارج شدن از این حالت دکمه Esc رو باید ??شار بدین.شما در بازی 4 نمونه سلاح دارید با نام های Fure , Wind , Water , Air که از همش می تونید بر اساس انرژی که دارید است??اده کنید.اگر یک بار کلیک سمت چپ رو بزنید ??قط یه شلیک کوچولو میکنه اما اگر نگهش دارین می تونید از قدرت خارقالعاده ی سلاحتون بهره ببرید.می تونید بستگی به شرایط هر کدوم از سلاح ها رو که خواستیذ انتخاب کنید ??قط کا??یه از منوی پایین سمت راست ص??حه است??اده کنید یا از دکمه های 1،2،3 و 4 است??اده کنید.اگر طبق اون زمانی که اون بالا نوشته شده بازی رو زودتر تموم کنید امتیاز بیشتری کسب می کنید.شما باید 10,000,000 مگاوات نیرو کسب کنید تا آهنگ جدید Linkin Park با همکاری DJ Aoki به نام A Light That Never Comes برای شما آزاد بشه.من سرعت اینترنتم خیلی خوب بشه میرسه روی 200 کیلوبایت اما خیلی راحت بازی رو با بالاترین کی??یت بازی می کردم.ولی از ??ایر??اکس که است??اده کردم نتونست بازش بکنه در عوض کروم خیلی راحا بازش کرد.همچنین شما می تونید خودتون کارکتر خودتون رو بسازید و ??قط کا??یه مراحل روزانه رو تموم کنید تا کریستال گیرتون بیاد.اسم دوشمنانتون توی بازی Hybird هس که یعنی دورگه که زندگی رو بر مردم سخت کرند.در واقع داستان راجب یک آینده شکست خورده هست.ولی شما امید دارید که می تونید دنیا رو نجات بدید و در واقع دنیا رو recharge کنید.خیلی دیگه سرتون رو درد نمیارم.

CLICK HERE TO PLAY LP RECHARGE

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...