رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
yasharkh

و در نهایت Grand Theft Auto V برای PC تایید شد | تاریخ عرضه: سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۴

پست های پیشنهاد شده

به گ??ته‌ی برخی منابع بسیار نزدیک و مطمئن وب‌سایت معتبر یوروگیمر عنوان Grand Theft Auto V برای رایانه‌های شخصی تایید شد.

همان طور که انتظار می‌ر??ت مثل شماره‌ی قبلی این سری یعنی GTA IV که چند ماه پس از نسخه‌های کنسولی عرضه شد، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی GTA V هم‌چنین قرار است در بهار سال بعدی میلادی برای PC ها عرضه گردد.چندین بار شایعات زیادی مبنی بر این ات??اق منتشر شد که همگی الان به واقعیت پیوستند.

خبرهایی که ادیتور اندویدیا در مورد این نسخه داد، کدهایی که نشان از انتشار نسخه PS4 و PC بازی در کدهای سورس نسخه X360 یا??ت شد و اظهار نظرهای سازندگان مختل?? به واقعیت پیوست.

هم اکنون ۶۰۰,۰۰۰ ن??ری که برای انتشار GTA V برای PC رای دادند می‌توانند بازی را چند ماه دیگر بر روی سیستم‌های خود داشته باشند.

20130826_grand_theft_auto_5_gta_v1.jpg?action=thumb&h=335&w=770

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مبارک باشه!!!!:lol:

لینک به ارسال

به پی سی بازای عزیز تبریک میگم...

نوش جونشون

لینک به ارسال

یه مدت همه تو ک?? ps3 مونده بودن.

لینک به ارسال

من رو ps3 تمومش کردم 86% دیروز format کردم ps3 رو دیگه سیو کار نکرد که نکرد که نکرد :saddd::-_-:

:thumbdn:

لینک به ارسال

رو pc که واویلا من همون تو ps3 اون صحنه های ??وق العاده وحشتناک ..... رو دیدم دیگه جرعت نکردم برم

لینک به ارسال
رو pc که واویلا من همون تو ps3 اون صحنه های ??وق العاده وحشتناک ..... رو دیدم دیگه جرعت نکردم برم

اره بابا اصلا نمیشه جلو بقیه بازی کرد.:gigglesmile:

لینک به ارسال

مگه برا پی سی بیاد، ??رق میکنه؟

لینک به ارسال

نه دوست عزیز هیچ ??رقی نمیکنه .

لینک به ارسال

سلام،

داستان بازی که یکی هست اما گرا??یکش 100 در 100 ??رق میکنه،

ما روی PS3 با گرا??یک Directx 9.0 بازی کردیم اما برای PC با Directx 11.1 به نمایش درمیادکه خیلی قویتر-پیچیده تر و با کی??یتتر از موتور گرا??یکی PS3 هست ......

لینک به ارسال

مگه نمیگین بهار سال بعدی میلادی . پس میشه 3 ماه دوم نه اول . چون 3 ماه اول زمستانه بعدش بهار !!!!!!! :confused:

لینک به ارسال

دیگه وقتشه راک استار رسمأ اعلام کنه که بازی نسخۀ کامپیوتر هم داره:mellow:

منتظرم ببینم این بازی روی رزلوشن ??ول اچ دی و بالاتر چی در چنته داره

کرایسس 3 که ??وق العاده بود حی?? داستان جالبی نداشت سبکشم تیر اندازی بود

هر چند این بازی چون سبکش جهان آزاد هست گرا??یکش باید پائین تر باشه اما بازم ارزش انتظار واسه نسخۀ پی سی رو داره:619379pjx9hv71jb:

لینک به ارسال

به خدا حال بازی کردن با کنسول بیشتره، حالا یکم گرا??یکش کمتره ولی دردسر نداره.

لینک به ارسال

خوب حالا کی میاد برای کامپیوتر؟

لینک به ارسال
به خدا حال بازی کردن با کنسول بیشتره، حالا یکم گرا??یکش کمتره ولی دردسر نداره.

:blink: پی سی مگه دردسر داره

تازه اگه لب تاپ باشه تو س??ر هم میتونی بازی کنی:lol:

لینک به ارسال
:blink: پی سی مگه دردسر داره

تازه اگه لب تاپ باشه تو س??ر هم میتونی بازی کنی:lol:

نداره؟:blink:

لینک به ارسال
نداره؟:blink:

به نظر من که نداره

البته رو پی سی هائی با سخت ا??زار ضعی?? شاید مشکل ا??ت ??ریم باشه که اون تو کنسول هم هست تا اونجائی که من شنیدم بعضی از کنسول ها واسه اجرای همین بازی جی تی دچار ا??ت ??ریم و هنگ هم میشن

در صورتی که بازی پی سی رو از جای معتبر تهیه کنی مشکلی وجود نداره واسه نصب و بازی کردنش:mellow: اگرم مشکلی باشه معمولأ با نصب چند برنامه و آپدیت کارت گرا??یک و حداکثرش دیگه دانلود چند تا dll مشکل حل میشه

تازه مزیت لب تاپ به کنسول خیلی بیشتر از مزیت پی سی به کنسول هست چون با لب تاپ میشه ر??ت س??ر و اونجا هم بازی کرد اما کنسولای قدرتمندتر معمولأ اینجوری نیستن و ثابتن. اونائی هم که پرتابل هستن از نظر گرا??یک و گیم پلی خیلی خیلی ضعی?? هستن حتی میشه با نصب یک امیولاتور خیلی ساده توی گوشی یازیهاشون رو بازی کرد:gigglesmile:

مثلا پی اس پی رو میشه تو اندروید یا آی او اس بازی کرد

من خودم بازی های رزیدنت ایول 1 2 3 از کنسول پی س وان رو تو گوشی بازی کردم البته همه بازی هاشو امیلاتوری که داشتم ساپورت نمیکرد و بیشترشون رو ارور میداد اما بازی هائی مثل ایول ها و دینو کرایسس 2 و پارازیت ایو 1 2 ........ رو بازی کردم

واسه اطلاعات بیشتر میتونی بری تو یوتیوب و نحوۀ اجرای بازی های کنسول های ضعی?? تر رو توی گوشی ببینی حتی تو گوشی های نوکیا هم میشه بازی کرد بازی هاشونو:619379pjx9hv71jb:

لینک به ارسال

همون لپ تاپی، که میگی ??وقش چقدر دوام باتری داره؟ زیادم باهاش بازی کنی به ??نا میره،

من هم اصلا دوست ندارم تو موبایل تاچ بازی های مخصوص دسته رو بازی کنم، چبرسه به این که قدیمی هم هستن.

لینک به ارسال
همون لپ تاپی، که میگی ??وقش چقدر دوام باتری داره؟ زیادم باهاش بازی کنی به ??نا میره،

من هم اصلا دوست ندارم تو موبایل تاچ بازی های مخصوص دسته رو بازی کنم، چبرسه به این که قدیمی هم هستن.

خب باطریش تموم شه شارژش میکنی دوباره دیگه... گوشی هم باطریش تموم میشه دیگه:mellow:

اینکه زیاد با لب تاپ بازی کنی به ??نا میره یه چیزیه که تو ایران باب شده و میگن:gigglesmile: و هیچ پایه علمی و معتبری نداره!!! من تو سایت تامزهاردور بارها این سوال رو دیدم که تو ??رومش پرسیدن بازی کردن به مدت طولانی واسۀ لب تاپ مضره یا نه!! و پاسخ هم همیشه این بوده در صورتی که گرمای لبتاپ بصورت مناسب د??ع بشه و با شارژ انتهائیه باطری بازی انجام نشه واسۀ لب تاپ هیچ ضرری نداره

لب تاپی که واسه گیم ساخته شده با بازی کردن در صورتی که گرماش کنترل شه به ??نا که نمیره هیچ خیلی هم عالی کار میکنه

تازه میشه با یه مبدل برق با است??اده از برق ماشین با لبتاپ بازی کرد و نیازی به باطری هم نیست اصلأ

??وقش باطریشم تو س??ر اگه تموم شه شب تو هتلی متلی مسا??رخونه ای چیزی شارژش میکنی دیگه :thumbup:

واسه اون قسمت هم که گ??تی من هم اصلا دوست ندارم تو موبایل تاچ بازی های مخصوص دسته رو بازی کنم، چبرسه به این که قدیمی هم هستن این نظر شخصیت هست و قابل احترامه

اما بعضی بازی ها هر چقدر هم قدیمی بشن باز جذابیت دارن مثلأ بازی پکمن که ورژن جدیدش همین چند روز پیش تو سایت واسه دانلود قرار گر??ت

تازه گوشی های جدید همه دارن به این سو میرن که کنترلر یا همون دستۀ پلی استیشن رو ساپورت کنن و بشه کنترلر پلی استیشن رو بهشون وصل کرد و این ات??اق هم ا??تاده تو گوشی های جدید! البته باز هم سلیقۀ شخصی تو قابل احترامه که دوس نداری با کنترلر بازی کنی:619379pjx9hv71jb:

من که کلأ دوس ندارم با گوشی گیم بازی کنم چون خیلی سطح بازی های گوشی هنوز پائینه مگه اینکه بازی آنلاین باشه و از طریق اینترنت یا بلوتوث و لن با دوستات بازی کنی که اینو خیلی دوس دارم بازی هائی مثل چیپ چاپ و کوئادریکس بیلیارد آنلاینش واسه گوشی پیدا میشه و خیلی جذابه وقتی با دوستات بازی میکنی اما بازی های تک ن??ره اه اه دوس ندارم اصلأ :lol:

لینک به ارسال

تبریک به همتون ما که بازی رو تمام کردیم وکی??ش را کردیم :76::76::76: :gigglesmile::gigglesmile:

{ حلا معلوم نیست رو کامبیوتر بعضی ها بیاره یا نه } :thumbup:

لینک به ارسال

لپ تاپ مناسب بازی نیست چون گرا??یک و.. انبورده و خودت میدونی، ظری?? هم هست، در کل نظر من اینه که برای بازی نیست.

ولی لپ تاپ های مخصوص بازی یه چیزی، ولی خب خیلی گرونن نمی ارزه.

الان گوشی های سونی دسته پی اس ساپورت میکنن. ولی به قول خودت سطح بازی های موبایل پایینه و باهات موا??قم، بازی های آنلاین هم خوبن،

مخصوصا 8 ball pool

لینک به ارسال

اره درسته گرا??یکش بالا تره ولی سیستم قوی میخواد:lol:

لینک به ارسال

ایول.چه حالی بده!:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...