رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Ahmad2013

اموزش گریه کردن و خندیدن.......

پست های پیشنهاد شده

ر میشود بدون دلیل هم گریه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر دوستان بدون دلیل نمیشود گریه کرد گریه کردن و خندیدن بدون دلیل امکان پذیر نیست!!??قط برخی ا??راد هسنتد که به دلیل های جسمانی و ??یزیکی بدن انها میتوانند ناخوداگاه اشک خود را سرازیر و ژست گریه به خود بگیرند.طبق امار98/2درصد ا??راد ??قط بوسیله ی احساسات خود میتوانند گریه کنند.بگذریم.حالا چجوری حس گریه کردن بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان برای ابتدا در یک اتاق تنها بنشینید...اصلا نباید سروصدایی باشد...حال که در اتاقی ارام نشستید باید اول یک تصور ناگوار و غم انگیز را در ذهن خود پرورش دهید.مثلا چه تصوری میتواند به راتی حس گریه کردن ادم را برانگیزد؟؟؟؟خیلی معذرت میخوام دوستان ایشالاه که برای هیچ ات??اق نی??ته:چشم های خود را بسته...با خود تصور کنید امروز مادرتان (یا پدر یا خواهر و یا...)وتوانسته اید با او در سر قبرش خلوت کنید.در این هنگام باید سه سوال از خود بپرسید ؟؟؟1-این جا کجاست؟؟؟(سر خاک مادرم.تنها کسی که داشتم تو این دنیا ..2-برای چه من اینجا هستم؟؟؟؟برای اینکه با او خلوت کنم..3-چکار باید بکنم؟؟؟باید گریه کنم.گریه....تصور کنید...تصور کنید..تصوری نزدیک به واقعیت...احساس گناه بکنید که چرا با او بدر??تاری کرده اید...حال سعی کنید بغز را در گلوی خویش احساس کنید و ان را در گلوی خود جمع کنید...با خود به حس و ا??کار خود پر و بال بدهید تا باورتان شود که....اگر بغز در گلویتان جمع شده سعی کنید ان را تخلیه و ??ریاد بزنید و گریه کنید ویا به ارامی اشک بریزید و اگر بغز نکردید باز سعی بکنید به ات??اقات ناگوار قبلا و ات??اقات ناگواری که قرار است رخ بدهد ??کر کنید.دوستان گلم این رو چندین بار امتحان کنید و سعی کنید حتما به نتیجه میرسید...ممکن است با یکبار امتحان نتوانید گریه کنید ولی ناامید نشوید..تلاش کنید...این از گریه کردن حتما نظراتتونوبگید و اگر نتیجه گر??تید و یا اگر نگر??تید خبرم کنید تا کمکتون کنم...

-----------------------------------------------------------

بخندم؟؟؟؟؟؟؟مگه الکی هم میشه بخندی؟؟؟؟اره میشه....

دوستان ??کر میکنم با خوندن روش گریه کردن ب??همید چکار باید بکنید تا بتوانید بخندید؟؟؟

مثل همان گریه کردن ولی با این ت??اوت که باید روبه روی اینه بنشینید....روبه رو اینه بنشینید و میتوانید از هزاران طریق بخندید چند مورد رو مثال میزنم:1-خودتونو و قیا??تونو مسخره کنید حتی اگر زیبا هستید..مثلا با خودتون ??کر کنید:اگر گوش یه جای دیگه و قسمت های مختل?? بدن ؟؟؟!!رو صورت بود چجور قیا??ه ای داشتیم؟؟؟؟؟.2-یه جک را در ذهن بیاورید و شروع به خندیدن طبیعی و باصدای بلند کنید-3-یک ات??اق خنده داری که تو خیابون دیدید رو به خاطر بیارید :مثلا اینکه تو خیابون داشتید راه میر??تید و یکی که با اعتماد به ن??س داشته راه میر??ته با کت و شلوار و به قول خودمون تریپ شخصیت ور داشته بوده داشته قدم برمیداشته که یکد??ه پاش گیر میکنه به یه چیزی و با صورت میخوره زمین(با این که مسخره کردن درست نیست ولی دیگه چاره ای نداریم....دوستان قبل از اینه بخواید بخندید یک بالشت رو جلوی دهنتون بگیرید تا صدا تون دیگران اذیت نکنه و با صدای بلند بصورت غیر طبیعی بخندید و بعد ??ریاد بزنید(با صدای بلند)و بعد شروع به انجام کارهایی که گ??تم بکنید!!!!!

اینم از اموزش گریه کردن و خندیدن هر کس که کمکی اضا??ه خواست و متوجه شد که این تمرین ها نتونسته کمکی بهش بکنه خبر بده تا روش های دیگه رو بهش توضیح بدم.

هنردوستای گلم اگر بچه های خوبی باشید:) و ببینم دوستامون دارن زیاد میشن و نظر میدن براتون حس ها و بازی هایی مثل روش تعجب کردن و عصبانی شدن و پرخاشگری(که همه ماشاللاه بلدن)

و هزاران بازی دیگه رو توی ??یلم ها میبینید و دوست دارید انجام بدید و یاد بگیرید رو براتونم میزارم ??قط به این شرط که نظراتتون زیاد بشه و نظرتونو راجع به مطلب بگیدوهر حس و بازی ای رو که دوست دارید یاد بگیرید رو ??قط بگید تا بزارم براتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...