رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

کاستوم فریمور Rogero v4.50 v1.01 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

آخه من بازی BATTLEFIELD 4 رو از بیرون گر??تم از هارد خارجی با تیک bd اجرا کردم .

بازی خیلی باگ داره و توی مرحله 3 به کلی گیر میکنه . از خودش پرسیدم گ??ت روی 4.46 اینجوریه با 4.50 درست میشه .

حالا من موندم بازیش مشکل داره یا ??قط روی 4.50 اجرا میشه !!!!

نظرتون چیه ؟؟ اگه از سایت شما دانلودش کنم روی همین rebug 4.46 بدون باگ اجرا میشه ؟؟ یا آپدیت رو پیشنهاد میدید ..؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
آخه من بازی BATTLEFIELD 4 رو از بیرون گر??تم از هارد خارجی با تیک bd اجرا کردم .

بازی خیلی باگ داره و توی مرحله 3 به کلی گیر میکنه . از خودش پرسیدم گ??ت روی 4.46 اینجوریه با 4.50 درست میشه .

حالا من موندم بازیش مشکل داره یا ??قط روی 4.50 اجرا میشه !!!!

نظرتون چیه ؟؟ اگه از سایت شما دانلودش کنم روی همین rebug 4.46 بدون باگ اجرا میشه ؟؟ یا آپدیت رو پیشنهاد میدید ..؟

شما بازی رو کپی کنین رو هارد خود کنسول بعد آخرین آپدین بازی رو هم نصب کنبن مکل حل میشه

لینک به ارسال

سلام

من روجرو 4.50 ورژن 1.01 رو نصب کردم

مولتی من اجرا نمیشد حذ?? کردم الان مولتی من ورژن 4.46.01 رو نصب میکنم اجرا نمیشه یه ص??حه سیاه میاد دوباره برمیگرده به ص??حه اول کنسول

باید چیکار کنم ؟ :mellow::mellow:

لینک به ارسال
سلام

من روجرو 4.50 ورژن 1.01 رو نصب کردم

مولتی من اجرا نمیشد حذ?? کردم الان مولتی من ورژن 4.46.01 رو نصب میکنم اجرا نمیشه یه ص??حه سیاه میاد دوباره برمیگرده به ص??حه اول کنسول

باید چیکار کنم ؟ :mellow::mellow:

با سلام شما باید اول ورژن 4.50.00 رو نصب کنین بعد 4.50.02 و بعدش 4.50.04 مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

کی گ??ته روی4.50اجرامیشه منروی4.46.1ریبوگ این بازی و تموم کردم:thumbup:

لینک به ارسال
سلام چه ??رقی بین Link های دانلود هستش

با سلام ??رقی نمیکنه دوست عزیز برای ر??اه کاربران در نظر گر??ته شده ...

لینک به ارسال
سلام چه ??رقی بین Link های دانلود هستش

سلام،

لینک اول سرعت بیشتری نسبت به لینک دوم و سوم داره اما لینک سوم دائمی هست........

لینک به ارسال

لینک مولتی من خرابه.

لط??ا جایگزین کنین.

لینک به ارسال
لینک مولتی من خرابه.

لط??ا جایگزین کنین.

سلام،

عزیز آدرس تاپیک اصلی مولتیمن در پست اول قرار داده شد........

لینک به ارسال

سلام

من آپدیت کردم دستگا رو بعد که مولتیمن رو نصب کردم وقتی میزنم وارد مولتیمن بشه ص??حه سیاه میشه بعد میپره بیرون میره روی ص??حه xmb

لینک به ارسال
سلام

من آپدیت کردم دستگا رو بعد که مولتیمن رو نصب کردم وقتی میزنم وارد مولتیمن بشه ص??حه سیاه میشه بعد میپره بیرون میره روی ص??حه xmb

سلام،

ورژن مولتیمن شما قبل از آپدیت به Rogero 4.50 v1.01 چی بود و بعد از آپدیت چه ورژنی از مولتیمن رو دانلود و نصب کردی؟

این مشکل به خاطر عدم ترتیب در نصب مولتیمن ها بوجود میاد و در بعضی از CFWها هم تا یک ورژن خاص از مولتیمن به راحتی اجرا میشه....

لینک به ارسال
سلام،

ورژن مولتیمن شما قبل از آپدیت به Rogero 4.50 v1.01 چی بود و بعد از آپدیت چه ورژنی از مولتیمن رو دانلود و نصب کردی؟

این مشکل به خاطر عدم ترتیب در نصب مولتیمن ها بوجود میاد و در بعضی از CFWها هم تا یک ورژن خاص از مولتیمن به راحتی اجرا میشه....

ورژم قبلی دستگاه 4.40 بوده مولتیمن هم ??کر کنم همین ورژن بوده مولتیمن 4.50.04 رو نصب کردم اینجوری شد

لینک به ارسال
ورژم قبلی دستگاه 4.40 بوده مولتیمن هم ??کر کنم همین ورژن بوده مولتیمن 4.50.04 رو نصب کردم اینجوری شد

خب دیگه به همین دلیل واردمولتیمن نمیشه چون اگر از انجمن همین سایت دانلود کرده باشی در پست اول به ضرورت نصب بودن ورژن 4.46.01 یا 4.46.02 و یا 4.46.03 روی کنسول اشاره شده.

حالا اشکالی نداره شما به تاپیک زیر مراجعه کن و ورژن 4.46.01 و 4.50.00 رو دانلود کن بعد مولتیمن ??علی رو به طور کامل پاک کرده و ورژن 4.46.01 رو نصب کن اگر مشکلی نیود و تونستی وارد مولتیمن بشی اون موقع ورژن 4.50.00 رو نصب کن.

به همین ترتیب اگر مشکلی نبود ورژن 4.50.01 رو از تاپیکی که آدرس میدم دانلود و نصب کن که به احتمال خیلی زیاد اگر به ترتیبی که گ??تم عمل کنی مشکل برطر?? میشه......

لینک به ارسال
خب دیگه به همین دلیل واردمولتیمن نمیشه چون اگر از انجمن همین سایت دانلود کرده باشی در پست اول به ضرورت نصب بودن ورژن 4.46.01 یا 4.46.02 و یا 4.46.03 روی کنسول اشاره شده.

حالا اشکالی نداره شما به تاپیک زیر مراجعه کن و ورژن 4.46.01 و 4.50.00 رو دانلود کن بعد مولتیمن ??علی رو به طور کامل پاک کرده و ورژن 4.46.01 رو نصب کن اگر مشکلی نیود و تونستی وارد مولتیمن بشی اون موقع ورژن 4.50.00 رو نصب کن.

به همین ترتیب اگر مشکلی نبود ورژن 4.50.01 رو از تاپیکی که آدرس میدم دانلود و نصب کن که به احتمال خیلی زیاد اگر به ترتیبی که گ??تم عمل کنی مشکل برطر?? میشه......

من این کار رو هم کردم نشد ر??تم 4.20full رو گر??تم اون تا لوگوی مولتیمن میاد هنگ میکنه مجبور میشم از دکمه پشت دسگاه خاموش روشنش کنم

لینک به ارسال
من این کار رو هم کردم نشد ر??تم 4.20full رو گر??تم اون تا لوگوی مولتیمن میاد هنگ میکنه مجبور میشم از دکمه پشت دسگاه خاموش روشنش کنم

سلام،

مولتیمنها رو از این انجمن دانلود نکردی درسته؟

چون در پست اول تاپیک مولتیمن روی ترتیب نصب ورژنها تاکید شده.

الآن چه ورژنی از مولتیمن روی کنسولت نصب هست؟

شما دوباره مولتیمن رو پاک کن و اینبار ورژن 4.50.00 رو نصب کن اگر بازهم باز نکرد دوباره پاک کن و ورژن 4.50.01 و اگر بازهم نشد پاکش کن و 4.50.02 رو بریز درصورتیکه بازهم نتونستی مولتیمن رو باز کنی یک یوزر دیگه بساز و کارهایی که گ??تم رو تکرار کن.

اگر بازهم نشد دیگه باید Irismanager رو دانلود و نصب کنی........

لینک به ارسال
سلام،

مولتیمنها رو از این انجمن دانلود نکردی درسته؟

چون در پست اول تاپیک مولتیمن روی ترتیب نصب ورژنها تاکید شده.

الآن چه ورژنی از مولتیمن روی کنسولت نصب هست؟

شما دوباره مولتیمن رو پاک کن و اینبار ورژن 4.50.00 رو نصب کن اگر بازهم باز نکرد دوباره پاک کن و ورژن 4.50.01 و اگر بازهم نشد پاکش کن و 4.50.02 رو بریز درصورتیکه بازهم نتونستی مولتیمن رو باز کنی یک یوزر دیگه بساز و کارهایی که گ??تم رو تکرار کن.

اگر بازهم نشد دیگه باید Irismanager رو دانلود و نصب کنی........

از همینجا گر??تم ??قط دقت به او نوشته نکردم

الان همو 4.20 که میرم توش تا لوگوی مولتیمن میاد هنگ میکنه

باز هم ممنونم

لینک به ارسال
از همینجا گر??تم ??قط دقت به او نوشته نکردم

الان همو 4.20 که میرم توش تا لوگوی مولتیمن میاد هنگ میکنه

باز هم ممنونم

خب پس خودت بی دقتی کردی ،

مهم نیست پیش میاد دیگه.

روی همین 4.20 شما 4.46.01 رو بریز ببین برنامه بالا میاد اگر نشد کارهایی که در پست قبلی گ??تم رو انجام بده امیدوارم درست شه....

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من وقتي به

Rogero CFW 4.50 v1.01 آپديت كردم دو تا ازبازيهام اجرا نميشه يكيش the last of us وديگري uncharted 2 ,3 نمي دونم مشكل كجاست و

وقتي اجرا ميكنم ص??حه سياه ميمونه و دستگاه هنگ ميكنه از روي ديسك بازي اورجينال هم اجرا كردم باز همين عملكرد رو داره نميدونم چكار كنم البته بازي the last of us يك unlucker dlc و آخرين آپديت بازي رو نصب كردم ??كر كردم مشكل از ايناست و پاكشون كردم ولي باز مشكل داره ولي uncharted 2, 3 رو هيچ ??ايل يا آپديتي رو نصب نكردم قبلا با Rogero CFW 4.46 v1.01

اجرا مي كردم ​

لط??ا راهنماييم كنيد

ویرایش شده توسط sefirot2011

لینک به ارسال

تیک bd mirorرو ??عال کنید

لینک به ارسال
تیک bd mirorرو ??عال کنید

اين كار را انجام دادم ولي اجرا نشد لط??ا كمكم كنيد

لینک به ارسال

من بن شدم با 4.46 ریباگ این هم نصب کردم نتونستم وصل شم چرا؟

اون PSIDPATCH 4.46 هم زدم:ohnoes:یک یوزر جدید هم بازی کردم اما همان بعد از تاریخ و اهل کجا هستی مینوسه که بن شدی یا یه چیز دیگه که اولش t داشته بود چیکار کنم؟

هر کی تونست راه حلی بده که جواب داد خدا بهش صواب بده.

لینک به ارسال

سلام من وقتي به

Rogero CFW 4.50 v1.01 آپديت كردم دو تا ازبازيهام اجرا نميشه يكيش the last of us وديگري uncharted 2 ,3 نمي دونم مشكل كجاست و

وقتي اجرا ميكنم ص??حه سياه ميمونه و دستگاه هنگ ميكنه از روي ديسك بازي اورجينال هم اجرا كردم باز همين عملكرد رو داره نميدونم چكار كنم البته بازي the last of us يك unlucker dlc و آخرين آپديت بازي رو نصب كردم ??كر كردم مشكل از ايناست و پاكشون كردم ولي باز مشكل داره ولي uncharted 2, 3 رو هيچ ??ايل يا آپديتي رو نصب نكردم قبلا با Rogero CFW 4.46 v1.01

اجرا مي كردم ​

لط??ا راهنماييم كنيد

راهي هست كه برگردم به

Rogero CFW 4.46 v1.01 ؟

لینک به ارسال

سلام من وقتي به

اجرا مي كردم ​

لط??ا راهنماييم كنيد

لط??ا كمكم كنيد تا بازي را اجرا كنم

لینک به ارسال

سلام

باید در قسمت setting در ص??حه XMB قسمت system setting انتخاب کن

و در آخر گزینه restore default رو انتخاب کن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...