رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

کاستوم فریمور Rogero v4.50 v1.01 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

نصب کردم رو PS3 fat 160gb CECHP04 جواب داد.دمتون گرم.

الانم دارم مولتی من دانلود میکنم تا بنصبم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ??ریمور جدید Rogero CFW 4.55 چطوره کسی نصب کرده مراحل نصبش مثل همین هست ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به ارسال
سلام ??ریمور جدید Rogero CFW 4.55 چطوره کسی نصب کرده مراحل نصبش مثل همین هست ممنون میشم پاسخ بدید

من نصب کردم...بدون هیچ مشکلی.آره مثل همین نصب میشه.خیلی آسون.

??قط مطمئن شو دیسک اوریجینال تو دستگاه نیست.مو??ق باشی.

لینک به ارسال

سلام ممنون از آموزش خوبتون

من زمانی که این ??ریمور نصب کردم دیسک بازی توی دستگاه بود الان نمی دونم باید چیکار کنم

دوبار تا الان ??ریمور نصب کردم بدون دیسک ولی بازم وقتی میخوام بازی رو از روی هارد اجرا کنم بازی دیسک اجرا میشه

اگه ممکنه به من کمک کنید :ohnoes::ohnoes::ohnoes:

لینک به ارسال
سلام ممنون از آموزش خوبتون

من زمانی که این ??ریمور نصب کردم دیسک بازی توی دستگاه بود الان نمی دونم باید چیکار کنم

دوبار تا الان ??ریمور نصب کردم بدون دیسک ولی بازم وقتی میخوام بازی رو از روی هارد اجرا کنم بازی دیسک اجرا میشه

اگه ممکنه به من کمک کنید :ohnoes::ohnoes::ohnoes:

سلام!

آره داداش منم یکبار دیسک اورجینال داخل دستگاه بود آپدیت کردم!(قرمز کرده بودم از ترس که 200 تومنی خرج گذاشتم رو دستم!)

اما خوشبختانه OFW نصب نشده بود و CFW نصب شد!

الان برای شما گزینه Install Package Files میاد؟ اگر میاد دستگاه رو کاستوم ??ریمور هست و خطر ر??ع شده! ;)

اگر هم نه که خرج گذاشتی رو دستت و باید سخت ا??زاری دانگرید کنی!

لینک به ارسال
سلام!

آره داداش منم یکبار دیسک اورجینال داخل دستگاه بود آپدیت کردم!(قرمز کرده بودم از ترس که 200 تومنی خرج گذاشتم رو دستم!)

اما خوشبختانه OFW نصب نشده بود و CFW نصب شد!

الان برای شما گزینه Install Package Files میاد؟ اگر میاد دستگاه رو کاستوم ??ریمور هست و خطر ر??ع شده! ;)

اگر هم نه که خرج گذاشتی رو دستت و باید سخت ا??زاری دانگرید کنی!

الان خوشبختانه install package files توی گزینه ها هست :love:

الان چه راهنمایی میکنی واسه درست شدن دستگاه

چون تا الان یکبار دیگه ??ریمور نصب کردم ولی بازم درست نشده

لینک به ارسال
الان خوشبختانه install package files توی گزینه ها هست :love:

الان چه راهنمایی میکنی واسه درست شدن دستگاه

چون تا الان یکبار دیگه ??ریمور نصب کردم ولی بازم درست نشده

شما یکبار دیگه کاستوم ??یرمور مورد نظر رو از منوی ریکاوری نصب کنید. بعد، دوباره به منوی ریکاوری برید و پایگاه داده ی کنسول رو بازسازی کنید. (Rebuild Database)

لینک به ارسال
شما یکبار دیگه کاستوم ??یرمور مورد نظر رو از منوی ریکاوری نصب کنید. بعد، دوباره به منوی ریکاوری برید و پایگاه داده ی کنسول رو بازسازی کنید. (Rebuild Database)

ممنون از راهنمایتون ??قط یک مسعله که هست من در این زمینه یکم آماتورم و نمیدونم چجوری باید وارد ریکاوری بشم .... یا کاریرو که گ??تید انجام بدم

آموزش خواصی توی انجمن نیست که من از اون کمک بگیرم و انجام بدم

ممنون

لینک به ارسال
ممنون از راهنمایتون ??قط یک مسعله که هست من در این زمینه یکم آماتورم و نمیدونم چجوری باید وارد ریکاوری بشم .... یا کاریرو که گ??تید انجام بدم

آموزش خواصی توی انجمن نیست که من از اون کمک بگیرم و انجام بدم

ممنون

--------------------------------

تو انجمن گ??ته شده!!

دکمه پاور رو چند ثانیه نگه دارید تا صدای یک بوق بیاد و همینطوری نگه دارید تا کنسول خاموش بشه!

وقتی خاموش شد دوباره دکمه پاور رو نگه دارید مثله بالا یک بوق میزنه و همینطوری نگه دارید تا ایند??عه 2 تا بوق پشت سر هم بزنه بعد دکمه رو رها کنید!

منو ریکاوری میاد بالا دسته رو با سیم وصل کنید و از طریق سیستم آپدیت، آپدیت کنید.

??قط اینسری حواستون باشه که دیسک تو دستگاه نباشه!!!!

:biggrin2:

لینک به ارسال
--------------------------------

??قط اینسری حواستون باشه که دیسک تو دستگاه نباشه!!!!

:biggrin2:

ممنون از راهنماییتون

من کارهایی که گ??ته بودید رو انجام دادم ولی بازم درست نشد ... اول از ریکاوری آپدیت کردم بعد از توی خود ریکاوری پایگاه داده دستگاه درست کردم ولی بازم نشد :ohnoes::ohnoes:

راه دیگه ای هست یا نه ؟؟؟!!!

200 ا??تاد گردنمون :biggrin2:

لینک به ارسال

مولتی من نسخه چند رو داری؟

من یک بار به خاطر مولتی من اینطوری شدم!

هر سری هم که بازی رو بزنی وقتی میاد تو XMB هنوزم بازیه دیسک میاد! درسته؟؟؟

--------------

مولتی من رو پاک کن به ??ریمور Rogero 4.55 آپدیت کن و multiMAN 04.53.01 رو نصب کن!

مواظب باش دیسک نباشه تو دستگاه!

لینک به ارسال
مولتی من نسخه چند رو داری؟

من یک بار به خاطر مولتی من اینطوری شدم!

هر سری هم که بازی رو بزنی وقتی میاد تو XMB هنوزم بازیه دیسک میاد! درسته؟؟؟

--------------

مولتی من رو پاک کن به ??ریمور Rogero 4.55 آپدیت کن و multiMAN 04.53.01 رو نصب کن!

مواظب باش دیسک نباشه تو دستگاه!

سلام داداش کارایی رو که گ??تی مو به مو انجام دادم ولی بازم درست نشد

راجرو 4.55 ریختم ، قبلشم مولتی منو پاک کردم بعد همون ورژن که گ??تی ریختم ...... هنوز بازی رو که انتخاب میکنم بازی دیسک در الویت قرار میگیره

بعد یه چیزی هر د??عه که ??ریمور میریزم تا 60% میره بعد دستگاه ریست میشه میاد بالا میگه نصب به اتمام رسید .... ورژن دستگاهم از نظر نوشتاری درسته ...

ربطی به این نداره ... چون ورژن 4.46 که ریختم تا 100% ر??ت ... این چیزی که میگم هم از ریکاوری تست کردم اینجوری بود هم از خود سیستم عامل دستگاه ...:;)):

من که دارم دیگه نا امید میشم :biggrin2:

لینک به ارسال

سلام

آقایون خانوما کمک لط??ا

یکی از آشناهای ما تو خارج از کشور یه دستگاه ps3 خریده جدیدا مدل cech-4201a که نسخه نرم ا??زاریش هم 4.55 هست.

با توجه به اینکه اونجا دانگل و اینجور چیزا یکم (شایدم خیلی) سخت پیدا میشه، لط?? میکنید مراحل ه-ک (کپی خور شدن) این دستگاه رو به صورت ساده برام توضیح بدید.

??کر کنم منظور از کپی خور شدن اینه که بازی های کپی شده (که از اینترنت دانلود شده) رو بتونه اجرا کنه

لینک به ارسال
احمدرضا7 مهمان
سلام

آقایون خانوما کمک لط??ا

یکی از آشناهای ما تو خارج از کشور یه دستگاه ps3 خریده جدیدا مدل cech-4201a که نسخه نرم ا??زاریش هم 4.55 هست.

با توجه به اینکه اونجا دانگل و اینجور چیزا یکم (شایدم خیلی) سخت پیدا میشه، لط?? میکنید مراحل ه-ک (کپی خور شدن) این دستگاه رو به صورت ساده برام توضیح بدید.

??کر کنم منظور از کپی خور شدن اینه که بازی های کپی شده (که از اینترنت دانلود شده) رو بتونه اجرا کنه

اگه دستگاش از این super slim ها باشه کپی خور نمیشه ولی اگه از اون slim های معمولی بود باتوجه به ابدیت دستگاه باید حدود 100 تومان پول بده تا براش دانگرید کنند:thumbup:

ولی باز هم از کسای دیگه سوال کن

لینک به ارسال

کمک کنید لط??ا من وقتی وارد مولتی من میشم ص??حه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد ولی آهنگ میخونه مولتی من 4.50.02 بود و هیچ مشکلی نداشتم که ید??ه اینجوری شد 4.50 و 3.40 هم نصب کردم ولی هیچ ات??اقی نیو??تاد لط??ا کمک کنید همه مولتی من ها هم روجرو بود

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان.

با توجه به اینکه من کاربر تازه وارد هستم.میخواستم به صورت دقیق و جامع کمکم کنید.

البته ذکر کنم که کلیه مطالب مربوط به تاپیک رو خوندم ولی جواب مشکلم رو ندیدم.

یکدستگاه PS3 Slim 160GB از یکی از دوستان گر??تم که اون از طریق اینترنت آپدیت کرده و الان ورژنش 4.25 هستش. این یعنی OFW درسته؟

بعد از طریق نرم ا??زاری که میشه Basic Version رو چک کرد.دیدم که میشه به 3.50 دانگریدش کرد.

حالا سوال اساسی من اینه که آیا میشه از طریق نرم ا??زاری هم دانگرید کرد که پلمپ دستگاه باز نشه؟چون دستگاه ساخت ژاپن.

توی این سایت و جاهای دیگه دیدم که نوشته بودن باید سخت ا??زاری دانگرید بشه؟هزینه هم حدو 60 تومن گ??تن (دانگرید بعد آپدیت)میشه به صورت کامل توضیح بدیدن که چطوری این کارو انجام میدن؟منظورم دانگرید سخت ا??زاری هستش؟

خودم با کسی که تو کار دانگرید بود همه این توضیحات رو دادم و ایشون گ??تن که میتونن به صورت نرم ا??زاری این کارو انجام بدن بدون باز کردن حتی یک پیج!؟

البته اجرت خیلی زیادی خواست حدود 250 تومن که من قبول نکردم.آیا شما اطلاعی از نحوه انجام این کار دارید؟

الان بهترین راه کاری که توصیه میکنید چی هست؟:4:

ویرایش شده توسط psolati1
اشتباه تایپی

لینک به ارسال

اقا این روجر های جدیدو هم بذارید از4.50 به بالا نیست..............

لینک به ارسال

راستی کسی میدونه چجوری میشه بازی هایpsp رو رو ps3 اجرا کرد خواهش می کنم بگید خواهش...:wi.nk::JC_cupidgirl:

لینک به ارسال
اقا این روجر های جدیدو هم بذارید از4.50 به بالا نیست..............

جستجو کنید یا??ت میشه! :88:

ب??رما:

http://forums.p30day.com/t9751.html

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...