رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

نمرات حیرت انگیز gta v منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

هیچ بازی نمیتونه رو شما طوری تاثیر بذاره که در طول بازی به خاطر داستان شاهکارش گریه کنین ولی The Last Of Us اینکارو کرد واقعا شاهکار بود این بازی :unsure:

سلام.

the last of us منو یه ه??ته ای ا??سرده کرده بود.واقعا شاهکار بود..خوشحالم که یه ن??ر مثل شما هم اینجاست..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم داشت ا??سرده می کرد که گذاشتمش کنار ...

لینک به ارسال

ات??اقان شما از هیچ چیزی خبرندارید بروس وین تمام ??یلم ها و بازی ها رو سا خته بتمن ارخام رو روی جلدش نگاه کن علامت بروس وین هست

لینک به ارسال

باز اومدین یک مقایسه مبتدیانه میکنین.اخه بتمن چه ربطی به gta داره؟ یا gta چه ربطی به the last of us داره؟ هرکدومشون تو سبک خودشون بهترین هستن.از این مقایسه ها جایی نکنین بهتون میخندن.

لینک به ارسال
ات??اقان شما از هیچ چیزی خبرندارید بروس وین تمام ??یلم ها و بازی ها رو سا خته بتمن ارخام رو روی جلدش نگاه کن علامت بروس وین هست
چی میگه؟؟؟what the hell???

بابا تو دیگه کی هستی انیشتنگ بروس وین همون بتمنه نه سازنده بتمن ... اون باب کین هست که بتمنو ساخته

لینک به ارسال
چی میگه؟؟؟what the hell???

بابا تو دیگه کی هستی انیشتنگ بروس وین همون بتمنه نه سازنده بتمن ... اون باب کین هست که بتمنو ساخته

یا حضرت عباس!!!علی عصبانی شد!!:icon_346[1]:

ولی علی جان بیخیال شو دیگه آخه نباید این سه سبک مختل?? بازی باهم مقایسه بشن چون هر کدومشون به اندازه کا??ی غول هستن و دنیای بازیها رو منقلب کردن......:93:

لینک به ارسال
یا حضرت عباس!!!علی عصبانی شد!!:icon_346[1]:

ولی علی جان بیخیال شو دیگه آخه نباید این سه سبک مختل?? بازی باهم مقایسه بشن چون هر کدومشون به اندازه کا??ی غول هستن و دنیای بازیها رو منقلب کردن......:93:

دقیقا باهات موا??قم.این 3 بازی اصلا هیچ ربطی به هم ندارن.??قط و ??قط به سلیقه ی خود گیمر بستگی داره.من خودم عاشق شخصیت بتمنم اما اعترا?? می کنم که last of us یک شاهکار بود و نمی شه انکارش کرد.در مورد gta هم نمره ی 9 هم که از گیم اسپات دریا??ت کرده زیادیشه !!! با اون همه تبلیغی که می کردن اون چیزی که باید در نیومد و خیلی باگ داره.امیدوارم دوستان از نظرم درباره ی این بازی ناراحت نشند اما این بازی به سلیقه ی من خوش نیومد !!

لینک به ارسال

سلام بچه ها.من هنوز GTA رو بازی نکردم.ولی به نظر من این همه میگ??تن گرا??یک نسل بعدی داره یه دروغ بیش نیست.واقعا تو گرا??یک پیشر??ت خاصی نداشته.

همون نمره 9از10 که سایت gamespot داد عادلانه هست.

لینک به ارسال

اره گیمر جان مثل این که بیان pes رو با gta مقایسه کنن :d

لینک به ارسال
اره گیمر جان مثل این که بیان pes رو با gta مقایسه کنن :d

موا??قم،

نسخه PS4 و PC بازی GTA ت??اوت عمده رو مشخص میکنن.

از همه اینا گذشته به نظر من باید بازی Rayman Legends بشه game of the year چون لحظات این بازی سرشار از شادی و خنده س که میتونه گیمر رو مدتی پای کنسول بشونه.........

لینک به ارسال

هیچ بازی ای نمی تونه جر the last of us بهترین بازی بشه

لینک به ارسال

بت من ??کر کنم جز قدیمی ترین بازی های رایانه ای باشه

تو همۀ کنسول ها بوده

جی تی هم که زیاد جالب نبود

لینک به ارسال
موا??قم،

نسخه PS4 و PC بازی GTA ت??اوت عمده رو مشخص میکنن.

از همه اینا گذشته به نظر من باید بازی Rayman Legends بشه game of the year چون لحظات این بازی سرشار از شادی و خنده س که میتونه گیمر رو مدتی پای کنسول بشونه.........

اره به خدا انصا??ا ??وق العدست هم origins و هم legands ... من دومین بازی که تو عمرم بعد از سونیک کردم rayman تو نوکیا 6670 بود

لینک به ارسال
بت من ??کر کنم جز قدیمی ترین بازی های رایانه ای باشه

تو همۀ کنسول ها بوده

جی تی هم که زیاد جالب نبود

من بتمن رو نسخه begins و چند تای قبلیش مثل vengance و ... بازی کردم که انصا??ا اشغال ترین چیزی بود که دیدم... ولی سری ارکهام انصا??ا ترکونده

لینک به ارسال
هیچ بازی ای نمی تونه جر the last of us بهترین بازی بشه

چیییی؟؟؟از چه نظر بهترین؟؟؟از همه نظر بخوای بگی که بری یه جا که پره ادم عاقل باشه بگش اصلا نگات هم نمی کنن!!!

لینک به ارسال

دوست عزیز شما همیشه این قدرتند حر?? میزنید حتی با مدیر ps3 واقان زشته ها.... بقیه دوست دارند نظربدهند شما اجباری نیست که قبول کنی نظرها به میل ادم بستگی داره من خودم gta دوست دارم بس لط??ان از این به بعد نه به کسی توحین کنید و نه مسخره و ??قط نظرخود را بدین با تشکر دوستان لط??ان همدیگر را مسخره و به هم توحین نکنید و این نظر ??قط برای شماست و دیگران میتوانند قبول کنند یا نکنند از دوست عزیزم

Gamer_2013 تشکر بابت سخنان بسیار خوب ممنون

و تشکراز همه دوستان که نظر دادین

لینک به ارسال
دوست عزیز شما همیشه این قدرتند حر?? میزنید حتی با مدیر ps3 واقان زشته ها.... بقیه دوست دارند نظربدهند شما اجباری نیست که قبول کنی نظرها به میل ادم بستگی داره من خودم gta دوست دارم بس لط??ان از این به بعد نه به کسی توحین کنید و نه مسخره و ??قط نظرخود را بدین با تشکر دوستان لط??ان همدیگر را مسخره و به هم توحین نکنید و این نظر ??قط برای شماست و دیگران میتوانند قبول کنند یا نکنند از دوست عزیزم

Gamer_2013 تشکر بابت سخنان بسیار خوب ممنون

و تشکراز همه دوستان که نظر دادین

اول این که تند نبود چون حر??شون اشتباهه اخه مگه از همه نظر میشه؟مثل این که شما بیای gta رو با pes مقایسه کنی ... در ضمن اون زمان که شما انجمن نبودی من و سهیل و امیر و مرتضی و علی با هم دوست بودیم و امیر هم مدیر شده برای نطارت در این بخش و کمک به مشکلات دیگران مدیر شد و یا حتی گیمر و مرتضی هم به این دلیل مدیر شدند دوستی مون که به هم نخورده؟؟اگه منم مدیر بشم هیچ وقت بحث مقام رو تو رابطه دوستی وسط نمی کشم ... در ضمن من به نظر کسی که میگه لست ا?? اس رو دوست داره احترام میذارم ولی حر?? امیر مشکل داره چون مگه میشه last of us رو با gta و pes و batman مقایسه کرداینا تو سبک خودشون بهترینن!در ضمن من هم دارم نظر میدم شما وقتی حر?? میزنم ??کر میکنید دارم دعوا میگیرم ...

لینک به ارسال

دوست عزیز

mobile-1199 اگه حر??ی زدم که باعث ناراحتی شد ببخشید اشتباه برداشت کردم

لینک به ارسال
دوست عزیز

mobile-1199 اگه حر??ی زدم که باعث ناراحتی شد ببخشید اشتباه برداشت کردم

من اگه قرار باشه الکی ناراحت بشم که ...

خواهش عزیز همه این ??ک رو می کنن درباره من :d

لینک به ارسال

سلام،

علی جان امیر راست میگه last of us همه ??اکتورهای لازم برای بهترین بازیه سال رو داره از انتخاب کاراکتر-موزیک گیم پلی تا داستان و هوش مصنوعی و...

ولی اصلا نباید با سبکهای دیگه مقایسه بشه؛

من خودم به شخصه خیلی بتمن رو دوست دارم و نسخه های میکرو-سگا-ps و کامپیوتر رو بازی کردم آخه یه جذابیت نه??ته داره که آدم رو به طر?? خودش میکشونه پس نمیشه گ??ت بازی بدیه که بازیه خیلی خوبی هم هست،

lasy of us با کان??یگ پایین ps3 شد یه شاهکار جهانی در عرصه گیم که سازندگان gta و بتمن صدسال با اون کان??یگ پایین نمیتونن بازی با این گرا??یک و جذبه بسازن چون ps3 یه کنسول منحصر به ??رده پس نباید با pc مقایسه بشه.

حالا خارج از هر چیزی بخوایم حر?? بزنیم واقعا gta از نسخه 3 تا 4 هیچ ??رقی جز ا??زایش گرا??یک و تا حدودی پیشر??ت open world در کل بازی چیزه قابل توجهی نداشته که بگیم وای عجب بازی شده یعنی بنیادی عمل نکرده و تغییراتش ??احش نبودن،

البته من gta v رو هنوز بازی نکردم ولی دوستان میگن خیلی ??ریم بندی ا??تضاحی داره حداقل واسه ps3 و x360 که اینطوریه.

اما بحث گرا??یک رو کنار بزاریم باید به مجتوای بازی هم توجه کرد که خیلی روش کارشده .

گرا??یک gta v با گرا??یکهای پایین ps3 و x360 خودش رو نشون نمیده و اگه طالب گرا??یک کی??یت بیشتر در جزئیات هستین باید تا انتشار ورژن pc صبر کنین که به نظر من بازیهایی مثل batman arkham origins و watch dogs شانس بیشتری نسبت به gta v دارن البته این نظره منه.......

لینک به ارسال

the last of us جزو تنها بازی هایی بود که منو به گریه انداخت واقعا ??وق العادست ولی به نظر من امسال به ترتیب باید این بازی ها بهترین باشند (البته من اون هایی که الان منتشر شدن رو نوشتم)

Rayman Legends

The Last Of Us

fifa 14

GOW ASCENSION

Gta V

لینک به ارسال
چیییی؟؟؟از چه نظر بهترین؟؟؟از همه نظر بخوای بگی که بری یه جا که پره ادم عاقل باشه بگش اصلا نگات هم نمی کنن!!!
جون من؟خب وقتی ??قط تو ازش خوشت نیومده باید هم اینو بگی.

لینک به ارسال
جون من؟خب وقتی ??قط تو ازش خوشت نیومده باید هم اینو بگی.
دنبال دعوا میگردی من حاضرم ... در ضمن هر کی بگه لست ا?? اس از همه نظر خوبه باید مسخرش کرد تا چه حدی چون تو منظورت اینه که last of us از pes هم بهتره!!اصلا سبک حالیت نیستا

لینک به ارسال

علی جان ت اولی ن??ری هستی که داری میگیthe last of us بازی خوبی نبود و ا??سرده میکرد و از این حر??ا

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان GTA بازیه خیلی مت??اوتیه و تو این سبک از بازی(open world) پیدا شدن باگ چیز خیلی عادی هستش و اگه نباشه مثل معجزست! مثلا ??کر کنید یه روز World Of Warcraft خالی از باگ بشه ! ! ! و در جواب اون دسته از دوستان که میگن تو چند ورژن اخیر ت??اوت چندانی نکرده باید بگم کسایی که از طر??دارای واقعیه این بازی هستن واقعا این بازیرو همینجوری که هست قبول دارن و دوست ندارن که از اون ??ضا دور شه. ما که عاشق این بازی هستیم , حتی حماقت پلیس رو که واسه دستگیری مجرم عابرارو زیر میگیررو دوست داریم. کلا هد?? این بازی نزدیک شدن به واقعیت نیست بلکه میخاد دنیای خودش رو داشته باشه و تو این دنیا تانک از رو ماشینا رد نمیشه! دوست عزیزی که اینرو ایراد میبینه باید به این ??کر کنه که تیمی که معرو?? ترین شهرهای جهان رو شبیه سازی میکنه انقدر از ??یزیک می??همه که بدونه تانک از رو ماشینا رد میشه!

ویرایش شده توسط jeffmetalic

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...