رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile-1199

سوال درمورد محتویات DVD بازی Batman Arkham City

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من یه مشکل برام پیش اومده.

من یه بازی بتمن دوباره س??ارش دادم برای ps3 حالا من وارد پوشه بازی میشم این شکلیه:

21463110078998318662.png

حالا میدونم ??ایل اولی رو باید کپی کنم.??ایل دومی که مال تروبلو هست و نیازی ندارم ولی ??ایل سومی چیه؟

خواهش میکنم کمکم کنید.

ممنون

ویرایش شده توسط mobile-1199
به خاطر نبودن اسمی که میلاد روی تاپیک من گذاشت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

??ولدر سومی ??کر میکنم محتوی ??ابلهای ??یکس نشده و اورجینال بازی هست تا بعدا اگه ??ریمور رو آپدیت کردی به مشکل برنخوری.

خیلی الکی رایت شده اصلا نیازی نبود این همه ??ولدر بسازن که...........

لینک به ارسال

ممنون راستی یه سوال بهترین برنامه واسه این که این هارد بازی های Ps3 رو ??رمت کنم با ??رمت fat32 چیه؟و از کجا دانلود کنم برنامه رو؟

لینک به ارسال
ممنون راستی یه سوال بهترین برنامه واسه این که این هارد بازی های Ps3 رو ??رمت کنم با ??رمت fat32 چیه؟و از کجا دانلود کنم برنامه رو؟

برنامه که زیاد هست و از هرکدوم که دوست داشتی میتونی است??اده بکنی اما پارسال که هارد 1 ترا من دست دوستم بود از Quick Format است??اده کرد شما میتونی از برنامه fat32format موجود در پکیج ps3tools هم است??اده کنی.

یکی از ورژنهای 2.3.9 یا 2.3.10 رو دانلود کن...........

لینک به ارسال
برنامه که زیاد هست و از هرکدوم که دوست داشتی میتونی است??اده بکنی اما پارسال که هارد 1 ترا من دست دوستم بود از Quick Format است??اده کرد شما میتونی از برنامه fat32format موجود در پکیج ps3tools هم است??اده کنی.

یکی از ورژنهای 2.3.9 یا 2.3.10 رو دانلود کن...........

این طوری که قاتی کردم :stretcher: یه برنامه با لینک مستقیم ممنون میشم بدی در ضمن میخوام یه برنامه عالی برای ??رمت هارد اکسترنالم باشه و ??رمت fat32 رو هم ساپورت کنه

لینک به ارسال
این طوری که قاتی کردم :stretcher: یه برنامه با لینک مستقیم ممنون میشم بدی در ضمن میخوام یه برنامه عالی برای ??رمت هارد اکسترنالم باشه و ??رمت fat32 رو هم ساپورت کنه

چرا قاطی کردی؟:blink::blink::blink:

یا برنامه Quick Format رو دانلود کن یا مجموعه ps3tools 2.3.9 که مرتضی داخل اون تاپیکی که آدرس دادم برای دانلود قرار داده.

شما برنامه رو دانلود کن و بعد از اکسترکت شدن کامل روی Ps3Tools_Menu کلیک کرده و برنامه fat32format رو باز کن و هارد اکتسرنالت رو برای ??رمت انتخاب کن تا به ??ت FAT32 ??رمتش کنه همین:sig:

درضمن سوالاتت رو داخل تاپیک مسائل جامع PS3 مطرح کن.........

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...