رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
jeffmetalic

سوال در مورد شارژ لپ تاپ Apple McBook Pro ME665 With Retina Display

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من McBook Pro ME665 دارم و کارم ادیت هستش , واسه همین بیشتر اوقات مستقیم به برق وصلش میکنم.سوالم اینه که آیا

وقتی که به برق وصله مثل گوشیهای موبایل و بیشتر LapTop های مارک دیگه , McBook همچنان برق مورد نیاز خودش رو از

باتری

میگیره

یا بدون واسطه باتری مستقیم از برق است??اده میکنه. در واقع نگرانی اصلی بنده اینه که با وصل کردن زیاد McBook به برق دارم به باتری

صدمه میزنم یا نه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

در مصر?? باطری حین شارژ شدن هیچ ??رقی بین لپتاپهای موجود وجود نداره به این خاطر که هنوز به اندازه کا??ی باطری خالی نشده و از برق مستقیم شارژ میشه احتمال خرابی باطری هست،

شما بهترین کاری که میتونی انجام بدی این هست که ??علا یک بار بدون است??اه از کابل شارژر اجازه بده تا تمام شارژ باطری لپتاپ خالی شه و بعد شارژش کن،

بعد از شارژ شدن باطری اینباز باطری لپتاپ رو خارج کرده و لپتاپ رو بوسیله یک محا??ظ و کابل شارژر به برق مستقیم(ac) وصل کن تا مشکلی برای باطری پیش نیاد.......

لینک به ارسال

ممنون از اینکه زود جواب دادین. ??قط یه سوال اینکه شما مطمئن هستید که باتری این مدل از McBook رو میتونم بدون درد سر بکنم و مشکلی واسش پیش نمیاد؟ !:mellow:

لینک به ارسال

من برای لپتاپهای دیگه تست کردم و مشکلی وجود نداشت اما باتوجه به اینکه این لپتاپ قوی تا 7 ساعت شارژ نگه میداره پیشنهاد میکنم تا جایی که باطری شارژ داره است??اده کنی و وقتی تموم شد دوباره شارژش کنی،

با این حال اگر باطری این لپتاپ به شکل ساده شبیه مابقی لپتاپها خارج میشه میتونی اینکار رو انجام بدی و احتمال داره مشکلی هم حین است??اده از برق مستقیم به همراه یک محا??ظ برای لپتاپ پیش نیاد........

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...