رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

تاپیک رسیدگی به مشکلات بازی کامپیوتری Pro Evolution Soccer 2014

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشین

بازی رو نصب کردم ، اما صداش در نمیاد. (شاید خجالتیه). بنظرتون مشکل کجاس؟؟؟:sa0d:

کدوم نسخه رو داری؟بلک یا ریلود؟من که مشکلی نداشت.ولی تنظیمات ستینگ پوشه بازی تب صداشو چک کن رو دی??الت بذار یا مث مسیر زیر تنظیم کن:

pes dir...settings...audio tab...audio buffer=1....select surround then ok..enjoy

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

خسته نباشین

بازی رو نصب کردم ، اما صداش در نمیاد. (شاید خجالتیه). بنظرتون مشکل کجاس؟؟؟:sa0d:

از تنظیمات بازی هر دو زبان رو روی انگلیسی قرار بدین مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

سلام من بازی رو از نظر گرا??یکی روی کمترین رزولشن و کی??یت تصویر هم روی low قرار میدم ولی بازی اهسته هست . من قبلا بازی هایی مثل battlefiled 3 و need for speed : the run رو به راحتی و روان اجرا کردم . ولی این بازی اصلا نمیشه در ضمن من بلک باکس رو دان کردم . حالا چیکار کنم

گرا??یک : ati 4350 hd

لینک به ارسال
میدونم دوست عزیز منظورم این بود بازی در حالت آنلاین با وجود کرکی بودنش ارور نمیده؟سرعتش روونه؟

یه سوالم دارم تنضیمات دسته رو چطوری انجام بدم تو ستینگ پوشه بازی درسته اما تو بازی همه چی بهم ریخته اس

چ

من با کنسول بازی میکنم رو pc تست نزدم هنوز آنلاین رو ببینم با این کرک میشه یا نه ولی ??ک کنم از کاربرا آنلاین بازی کردن با همین کرک .

دسته بازی هم اگه ساده هست و شوک دار نیست این مشکل رو خواهین داشت با دسته های معمولی مشکل داره بازی .

لینک به ارسال

سلام من بازی رو از نظر گرا??یکی روی کمترین رزولشن و کی??یت تصویر هم روی low قرار میدم ولی بازی اهسته هست . من قبلا بازی هایی مثل battlefiled 3 و need for speed : the run رو به راحتی و روان اجرا کردم . ولی این بازی اصلا نمیشه در ضمن من بلک باکس رو دان کردم . حالا چیکار کنم

لینک به ارسال

من ریلود دارم این مشکل نداشت بین خودمون باشه بعضی نسخه های بلک باکس اصلا خوب نیس.به سیستم من که ??شار میاورد.برو اصلیشو بگیر

ویرایش شده توسط majidnewman
اشتباه تایپی

لینک به ارسال
چ

من با کنسول بازی میکنم رو pc تست نزدم هنوز آنلاین رو ببینم با این کرک میشه یا نه ولی ??ک کنم از کاربرا آنلاین بازی کردن با همین کرک .

دسته بازی هم اگه ساده هست و شوک دار نیست این مشکل رو خواهین داشت با دسته های معمولی مشکل داره بازی .

سوال من کلیه یعنی هر بازی کرکی رو ??کر میکردم اصلا آنلاین نمیشه بازی کرد رو پی سی. دسته بازی شوک داره.راستش گیم پلی و گرا??یک به دلم ننشست بیخیال ور ر??تن با دسته شدم و الا راهشو پیدا میکنم

ویرایش شده توسط majidnewman
اشتباه تایپی

لینک به ارسال

اصلابلک باکس چه ??رقی با ریلود داره:sleep:

لینک به ارسال
اصلابلک باکس چه ??رقی با ریلود داره:sleep:

بلک باکس نسخه ??شرده ریلود(البته ریلود هم اسم تیم کرک سازه) یا نسخه اصلی بازیه ??کر کنم بلک باکس اسم یه تیم یا سایتشون باشه یه تیم میاد دیتاهای بازی رو دستکاری میکنه یه سری دیتاهای اضا??ه رو کم میکنه حجم بازی کم بشه مثلا کی??یت تصویر و صدا و ...

در کل نسخه بلک باکس کم حجمه واسه دوستانی که حجم و سرعت اینترنتشون پایینه.نصبشم به زمان بیشتری نیاز داره

لینک به ارسال
سوال من کلیه یعنی هر بازی کرکی رو ??کر میکردم اصلا آنلاین نمیشه بازی کرد رو پی سی. دسته بازی شوک داره.راستش گیم پلی و گرا??یک به دلم ننشست بیخیال ور ر??تن با دسته شدم و الا راهشو پیدا میکنم

درست شد کا??یه تو ستینگ پوشه بازی بصورت دستی مثل نسخه 13 دکمه ها رو تنظیم کنی.بازم بازی سخته دریبل زدن سخته.ولی ??کر میکنم اینقدرام بازی سطحش پایین نیس.دارم یواش یواش حال میکنم

لینک به ارسال

آپدیت

موقع نصب آپدیت این اروره میده the uprade putch cannot be installed by the windows installer service becuse the program to be apgraded may be misising or the upgrade putch may update a diferent version of the program verify that program to br upgraded exists on your computer and taht you have the correct upgrade putch نسخه بازیمم بلک باکسه لط??ا جواب بدید آپدیت قبلی رو نصب کردم سرعت بازی تو تمرین طبیعی شد ولی تو مسابقه پایینه

لینک به ارسال
موقع نصب آپدیت این اروره میده the uprade putch cannot be installed by the windows installer service becuse the program to be apgraded may be misising or the upgrade putch may update a diferent version of the program verify that program to br upgraded exists on your computer and taht you have the correct upgrade putch نسخه بازیمم بلک باکسه لط??ا جواب بدید آپدیت قبلی رو نصب کردم سرعت بازی تو تمرین طبیعی شد ولی تو مسابقه پایینه

برای حل مشکل باید از جدیدترین اپدیت net farmework

است??اده کنی

ویرایش شده توسط sohil-21

لینک به ارسال

است??اده کنی

برادر من ویندوز 8 دارم پیش ??رض . نت هم ??کر کنم ورژن 4 به بالا باشه ولی 3.5 سرویس پک 1 رو هم نصب کردم و نسخه ریلود رو نصب کردم گرا??یکم رو بالا مشکلی هم نداره آپدیت هم نکردم

لینک به ارسال
برادر من ویندوز 8 دارم پیش ??رض . نت هم ??کر کنم ورژن 4 به بالا باشه ولی 3.5 سرویس پک 1 رو هم نصب کردم و نسخه ریلود رو نصب کردم گرا??یکم رو بالا مشکلی هم نداره آپدیت هم نکردم

دوست عزیز شما توی Win 8 باید جدا 4.5 Net farmework رو نصب کنی و متاس??انه توی Win 8 به شما اجازه نصب این نرم ا??زار رو نمیده .

لینک به ارسال
دوست عزیز شما توی Win 8 باید جدا 4.5 Net farmework رو نصب کنی و متاس??انه توی Win 8 به شما اجازه نصب این نرم ا??زار رو نمیده .

پس چطوری من این بازیو نصب کردم؟البته نسخه ویندوز 8 من آپدیت هایی رو به همراه داشته.در کل بازی برای من روان نصب و اجرا شد کاری به این ندارم که نسخه چندم . نت دارم یا ندارم واسه خاطر یکی از دوستان این بحثو باز کردم

لینک به ارسال
پس چطوری من این بازیو نصب کردم؟البته نسخه ویندوز 8 من آپدیت هایی رو به همراه داشته.در کل بازی برای من روان نصب و اجرا شد کاری به این ندارم که نسخه چندم . نت دارم یا ندارم واسه خاطر یکی از دوستان این بحثو باز کردم

بهترین کار برای بازی ها اینه که ویندوز 7 رو نصب کنید . (اگه با اپدیت جدید باشه که چه بهتر)

لینک به ارسال

است??اده کنی

این کارو کردم ولی باز هم همون ارور میده

لینک به ارسال

چه ??رقی بین و پچ و آپدیت هست؟؟؟

من همیشه پچ نصب می کردم و مشکلی هم نداشتم الان می بینم آپدیت هم اومده ایا اپدیت کاری به جز کارهای پچ را می کند ؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستانی که کشکل دارن برن اخرین نسخه windows insttaler رو نصب کنن . ببینن مشکل برطر?? میشه یا نه

لینک به ارسال
چه ??رقی بین و پچ و آپدیت هست؟؟؟

من همیشه پچ نصب می کردم و مشکلی هم نداشتم الان می بینم آپدیت هم اومده ایا اپدیت کاری به جز کارهای پچ را می کند ؟؟؟؟

پج بروزرسانی تیم ها و اضا??ه شدن ک??ش و لباس و لوگو وتغییر ??یس بازیکنان و نقل وانتقالات و ... ولی اپدیت در این زمان مشکل ا??ت ??ریم و ارور ها رو حل میکنه اونم واسه کسانی که سیستمشون مشکل داره والا اگه سیستمت روون اجرا میکنه اپدیت میخاد چکار

لینک به ارسال
بهترین کار برای بازی ها اینه که ویندوز 7 رو نصب کنید . (اگه با اپدیت جدید باشه که چه بهتر)

دوست عزیز یه بازی ارزش نداره ویندوز عوض کنی.بنظرم رو همه ویندوز ها یعنی ایکس پی سرویس پک 3، 7، 8 نصب میشه مهم پیش نیازهای بازیه که باید بروز باشه.درایو کارت گرا??یک؛دات نت:ا??زونه های کتابخانه ویژوال:دایرکس و ...تازه سیستمتم باید بروز باشه

لینک به ارسال
این کارو کردم ولی باز هم همون ارور میده

تو ??روم های خارجی سرچ کن.یا دقیقا پیغام خطا رو تو گوگل سرچ کن زبان یاد داشته باشی دوسوته مشکلت حل میشه

لینک به ارسال
دوست عزیز یه بازی ارزش نداره ویندوز عوض کنی.بنظرم رو همه ویندوز ها یعنی ایکس پی سرویس پک 3، 7، 8 نصب میشه مهم پیش نیازهای بازیه که باید بروز باشه.درایو کارت گرا??یک؛دات نت:ا??زونه های کتابخانه ویژوال:دایرکس و ...تازه سیستمتم باید بروز باشه

درسته ولی بهترین ویندوز و بدون اینکه شما رو اذیت بکنه Win7 هست

لینک به ارسال

من نسخه کامل Reloaded رو دانلود کردم ولی بازی خیلی کنده. باید چیکار کرد؟

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من بازی برام خیلی تیک داره

توی پایین ترین حد هم قرار دادم

وقتی هم وارد بازی میشم یک اروری میده

[ATTACH=CONFIG]5507[/ATTACH]

اینم ارور

و اینم بخش سیستم من

[ATTACH=CONFIG]5508[/ATTACH]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...