رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
SON OF SPARTA

تاپیک بازی Battlefield 4 برای PC

پست های پیشنهاد شده

سلام.

بازی اجرا میشه ولی انگار کیبور از کار می??ته و تو همون press enter اول گیر میکنه. اگه کسی میدونه چشه لط??ا کمک کنه:6:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر همگي

05dc2ce226e77a807253cbe76fbf0b45.png

ممنون ميشم كمكم كنيد

بعد از نصب دوتا شورتكات بهم ميده كه هردوشونم ميزنم با اين ارور مواجه ميشم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

من ویندوز 64 بیت 7 دارم

رم 4 با گرا??یک 2گیگ ati

بلک باکس رو دان کردم و آپدیدت و کرک رو هم ریختم

اما وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم ارور میده.دولبار هم نصبش کردم مشکلم حل نشد.

راهنماییییی:ohnoes:

[ATTACH=CONFIG]6194[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام

من 4تا Dvd خریدم، تا بعد از اینکه 4تا Dvd اکسترکت شد تا میام رو Setup کلیک کنم نصب کنم پیغام Black Box Setup has stopped working میده!!

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

من ویندوز 64 بیت 7 دارم

رم 4 با گرا??یک 2گیگ ati

6194-capture-png

دوتا کار می تونی بکنی، یا همین ??ایل رو سرچ کن تو گوگل و دانلود کن و بعد کپی کن تو محل نصبت یا دوباره دایرکت ایکست رو چک کن که حتماً آخرین ورژنش نصب باشه، گرا??یکت رو هم آپدیت کن.

لینک به ارسال

از گوگل ??ایل رو دان کردم و به محل نصب ریختم اما این ارور رو میده

[ATTACH=CONFIG]6195[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

من ویندوز 64 بیت 7 دارم

رم 4 با گرا??یک 2گیگ ati

6194-capture-png

با سلام شما این نرم ا??زار رو دانلود و نصب کنین مشکل حل میشه :

VC Redist Installer

Pass : soft98.ir

لینک به ارسال

دوستان سلام

اهنگ اخر بازی رو هر کی داره بزاره ممنون

main theme

لینک به ارسال

سلام دوستان من وقتی bf4 بازی میکنم بعد از چند دقیقه خارج میشه Battlefied_4_fixed هم دانلود کردم ??ایده ی نداشت:saddd::saddd::sadface::sadface:

لینک به ارسال

من تمام آپدیت ها رو انجام دادم و Directx رو هم نسخه 11 و 12 رو نصب کردم!

آپدیت رو هم نصب کردم، ولی موقع لود شدن ارور پایین رو میده و هنگ میکنه!!

http://insv.netai.net/up/8ae6372cfdc5.jpg

8ae6372cfdc5.jpg

تا حالا 2 بار دانلودش کردم (نزدیک 50 گیگ شد)، باور کنید دیگه اعصابی برام نمونده، اگه کسی راه حلش رو میدونه بهم بگه لط??ا:(

لینک به ارسال

راستی سیستم عاملم هم اینه:

Windows 8, 64 bit

Ram 4 Gig

graphic 1Gig

لینک به ارسال

درود

کسانی که بازی موقع اجرا ارور میده این کارها رو حتما انجام بدن انشاا... درست میشه

اپدیت درایور کارگرا??یک به اخرین ورژن

نصب direct x ورژن ژوئن 2010

نصب برنامه open al

نصب vc+++ از ورژن 2008 تا 2012

نصب درایور ??یزیک

نصب game for windows live

نصب برنامه .net از ورژن3 تا 4.5 (net from work )

نصب درایور کارت صدا اخرین ورژن

نصب برنامه استیم

از بین موارد بالا نصب vc++ و درایورکارت (اخرین ورژن ) open al و دایرکت ایکس از همه مهمتره

در ضمن دوستان ویندوز 8 یه سری مشکلاتی با net. ورژن 4 به پایین داره که ممکنه با درایور کارت گرا??یک نا هماهنگی به وجود بیاره و ارور stop working مربوط به همین هست (احتمال 90 درصد ) میدونم شرکت دایس گ??ته ویندوز 8 ولی ویندوز 8 با درایور کارتها به خاطر net 4.5 مشکل داره

دوستانی که کارت amd دارن حتما درایور 13.10 نسخه رسمی رو نصب کنن (نسخه بتا رو نصب نکنن )

دوستانی هم که کارت جی??ورس دارند سعی کنند اخرین نسخه رسمی درایور کارتشونو نصب کنند

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
خسته نباشی داداش میخوای با این بتل رو بازی کنی؟؟ بیخیال شو تا سیستمت بلایی به سرش نیومده

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی من اخرین نسخه ویندوز 64 بیت سون نصب کردم.با اخرین ورژن کارت گرا??یک.الان دارم مثل بنز رو مد گرا??یک مدیوم بازیش میکنم.حالا ??همیدم اشکال از سخت ا??زار نیست حتی اگه سیستم پایین هم باشه اجرا میشه ??قط باید ویندوز 64 بیت باشه واخرین اپدیت ویندوز که netframework4.5داره ومال ماه می 2013 نصب باشه.درایور کارت گرا??یک هم اخرین اپدیت باشه.حتی رو high هم میشه بازی کرد.البته razer game booster نصب کردم وبازی رو بوست کردم که دیگه اصلا ا??ت ??ریم ندارم

ویرایش شده توسط hamedhamed11

لینک به ارسال
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی من اخرین نسخه ویندوز 64 بیت سون نصب کردم.با اخرین ورژن کارت گرا??یک.الان دارم مثل بنز رو مد گرا??یک مدیوم بازیش میکنم.حالا ??همیدم اشکال از سخت ا??زار نیست حتی اگه سیستم پایین هم باشه اجرا میشه ??قط باید ویندوز 64 بیت باشه واخرین اپدیت ویندوز که netframework4.5داره ومال ماه می 2013 نصب باشه.درایور کارت گرا??یک هم اخرین اپدیت باشه.حتی رو high هم میشه بازی کرد

داداش میتونی دقیق بگی سیستمت چیه؟ بازی رو از کجا دانلود کردی و کلا بگی چه چیزهایی رو نصب کردی؟ من تا حالا از 2 جا دانلود کردم ولی هنوز نتونستم بازی رو بالا بیارم!!

لینک به ارسال

ویندوزت باید 64 بیت باشه واخرین اپدیت ویندوز و کارت گرا??یک نصب کن که برنامه netframework 4.5داشته باشه.برنامه گیم بوستر razer gamebooster که رایگان هم هست از سایتش دانلود کن و نصب کن وبازیتو بوست کن.بعدش با این سیستمی که داری راحت رو high اجرا میشه

لینک به ارسال

خوبbtx86 اجرا میشه.مال منم همین مشکلو داره وبا ایکون bt x86اجرا میشه

لینک به ارسال
ویندوزت باید 64 بیت باشه واخرین اپدیت ویندوز و کارت گرا??یک نصب کن که برنامه netframework 4.5داشته باشه.برنامه گیم بوستر razer gamebooster که رایگان هم هست از سایتش دانلود کن و نصب کن وبازیتو بوست کن.بعدش با این سیستمی که داری راحت رو high اجرا میشه

یعنی نیاز به اون آپدیتی که برا بخود بازی وجود داره نیست؟

راستی بازی رو از کجا دانلود کردی؟ چه نسخه ایه؟ من Skidrow و Reloaded رو گر??تم ولی هیچ کدوم جواب نداد!!

لینک به ارسال

دقیقا همینایی که گ??تی باید انجام داد.دمت گرم.به اضا??ه اینکه بازی رو با برنامه game booster بوست کنی تا قابلیت سیستم بره بالا

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
دقیقا همینایی که گ??تی باید انجام داد.دمت گرم.به اضا??ه اینکه بازی رو با برنامه game booster بوست کنی تا قابلیت سیستم بره بالا

این game booster چی هست؟

چجوری باید این کار رو بکنم؟

راستی جواب سوال قبلم رو ندادی!!

ویرایش شده توسط mohsenfv

لینک به ارسال

بازی رو دانلود نکردم نسخه بلک باکس خریدم ولی ??رقی با دانلود نداره.سیستم:intel core 2 e7500 2.9hz

gpu:nvidia gt240

ram 4gig

.ولی اول کلا ویندوز عوض کردم و ویندوز 64 بیت می 2013 دانلود ونصب کردم.بعدش درایورکارت گرا??یک نسخه331.65نصب کردم.بعدش برنامه scrip enginوwindows game liveنصب کردم وdirect x و c++ نسخه 2005و2008و2010و2012بعدش ??ایلارو تو درایو c اکسترکت کردم تا ارور 00007مربوط به explorerexeنده.بازی نصب شد اپدیتشم ریختم کرکشم کردم.بعدش برنامه razer game booserاز سایتش دانلود کردم که 48 megبود وسیستممو بوست کردم وبازی رو با ایکونbtx86اجرا کردم.ردی?? شد.اپدیت بودن ویندوز و 64 بیت بودن واپدیت کارت گرا??یک از همه مهمتره

لینک به ارسال
این game booster چی هست؟

چجوری باید این کار رو بکنم؟

راستی جواب سوال قبلم رو ندادی!!

game boosterبرنامه ای هستش که برنامه های دیگه ویندوز که در حال اجرا هستن ولی هنگام بازی لازم نیستن مثلا مثل اینترنت دانلود منیجر رو موقتا خاموش میکنه تا تمام ظر??یت cpuو کارت گرا??یک و رم صر?? اجرای بازی بشه.و کلا بازی هنگام اجرا گیر نمیکنه.برنامشو از گوگل سرچ کن.razer game booster

لینک به ارسال

اپدیت خود بازی که لازمه.باگای بازی رو از بین میبره.اونو که بعد اینکه بازی رو نصب کردی باید اجرا و نصبش کنی وبعدش کرک reloadedرو بریزی تو پوشه بازی

لینک به ارسال
یعنی نیاز به اون آپدیتی که برا بخود بازی وجود داره نیست؟

راستی بازی رو از کجا دانلود کردی؟ چه نسخه ایه؟ من Skidrow و Reloaded رو گر??تم ولی هیچ کدوم جواب نداد!!

اپدیت خود بازی که لازمه.باگای بازی رو از بین میبره.اونو که بعد اینکه بازی رو نصب کردی باید اجرا و نصبش کنی وبعدش کرک reloadedرو بریزی تو پوشه بازی

لینک به ارسال
درود

کسانی که بازی موقع اجرا ارور میده این کارها رو حتما انجام بدن انشاا... درست میشه

اپدیت درایور کارگرا??یک به اخرین ورژن

نصب direct x ورژن ژوئن 2010

نصب برنامه open al

نصب vc+++ از ورژن 2008 تا 2012

نصب درایور ??یزیک

نصب game for windows live

نصب برنامه .net از ورژن3 تا 4.5 (net from work )

نصب درایور کارت صدا اخرین ورژن

نصب برنامه استیم

از بین موارد بالا نصب vc++ و درایورکارت (اخرین ورژن ) open al و دایرکت ایکس از همه مهمتره

در ضمن دوستان ویندوز 8 یه سری مشکلاتی با net. ورژن 4 به پایین داره که ممکنه با درایور کارت گرا??یک نا هماهنگی به وجود بیاره و ارور stop working مربوط به همین هست (احتمال 90 درصد ) میدونم شرکت دایس گ??ته ویندوز 8 ولی ویندوز 8 با درایور کارتها به خاطر net 4.5 مشکل داره

دوستانی که کارت amd دارن حتما درایور 13.10 نسخه رسمی رو نصب کنن (نسخه بتا رو نصب نکنن )

دوستانی هم که کارت جی??ورس دارند سعی کنند اخرین نسخه رسمی درایور کارتشونو نصب کنند

دمت گرم گل گ??تی.اگه همه کارایی که گ??تی انجام داده بشه بازی اجرا میشه حتی با سخت ا??زار پایین.البته گیم بوستر هم باید نصب کرد تا سیستم واسه بازی بهینه بشه

لینک به ارسال
من تمام آپدیت ها رو انجام دادم و Directx رو هم نسخه 11 و 12 رو نصب کردم!

آپدیت رو هم نصب کردم، ولی موقع لود شدن ارور پایین رو میده و هنگ میکنه!!

http://insv.netai.net/up/8ae6372cfdc5.jpg

8ae6372cfdc5.jpg

تا حالا 2 بار دانلودش کردم (نزدیک 50 گیگ شد)، باور کنید دیگه اعصابی برام نمونده، اگه کسی راه حلش رو میدونه بهم بگه لط??ا:(

با کدوم ایکون باز میکنیbt4یا bt x86؟باید با bt x86 باز کنی.اگر نشد ارورش رو نبند دوباره رو bt x86 کلیک کن .میدونم گ??تی هنگ میکنه ولی با تسک منیجر بازش کن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...