رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
SON OF SPARTA

تمسخر مایکروسافت توسط اپل در همایش دیروز در سانفرانسیسکو

پست های پیشنهاد شده

تجربه نشان داده است که اپل هر گاه بتواند از حمله یا تمسخر رقبایش در همایش‌هایی، ابایی ندارد. در جریان تازه‌ترین همایش اپل در سان??رانسیسکو هم اپل، دوباره این میل و اشتیاق را نشان داد.۱- اظهارات تیم کوک در مورد تبلت سر??یس مایکروسا??ت:نوع رقابت ما مت??اوت است. آنها گیج هستند، آنها به دنبال نوت‌بوک هستند و حالا تلاش می‌کنند پی‌سی را در بدنه تبلت قرار بدهند و تبلت را در پی‌سی. چه کسی می‌داند که آنها بعدا چه می‌کنند؟ نمی‌توانم به این سؤال پاسخ بدهم، ولی می‌توانم بگویم که ما متمرکز هستیم. Tim-Cook.jpgخب، در این مورد تیم کوک حق دارد. او در قالب این جملات به سرگردان بودن مایکروسا??ت در دوران post-PC اشاره کرده است و گ??ته است که این شرکت هنوز هم از «تبلت» شناخت مناسبی ندارد، به همین خاطر است که ??کر می‌کند می‌تواند با گذاشتن یک پی‌سی در چیزی شبیه یک تبلت، یک تبلت خوب بسازد.سر??یس و سر??یس پرو گجت‌های بدی نیستند، اما راستش بیشتر شبیه یک نوت‌بوک پرتابل خوب هستند تا یک تبلت!در زمینه سیستم عامل هم که ویندوز ۸، عملا نمی‌دانست می‌خواهد به میراث اپل و??ادار بماند یا رابط کاربری مترو، در ویندوز ۸٫۱ هم مایکروسا??ت که کاربران سنتی‌اش را خشمگین می‌دید، دوباره دکمه استارت را بازگرداند.شاید اگر تیم کوک ضرب‌المثل‌های ایرانی را می‌دانست، می‌گ??ت: «کلاغ می‌خواست را ر??تن کبک یاد بگیرد، راه ر??تن خودش را هم ??راموش کرد.»۲- اما چیز مهم‌تر اظهارات کریگ ??دریگی بود که گ??ت دیگر دوره و زمانه هزینه کردن صدها دلار برای خرید سیستم عامل گذشته است. بله! Mavericks -تازه‌ترین نسخه سیستم عامل مک- برای همه کاربران رایگان خواهد بود. نسخه قبل مک یعنی Mountain Lion هم قیمت زیادی نداشت، تنها ۲۰ دلار! Mountain-Lion.jpgآیا با این کار، کسی پیدا می‌شود که ۲۰۰ دلار برای خرید ویندوز هزینه کند؟اپل در واقع با این کار همان راهبرد به‌روزرسانی iOS را در زمینه مک هم اعمال کرده است، یعنی می‌خواهد به مصر??‌کنندگان اعلام کند، اگر یکی از محصولات اپل از مک‌بوک ایر گر??ته تا مک بوک پرو و مک پرو را بخرید، در زمینه سیستم عامل و به‌روز کردنش،‌هیچ مشکلی نخواهید داشت و همه چیز برایتان رایگان خواهد بود.از سوی دیگر اپل می‌خواهد مطمئن شود که کاربرانش، حتما از تازه‌ترین نسخه سیستم عاملش است??اده می‌کنند. در جهت مخال??، مایکروسا??ت مشکلات زیادی دارد، هنوز هم کاربران زیادی ویندوز XP و ویندوز ۷ را دارند و به ویندوز ۸ ارتقا نداده‌اند.البته باید توجه داشت یکی از از ارکان پولسازی مایکروسا??ت، ??روش سیستم عامل است، این شرکت که نمی‌تواند این رکن مالی‌اش را رایگان کند! اما برعکس اپل به لط?? سخت‌ا??زارهای محبوش می‌تواند، سیستم عاملش را هم رایگان کند.

۳- ژوئن امسال سرانجام مایکروسا??ت، آ??یس را برای iOS عرضه کرد، اما شما برای است??اده از آ??یس باید مشترک Office 365 باشید و سالانه مبلغ ۹۹ دلار بپردازید. Office-365.jpgاما حالا اپل با بسته‌های نرم‌ا??زاری iWork و iLife که به‌روز شده‌اند و برای خریداران محصولات جدید اپل، رایگان هم هستند، مجالی برای آ??یس نخواهد گذاشت.منبع: یک پزشک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ها ها ها

اپل هم؟

لینک به ارسال

اپل بذار خودشو مسخره کنه...سر??یس پرو 2 با اون ویندوز 8.1 سرور محصولات اپله

واقعا دیگه بی مزش کردن...اینا دارن سیستم عاملایی که به دست ویندوز ساخته شده رو با ویندوز مقایسه میکنن!!!!!!!

بابا مک 1درصد ویندوز نمیشه... آدم و عالم بش میخندن که مک رو برتر از ویندوز میدونه!!!!

لینک به ارسال
اپل بذار خودشو مسخره کنه...سر??یس پرو 2 با اون ویندوز 8.1 سرور محصولات اپله

واقعا دیگه بی مزش کردن...اینا دارن سیستم عاملایی که به دست ویندوز ساخته شده رو با ویندوز مقایسه میکنن!!!!!!!

بابا مک 1درصد ویندوز نمیشه... آدم و عالم بش میخندن که مک رو برتر از ویندوز میدونه!!!!

سلام. آقا نزن این حر??و ! لازم نیست اشخاصی مثل من و شما بگن کدوم بهتره. شما اگه تو بخش استودیو های معرو?? و غول صدا برداری دنیا یه سرچ کوچولو بزنی میبینی که از چه سخت ا??زار و سیستم عاملی است??اده میکنن(Apple - Mac) , اگه بری تو بخش بزرگترین استودیو های تصویر باز هم با همین صحنه مواجه میشی. حالا اگه میخوای بگی همه ی اونا در اشتباهن یا اینکه نمیدونن Windows چقدر خوبه من دیگه حر??ی ندارم ! ! ! ولی مطمئن باش Mac یه چیزی داره که همه ی پرو??شنال های جهان ازش است??اده میکنن. اگه میخوای بگی که تبلیغات خوب Apple باعث شده از اون است??اده میکنن باید بگم سخت در اشتباهی چون همه میدونیم که تو اون سطح از کار ا??راد ??قط به دنبال بازدهی بالا و سهولت در کار هستن که قطعا با محصولات Apple به دست میارن. Windows واسه ا??رادی که تو خونه از سیستمشون به عنوان MP3 Player و DVD Player است??اده میکنن جواب میده ولی از اون بالا تر تاس?? باره ! سیستم عاملی که موقع Shut Down شدن وقتی چندتا پنجره باز داری اسم پنجره هارو مینویسه و میگه some PROGRAMS needs to be closed (یعنی اینقدر شعور نداره که ??رق بین پنجره و برنامرو ب??همه) به درد MP3 گوش دادن هم نمیخوره.

لینک به ارسال
سلام. آقا نزن این حر??و ! لازم نیست اشخاصی مثل من و شما بگن کدوم بهتره. شما اگه تو بخش استودیو های معرو?? و غول صدا برداری دنیا یه سرچ کوچولو بزنی میبینی که از چه سخت ا??زار و سیستم عاملی است??اده میکنن(Apple - Mac) , اگه بری تو بخش بزرگترین استودیو های تصویر باز هم با همین صحنه مواجه میشی. حالا اگه میخوای بگی همه ی اونا در اشتباهن یا اینکه نمیدونن Windows چقدر خوبه من دیگه حر??ی ندارم ! ! ! ولی مطمئن باش Mac یه چیزی داره که همه ی پرو??شنال های جهان ازش است??اده میکنن. اگه میخوای بگی که تبلیغات خوب Apple باعث شده از اون است??اده میکنن باید بگم سخت در اشتباهی چون همه میدونیم که تو اون سطح از کار ا??راد ??قط به دنبال بازدهی بالا و سهولت در کار هستن که قطعا با محصولات Apple به دست میارن. Windows واسه ا??رادی که تو خونه از سیستمشون به عنوان MP3 Player و DVD Player است??اده میکنن جواب میده ولی از اون بالا تر تاس?? باره ! سیستم عاملی که موقع Shut Down شدن وقتی چندتا پنجره باز داری اسم پنجره هارو مینویسه و میگه some PROGRAMS needs to be closed (یعنی اینقدر شعور نداره که ??رق بین پنجره و برنامرو ب??همه) به درد MP3 گوش دادن هم نمیخوره.

بله ولی عمرا این تبلت ای پد به یر??یس برسه...:lol:کم اورده اپل داره این حر?? رو میزنه ??قط همین که چه شر و وری گ??ت

لینک به ارسال

مساله اينجاست كه اگه استيو جابز مكينتاش رو نميساخت كه بيل گيتس از روش كپي كنه دوست داشتم بدونم الان مايكروسا??ت كجاي تكنولوژي قرار ميگر??ت ! ! خوبه باز ايپد هست كه مايكروسا??ت بتونه از روش كپي كنه و بگه منم هستم وگرنه كه تو اين همه سال ما هيچ نو آوري از مايكرو سا??ت نديديم ولي Apple سرشار از نوآوري ??قط iPod با توجه به خدمتي كه به صنعت موسيقي كرده كا??ي واسه بشريت. كم آوردن و اين حر??ا كه كاره بچه مدرسه اي هاست مساله اينجاست كه Apple هنوز زخميرو كه سر دزديدن سيستم عامل از طر?? مايكروسا??ت خرده ??راموش نكرده كه حقم داره!

لینک به ارسال

نه اپل نه مایکروسا??ت عشق ??قط سونی:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
منو نخندون که حر??ات خنده داره!!!!! مکنتاش در حد خودش خوبه اما اون واسه ویندوز یه نی نی بیش نیس آقاااااااا.....اپل سخت ا??زارش خوبه اما چه ربطی به سیستم عاملش داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان تو دنیا همه کارهای الکترونیکی بدون ویندوز نمیتونن صورت بگیرن

اون مشکلات ویندوز رو خودت داری ظاهرا...من بیش از 1سال هست ویندوز 7 هست و اصلا نه تو خاموش یا روشن شدن مشکلی داشت....راجب سر??یس هم بگم که دهن تیم کوک رو سرویس کرده که اومدن با حر??اشون خودشون رو مسخره کردن.

Just Windows

لینک به ارسال

هنوز حر??م رو سر ماجرای شات داون متوجه نشدین و ??قط چشم بسته رو حر?? خودتون پا ??شاری میکنید. مهم نیست اصلا شما نظرت چیه من ??کر کردم شاید دستی تو کار دارین که کامنت گذاشتین اشتباه از من بود. مساله کلی و ریشه مشکل از اینجاست که عوام علاقه زیادی به این دارن که در مورد چیزایی که اطلاعات ندارن اظهار نظر میکنن.

لینک به ارسال
هنوز حر??م رو سر ماجرای شات داون متوجه نشدین و ??قط چشم بسته رو حر?? خودتون پا ??شاری میکنید. مهم نیست اصلا شما نظرت چیه من ??کر کردم شاید دستی تو کار دارین که کامنت گذاشتین اشتباه از من بود. مساله کلی و ریشه مشکل از اینجاست که عوام علاقه زیادی به این دارن که در مورد چیزایی که اطلاعات ندارن اظهار نظر میکنن.
راجب اون حر??ت بگم که مایکروسا??ت که ویندوز رو ساخته لازم نیس تو این اشکال بگیری چون در واقعا اون پوشه که باز شده تحت برنامه اکسپلورر باز میشه پس در اصل یه برنامس....لازم نیس دور بری start task manager رو که باز کنی تو قسمت processes اگه برنامه explorer رو end کنی میبینی همه دسکتاپ میره و وقتی دوباره تو new task اسم اکسپلورر رو بزنی باز دسکتاب برمیگرده

لینک به ارسال

[h=1]دوست عزیز Explorer.exe برنامه یا Program هستش نه پنجره ای که توش باز میشه. شما که طر??دار Windows هس??هد که باید بهتر بدونین ??ایل های Program در Windows پسوند exe دارن. و اگه اونطور که شما میگید باشه در هنگام Shut Down باید بگه (Some Programs Needs To Be Closed (Explorer.exe نه اینکه داخل اون پرانتز اسم پنجرمو بنویسه. تازه این 1 مثال از هزاران گا?? Windows بود که عرض کردم. زیاد سخت نگیرین , قبول کنین.[/h]

لینک به ارسال

خب راست میگه اپل دیگه! اپل سیستم عاملش رو رایگان میده بعدش ماکرسا??ت 199 دلار می گیره! البته این واسه خارجی هاست ها! برای ما ایرانی ها همه چی رایگانه!

لینک به ارسال

آقا من دیگه چیزی نمیگم چون شما دارید مکنتاش رو با ویندوز مقایسه میکنید و برتر هم میدونید که واقعا خنده داره...جان من بگو مکنتاش چند درصد کار ویندوز رو میتونه انجام بده؟؟؟؟؟من تجربشو داشتم اما شما که میگی آیا ازش است??اده کردی که داری حر??ای ??ضایی میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟

این درسته که اپل آپدیتشو رایگان میده و یه مزیت حساب میشه اما به این معنی نیس که از ویندوز و آ??یس مایکروسا??ت برتره....مایکروسا??ت موقعی که کامپیوتر نداشتیم آ??یس زده بود و بعد چندین سال آ??یس جامعتر از از همه ست و باز دلیلش هم درصد بالای کاربران هست.

لینک به ارسال

بله دوست عزیز من دارم و حر?? میزنم مثل بعضی از دوستان از خودم حر?? در نمیارم. دیگه بحث نکنیم بهتر ظاهرا شما معیاراتون ??رق داره. من کارم به صورت حر??ه ای تصویر برداری و ادیت هستش. واسه کاربری مثل من که به صورت حر??ه ای میخاد با سخت ا??زار و سیستم عاملش کار کنه Apple - Mac یه رویاست که به واقعیت پیوسته. شمارو نمیدونم که از کامپیتر واسه چه کاری است??اده میکنی ولی واسه کار حر??ه ای اگه از Apple است??اده کنید و تجربه کنید محاله بگید ویندوز بهتر بود و این واقعا واسم عجیب که شما این حر?? رو میزنید چون تا دیروز که پست شمارو دیدم تو عمرم ندیده بودم کسی از مایکروسا??ت در مقابل اپل د??اع کنه! ! ! یعنی من تاحالا نشده بود بخوام واسه کسی توضیح بدم چرا Windows آشغاله همه خودشون میدونستن ! ! !

لینک به ارسال
بله دوست عزیز من دارم و حر?? میزنم مثل بعضی از دوستان از خودم حر?? در نمیارم. دیگه بحث نکنیم بهتر ظاهرا شما معیاراتون ??رق داره. من کارم به صورت حر??ه ای تصویر برداری و ادیت هستش. واسه کاربری مثل من که به صورت حر??ه ای میخاد با سخت ا??زار و سیستم عاملش کار کنه Apple - Mac یه رویاست که به واقعیت پیوسته. شمارو نمیدونم که از کامپیتر واسه چه کاری است??اده میکنی ولی واسه کار حر??ه ای اگه از Apple است??اده کنید و تجربه کنید محاله بگید ویندوز بهتر بود و این واقعا واسم عجیب که شما این حر?? رو میزنید چون تا دیروز که پست شمارو دیدم تو عمرم ندیده بودم کسی از مایکروسا??ت در مقابل اپل د??اع کنه! ! ! یعنی من تاحالا نشده بود بخوام واسه کسی توضیح بدم چرا Windows آشغاله همه خودشون میدونستن ! ! !
ویندوز آشغاله؟؟؟؟؟خیلی ببخشیدا تو ساخت ??یلم های هالیودی از نرم ا??زارهای پرقدرت که مخصوص ویندوز هستن است??اده میشه..چند جایی که مستند ??یلما رو میدیدم نشون دادن...من به قدرتمند بودن محصولات اپل آگاهم و ازشون هم است??اده کردم اما سیستم عامل ویندوز خیلی ??راتر از مک هستش عزیزم.

لینک به ارسال

باشه دوست عزیز امیدوارم از حر??ام ناراحت نشده باشین. به هر حال خوشحال شدم از صحبت باهاتون :;-):

لینک به ارسال

سیستم عامل مک طوری هست که در برخورد اول نظر رو جلب نمیکنه ولی وقتی یکم باهاش کار میکنی میبینی چه قدرتی داره :thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...