رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

تاپیک رسیدگی به مشکلات بازی xbox gta v

پست های پیشنهاد شده

داداش اوون مرحله که باید ماسک بخری لباس بخری واسه 3تا کارکتر بازی و ماشین اشغال جم کن و جرثغیل بدزدی واسه انجام ماموریت من این کارارو انجام دادم اما بد این دیگه ماموریت نداد نمیدونم چکار کنم

منم همون جا گیر کردم اگه ??همیدی بهم پ.خ بده تا منم برم

نمیخواهد رد کردم اون مرحله رو

ویرایش شده توسط Black Hawk

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان عزیز کنسول من jtag شده است و من این بازی رو نصب کردم و eror میده که باید به سایت xbox مراجعه کنم و دوباره دانلود کنم کنسول من اسلیم 4 گیگ با تشکر.

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز کنسول من jtag شده است و من این بازی رو نصب کردم و eror میده که باید به سایت xbox مراجعه کنم و دوباره دانلود کنم کنسول من اسلیم 4 گیگ با تشکر.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز میخواستم بپرسم مشکلت حل شد که پیغام alert میداد یا نه جون منم دانلود کرردم بازی رو و نصب کردم به همین مشکل خوردم چیکار باید بکنم.

لینک به ارسال

سلام دوستان من بازی رو دانلود کردم و

وقتی ر??تم تو بازی اوله بازی هنوز اسکرین شات ورودی تموم نشده یه ص??حه ALERT اومد که نوشته " An online user profile is required for this version of the game. please sign in now"

الان باید چیکار کنم.

لینک به ارسال

این بازی رو کنسول های جی تک جواب نمیده؟

من میخوام برم تو بازی دستگاه restart میشه

لینک به ارسال

این بازی رو کنسول های جی تک جواب نمیده؟

من میخوام برم تو بازی دستگاه restart میشه

کسی میدونه چرا؟

لینک به ارسال

سلام کسی نیست که مشکل ما رو حل کند چیکار باید بکنم که بازی alert میده.

لینک به ارسال

ببخشيد يه سوأل

براي اينكه هارد يا ??لش رو دستگاه بشناسه ، بايد برم تو قسمت استوريج و هارد رو كان??يگ ـه كنسول كنم ديگه ؟

با اينكار ، اطلاعات هاردم پاك مي شه ؟!

اصلاً بعد از اينكه هاردي كه توش بازي رو ريختيم وصل كنيم به xbox چي مي شه ؟ كجا بايد بريم ؟!

( من تجربه و اطلاعاتي ندارم )

با تشكر ??راوان

لینک به ارسال
ببخشيد يه سوأل

براي اينكه هارد يا ??لش رو دستگاه بشناسه ، بايد برم تو قسمت استوريج و هارد رو كان??يگ ـه كنسول كنم ديگه ؟

با اينكار ، اطلاعات هاردم پاك مي شه ؟!

اصلاً بعد از اينكه هاردي كه توش بازي رو ريختيم وصل كنيم به xbox چي مي شه ؟ كجا بايد بريم ؟!

( من تجربه و اطلاعاتي ندارم )

با تشكر ??راوان

??هميدم دي وي دي ها خراب بود و الان ??هميدم كه بايد X رو بزنم تا اينستال بياد

اما مشكل جديدي دارم ، وقتي كه ٥٠٪ ـش مي ره ارور مي ده و قطع مي شه ( ارور ـه Can't Read )

ممنون مي شم كمكم كنيد ، با تشكر ??راوان

لینک به ارسال

دوست عزیز شما باید یک اکانت در ایکس باکست بسازی سپس راحت بازی کن . اگر کسی سوال داره به این ایمیل ب??رستد . p.mosaferi@yahoo.com

لینک به ارسال

ابتدا یک ماشین مناسب پیدا کن . سپس اون را یک جا پنهان کن . (خودش بهت می گه که کجا برای پنهان کردن ماشین مناسب است . ) سپس از ماشین پیاده شو ولی از ماشین دور نشو . سپس در منوی موبایلت روی گزینه ی contacts کلیک کن . سپس به مایکل یه زنگ بزن . سپس یک گزینه به غیر از قرار گذاشتن با او نمایان میشود . سپس رزی اون گزینه کلیک کن و سپس مراحل بعدی را برو . در ضمن باز هم میگم که من این بازی را تمامش کردم . اگر کسی سوال دارد به ایمیل روبرو ب??رستد . p.mosaderi@yahoo.com

لینک به ارسال

sسلام دوستان یکی کمک کنه:

من xbox 360 4Gb slim دارم که 1 هارد 250 بهش اضا??ه کردم بازی gta رو نصب کردم یک مقدار از بازی رو که میرم بازی خود به خود ریستارت میشه

تویه اون مرحله که میو??ته دنبال مربیه تنیس خود به خود ریسارت میشه که یک ارور میده و دوباره بازی لود میکنه و شرو میشه

ارور هم اینه:

.The game was restararted due to a problem with the storage device where the game data was inestalled

Please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occur

لط??ا کمک کنید ممنونم

لینک به ارسال
sسلام دوستان یکی کمک کنه:

من xbox 360 4Gb slim دارم که 1 هارد 250 بهش اضا??ه کردم بازی gta رو نصب کردم یک مقدار از بازی رو که میرم بازی خود به خود ریستارت میشه

تویه اون مرحله که میو??ته دنبال مربیه تنیس خود به خود ریسارت میشه که یک ارور میده و دوباره بازی لود میکنه و شرو میشه

ارور هم اینه:

.The game was restararted due to a problem with the storage device where the game data was inestalled

Please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occur

لط??ا کمک کنید ممنونم

2 تا احتمال داره : 1 - دیتا بازی مشکل داره (یا همون دیسک 1)

2- هارد کنسول شما نیم سوز شده و مشکل خواندن اطلاعات رو داره .ولی ??کر کنم مشکل از دیسک 1 هست . شما روی ??لش 16 گیگ دیسک 1 بازی رو نصب کن ببین بازم ارور میده یا نه ؟؟

لینک به ارسال

مرسی از لط??ت دوسته عزیز ولی روی هارد اکسترنال هم نصب کردم همینطور بود ولی اینو هم بگم که دیسک 1 کامل نصب شد

لینک به ارسال
مرسی از لط??ت دوسته عزیز ولی روی هارد اکسترنال هم نصب کردم همینطور بود ولی اینو هم بگم که دیسک 1 کامل نصب شد

پس 100% مشکل تون از دیسک هست . شما باید بازی Burner Max رو تهیه کنید .

لینک به ارسال
پس 100% مشکل تون از دیسک هست . شما باید بازی Burner Max رو تهیه کنید .

دوست عزیز از کجا میتونم burner max رو تهیه کنم چون منم همین مشکل رو دارم قیمتشون چنده؟؟

لینک به ارسال
دوست عزیز از کجا میتونم burner max رو تهیه کنم چون منم همین مشکل رو دارم قیمتشون چنده؟؟

قیمتش حدود 18 تومنی هست . و مورد تایید ترین ??روشگاهی که من میشناسم :

??????? ??? ????? ???? ???? ???? ???? ??? ,PS4,XBOX ONE,Pc,Xbox 360,Ps3 هست .

لینک به ارسال

من نمیتونم این بازی رو روxbox ??ت اجرا کنم دیسک رو لود گیر می کنه موقع نصب میپره بیرون ؟:=Z:

لینک به ارسال
من نمیتونم این بازی رو روxbox ??ت اجرا کنم دیسک رو لود گیر می کنه موقع نصب میپره بیرون ؟:=z:

این بازی دو دیسک dvd 9.آپدیت lt3 هم میخواد.دستگات این آپدیتو داره؟

دیسک اول باید نصب کنی.بعد برای اجرا دیسک دوم بزاری.از اینم میتونه باشه که ??ضای ذخیره سازی برای دیسک اولو نداشته باشی!

لینک به ارسال
این بازی دو دیسک dvd 9.آپدیت lt3 هم میخواد.دستگات این آپدیتو داره؟

دیسک اول باید نصب کنی.بعد برای اجرا دیسک دوم بزاری.از اینم میتونه باشه که ??ضای ذخیره سازی برای دیسک اولو نداشته باشی!

2دیسک هست

lt3 هست 20 گیگ ??ضای خالی دارم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
2دیسک هست

lt3 هست 20 گیگ ??ضای خالی دارم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا از دیسک بازیته.منم call of duty ghost همین مشکلو داشت.که معلوم شد دیسک رایت شده مشکل داره.??قط هم دیسک 1 کش.

یا باید دیسک 1 کو دانلود یا بخری.بهت پیشنهاد میکنم از هر جایی بازیهاتو نخری من تو این مورد از چندجا بازی خریدم که همشون مشکل داشتن!

لینک به ارسال

حق با ابراهمیه . ب احتمال قوی مشکل از دیسک هستش .

لینک به ارسال

شایدم حق با شماست دیسکشو عوض می کنم ببینم چی میشه9795-grand-theft-auto-v-jpg

ویرایش شده توسط mohsenbayate

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشین دیدم اینجا تایپیک مشکلات بازی جی تی ای وی هستش گ??تم منم مشکلمو مطرح کنم اقا من خودم حدود دوسال رایتر کار هستم و بازی 360 میزنم هنوز نتونستم بدرستی قلق رایت این بازی رو یاد بگیرم وقتی هم رایت میکنم شانسی بعضی از dvd هام سالم درمیاد بعضی ها هم رایت میشن اما تو نصب dvd یک تا یه حدی نصب میشن و ق??ل میکنن رایت dvd دوم مشکلی ندارم از هر نو ع dvd ناینی که تو بازاره هم است??اده کردم تی گیت و مستر دیتا و دیتا رایت اینا واقعا پس از کسب تجربه ??همیدم برایه رایت جی تی ای مناسب نیستن ??قط تنها مارکی که من خیلی ازش راضی هستم vevo هستش که واقعا عالی رایت میشه اما گ??تم تو نصب dvd یکی خیلی اذیت م میکنه رویه درصد های مختل?? ق??ل میکنه بعضی وقتا 5000 درصد بعضی وقتا 1000 درصد میره وایمیسه درضمن بگم من همه اینارو به روش برنرمکس زدم که بازم اینجوریه به گ??ته یکی از ??روشنده معتبر پرشین تولز یه نوع رایتر خاص بنام

Sony Optiarc خریدم که واقعا هم گرون بود ولی بازم همون اشو همون کاسه با رایتر لایتون که اصلا نگو مزخر?? پلکستور هم همینطور اونم اذیتم میکنه خلاصه ببخشید بچه ها سرتون هم درد اوردم لط??ا اگه کسی میتونه راهنمایی دقیق بکنه ازتون ممنون میشم

ویرایش شده توسط imanii

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...