رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

تاپیک بازی gta v برای ps3

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز سلام باید از طریق رادار بری بایین دریا بعدیادم نیست که باید ان چیز رو برداری یانه .... ولی ??کرکنم ??قط باید ببینیش و بعد با :=d:هلکوبتر زیر دریایی رو برداری مو??ق باشی:1975: اگر در مراحلی مشکل داشتید بگویید من بازی رو تمام کردم :1975:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منم همین مشکل رو دارم

کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

واسه من این مشکل نبود یبار ریست کن یا بازیو از اول بریز.آپدیت جدید داری با مولتی من جدید؟؟

اون مرحله باغبون رو نمیخاد بکشی.اون خونه ر??یقت میشه.

برو تو خونه مستقیم از حیاط برو.برو بالا تراز از پنجره آروم برو تو دستشویی.جیمی با خواهرش دعوا میکنه آروم برو پایین پله ها آماندا داره با مربیش میلاسه.نبیننت.بعدش آروم برو ماشینو از گاراژ بردار و .......:drool:

لینک به ارسال
دوستان چجوری میشه تو این بازی اصلأ نمرد؟ منظورم اینه هیچ ات??اقی باعث مرگ نشه. ??قط ضد گلوله شدن نه!. کلأ نمیره.

سلام من یه Eboot دانلود کردم که همهچیز توش داره

infinite AMMO

infinite Health

no Cops

infinite ....

جالبیش اینه جدا جدا هم داره خاستی بگو لینکشو بزارم حال کککککککککنی. :flapper:

خودم از بس زیر دریا پول برداشتم خسته شدم اما با این خیالم راحته :1975::halfwitted:

لینک به ارسال
دوست عزیز سلام باید از طریق رادار بری بایین دریا بعدیادم نیست که باید ان چیز رو برداری یانه .... ولی ??کرکنم ??قط باید ببینیش و بعد با :=d:هلکوبتر زیر دریایی رو برداری مو??ق باشی:1975: اگر در مراحلی مشکل داشتید بگویید من بازی رو تمام کردم :1975:

دوست عزیز مشکل اینه که چیزی پیدا نمیکنم-خیلی از محل شروع به آب انداختن دوره؟

لینک به ارسال

سلام من تویه یه مرحله گیر کردم میگه به مایکل زنگ بزن وقتی میرم رو اسمش همچین پیغامی می ده the getaway vehicle connot be placed here,this location is on a road در ضمن هیچ مرحله دیگه ندارم برم.خواهش میکنم کمکم کنید

لینک به ارسال

چگونه در عنوان gta v یک روح پیدا کنیم؟!

l4gqhz7hi1ivndvv7k1r-243x200.png نسخه پنجم سری بازی بسیار محبوب Grand Theft Auto پس از ??راز و نشیبهای ??راوان چندی پیش برای پلت??رمهای PS3, Xbox 360 روانه بازار شد و توانست نمرات بسیار خوبی را کسب کند. علاوه بر واکنش ??وق العاده منتقدین ??روش این عنوان نیز بسیار دست نیا??تنی به نظر میرسد. حال خبری منتشر شده که حاکی از وجود یک روح مرموز در کنار یک صخره است. در ادامه میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به این روح بدست آورید. اگر اهل گشت و گذار اینترنتی در بازی GTA V باشید متوجه خواهید شد که یکی از وبسایتهای داخل اینترنت تحت عنوان ??? چه کسی لئونورا جانسون را کشت؟!??? بر میخورید. اگر شما بر روی تب “بازیکنان اصلی??? در این وبسایت کلیک کنید لینکی در اختیارتان قرار خواهد گر??ت که شما را به ص??حه یک روزنامه قدیمی هدایت میکند که شامل اطلاعاتی راجع به ??? راز دیگری از Vinewood: خون روی صخره??? بوده و به جزئیات قتل زنی به نام Jolene Cranley-Evans اشاره دارد. آیا این قتلها توسط یک قاتل سریالی انجام گر??ته اند؟ در این لینک یک نقشه نیز موجود است که شما را به محل روح سرگردان این زن(!) هدایت میکند. شما میتوانید این روح را در شمال شرقی کوه گردو ببینید. GTAmap1.jpg اگر شما در طول روز به این ناحیه مراجعه کنید قادر به یا??تن سرنخی مرتبط با قتل یا مرگ تصاد??ی این زن بدست نخواهید آورد. اگر راس ساعت ۱۱ شب به آنجا بروید یک تصویر شبح مانند از این زن را روی صخره ای خواهید دید. شما میتوانید با دوربین یک Sniper Rifle به صورت کاملاً واضح این روح را ببینید. اگر شما از صخره ای که وی روی آن قرار دارد بالا بروید لکه خون بزرگی را خواهید دید که نام “جک??? در میان آن به چشم میخورد. روح و لکه خون نیمه شب ناپدید میشوند. آیا این زن به دنبال شوهر خویش میگردد؟ آیا برای ت??رج به آنجا آمده؟! و یا برای دیدن گمشده اش؟ تا زمانی که شما جواب را بیابید این روح در آنجا پرسه میزند! نظر شما چیست؟ آیا به دنبال این روح و رهانیدن او از سرگردانی خواهید ر??ت؟! 23660081998015540871.jpg

لینک به ارسال

یه مشکل اساسی یعنی تقریبا یه سوال اساسی:

عزیزان شنیدم نسخه Ps3 بازی دو تا نسخه مختل?? داره یه چیزایی شبیه به complex و ... شنیدم خیلی تو یکی از همین نسخه هاش بود به مشکل برخوردند.منم تازه ر??تم ریختم و یکم از بازیش رو ر??تم.میخواستم ببینم مال من هم همین مشکل رو داره یا نه؟

لینک به ارسال
دوست عزیز مشکل اینه که چیزی پیدا نمیکنم-خیلی از محل شروع به آب انداختن دوره؟

ببین صا?? برو جلو بعد یه چیز بزرگ رو زمینه بعد برو کنارش وقتی اونو دید ، ر??یق مون با زیر دریایی می یاد و با زیر دریایی می ریم رو اون دستگاه و اونو بر می داریم

لینک به ارسال

سلام من یه سوال داشتم میخاستم ببینم میشه تو این بازی از کامیون و اتوبوس مثل تاکسی برای حمل و نقل و جابجایی است??اده کرد؟؟؟؟اگه کسی میدونه لط??ا منو راهنمایی کنه.مرسی

لینک به ارسال
سلام من یه سوال داشتم میخاستم ببینم میشه تو این بازی از کامیون و اتوبوس مثل تاکسی برای حمل و نقل و جابجایی است??اده کرد؟؟؟؟اگه کسی میدونه لط??ا منو راهنمایی کنه.مرسی

منظورتون اینه بدزدید و خودتون برونید ، بله می شه! حتی هواپیما و جت و زیردریایی هم می رونید !

ولی اگه می خواهید خودش برونه ، بله با سوار شدن به تاکسی و دادن پول می شه! (مثل iv)

لینک به ارسال
منظورتون اینه بدزدید و خودتون برونید ، بله می شه! حتی هواپیما و جت و زیردریایی هم می رونید !

ولی اگه می خواهید خودش برونه ، بله با سوار شدن به تاکسی و دادن پول می شه! (مثل iv)

نه منظورمو متوجه نشدید میخام بگم ازکامیون و اتوبوس پول درآورد مثلا کامیون باری برداشت و بار جابجا کرد و پول دراوورد یا با اتوبوس مردم رو جابجا کنیم.مرسی از شما

لینک به ارسال

نه منظورمو متوجه نشدید میخام بگم ازکامیون و اتوبوس پول درآورد مثلا کامیون باری برداشت و بار جابجا کرد و پول دراوورد یا با اتوبوس مردم رو جابجا کنیم.مرسی از شما

آهان! من تا الان تاکسی رو دیدم که می تونید مسا??ر کشی کنید

لینک به ارسال
آهان! من تا الان تاکسی رو دیدم که می تونید مسا??ر کشی کنید

آره ات??اقا تاکسی خودم ر??تم ولی کامیون و اتوبوس هرکاری میکنم نمیشه اگه ??همیدی بهم بگو چون خیلی حال میده

دمت گرم

لینک به ارسال
آره ات??اقا تاکسی خودم ر??تم ولی کامیون و اتوبوس هرکاری میکنم نمیشه اگه ??همیدی بهم بگو چون خیلی حال میده

دمت گرم

نه متاس??انه نیست! من با باز و بسته کردن سق?? خیلی حال می کنم! (تو ماشین های با قابلیت کروک : دکمه سمت راست رو نگه دارید.)

لینک به ارسال

کسی کد تقلب این بازی رو نداره‌ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
سلام من یه Eboot دانلود کردم که همهچیز توش داره

infinite AMMO

infinite Health

no Cops

infinite ....

جالبیش اینه جدا جدا هم داره خاستی بگو لینکشو بزارم حال کککککککککنی. :flapper:

خودم از بس زیر دریا پول برداشتم خسته شدم اما با این خیالم راحته :1975::halfwitted:

ممنون میشم لینکشو بذاری

لینک به ارسال
نه متاس??انه نیست! من با باز و بسته کردن سق?? خیلی حال می کنم! (تو ماشین های با قابلیت کروک : دکمه سمت راست رو نگه دارید.)

آخه بهم گ??ته بودن میشه حی?? شد.مرسی این که گ??تی چیز باحالی بود بازم داشتی از این چیزا بگو یادبگیریم

لینک به ارسال

دوستان سلام - کسی میدونه مرحله ای که با یه هواپیمای کوچیک یه هواپیمای بزرگ رو تعقیب می کنیم رو چطور میشه انجام داد؟

لینک به ارسال
دوستان سلام - کسی میدونه مرحله ای که با یه هواپیمای کوچیک یه هواپیمای بزرگ رو تعقیب می کنیم رو چطور میشه انجام داد؟

دوست عزیز باید سعی کنی خیلی نزدیک به سطح زمین بری.یه جا هم اون از روی ??رودگاه رد میشه باید حواست باشه از رو ??رودگاه نری.بعدش میگه برو نزدیک هواپیما و بعد باید بری تو هواپیما با هواپیمای خودت.

لینک به ارسال

سلام دوستان این عکس پس زمینه بازی gta v برای من نسخه ps3 پاک شده تو اینترنت هم گشتم چون پسوند عکس png هستش پیدا نکردم اسم عکس pic 1 هستش حالا اگه در نسخه ی ps3 شما این عکس هست برام یه جا اپلود کنید ممنون میشم محل قرار گیری عکس Grand Theft Auto V/PS3_GAME/PIC1

لینک به ارسال
سلام دوستان این عکس پس زمینه بازی gta v برای من نسخه ps3 پاک شده تو اینترنت هم گشتم چون پسوند عکس png هستش پیدا نکردم اسم عکس pic 1 هستش حالا اگه در نسخه ی ps3 شما این عکس هست برام یه جا اپلود کنید ممنون میشم محل قرار گیری عکس Grand Theft Auto V/PS3_GAME/PIC1

بازی تو هاردمه و الان هاردم دسترس نیست ، ??ردا یا شب براتون اینجا می گذارم!

لینک به ارسال

آقا یکم مورد داره!!

http://www.8pic.ir/images/83365168158768414056.png :=D:

تشکر یادتون نره

لینک به ارسال

کسی بازی رو تمام کرده؟اخه من اخر بازی Trevor رو کشتم بازی تمام شد.اخه تو save زده 60درصد داستان چیه؟

لینک به ارسال
کسی کد تقلب این بازی رو نداره‌ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به پست شماره 27 تاپیک زیر مراجعه کن :

لینک به ارسال

سلام دوستان-من اون مرحله ای که باید یه ماشین آتش نشانی رو بدزدی و ببری به مکان مورد نظر انجام دادم ولی بعدشو نمیدونم باید چیکار کنم-ممنون می شم اگه کسی میدونه کمک کنه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...