رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

تاپیک Assassin,s Creed IV Black Flag مخصوص PS3

پست های پیشنهاد شده

بچه ها dlc بازی به اسم freedom cry اومده که 1.4 گیگه و 3 ساعت به کمپین بازی اضا??ه میکنه و شخصیت بازی هم دستیار سیاهپوست شخصیت اصلی بازیه که سالها بعد از ات??اقات بازی رو روایت میکنه که اون سیاهپوسته به assaassins پیوسته.من دانلودش کردم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بچه ها dlc بازی به اسم freedom cry اومده که 1.4 گیگه و 3 ساعت به کمپین بازی اضا??ه میکنه و شخصیت بازی هم دستیار سیاهپوست شخصیت اصلی بازیه که سالها بعد از ات??اقات بازی رو روایت میکنه که اون سیاهپوسته به assaassins پیوسته.من دانلودش کردم.

از کجا گر??تی ؟ میشه لینکشو بزاری ؟

لینک به ارسال
از کجا گر??تی ؟ میشه لینکشو بزاری ؟

اره الان توی یه تاپیک جدا میزارم گه همه ببینن دانلود کنن.

لینک به ارسال

واقعا اين dlc جديده عاليه ( freedom cry ) تو كشتى بودم ادويل ( شخصيت اصلى ) به دستيارش ميگه : كشتى jackdaw و captain Edward kenwey رو ميشناسى ؟

ك?? كردم :kiss: ولى خدايى بهترين سرى assassins creed كه بازى كردم خيلى باهاش حال كردم

لینک به ارسال
مهمان مهمان
خواهش میکنم دوستم ، مشکل من این بود که تو Sequence 12 بازی توی Loading ??ریز میشد .

1. ابیوت و پارام ارجینال نیازی نیست .

2. بازی رو هم از هارد داخلی اجرا کردم .

3. داخل Multiman نیازی به ??عال کردن گزینه ای نیست .

4. بله آیدی بازی من هم همینه که با نصب آپدیت مشکل حل شد .

5. من درحال حاضر روی Rebug 4.46 هستم ، ورژن Multiman هم 4.46 هست . ( بازی رو هم با همینا اجرا کردم )

البته این مشکل رو من با بازی Batman Arkham Origins هم داشتم که با نصب آپدیت مشکل حل شد .

میشه دقیقا مشکلتون رو بگید ؟؟!

عزیز منم دقیقا مشکل شما رو دارم (سیاه شدن ص??حه در سکانس 12) که با آپدیت حل نشد ??ک کنم به خاطر اینه که ??ریمویر دستگاهم 4.50 هست

شاید با دانگرید به 4.46 مشکلم حل بشه

لینک به ارسال

سلام من الان 66% بازی رو ر??تم ، الان ک میخواد بره مرجله ی بعد تو لود میمونه ، یعنی وقتی ک لود میکنه یه ص??حه نشون میده ک ادوارد توشه و حرکت میکنه ، برا من هنگ نمیکنه ولی قمته لودکردنشو رد نمیکنه ک بره مرحله بعد ، میشه کمکم کنید ؟

تو بازی بتمن هم همین مشکل رو دارم اونم وقتی میخوام از در برم تو ، تو لودینگش گیر میکنه ??ریمورم rogero 4.50 هستش

لینک به ارسال
سلام من الان 66% بازی رو ر??تم ، الان ک میخواد بره مرجله ی بعد تو لود میمونه ، یعنی وقتی ک لود میکنه یه ص??حه نشون میده ک ادوارد توشه و حرکت میکنه ، برا من هنگ نمیکنه ولی قمته لودکردنشو رد نمیکنه ک بره مرحله بعد ، میشه کمکم کنید ؟

تو بازی بتمن هم همین مشکل رو دارم اونم وقتی میخوام از در برم تو ، تو لودینگش گیر میکنه ??ریمورم rogero 4.50 هستش

منم این مشکلو داشتم ، آپدیت بازی رو نصب کن برطر?? میشه .

Batman هم به همین روش مشکلت حل میشه .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
منم این مشکلو داشتم ، آپدیت بازی رو نصب کن برطر?? میشه . Batman هم به همین روش مشکلت حل میشه .
من هم برا بتمن هم اساسین آپدیت و دی ال سی هاشونو نصب کرده بودم ، همون اولای بازی نصب کردم , ولی بازم همون جوریه ، شما اپدیتاشونو از کجا گر??تی ؟ ویرایش شده توسط mohammadbakhi

لینک به ارسال
من هم برا بتمن هم اساسین آپدیت و دی ال سی هاشونو نصب کرده بودم ، همون اولای بازی نصب کردم , ولی بازم همون جوریه ، شما اپدیتاشونو از کجا گر??تی ؟

من از همین سایت گر??تم ( تو انجمن ) .

آپدیت ورژن چند رو نصب کردین ؟ آپدیت خودتو پاک کن بعد آخرین ورژن رو نصب کن ، به احتمال خیلی زیاد حل میشه .

لینک به ارسال
مهمان مهمان

کاری که امین جان گ??ت رو اگه انجام بدی مشکلت به احتمال زیاد حل میشه به شرطی که ایبوت و پارام اورجینال بازی رو از قبل کپی نکرده باشی و آی دی بازیت هم حتما باید bles01882 باشه.

لینک به ارسال
من از همین سایت گر??تم ( تو انجمن ) .

آپدیت ورژن چند رو نصب کردین ؟ آپدیت خودتو پاک کن بعد آخرین ورژن رو نصب کن ، به احتمال خیلی زیاد حل میشه .

بازیمو از همین سایت گر??تم ، ایبوتشم عوض نکردم ، dlc ی گلد ک حجمش نزدیک 2 گیگرو هم نصب کردم ولی بازم درست نشد ، مشکل از ??ریمورم نیستش ؟

لینک به ارسال
بازیمو از همین سایت گر??تم ، ایبوتشم عوض نکردم ، dlc ی گلد ک حجمش نزدیک 2 گیگرو هم نصب کردم ولی بازم درست نشد ، مشکل از ??ریمورم نیستش ؟

نه دوستم ، مشکل از ??ریمور نباید باشه ...

میشه Save و Profile خودت رو آپلود کنی ، من ی تست بکنم ؟

لینک به ارسال

save رو میدونم چیه ، profile رو چه چوری آپلود کنم ؟ راستی چه جوری آپلود کنم ؟:biggrin2:

لینک به ارسال
save رو میدونم چیه ، profile رو چه چوری آپلود کنم ؟ راستی چه جوری آپلود کنم ؟:biggrin2:

Save و Profile رو که تو ??لش ریختی ، ??ایل SAVEDATA رو ??شرده کن بعد برو تو ی سایت آپلود ??ایل مثلا PicoFile.com - ???? ?????? ????? ???? ? ???

بعد انتخاب ??ایل رو بزن ، اون ??ایل ??شرده که داخلش Save و Profile هست رو انتخاب کن تا سایت آپلود کنه . بعد هم آدرس آپلود که سایت بهت میده رو بهم بده .

لینک به ارسال
Save و Profile رو که تو ??لش ریختی ، ??ایل SAVEDATA رو ??شرده کن بعد برو تو ی سایت آپلود ??ایل مثلا PicoFile.com - ???? ?????? ????? ???? ? ???

بعد انتخاب ??ایل رو بزن ، اون ??ایل ??شرده که داخلش Save و Profile هست رو انتخاب کن تا سایت آپلود کنه . بعد هم آدرس آپلود که سایت بهت میده رو بهم بده .

profile چی هستش ؟ save رو دارم آپلود میکنم ولی پرو??ایل رو نمیدونم چیه

لینک به ارسال

توی Saved Data Utility کنار Save بازی یک Profile هم هست . بریز تو ??لش و آپلود کن ...

لینک به ارسال
توی Saved Data Utility کنار Save بازی یک Profile هم هست . بریز تو ??لش و آپلود کن ...

سه تا ??ایل بود یکیش پرو??ایله دوتای دیگه سیوه

assassins

لینک به ارسال
سه تا ??ایل بود یکیش پرو??ایله دوتای دیگه سیوه assassins
الان داشتم بازی رو تو هارد میریختم ، الانم داره Game data رو نصب میکنه . یکم طول میکشه ولی همین امشب نتیجه رو میگم اگه آنلاین باشی .توی Sequence چند اینجوری میشد ؟؟بازی رو با دیسک ارجینال اجرا میکردی ؟؟ از هارد داخلی یا خارجی ؟؟ ویرایش شده توسط aminomi

لینک به ارسال
الان داشتم بازی رو تو هارد میریختم ، الانم داره Game data رو نصب میکنه . یکم طول میکشه ولی همین امشب نتیجه رو میگم اگه آنلاین باشی .توی Sequence چند اینجوری میشد ؟؟بازی رو با دیسک ارجینال اجرا میکردی ؟؟ از هارد داخلی یا خارجی ؟؟

نمیدونم چنده ، اخه بازی رو ک اجرا میکنم میزنم ک ادامه ی بازی بیاد گیر میکنه ، چجوری میتونم دی ال سی هایی رو ک ریختم پاک کنم ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
الان داشتم بازی رو تو هارد میریختم ، الانم داره Game data رو نصب میکنه . یکم طول میکشه ولی همین امشب نتیجه رو میگم اگه آنلاین باشی .توی Sequence چند اینجوری میشد ؟؟بازی رو با دیسک ارجینال اجرا میکردی ؟؟ از هارد داخلی یا خارجی ؟؟

احنما ایشون هم مثل من و شما اول سکانس 12 به مشکل برخوردن

اگه با تمام کارهایی که گ??ته شد هنوزم مشکلتون پا برجاست این کاری که میگمو انجام بدی مشکلت حل میشه :

دکمه start (همون دکمه ای که میزنی و بازی متوق?? میشه رو بزن)

بعد Quit و بعد از اون گزینه ی exit to animus رو انتخاب کن

بعد از وارد شدن به محیط آزماشگاه حدود 5 الی 10 دقیقه تو محیط پرسه بزن

و بعد برگرد سر جای اولت و کامپیوتر رو انتخاب کن و وارد انیموس شو

حالا میبینی که ادوارد تو شهره

حالا باید یه شمشیر بخری

بعد از خرید شمشیر توی شهر با چند ن??ر مبارزه کن و بکششون و ??رار کن

حالا برو به سمت علامت تعجبی که تو نقشه نشون داده (یا همون شروع ماموریت) و با یارو که اونجا وایساده صحبت کن تا ماموریت شروع بشه

دوستان شاید باورتون نشه ولی مشکل من با این روش بعد از یه ه??ته حل شد

لینک به ارسال
نمیدونم چنده ، اخه بازی رو ک اجرا میکنم میزنم ک ادامه ی بازی بیاد گیر میکنه ، چجوری میتونم دی ال سی هایی رو ک ریختم پاک کنم ؟

شما ی لط??ی بکن جوابای منو بده ، اونم چشم میگم .

??قط عجله کن ..

لینک به ارسال
شما ی لط??ی بکن جوابای منو بده ، اونم چشم میگم .

??قط عجله کن ..

شماره ی مرحلشو نمیدونم چنده چون ک میزنم ادامه ی بازی رو بیاره توی لود میمونه ولی دقیقا اون مرحله ایه ک اون کاپیتان ریشو ء میمیره ،یه سیدی اورج هم تو دستگاه هست ک همه بازی هارو با اون اجرا میکنمو بازی هم از تو هارد دستگاه اجرا میکنم ، از توی این سایت دان کردم

ویرایش شده توسط mohammadbakhi

لینک به ارسال
احنما ایشون هم مثل من و شما اول سکانس 12 به مشکل برخوردن

اگه با تمام کارهایی که گ??ته شد هنوزم مشکلتون پا برجاست این کاری که میگمو انجام بدی مشکلت حل میشه :

دکمه start (همون دکمه ای که میزنی و بازی متوق?? میشه رو بزن)

بعد Quit و بعد از اون گزینه ی exit to animus رو انتخاب کن

بعد از وارد شدن به محیط آزماشگاه حدود 5 الی 10 دقیقه تو محیط پرسه بزن

و بعد برگرد سر جای اولت و کامپیوتر رو انتخاب کن و وارد انیموس شو

حالا میبینی که ادوارد تو شهره

حالا باید یه شمشیر بخری

بعد از خرید شمشیر توی شهر با چند ن??ر مبارزه کن و بکششون و ??رار کن

حالا برو به سمت علامت تعجبی که تو نقشه نشون داده (یا همون شروع ماموریت) و با یارو که اونجا وایساده صحبت کن تا ماموریت شروع بشه

دوستان شاید باورتون نشه ولی مشکل من با این روش بعد از یه ه??ته حل شد

دوست عزیز اخه وقتی بازی رو اجرا میکنم منوی اوله بازی اونجایی ک زده single و MULTI PLAYER و..... ، میرم تو تک ن??ره و سیوه خودمو انتخاب میکنم ، میره تو لود و همونجوری میمونه ، ادوارده تو لودینگش حرکت میکنه و وارد بازی نمیشه

لینک به ارسال
شماره ی مرحلشو نمیدونم چنده چون ک میزنم ادامه ی بازی رو بیاره توی لود میمونه ولی دقیقا اون مرحله ایه ک اون کاپیتان ریشو ء میمیره ،یه سیدی اورج هم تو دستگاه هست ک همه بازی هارو با اون اجرا میکنمو بازی هم از تو هارد دستگاه اجرا میکنم ، از توی این سایت دان کردم

والا من هر کاری کردم نتونستم Save شمارو اجرا کنم ، انگار با بازی هماهنگ نیست ( نمیشناسه )

اینجور مشکلا که بازی باگ داره یا به اصطلاح ??ریز میشه یا لود نمیکنه با نصب آخرین آپدیت بازی ، مشکل برطر?? میشه . ولی انگار مشکل ??ریمور شماست ، من الان روی rebug 4.46 هستم بازی نیست که اجراش نکنه ( تا الان ) . رو همین ??ریمور با Batlefield 4 ، Batman ، Assassins IV مشکل داشتم که با آپدیت بلا??اصله حل شد .

به نظر من شما به Rebug دانگرید کنی بهتره ، جدیدترین بازی هارو هم اجرا میکنه بدون نقص . ولی بازم خودت میدونی اگه حوصله نداری صبر کن تا ??ردا ی تحقیق بکنم ببینم میتونم این مشکلو رو ??ریمور خودت حل کنیم یا نه !!

لینک به ارسال
والا من هر کاری کردم نتونستم Save شمارو اجرا کنم ، انگار با بازی هماهنگ نیست ( نمیشناسه )

اینجور مشکلا که بازی باگ داره یا به اصطلاح ??ریز میشه یا لود نمیکنه با نصب آخرین آپدیت بازی ، مشکل برطر?? میشه . ولی انگار مشکل ??ریمور شماست ، من الان روی rebug 4.46 هستم بازی نیست که اجراش نکنه ( تا الان ) . رو همین ??ریمور با Batlefield 4 ، Batman ، Assassins IV مشکل داشتم که با آپدیت بلا??اصله حل شد .

به نظر من شما به Rebug دانگرید کنی بهتره ، جدیدترین بازی هارو هم اجرا میکنه بدون نقص . ولی بازم خودت میدونی اگه حوصله نداری صبر کن تا ??ردا ی تحقیق بکنم ببینم میتونم این مشکلو رو ??ریمور خودت حل کنیم یا نه !!

باشه دوسته عزیز همین زمان گذاشتیو دنبال مشکلم بودی کلی ارزش داشت ، تو انجمن جایی هستش ک توضیح بده چ جوری دانگرید کنم بیام رو ریباگ 4.46 ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...