رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile-1199

تاپیک مشکلات بازی batman arkham origins برای pc

پست های پیشنهاد شده

آقا کسی میدونه چطور آنلاین بازی کرد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها چطور باید Engima HQرو حک کنم؟مثل اینکه اسم کسیه که بعد باز شدن در باید باهاش مبارزه کنم

لینک به ارسال

ببخشید می خواستم بدونم باگ و تیک هایی که توی این نسخه ی pc میزنه ??قط واسه منه یا واسه همه هست؟؟ ??کر نمی کنم که مشکل سخت ا??زاری باشه و تمام آپدیت های بازی رو نصب کردمو و از نسخه ی بلک باکس است??اده می کنم.خوشحال میشم جواب بدید

لینک به ارسال
ببخشید می خواستم بدونم باگ و تیک هایی که توی این نسخه ی pc میزنه ??قط واسه منه یا واسه همه هست؟؟ ??کر نمی کنم که مشکل سخت ا??زاری باشه و تمام آپدیت های بازی رو نصب کردمو و از نسخه ی بلک باکس است??اده می کنم.خوشحال میشم جواب بدید

داداش برای همه هست.مشکلی که حل نشده

لینک به ارسال

دوستان سیستم ای ام دی :

• ​Performance improvements
    • Batman: Arkham Origins - improves performance up to 35% with MSAA 8x enabled

• Total War™: Rome 2 - improves performance up to 10%
    • Battlefield 3 - improves performance up to 10%
    • GRID 2 - improves performance up to 8.5%
    • DiRT Showdown - improves performance up to 10%
    • Formula 1™ 2013 - improves performance up to 8%
    • DiRT 3 - improves performance up to 7%
    • Sleeping Dogs - improves performance up to 5%

http://www2.ati.com/drivers/beta/amd_catalyst_13.11_betav9.2.exe

لینک به ارسال

ىجاى از بازی گیر کردممرحله ی آخرشه...باید تو بلک گیت جوکر رو که تو یه کلیسائه دستگیر کنم و اونجا باید یکی از ضربات جوکر رو کانتر کنم ولی تا میام کانتر کنم منو با شیشه میزنه میکشه.بیشتر از 20 مرتبه سعی کردم و هر روشی رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد تورو خدا اگه خودتون نمیدونید از یه ن??ر بپرسید و راهنماییم کنید.ممنون

لینک به ارسال
ىجاى از بازی گیر کردممرحله ی آخرشه...باید تو بلک گیت جوکر رو که تو یه کلیسائه دستگیر کنم و اونجا باید یکی از ضربات جوکر رو کانتر کنم ولی تا میام کانتر کنم منو با شیشه میزنه میکشه.بیشتر از 20 مرتبه سعی کردم و هر روشی رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد تورو خدا اگه خودتون نمیدونید از یه ن??ر بپرسید و راهنماییم کنید.ممنون

منم همین مشکل رو داشتم!!!!

داداش گرا??یک بازی رو تا آخر ببر پایین بعد اون مرحله رو رد کن!!!!!

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام من بازی رو تا اخرش ر??تم توی ماموریت های ??رعی اونجایی که یکی از برج ها رو باید س??ید کنی تو نقشه قرمزه من از یه پنجره میرم توش یه دستگاهی رو هک میکنم بعد پنجره های میله دار میشن تنها راهش کانال ایی که اون بالاست ولی توی کانال نمیره همونجا گیر میکنه برای اینکه از اونجا دربیام باید از اخرین چکپوینت لو کنم ؟

مشکلش چیه کمک کنید ؟

لینک به ارسال

من در اول بازی که یک در راباز می خواهی کنی ولی زیاد باز نمی شود بعد می نویسد که کترل سمت چپ را باw ??شار دهید تا از زیر در رد شوید ولی من هر کار می کنم رد نمی شود راهنمای کنید

ممکن است از کرک بازی باشد

لینک به ارسال

ارور steam_api.dlll چی جوری ر??ع میشه

لینک به ارسال
سلام من بازی رو تا اخرش ر??تم توی ماموریت های ??رعی اونجایی که یکی از برج ها رو باید س??ید کنی تو نقشه قرمزه من از یه پنجره میرم توش یه دستگاهی رو هک میکنم بعد پنجره های میله دار میشن تنها راهش کانال ایی که اون بالاست ولی توی کانال نمیره همونجا گیر میکنه برای اینکه از اونجا دربیام باید از اخرین چکپوینت لو کنم ؟

مشکلش چیه کمک کنید ؟

اخرین اپدیتشو بگیر 180 مگ . مشکل حل میشه

لینک به ارسال

دوستان اوایل بازی یکی از کسایی که باهاش مبارزه میکنه اون یارو با دستکش برقیه. با یه مشت میمیره. یکی میگ??ت این بخاطر باگ بازیه و باید بعد از شکست دادن یارو دستکش برقیشو ازش بگیری. ولی واسه من اینجوری نشد و با یه مشت سقط شد و هیچ دستکشی هم بهم نداد. حالا تو سطح شهر بعضی جاهاش یه موتور برق هایی هست واسه گر??تن ??ایل ها. ایا باید با همون دستکش برقیه این موتور برق ها رو راه انداخت؟ اگه اینطوریه باید چیکار کنم من چون این دستکشارو ندارم.

لینک به ارسال
دوستان اوایل بازی یکی از کسایی که باهاش مبارزه میکنه اون یارو با دستکش برقیه. با یه مشت میمیره. یکی میگ??ت این بخاطر باگ بازیه و باید بعد از شکست دادن یارو دستکش برقیشو ازش بگیری. ولی واسه من اینجوری نشد و با یه مشت سقط شد و هیچ دستکشی هم بهم نداد. حالا تو سطح شهر بعضی جاهاش یه موتور برق هایی هست واسه گر??تن ??ایل ها. ایا باید با همون دستکش برقیه این موتور برق ها رو راه انداخت؟ اگه اینطوریه باید چیکار کنم من چون این دستکشارو ندارم.

سلام،

اون باگ نیست چون در ps3 هم موقع مبارزه خیلی راحت پهنه زمین میشه:76:

شما داستان اصلی بازی رو دنبال کن تا اونجایی که برای بمب گذاری و کشتن بتمن ،ژوکر همه کاراکترای خلا?? رو دوره هم جمع میکنه در پنت هاوس یک هتل،

بعد همین دستکش برقی با ژوکر بحثش میشه و ژوکر صندلیشو با پا هل میدله و از طبقه آخر می??ته و ال??اتحه:gigglesmile: اونوقت شما باید بری بالا سرش و دستکشها رو بگیری که هم واسه اون ژنراتورها و هم واسه مبارزات خیلی کاربرد داره......

لینک به ارسال

چه ها چطور باید Engima HQرو حک کنم؟مثل اینکه اسم کسیه که بعد باز شدن در باید باهاش مبارزه کنم

میخوام حکش کنم اما میگه No entry

لینک به ارسال
ارور steam_api.dlll چی جوری ر??ع میشه

سلام،

یا این ??ایل که در ??ولدر کرک بازی هست رو در محل بازی کپی نکردی یا آنتی ویروس سیستمت این ??ایل رو Quarantine کرده که باید این ??ایل رو Restore کنی یا آنتی ویروس رو Disable کنی و یا برای این ??ایل اعتماد سازی کنی از جانب آنتی ویروس......

لینک به ارسال
چه ها چطور باید Engima HQرو حک کنم؟مثل اینکه اسم کسیه که بعد باز شدن در باید باهاش مبارزه کنم

میخوام حکش کنم اما میگه No entry

سلام،

شما باید تمام Data Pack ها رو پیدا کرده و همه Network Relay ها رو هم نابود کنی تا در آخرای بازی بعد از گر??تن دستکش برقی بتونی اون نتوورک نهایی که در Enigma HQ هست رو خراب کنی و در آخر بازی به کمک آل??رد میتونی وارد اون اتاقی که نمیشد هکش کرد بشی و به شخصیت واقعی Enigma پی بری که اسمش ادوارد نشتون هست.

هیچ مبارزه ای هم در کار نیست..........:electricf:

لینک به ارسال
من در اول بازی که یک در راباز می خواهی کنی ولی زیاد باز نمی شود بعد می نویسد که کترل سمت چپ را باw ??شار دهید تا از زیر در رد شوید ولی من هر کار می کنم رد نمی شود راهنمای کنید

داداش اول باهاش بدو بعد کترل بزن تا سر بخوره

لینک به ارسال

مشکلش چیه کمک کنید ؟

داداش منم همین مشکل رو دارم!!!!مشکل از بازیه!!! هیچ کاری نمیشه کرد!!!!

لینک به ارسال

داداش برو عقب دو کن به سمت در بعد کنترل رو بزن!!!!

لینک به ارسال

نه داداش اونی که بهت گ??ت الکیه!!!!از اون نباید بگیری!!!! تو یه جا دیگه خودش بهت میده!!!!

لینک به ارسال

میخوام حکش کنم اما میگه uh uh uh!No keys no entry با معر??تها کمک!

لینک به ارسال

درود دوستان

توی این بخش من با مشکل مواجه ام

وقتی میرم نزدیک در یا جلوتر بازی Stoped Working میشه

اپدیت های 1و2و3 هم ریختم درست نشد

کمکم کنید

بازی رو هم از سایت دان کردم

index.php?module=thumbnail&file=86302449713925377666.png

لینک به ارسال

اقا اون عکس ص??حه اول مال top2downloadه

لط??ا عوضش کن

لینک به ارسال

بچه ها بعد مرحله سرمین عجایب یا همون الیس به من ادرس نمیده که برم باید چی کار کنم اینجاشو؟

لینک به ارسال

درود دوستان

توی این بخش من با مشکل مواجه ام

وقتی میرم نزدیک در یا جلوتر بازی Stoped Working میشه

اپدیت های 1و2و3 هم ریختم درست نشد

کمکم کنید

بازی رو هم از سایت دان کردم

index.php?module=thumbnail&file=86302449713925377666.png

دوستان مشکل ما راه حل نداره؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...