رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
behnam81

چند تا سوال درباره ی gta eflc

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یه سری کمک می خواستم در رابطه با Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City .

1:من از کجا ب??همم که کدوم نسخه ی بازی رو دارم؟؟

2:میشه یه آموزش کامل در رابطه با نصب ماشین و ت??نگ رو به من بدین؟؟

3:و این پچ ها رو بازی چه اسری دارن؟؟

4:غذیه ی این پچ های گرا??یک چیه؟؟

5:من سیستم چهار هسته ای 3.3 که دوهسته اش مجازی هستن (core i3) و رمم 4 هار گیگ و گرا??یکم 2 گیگ ولی وقتی که سوار ماشین هستم و وقتی سرعت میگیرم بازی کند میشه و بعدش تند؟؟چرا؟؟؟

بی زحمت کمکم کنید.باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

CPU اگر Corei /3 3220 هست در هین عملیات پردازشی تمامی 2 هسته و 4 رشته به کار گر??ته میشن و در اینتل چیزی به نام مجازی نداریم اون چیزی که شما میگی برای نسل قبلی AMD صادق بود که یوزر میبایست در مادربردی مناسب Locked Core یا هسته غیر ??عال و ق??ل شده رو باز می***د.

اگر ??رکانس CPU شما به 3199 تا 3299 گیگاهرتز برسه پس به طور کامل داره پردازش میکنه و از 2 رشته ??رعی هم در زمان لازم است??اده میکنه که جای نگرانی نیست،

اون تند و کند شدن بازی چند دلیل میتونه داشته باشه :

1.مشکلات بازی.

2.مشکل در Patch Update بازی.

3.ضعی?? بودن گرا??یک و در نتیجه کندی و اختلال در Rendering تصاویر که معمولا به خاطر ضع?? گرا??یک و ارائه نشدن پهنای باند مناسب از جانب رم هست که نهایتا روی پردازش CPU هم تاثیر من??ی میزاره.

من خودم در بازی Mafia II این مشکل رو داشتم.

اگر گرا??یک شما Directx 10 با بالا باشه اون مشکل کند و تند شدن احتمالا به خاطر Up To Date نبودن درایور گرا??یک- کا??ی نبودن مقدار رم و یا نسخه ویندوز و یا حتی کا??ی نبودن قدرت CPU هست که البته ??کر نمیکنم CPU کم کاری کنه.

Ci3 از لحاظ ??رکانس-کارکرد و Cache تقریبا مشابه AMD Phenom XII 965 عمل میکنه چون یکی از دوستان من با همون Phenom 965 و 16 گیگ رم و البته یک گرا??یک AMD 6670 تونست بازی Crysis 3 رو با آخرین تنظیمات گرا??یکی روی ویندوز 8 به خوبی اجرا کنه.................

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

گرا??یکم Directx 11 هستش و شما اخرین اپدیت Directx سراغ دارین؟؟

و گرا??یکم 2 گیگه ati و آخرینن آپدیتش.

چرا اینجوری میشه؟؟؟

لینک به ارسال

??علا هیچ Run Time پکیجی به اسم Directx 11 وجود نداره ،حداقل از جانب مایکروسا??ت همچین ران تایمی ارائه نشده و ??قط ران تایم ویندوز بوسیله پکیج Web installer آپدیت میشه.

شما آخرین ورژن Catalyst رو دانلود کن تا آخرین آپدیتهای مربوط به DLL و سایر ??ایلها از طریق نصب درایور روی ویندوز آپدیت بشن.

من 3-4 تا دلیل گ??تم که چرا این مشکل پیش اوومده و گ??تم ضع?? کارت گرا??یک-رم-CPU و قدیمی بودن خود ورژن ویندوز هم در این مشکل تاثیر گذاره پس باید تمامی موارد رو چک کنی......

لینک به ارسال

داداش همشونو چک کردم.هیچ مشکلی ندارن.

??قط این بازی کند میشه.وگرا??یکم هم اخرین اپدیتش هست/

لینک به ارسال
داداش همشونو چک کردم.هیچ مشکلی ندارن.

??قط این بازی کند میشه.وگرا??یکم هم اخرین اپدیتش هست/

همه رو چک کردی؟!:blink:

وقتی مقدار رم پایین باشه چه چیزی رو میخوای چک کنی خوب رم سیستمت پایینه و گرا??یک نمیوتنه خوب برای بازی رندر بگیره!

اگه ??قط در همین بازی مشکل داری بازی رو نصب کن ولی آپدیتها رو نریز اگه بازهم مشکل داشتی و روی ویندوزهای دیگه هم همینطور بود پس ورژن بازیت مشکل داره...........:4:

لینک به ارسال
همه رو چک کردی؟!:blink:

وقتی مقدار رم پایین باشه چه چیزی رو میخوای چک کنی خوب رم سیستمت پایینه و گرا??یک نمیوتنه خوب برای بازی رندر بگیره!

اگه ??قط در همین بازی مشکل داری بازی رو نصب کن ولی آپدیتها رو نریز اگه بازهم مشکل داشتی و روی ویندوزهای دیگه هم همینطور بود پس ورژن بازیت مشکل داره...........:4:

داداش این بازی رمه 2 گیگ می خواد ولی رمه من 4 گیگ هستش.

لینک به ارسال
داداش این بازی رمه 2 گیگ می خواد ولی رمه من 4 گیگ هستش.

GTA IV برای اجرای درست بازی با تمام تنظیمات گرا??یکی به طور خالص به 2 گیگ رم نیاز داره و اون چیزی که شما میگی حداقل رم برای اجرای بازی بوده و رم پیشنهادی بالاتر هست.

به این دلیل گ??تم به طوره خالص به حداقل 2 گیگ رم نیاز داره چون نزدیک به 400 تا 600 مگابایت از رم شما برای گرا??یک و 1 تا 1.5 گیگ هم برای ویندوز share و رزرو میشه که بهش میگن Page File پس شما به 4 گیگ به صورت Real برای اجرای بازی نیاز داری نه 4 گیگ share شده.

اما این مقدار رم برای اجرای بازیها کا??ی نیست و حداقل 4 تا 6 گیگ دیگه باید به رمهای سیستمت اضا??ه کنی البته این توصیه رو برای اجرای بازی های آینده هم به شما کمک میکنه،

به کامنتی که نقل قولش کردی توجه کن چراکه گ??تم روی یک ویندوز آپدیت شده دیگه هم بازی رو بدون نصب آپدیتهاش تست کن اگر مشکل داشت Setup بازی ایراد داره،

من دیگه توصیه ای ندارم...........:93:

لینک به ارسال
GTA IV برای اجرای درست بازی با تمام تنظیمات گرا??یکی به طور خالص به 2 گیگ رم نیاز داره و اون چیزی که شما میگی حداقل رم برای اجرای بازی بوده و رم پیشنهادی بالاتر هست.

به این دلیل گ??تم به طوره خالص به حداقل 2 گیگ رم نیاز داره چون نزدیک به 400 تا 600 مگابایت از رم شما برای گرا??یک و 1 تا 1.5 گیگ هم برای ویندوز share و رزرو میشه که بهش میگن Page File پس شما به 4 گیگ به صورت Real برای اجرای بازی نیاز داری نه 4 گیگ share شده.

اما این مقدار رم برای اجرای بازیها کا??ی نیست و حداقل 4 تا 6 گیگ دیگه باید به رمهای سیستمت اضا??ه کنی البته این توصیه رو برای اجرای بازی های آینده هم به شما کمک میکنه،

به کامنتی که نقل قولش کردی توجه کن چراکه گ??تم روی یک ویندوز آپدیت شده دیگه هم بازی رو بدون نصب آپدیتهاش تست کن اگر مشکل داشت Setup بازی ایراد داره،

من دیگه توصیه ای ندارم...........:93:

داداش دمت گرم ??قط یه سوال دیگه.

من الان core i3 دارم تا چند سال دیگه می تونم باهاش بازی کنم یا کار کنم؟؟

لینک به ارسال

برای بازیهای آینده خب یه خورده اذیت میکنه،

اگر بتونی یک Corei /5 3570K بخری تا یکی دو سال دیگه نیازی به تعویض CPU نداری چون 3570K به طور نرمال 4 هسته ای هست و 4 رشته ??رعی هم داره یعنی دوبرابر مقدار 3210 و 3220،علاوه براین 3570K مجهز به تکنولوژی Turbo خست که ??رکانس نهایی CPU رو کمی بالاتر میبره.

سوالی راجب خرید قطعات داشتی در تاپیک زیر عنوان کن :

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...