رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sina ahmadi

قفل شدن دسکتاپ

پست های پیشنهاد شده

من چندروزه مشکلی پیداکردم وقتی درویندوزودسکتاپ هستم به محض اینکه کلیک راست کرده ور??رش بزنم دسکتاپم ق??ل شده وهیچ کاری نمیشه کرد هیچکدوم از آیکونهاهم باز نمیشه..??قط باید سیستم دوباره ری استارت بشه تادرست شه..ضمنااینم بگم من چندروز پیش دو??ایل ویدئوئی از اینترنت دانلودکرده ورودسکتاپم گذاشتم که به هیچ وجه نه اجرا میشه ونه پاک میشه..نمیدونم موضوع اول ربطی به این داره یانه؟منوراهنمائی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

خیلی احتمال (سخت ا??زاری و یا نرم ا??زاری) وجود داره که چرا سیستم شما هنگ میکنه!

اما اولین کاری که بایستی انجام بدی این هست که یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده مثل Avira-Node32-Kaspersky و... رو روی ویندوز نصب و کل سیستم رو یک دور Scan کنی.

اگر عامل مخربی مثل ویروس در سیستم به خصوص ویندوز موجود باشه شناسایی شده که باید Delete بشه،

بعد از آنالیز کامل سیستم شما، باید یک ویندوز آپدیت و سالم و همینطور معتبر رو دوباره نصب کنی و بعد از نصب قبل از اینکه هیچ برنامه یا درایوری رو روی ویندوز بریزی به مدت 1 تا 2 ساعت در محیط ویندوز اعمالی از قبیل Copy-Paste ??ایلهای مختل?? و باز کردن درایوها رو انجام بده

و بعد درایورهای لازم رو نصب کن اگر بعد از نصب و Reboot شدن ویندوز دوباره مشکل موجود بود باید یک ویندوز دیگه نصب کنی.

اگر بازهم بعد از نصب ویندوز دوم سیستم شما هنگ کرد پس مشکل شما سخت ا??زاری هست و باید تک تک قطعات سیستم چک بشن....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...