رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

تاپیک بازی gta v برای ps3

پست های پیشنهاد شده

به طور قانونی این بازی اصلا منتشر نشده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید من بازیgta v روروی دستگام ریختم میگه باید با هارد اکسترنال بیاد چیکار کنم:sa0d:

لینک به ارسال
ببخشید من بازیgta v روروی دستگام ریختم میگه باید با هارد اکسترنال بیاد چیکار کنم:sa0d:

شما احتمالا تیک گزینه ی external رو ??عال کردی

لینک به ارسال

اقا من تو یکی از این مراحل بازی گیر کردم...??کر منم مشکل بازیه...یه مرحلست که بین michel o trover سوییچ میشه...تو ان جا من دستگاهم می ره رو load تا 1 ساعتم وایسادم چیزی نشد...دستگاه انگار هنگ می کنه...کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

سلام دوستان.این بازی برای من اجرا میشه و دو سه ماموریت اول هم انجام میشه ولی به ماموریتی که باید مخ??یانه یه باغبان رو بزنی بعد از روی سق?? وارد خونه بشی وقتی از پنجره وارد میشه دیگه هیچ یک از کلیدهای دسته عمل نمی کنه جز شوک سمت راست که باهاش دوربین می چرخه.وقتی هم دکمه start رو می زنم اون دایره مربوط به لودینگ میاد و نقشه لود نمیشه.بعد همزمان با این ماموریت یه ماموریت دیگه هست که ر??یقت با یه سگ در خونه میاد دنبالت با یه ون با هم میرید.اون ماموریت هم نزدیکای نقطه ای که باید بری یه د??عه مپ ها لود نمیشه و بازی ??ریز میشه و البته ماشین ها انگار روی زمین نیستن و اینجا مجبورم دسگاه رو با کلیدش خاموش کنم.??ریمور دستگاه rebug 4.46 هست و اکثر گزینه ها رو داخل مولتی من چک کردم.بازی هم روی هارد داخلی و هم هارد خارجی همین مشکل رو داره.بازی 17.2 گیگ هست.می خواستم ببینم مشکل از بازی هست یا دستگاه.البته تمام بازی های اخیر رو بدون حتی یک مشکل تا انتها ر??تم.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

میشه Dlc این بازی رو واسه این آیدی بزارید؟ BCUS98114

لینک به ارسال
شما احتمالا تیک گزینه ی external رو ??عال کردی

در کجا غیر ??عالش کنم؟

لینک به ارسال
در کجا غیر ??عالش کنم؟

سلام،

وارد مولتیمن که شدی روی بازی مربع بزن و تیک گزینه External رو با ضربدر بردار..........

لینک به ارسال
داداش اگر بن بشیم چی میشه ات??اق بدی می ا??ته
حالا که دیگه به طور رسمی منتشر شده میتونید انلاین بازی کنید.

لینک به ارسال
داداش اگر بن بشیم چی میشه ات??اق بدی می ا??ته

اگه کنسولت بن بشه دیگه نمی تونی آنلاین بازی کنی ، البته با یک سری برنامه ها میشه دوباره آنلاین بازی کرد

لینک به ارسال

پارت 17 دانلود نمیشه:=z:

ویرایش شده توسط psgamer

لینک به ارسال
پارت 17 دانلود نمیشه:=z:

دوست عزیز من امتحان کردم سالم هست

لینک به ارسال
اقا من تو یکی از این مراحل بازی گیر کردم...??کر منم مشکل بازیه...یه مرحلست که بین michel o trover سوییچ میشه...تو ان جا من دستگاهم می ره رو load تا 1 ساعتم وایسادم چیزی نشد...دستگاه انگار هنگ می کنه...کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟

دوست عزیز دیسک 2 بازی مشکل داره . من راحت بازی میکنم روی Ps3 و هم روی X360 بدون مشکل اون مرحله رو رد کردم

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

سلام.وقت بخیر.من همین بازی رو ولی از سایت دانلودها گر??تم-یعنی ??قط از رر خارجش کنمو بریزم تو پوشه گیمز و بازیش کنم ؟

ورژن پلی 3 منم 4.46 هستش؟لط??ا راهنماییم کنید.ممنونم

لینک به ارسال
سلام.وقت بخیر.من همین بازی رو ولی از سایت دانلودها گر??تم-یعنی ??قط از رر خارجش کنمو بریزم تو پوشه گیمز و بازیش کنم ؟

ورژن پلی 3 منم 4.46 هستش؟لط??ا راهنماییم کنید.ممنونم

سلام وقت شما هم بخیر;

شما کا??ی هست که مطابق روش پست اول جلو بری یعنی انتقال بازی به ??ولدر گیمز-کپی در هارد کنسول و در نهایت اجرای بازی........

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

سلام...من قسمتی گیر کردم که مایکل با تماس موبایل صورت یارو میترکونه بعدش هکره که به l معرو?? هستش تماس میگیره میرم پیشش میگه برو تغییر چهره بده میرم ??روشگاه چی بخرم که این یارو lراضی بشه

شلوار جین و ژاکت هم خریدم که قیا??ه اش عوض کنه بازم راضی نشد...حالا چکار کنم...که مرتیکه l راضی بشه:92:

لینک به ارسال

ایا درسته واسه این gta v اپدیتی یا dlc اومده توی ص??حه 2 یا 3 یکی اینو نوشته بود یا اینکه شایعه ای بیش نبود؟!!!:92:

لینک به ارسال
ایا درسته واسه این gta v اپدیتی یا dlc اومده توی ص??حه 2 یا 3 یکی اینو نوشته بود یا اینکه شایعه ای بیش نبود؟!!!:92:

بله دوست عزیز dlc به نام Special Edition DLC منتشر شده ودر سایت هم برای دانلود قرار داده شده

لینک به ارسال
با سلام تو این بازی چطور میشه سق?? ماشین های رو باز رو باز یا بسته کرد

با تشکر

آقا کسی نمی دونه؟؟ چون تو اول های بازی سق?? ماشین رو باز می کنه!

لینک به ارسال
بله دوست عزیز dlc به نام special edition dlc منتشر شده ودر سایت هم برای دانلود قرار داده شده

این dlc چی اضاقه می کنه؟؟

لینک به ارسال
دوست عزیز دیسک 2 بازی مشکل داره . من راحت بازی میکنم روی Ps3 و هم روی X360 بدون مشکل اون مرحله رو رد کردم

دادش من این بازیو تو ps3 بازی می کنم... اونجا دیسکی وجود نداره...بازی رو هارده...

:sa0d:

لینک به ارسال
دادش من این بازیو تو ps3 بازی می کنم... اونجا دیسکی وجود نداره...بازی رو هارده...

:sa0d:

من رو ps3 بازی می کنم از همین سایت هم گر??تم ولی هیچ مشکلی ندارم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...