رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

دوستان حتما سر بزنید جهت کمک به سایت p30day

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز:

با توجه به اینکه سایت پی سی دی با وجود مدیرانی شایسته و زحمتکش و همچنین بدون هیچ چشم داشتی همچنان پرقدرت و البته با سرعت و کی??یت بالا کار خود را ادامه میدهد پس چرا ما که همیشه از ثمره تلاش مدیران است??اده میکنیم نسبت به حمایت و کمک به سایت غا??ل هستیم؟؟؟!!!

برای حمایت از سایت لازم نیست کار زیادی رو بکنیم ??قط کا??یست برای هر پست در گوگل امتیاز بدهیم...

و یه چیز دیگه این هست که ص??حه اصلی سایت در قسمت زیر میتوانید در گوگل براش امتیاز بدهید و هر وقت پست جدیدی در سایت قرار داده میشود میتوانید از قسمت پایین سایت در گوگل امتیاز دهید.

من خودم هر روز بیشتر از 5بار امتیاز میدم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوبه کسی به تاپیکی با چنین موضوعی نظز هم نمیده

به هر حال همش بخاطر سایت هست و دیگه خود دانید...

لینک به ارسال

داش من وقتی میخوام امتیاز بدم اولش اضا??ه میکنه ولی بعد که دوباره میرم امتیاز ثبت نشده.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب شد گ??تی ما نمیدونستیم:halfwitted:

اینجا شلوغ که بشه جزء کند شدن سرورهای سایت چیزی نصیبمون نمیشه که!!!!! :/

اگه میخوای کمک کنی رو تبلیغات های سایت کلیک کن این خیلی بیشتر کمک میکنه و بهتره

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال
خوب شد گ??تی ما نمیدونستیم:halfwitted:

اینجا شلوغ که بشه جزء کند شدن سرورهای سایت چیزی نصیبمون نمیشه که!!!!! :/

اگه میخوای کمک کنی رو تبلیغات های سایت کلیک کن این خیلی بیشتر کمک میکنه و بهتره

امتیاز تو گوگل واسه هر سایتی حیاتیه دوست عزیز...بخصوص که سایتای دیگه از مدتی پیش از کاربراشون خواستن واسه سایت تو گوگل امتیاز بدن...در هر حال از هر نظر باید به سایت کمک کنیم

لینک به ارسال

با سلام

با تشکر از زننده ی تاپیک! حر?? ایشون خیلی درسته چراکه سایت ما متاس??انه در نظر گوگل محبوب نیست و اگر محبوب بود ، مطمئن باشید سایت هایی مثل دانلود ها و پی سی دانلود در مقابل ما کم می آوردن! کاربران عزیز می تونین با کلیک بر روی دکمه امتیاز گوگل ، سایت رو در نظر گوگل محبوب تر کنن!

با تشکر

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بهترین سایت ??ارسی زبان کدام است

به نظر من مهم کی??یت یک سایته. نه محبوب بودنش تو گوگل

آخرین باری که من ر??تم سایت دانلودها ??کر کنم 1 سال پیش بود. همه هم میدونن از هر 10 تا لینکی که داره 4-5 تاش مشکل دارن.

حتی زمانی که تم سایت پی سی دی یه شکل دیگه بود هم کی??یتش به مراتب بالاتر بود از سایت دانلودها. الان که دیگه اصلأ قابل مقایسه نیستن!!

با این حال هر روز میشه تو قسمت نظرات سایت دید که ا??راد جدیدی در حال اضا??ه شدن و تعری?? کردن از سایت هستن.

راستش تنها سایت ??ارسی زبانی که من هر روز باز میکنم همینه:rolleyes:

به امید روزی که این سایت جزء 10 سایت برتر ایران بشه. البته تو آمار گوگل. وگرنه برتر هست. به نظر من که بهترین سایت ??ارسی زبان سایت پی سی دی هست.

یادمه یه بار تو کل اینترنت واسه دانلود یکی از آهنگ های پیانو ریچارد کلیدرمن جستجو کردم و آخرش تنها چیزی که نصیبم شد یا ??ایل های بی کی??یت بود یا نیاز بود که ??ایل رو خرید تا اینکه یه روز به طور تصاد??ی همون آهنگ رو با کی??یت بالا تو همین سایت پیدا کردم

اصلأ باور نمیشد آب در کوزه و ما تشنه لبان گرد جهان گشتیم:=D:

??قط کاش اینقدر ??ضا داشت که مجبور نبود هیچ پستی رو بعد یه تاریخ معین حذ?? کنه به علت کمبود ??ضا :sa0d:

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال
به نظر من مهم کی??یت یک سایته. نه محبوب بودنش تو گوگل

آخرین باری که من ر??تم سایت دانلودها ??کر کنم 1 سال پیش بود. همه هم میدونن از هر 10 تا لینکی که داره 4-5 تاش مشکل دارن.

حتی زمانی که تم سایت پی سی دی یه شکل دیگه بود هم کی??یتش به مراتب بالاتر بود از سایت دانلودها. الان که دیگه اصلأ قابل مقایسه نیستن!!

با این حال هر روز میشه تو قسمت نظرات سایت دید که ا??راد جدیدی در حال اضا??ه شدن و تعری?? کردن از سایت هستن.

راستش تنها سایت ??ارسی زبانی که من هر روز باز میکنم همینه:rolleyes:

به امید روزی که این سایت جزء 10 سایت برتر ایران بشه. البته تو آمار گوگل. وگرنه برتر هست. به نظر من که بهترین سایت ??ارسی زبان سایت پی سی دی هست.

یادمه یه بار تو کل اینترنت واسه دانلود یکی از آهنگ های پیانو ریچارد کلیدرمن جستجو کردم و آخرش تنها چیزی که نصیبم شد یا ??ایل های بی کی??یت بود یا نیاز بود که ??ایل رو خرید تا اینکه یه روز به طور تصاد??ی همون آهنگ رو با کی??یت بالا تو همین سایت پیدا کردم

اصلأ باور نمیشد آب در کوزه و ما تشنه لبان گرد جهان گشتیم:=D:

??قط کاش اینقدر ??ضا داشت که مجبور نبود هیچ پستی رو بعد یه تاریخ معین حذ?? کنه به علت کمبود ??ضا :sa0d:

در اصل خود کی??یت سایت محبوبیت رو به وجود میاره...وقتی امتیاز سایت در گوگل بالا باشه وقتی راجب چیزی تو گوگل سرچ میکنی در ص??حه اول و بنا به امتیازش رده بندی میشه...پس اگه امتیازش بره بالا هر کی سرچ کنه سایت پی سی دی هون اولا در میاد واسش...حالا راجب ??ضای سایت بعدا مدیران باید تصمیمی بگیرن و من خودم حاضرم کمک کنم

چون جدیدا سایت های دیگه لینکاشون رو دایمی میکنن و این یک امتیاز بزرگی هست

لینک به ارسال

خدایی بهترین سایت دانلودی که دیدم مخصوصا در کنسول های بازی!

:6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...