رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Ahmad2013

عرضه اینترنت پرسرعت هشت مگابیتی از شاتل

پست های پیشنهاد شده

[h=1]عرضه اینترنت پرسرعت هشت مگابیتی از شاتل[/h]منتشر شده توسط:برسام شهریور ۲۵, ۱۳۹۲ درآرشیو, اخبار, مخابرات نظر شما چیست؟

شاتل برای نخستین بار در کشور سرویس اینترنت پرسرعت ADSL را با سرعت‌های چهار، شش و هشت مگابیتی عرضه می‌کند.شاتل برای نخستین بار در کشور سرویس اینترنت پرسرعت ADSL را با سرعت‌های چهار، شش و هشت مگابیتی عرضه می‌کند.به گزارش پایگاه خبری ??ناوری اطلاعات برسام وبه نقل از روابط عمومی شاتل، نسل جدیدی از سرویس‌های اکو و اکو آ??یس با سرعت‌های بی‌نظیر یک، دو، چهار، شش و هشت مگابیت با قیمت‌های مناسبت و تخ??ی??‌های ویژه با حداکثر قیمت ۴۲ هزار تومان در هر هر ماه در شهر تهران و مراکز مخابراتی مختل??، در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.internet.jpgگ??تنی است سرویس‌های اکوی یک تا هشت مگابیتی تنها در مراکز خاص مخابراتی و در شهرهای خاص بسته به وجود امکانات مخابراتی ارایه می‌شوند و متقاضیان باید قبل از انتخاب این نوع سرویس حتما با بخش ??روش شاتل در تهران با شماره ۲۳۰۹۹ یا د??اتر نمایندگی شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند و از ارایه این سرویس در شهر و مرکز مخابراتی مورد نظر اطمینان حاصل کنند.بنابر سیاست‌های تشویقی شرکت شاتل، ترا??یک مصر?? شده کاربران سرویس‌های اقتصادی ECO بین ساعت یک تا هشت بامداد به شرط تمام نشدن سق?? ترا??یک مجاز مصر??ی و تا هنگامی که امکانات و بسترهای مخابراتی مورد نیاز در اختیار این شرکت قرار می‌گیرد، در تمامی روزهای ه??ته رایگان خواهد بود.خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت شاتل، مطابق ضوابط مصوب در جلسه شماره ۹۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توا??ق‌نامه سطح خدمات (SLA) ارتباطات داده‌ها می‌شود.??روش این سرویس‌‌ها با تخ??ی?? کامل هزینه نصب و راه‌اندازی در صورت خرید مودم همراه خواهد بود و تا ۲۷ شهریور ماه سال ۹۲ ادامه خواهد داشت.

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همش کلاه برداریه حتی سرعت هم 8 مگ باشه دانلودت تو روز محدوده و ... خلاصه از این شاتل هیچی نگیرید که همه بدبخت شدند ...

لینک به ارسال

من تو د??تر شرکت از اینترنت شاتل دارم اسیت??اده می کنم همین هشت مگابایت هستش واقعا چرت وبیخود هستش واقعا شرکت شاتل به درد نمی خوره باسرعت هشت مگ سرعت دانلود من روی 430 هستش ولی در شرکت ??ن اوا که در خونه است??اده می کنم با پورت شش مگی که برام باز کردن سرعت دانلود من حدود دومگ هستش به این می گند شرکت مقتدر نه شاتل بی مصر?? وبیخود

لینک به ارسال

من وایمکس دارم سرعتش در حد بایته

لینک به ارسال

عشق است ا??رانت بدون هیچ کلکی اینترنت 50 مگ میده

لینک به ارسال

من اینترنت 128 شاتل دارم سرعتش تا1500 کیلوبایت هم میره

یه سری به این سایت بزنید

speedtest.ir

لینک به ارسال

همه شرکت های واسطه ای اعم از شاتل و .... همه دزدند و کلاهبردار به دلیل اینکه توی ایران

اینترنت صاحب نداره ...........

مسئولان همه به اینترنت دید من??ی دارند

لینک به ارسال

سازمانی که اینترنت رو وارد ایران میکنه (سپاه) به قیمت خیلی بیشتری پخش میکنه، برا همین شرکت هایی مثل ایرانسل، شاتل و. .. برای سود دهی مجبورن اشتراک رو زیاد کنن و در نتیجه سرعت کم میشه.

لینک به ارسال

عجب بابا من سرعت 1 مگ دارم وسرعت دانلودم در روز حدود 600 کیلوبایت بر ثانیه و در شب 160 این سرعت بنظرتون خوبه بده؟

لینک به ارسال

هر کی میگه شاتل خوبه داره چرت و پرت میگه چون تو روز بیش تر از یه حدی دان کنی بن میشی و سرعتت حتی از دیال اپ هم میتونه بیاد پایین ...

لینک به ارسال

دوست عزیز لط??ان خودت چرت نگو :sleep:سهمیه ها نامحدود و محدود هستند و قیمت ها با هم ??رق میکنند بستگی به خود ادم داره

من الان 512 ا??یس دارم نامحدود سرعت دانلودم 450 است و درشب از ساعت 1 به بعد 300 کیلوبایت میشه شاتل خیلی خوبه و همیشه

رتبه هاش در کشور اول بوده لط??ان ??کرکن و بعد نظربده شما هم اگه خیلی عاشق اینترنت و اهل دانلود هستید مخابرات و شاتل

بهترین انتخاب است بعد ایرانسل و بعد مبین نت :1975:

لینک به ارسال
دوست عزیز لط??ان خودت چرت نگو :sleep:سهمیه ها نامحدود و محدود هستند و قیمت ها با هم ??رق میکنند بستگی به خود ادم داره

من الان 512 ا??یس دارم نامحدود سرعت دانلودم 450 است و درشب از ساعت 1 به بعد 300 کیلوبایت میشه شاتل خیلی خوبه و همیشه

رتبه هاش در کشور اول بوده لط??ان ??کرکن و بعد نظربده شما هم اگه خیلی عاشق اینترنت و اهل دانلود هستید مخابرات و شاتل

بهترین انتخاب است بعد ایرانسل و بعد مبین نت :1975:

چی؟؟؟تو داری به منی که خونمون شاتل داشتم میگی؟؟؟شما کلا بهتره بدون ??کر نظر ندی... بذار برات لیست کلاه بردازی هاش رو بذارم...

لینک به ارسال

دهنمون صا?? شده به خدا !!!! 100% بعد از این دوره خط رو تخلیه میکنم ! چون شاتل به شدت داره اذیت میکنه .تا الان 24 گیگ پول ترا??یک اضا??ی دادم !!!! چه قدر اخه یه شرکت باید پست ??طرت باشه !!! مارومجبور کردن روز دانلود کنیم . تا 3 شب پشت سر هم دانلودمیکنم ، میرم تو لیست مذخر??شون !!!!

خیلی جالبه . مستقیم ر??تم د??تر مرکزی شاتل . گ??تم اقا میخوام ??سخ کنم ! بگذریم از توجیحات مسخره اشون !!!! واسه ??سخ هم اذیت میکنن !!! پول که بر نمیگرده و باید 15 روز تا تخلیه خط بر کنیم !!! والله 2 سال پیش شاتل اینقدر مذخر?? نبود . جالبترش اینه که گ??تم سرعتم شده 5 کیلوبایت !!! یعنی 3 تا 5 شب دانلود کردم ! سرعتم شد 5 کیلوبایت !!! بعدش طر?? گ??ته باید 20 روز صبر کنی تا از لیست در بیای !!!! یعنی به خاطر 5 شب دانلود باید 20 روز سرعتم محدود باشه !!!!

کلاهی گشاد با قانون من در اوردیه : ( ??ایر پالیسی ) درقرار داد :

به مدیر isp مذبور گ??تم تو قرار داد هم از این قانون مذخر?? چیزی نوشته نشده . ر??ت قرار داد رو اورد و به طرز عجیبی یکی از بند ها رو به این قانون ربط داد !!!! یادم نیست کدوم بند بود ، ولی در مورد ضریب اشتراک 1 به 10 نوشته بود و هیچ توضیحی در باره قانون ( ??ایر پالیسی ) وجود نداشت . اما به من گ??ت قانون محدود شدن به خاطر دانلود مربوط میشه به بند بالا یا همون ضریب اشتراک !!!! بهش گ??تم این که نوشته ضربی اشتراک 1 به 10 هست ، چه ربطی داره !!!!!! کلی بحث کردم اونجا و اخرش هم هیچ چی !! اخرش هم درباره پینگ بحث کردم و رسما به من گ??ت : اگه پینگ میخوای ، شاتل نگیر !!!!! چون به هیچ وجه ما تو پینگ نمیتونیم کاری کنیم ! عجب !

یکی از مشکلات عجیب شاتل هم کم شدن ترا??یک هست . 40 تا عکس باز کردم و به طرز عجیبی 400 مگ ترا??یک من کم شد ! 1 گیگ مجدد خریدم و در عرض 2 روز تموم شد !!! حتی نرم ا??زار DUMETER هم هیچ ??عالیتی رو نشون نمیده ! اما گاهی اوقات به طرز عجیبی ترا??یک کم میشه !

نمیدونم کسی هست که ربط این 2 تا رو ب??همه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ضریب اشتراک 1 به 10 چه ربطی به قانون محدودیت دانلود و بن شدن یا ( ??ایر پالیسی ) داره ؟ که مدیران این شرکت مذخر?? ادعا میکنند به دلیل این قانون بن میشیم !!!!

دوستان عزیز :

هر کسی پینگ براش مهمه ، هرکسی لود سریع ص??حات براش مهمه ، هرکسی میخواد انلاین بازی کنه ، هر کسی قیمت هر گیگ ترا??یک براش مهمه ، هر کسی دانلود راحت تو ساعات رایگان براش مهمه ، هر کسی دوست نداره با پشتیبانی مواجه بشه که ??قط کی پیست میکنه ، هر کسی پایبندی به قرار داد براش مهمه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــه هیچ وجه از شــــــــــــــــــــــــ ـاتل اینترنت نگیره .

قابل توجه دوستان نامحدود شاتل :

این دوستان که نامحدود دارن هم بن میشن !!!! دوست بنده کارش ??قط و ??قط دانلود و پخش بازیهای مختل?? هست . خط نامحدود شاتل دارن ، تو یک ماه 58 gb دانلود کرد و به مدت 10 روز سرعت کل روز و شبشون شده بود 5 کیلوبایت !!! ( میتونید اتحان کنید ) . اینو برای این گ??تم که بدونید نامحدود شاتل هم دروغی بیش نیست و اونجا هم در کمال تعجب بن میشید !

دیگه رسما داغونم کردن لعنتیا خیلی تحمل کردم . نمیشه دیگه تحملش کرد . تازه دانلود های من از ساعت 3 تا 7 صبح بود که بن شدم !!!!

================================================== =======================

اینم بگم :

روز اول که خط جدید با شماره جدید از شاتل گر??تم ، همین اوایل دی ماه ، سرعتم دقیقا چسبیده بود به 450 !!!!! Snr خط هم پایین بود ( هر چی پایینتر باشه یعنی نویز بیشتری رو خط وجود داره ) . Snr خط من تو هوای بارونی بین 5 تا 8 بود و توهوای صا?? بین 8 10 . دقیقا تا 8 روز من به راحتی با همین نویز از خطم است??اده میکردم که یک د??عه سرعتم شد 250 !!!! تماس گر??تم باهاشون گ??تن نویز خط بالاست و برات ( تاکید میکنم رو این کلمه ) اوردیمش پایین ! پیش خودم گ??تم خوب بدک نیست . 250 تا هم خوبه . مشکلی نداره . بعد از 6 روز دیگه دیدم سرعتم شد 65 تا70 کیلوبایت !!!!!!!!! جلل خالق !!! تماس گر??تم با هاشون که اقا سرعتم چرا اومده پایین و .... گ??ت snr خط بالاست ( یعنی همون پایینه ! ) و خط نویز داره !!! دوباره سرعت رو بر رو 450 !!!! 3 ر.وز گذشت و بازم سرعتم اومد رو 60 . سر همین قضیه من بیشتر از 10 بار تماس گر??تم و حضوری ر??تم !

جالب اینجاست مدام میگن خط شما 512 هست وباید 60 تا سرعت داشته باشی ( یعنی خودشون رو به ن??همی میزنن ) . بهشونمیگم پس چرا تو سایت و قرارداد سرعت یا اپ استریم خط 512 تا ذکر شده !!! بازم میگه خط شما 512 هست ! یعنی شماباید 60 تا سرعت داشته باشی . این د??عه دیگه قاطی کردم و بلند داد زدم رو سرشون . طر?? گ??ت خوب نویز داری اومده پایین . گ??تم مرتیکه از هموناول اینو میگ??تی .

د??عه اخر که سرعت اومد پایین تماس گر??تم و گ??تن کار نرم ا??زاره ! اتوماتیک خودش میاره پایین !! گ??تم چه طور 7 روز اول اینطور نبود ؟! گ??تم اگه کار نرم ا??زاره هوشمنده ، پس زمانی که هوا بارونی نیست و snr خط من خوب میشه باید بره بالا دیگه !! پس چرا سرعت بالا نمیره ! پیچوندن !!! باورتون نمیشه به 6 تا پشتیبانی مختل?? صحبت کردم وهمشون یک جمله تکراری ( packet lost وجود دارد ، مشکل سرارسی است و همکاران ما در حال .... اند ، دیتای کل کشور قطع شده ، و .... از این چرت وپرتها ) رو مدام کپی پیست میکردن . اعصابم دیگه الان داغونه !!! حتما قرار داد لعنتی هر 2 تا خطم رو ??سخ میکنم و از یه شرکت دیگه میگیرم .

نگریرید اقا ، جون مادرتون از شاتل خط نگیرید ! التماس میکنم نخرید از شاتل ا??تضاحه !!!

به عنوان نکته اخر :

تمام خط های شاتل اپ استریمشون روی 400 یا 500 هست . پس :

• هر کسی گ??ت سرعت شاتلم با خط نامحدود 500 به بالاست ، بدونید از پاچه خوارای شاتله !!! ( دوستان بنده چنین خطی دارن ) .
  • هر کسی گ??ت با شاتل ماهی بیش از 50 گیگ دانلود کردم ، بدونید از پاچه خوارای شاتله ! چون شاتل اجازه چنین حجم دانلودی رونمیده ! به قول خودشون ، پورت ها اتوماتیک سوئیچ میشن !
  • هر گسی ??ت پشتیبانی شاتل خوبه ، بدونی از پاچه خوارای شاتله ! چون این پشتیبانی ??قط حر?? تکراری تحویل ملت میده و ??قط کپی پیست میکنه !
  • هر کسی گ??ت با شاتل میتونم انلاین گیم بازی کنم ، بدونید از پاچه خوارای شاتله ، چون پینگ سرورهاشون اینقدر مذخر??ه که به زور به زیر 250 میرسه !

• هر کسی گ??ت شاتل خوبه ، بدونیداز پاچه خواران بی اطلاع شاتل بوده ! چون هنوز دانلود با شاتل روتجربه نکرده ! پس به راه راست راهنمایش کنید .
  • هر کسی گ??ت از کجا سرویس بگیرم ، اسمی ازشاتل نیارید تا محو بشه این شرکت مذخر?? !
  • هر کسی .... چی بگم دیگه ! هر چی خودتون دوست دارید .

هر isp میگیرین ، بگیرین ، ??قط شــاتــل نگیرید که ...

مثل اینکه اسیا تک میخواد ساعات رایگانش رو از ساعت 2 تا 8 ، به ساعات 1 تا 9 صبح تغییر بده . چند ن??ر از دوستان که از اسیاتک اینترنت دارن ، میگن ازشاتل بهتره . اینو بدونید همه شرکتها رایگان شبشون بدون محدودیت و بن هست به غیر از شاتل . پینگ مخابرات ، اسیاتک و دیگر شرکتها خیلی بهتر از شاتل هست . قیمت ترا??یک همه شرکتها هم از شاتل پایین تره . مخابرات هم خوبه .

این اولیش تازه برو شکایت کاربرا رو هم ببین ...

لینک به ارسال

اینم چیزی که همه قبول دارن :

اطلاع رسانی : آیا از شاتل اینترنت بگیریم ؟ ( ناگ??ته های کلاهبرداری شاتل از کاربران )

تمام متون این ص??حه از
وبلاگی
با همین نام + تجربه است??اده کنندگان از این شرکت جمع آوری میشود تا هر
کاربری
چنین شرکت هایی را بشناسد تا دردام آنها گر??تار نشود .

هد?? نهایی این است که کسانی که می خواهند از شاتل سرویس بگیرند بدانند که چه سرویسی می گیرند و انتظارات خود را با آن هماهنگ کنند تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود. این هم به ن??ع مشترکین شاتل است و هم به ن??ع شاتل. کسی هم از دست کسی ناراحت نمی شود. از آنجا که من شاتل را خوب می شناسم از مشترکین خواهشمندم در برخورد با این شرکت مواظب باشند تا بعدا خود و شاتل را دچار مشکل نکنند. البته به خاطر
متن قرارداد شاتل
که مشترک
امضا
می کند این ??قط
مشترک است که دچار مشکل می شود نه شاتل
!!!

-------------------------------------------------------------

مثال :
(البته خارج از قرارداد): چند روزی است شاتل
طرح یک سال اشتراک رایگان
را تبلیغ می کند اما به شما نمی گوید که اولا برای دریا??ت یک سال اشتراک رایگان باید یک سرویس یک ساله خریداری نمایید، ثانیا حتما باید مودم زایکسل و حتما از شاتل خریداری نمایید و ثالثا اینکه سرویس یک ساله رایگانی که در ازای این خرید (حدود 200000 تومانی ) دریا??ت می کنید یک
سرویس 128 با 2.5 گیگ ترا??یک برای کل سال!!! و بدون شبانه رایگان
است!!! که ارزشی معادل حدودا 15000 تومان دارد!!! البته مسلما شاتل شما را دوست دارد و به این ??کر نمی کند که این 2.5 گیگ حتی با چت خالی هم 2 ه??ته ای تمام می شود و شما مجبور به خرید گیگ در طول یک سال می شوید!!! کسی را هم اغ??ال نمی کند!

-------------------------------------------------------------

قوانین شاتل :

ماده 2-7) مودم های مورد تایید شاتل :

7-2) بايد از ايجاد هرگونه اختلال نرم ا??زاري و سخت ا??زاري در شبكه "سرويسدهنده" خودداري کند. همچنين "مشترک" متعهد است تنها از مودم های مورد تأييد "سرويسدهنده" است??اده نمايد.

توضیح
:

شما وقتی قرارداد شاتل را امضا می کنید متعهد می شوید که مجبور شوید به ناچار از مودم های پیشنهادی شاتل که حدود 2 سال است
زایکسل (ZyXEL)
می باشد و لاغیر است??اده کنید البته ??کر نکنید بحث مالی در میان است و شاتل به خاطر سود ??روش مودم این ماده را اضا??ه کرده است بلکه شاتل ??قط و ??قط به کی??یت سرویس ??کر می کند البته بعدا نصاب شاتل اگر از قیا??ه مودم شما خوشش نیاید یا احساس کند که کمی باید به مغزش ??شار بیاورد تا مودم شما را تنظیم کند و یا یک آی پی بیشتر تست کند تا وارد تنظیمات مودم شما شود و ... سرویس را روی مودم زایکسل همراه خود به شما تحویل می دهد و آن مبلغ 25000 تومان (15000 تومان در شهرستانها) که بایت نصب و راه اندازی پرداخت کرده اید، به باد می رود. همچنین در مواقع نیاز به پشتیبانی اولین سوالی که از شما می شود مارک مودم شما است که اگر زایکسل نباشد انگار که شما جرمی مرتکب شده اید از دریا??ت پشتیبانی محروم می شوید و اگر زیادی گیر بدهید و ... جرم شما مسلم می شود و آن این است که شما در شبکه شاتل اختلال ایجاد کرده اید و شاتل سرویس شما را قطع می کند مگر آن که مودم زایکسل بخرید!!! البته ناگ??ته نماند مودم های زایکسل مودم های خوبی بودند تا اینکه سری 3 آنها (V3) وارد شد که توصیه می کنم اگر رایگان هم به شما بدهند، قبول نکنید که اندازه 10 برابر قیمت مودم برای شما دردسر و اعصاب خوردی ایجاد خواهد کرد.

نتیجه اخلاقی:متن قرار داد شاتل را اول مطالعه کنید بعد امضا کنید!!!

بند 6-2 تبصره 4 :

چنانچه "مشترك" پس از قطع سرويس، اقدام به پرداخت كل مبلغ دوره نکند و خط وي از حالت رانژه خارج نشده باشد، نامبرده موظ?? است در صورت تمايل به ادامه دريا??ت سرويس، کل هزينه های اين مدت که معادل بهای است??اده از سرويس است، را پرداخت نمايد.

توضیح:

این تبصره را با یک مثال توضیح می دهم. ??رض کنید شما یک سرویس 2 مگابیت 3 ماهه (به مبلغ حدودا 55000 تومان با مالیات) از شاتل گر??ته اید. در اواخر دوره سرویس، به مسا??رت (مثلا ماداگاسکار) می روید و سرویس خود را شارژ نمی کنید. بعد از اتمام دوره سرویس ??علی شاتل مرتبا به شما پیام کوتاه، ایمیل و ... می دهد که سرویس خود را شارژ کنید. پس از مدتی، اخطارهای متوالی (و نه تهدید) می دهد که اگر تا 24 ساعت سرویس خود را شارژ نکنید، رانژه خط شما جمع آوری می شود
اما
رانژه خط شما
جمع نمی شود
تا اینکه شما بعد از 3 ماه از مسا??رت می آیید و می خواهید مجددا سرویس خود را شارژ نمایید. مبلغ 55000 تومان به حساب شاتل واریز می کنید و منتظر می شوید تا سرویس وصل شود غا??ل از این که این 55000 تومان بابت 3 ماه
سرویسی که است??اده نکرده اید
،
ضبط می شود و شما اگر کله تان را در ماداگاسکار مار استرالیایی نیش زده باشد و بخواهید با شاتل ادامه دهید باید مجددا 55000 تومان بابت 3 ماه سرویسی که قرار است است??اده کنید بپردازید. مدارک معتبر از اینکه شاتل حتی تا یک سال هم رانژه خطوط را جمع نکرده و بابت آن عین هزینه سرویس را از مشترک غا??ل دریا??ت کرده است، موجود است و مشترک هم دستش به جایی نمی رسد.
چرا؟
چون قراردادی را امضا کرده است که تبصره 4 در آن قرار دارد.

پس ! متن قرار داد شاتل را اول مطالعه کنید بعد امضا کنید!!!

----------------------------------------------------

کلاه برداری شاتل از مشترکین :
(1 )

قانون fair use policy :
ماده 2 "مشترک" می داند و بیان می دارد که:

2-1 )
از موضوع سرویس ارائه شده به وی ( برقراری اتصال و دسترسی به شبکه جهانی اینترنت با است??اده از ??ناوری DSL به صورت غیر اختصاصی و غیراشتراکی ( SHARED ) ) از طریق شبکه " سرویس دهنده " مطابق با نوع درخواست نامبرده که در ??رم " درخواست سرویس DSL " ذکر شده و با تایید و " امضای مشترک " رسیده است ، بر روی خط تل??ن اعلامی توسط خود به طور " کامل آگاه میباشد " .

تبصره 1 :
منظور از غیر اختصاصی بودن سرویس این است که مقدار پهنای باند مشخصی توسط گروهی ازمشترکین به صورت همزمان بهره برداری میشود و " مشتکر " در زمره آن گروه قرار دارد . همچنین میزان دریا??ت و ارسال سرویس ها که در ??رم تعر??ه ها و وب سایت شاتل آورده شده به صورت حداکثر بوده است و بسته به شرایط خط مشترک راه اندازی میشود .

توضیح :
شاتل با قانون من در اوردی
fair use policy
کلاه بزرگی سر کابراش میذاره .
تو متن قرار داد حر??ی از این قانون زده نشده
و هر کسی که بخواد ، میتونم متن کامل قرار داد رو براش ارسال کنم . طبق مستندات زیر ، این قانون
??قط برای خط های ART
ا
علام شده و اون هم
نه در متن قرار داد
،
بلکه در سایت شاتل
!!!!

قصد شاتل از این کار این بوده که کاربرا با خوندن این قانون منصر?? نشن و به طرز عجیبی کابران دیگر سرویس ها رو طبقماده 2
بند 2-1)
به قانون
fair use policy
ربط میدن و در صورت اعتراض کابر به کابر جواب ها سربالا میدن و میگن
شما خطتون اشتراکی هست
و ..... . در صورتی که اشتراکی بودن خط یه چیز بدیهیه و تمام ISP ها خط هاشون اشتراکی هست .
این قانون ربطی به سرویسECO
و .... نداره و مربوط به خطوط ART هست که شاتل در صورت دانلود بیش از حد کابراش رو محدود به سرعت 2 کیلوبیت میکنه !!!!!!!!!! و
این یعنی کلاهبرداری .

کلاه برداری شاتل از مشترکین :
(2)

قبلا سایت شاتل برای کسانی که قصد تهیه خطوط ART ررو داشتن میزان حجم دانلود ماهیانه رو نوشته بود . اما حالا اون میزان رو برداشته و به جاش نوشته
نامحدود
. خوب مشکل وکلاهبرداریش کجاست ؟! مشکل اینجاست که این گروه از کاربران هم
محدوود به حجم خاصی
از دانلود های ماهیانه
هستن
و در صورتی که در هر ماه بیشتر از اون مقدار دانلود کنن محدود به سرعت 5 تا 2 کیلوبیت ( دایال آپ ) میشن .

مستندات کلاهبرادی شاتل :

b3134__4.png

قوانین مربوط به خطوط ECO که چیزی در رابطه باشیر ودانلود بیش از حد ننوشته .

e4672__3.png

1- سرویس های ART .

2- نامحدود !!!!!!!!!! این سرویس ها حجمی و شیر هستن و هزینه اونها به مراتب بیشتر از سرویس های دیگر شرکت هاست .

3- قانون
fair use policy
که به وضوح در متن اورده شده . اما اینقانون ربطی به دیگر خطوط ندارد ودر قرار داد هم ذکر نشده ودر صورت دانلود شبانه سرعت شما کاهش میابد ، در صورت یکه برای خط پول دادید !!!!
آیا شاتل کلاه بردار نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه اخلاقی : در این مورد با خودن متن قرار داد ، باز همشاتل کلاهی گشاد بر سر شما گذاشته !

توضیح در باره قانون fair use policy :

در مورد این قانون در خیلی جاها بحث های زیادی شده است اما خلاصه آن این است:

1. در مورد سرویس های نامحدود (ART): سرویس شما عملا نامحدود نیست و بعد از رسیدن به حد خاصی سرعت شما در حد دایال آپ کم می شود تا نتوانید دانلود کنید. شاتل هرگز این مقادیر را اعلام نمی کند اما تقریبا به صورت زیر است:

سرویس ART1 دارای محدودیت 12 گیگابایت در ماه

سرویس ART2 دارای محدودیت 17 گیگابایت در ماه

سرویس ART3 دارای محدودیت 22 گیگابایت در ماه

سرویس ART4 دارای محدودیت 27 گیگابایت در ماه

سرویس ART5 دارای محدودیت 34 گیگابایت در ماه

سرویس ART6 دارای محدودیت 47 گیگابایت در ماه

ART7 و ART8 هم به همین نسبت اضا??ه می شوند اما از مقدار دقیق آنها اطلاع ندارم.

قبلا در سایت شاتل این اعداد در جدول سرویس ها آورده می شد اما بعد کلمه نامحدود جایگزین آنها شد اما در عمل محدودیت های ذکر شده اعمال می شود و این با مستندات ??راوان قابل اثبات است.

2. در مورد شبانه سرویس های محدود (ECO):

??قط یک جمله: دانلود شبانه رایگان است به شرط آن که دانلود نکنید!!!

نتیجه اخلاقی : اگر اعتراض کنید ، ??قط به شما میگن ، سروی اختصاصی بگیر !!! خوب یکی نیست بگه پس چرا نوشتید ناحدود !! تعری?? ناحدود از نظر بی سواد هایی مثل شما چیه ؟! پس از شاتل خط نگیرید . جالب اینجاست خود کارمندان شاتل هم سر از کار این قانون مذخر?? و من در آوردی fair use policy درنیاوردن ! .

شاتل اونقدر ا??تضاح و دزد شده که تو سایت خبری ال?? ، بخشی ??قط برای شکایات کاربران از شاتل کلاهبردار ایجاد شده :

سایت ال??

--------------------------------------------

در صورت کلید کردن بیش ازحد هم با پاسخ زیر رو برو میشید :

مشترک گرامی با سلام

احتراما به اطلاع میرساندخط شما بررسی شد و مشکل شما پیگیری می شود ، ولی در مورد سرعت شبانه ، با توجه به اینکه سرویس شما share میباشد و در ساعت 1 تا 8 بامداد ترا??یک رایگان است، و با توجه به اینکه ساعات رایگان تمامی سرویس دهندگان از جمله مخابرات در ساعات شب می باشد،بنابراین این ساعات اوج مصر?? اینترنت می باشد و نوسان و ا??ت سرعت در این ساعات امری طبیعی می باشد.به همین دلیل اولیت مصر?? پهنای باند با مشترکینی! می باشد که سرویس شبانه رایگان ندارد و مشترکینی که مشغول است??اده عادی از اینترنت هستند. با توجه با این نکته در صورتی که مصر?? ترا??یک خود را در ساعات رایگان مدریت کنید هیچ گاه سرویس شما با ا??راد پر مصر?? به اشتراک گذاشته نمی شود.

شما می توانید در صورت وجود مشکل با یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید :

1. شماره تل??ن 2018-0511 داخلی 2 با کارشناسان پشتیبانی ??نی صحبت ??رموده و سوالات و مشکلات خود را مطرح ب??رمایید.

2.در سایت "My.Shatel.ir" بعد از Login کردن در قسمت "گزارش مشکلات" مورد خود را توضیح دهید ، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

3.به آدرس CS@mashhad.shatel.ir ایمیل ارسال کنید (با ذکر مشکل ، مشخصات و شناسه کاربری خود) تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ گوی شما باشند.

4.با مراجعه به "سایت شاتل" و"www.parswebsite.com" مطالعه داکیومنت های قرار داده شده در این قسمت مشکلات خود را بدون نیاز به تماس تل??نی حل ب??رمایید.

5.با دانلود برنامه "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل " بدون نیاز به تماس تل??نی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات سرویس اینترنت خود را برطر?? ب??رمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

حالا میخوای بخون اینا رو میخوای نخون ولی هیچ کدومش به ا??را نت نمیرسه من خودم پارس انلاین دارم و همین میگم که ??وق العادست . من شاتل داشتم پسر خالم هم الان شاتل داره این دیگه نظر من و اون نیست همه میدونن ...

در ضمن بهتره همیشه ??کر کنی بعد حر?? بزنی نه یه یزی بپرونی ... شما از شاتل نامحدود هم بگیری تو 1 روز بیش تر از یه حدی دانلود کنی بیچاره میشی

لینک به ارسال

علی راست میگه شاتل ??قط به ??کر کاسبی و اصلا به رضایت مصر?? کننده توجه نمی کنه من قبل از این که ا??رانت بگیرم از های وب است??اده می کردم واقعا های وب خیلی خوبه

لینک به ارسال
علی راست میگه شاتل ??قط به ??کر کاسبی و اصلا به رضایت مصر?? کننده توجه نمی کنه من قبل از این که ا??رانت بگیرم از های وب است??اده می کردم واقعا های وب خیلی خوبه
دمت گرم بابا ali5 همین طور میاد بدون ??کر میگه خوبه اخه اگه خوب بود که این همه شاکی نداشت!!

لینک به ارسال

اقایون منحالا اگه بخوام یک اینترنت خوب بخرم ازنظر سرعت و...چی بخرم

لینک به ارسال
اقایون منحالا اگه بخوام یک اینترنت خوب بخرم ازنظر سرعت و...چی بخرم
ا??رانت که ??وق العدست ولی شما باید بودجه رو مشخص کنی ....

لینک به ارسال

بودجه بین20یا50هزار تومن من مخابرات دارم اما اینجوری که علی می گه من باشاتل 512سرعت450دارم خیلی مال من بده با512مخابرات سرعتم64

لینک به ارسال

کسی نیست راهنمایی کنه

لینک به ارسال

من تو شیراز 8 را گر??تم

لینک به ارسال
کسی نیست راهنمایی کنه

با این بودجه شما بهترین گزینه اکانت 4096 مگابیت(کولاک) آسیا تک هست که سرعت دانلودش در روز 620 تا 750 کیلو بایت و در شب بین 130 تا 180 و در بهترین شرایط تا 680 و 780 کیلوبایت هست که من با سرعت 830 تا 1 مگابایت تا قبل از خرداد 92 روز و شب دانلود میکردم.

البته من خودم از کیمیا 10 گیگی است??اده میکنم و ماهانه با احتساب شبانه رایگان در حدود 45 تا 60 گیگ دانلود دارم که این ماه زیاد دانلود نداشتم.

شرکت داده گستر صبانت هم خوب هست.

لینک به ارسال
با این بودجه شما بهترین گزینه اکانت 4096 مگابیت(کولاک) آسیا تک هست که سرعت دانلودش در روز 620 تا 750 کیلو بایت و در شب بین 130 تا 180 و در بهترین شرایط تا 680 و 780 کیلوبایت هست که من با سرعت 830 تا 1 مگابایت تا قبل از خرداد 92 روز و شب دانلود میکردم.

البته من خودم از کیمیا 10 گیگی است??اده میکنم و ماهانه با احتساب شبانه رایگان در حدود 45 تا 60 گیگ دانلود دارم که این ماه زیاد دانلود نداشتم.

شرکت داده گستر صبانت هم خوب هست.

اون وقت یه سوال الان همه دارن میگن سرعت اسیا تک اومده پایین؟

لینک به ارسال

بله اسیاتک خیلی وقته ا??ت سرعت داشته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...