رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bonvivant

مشکل با نورتون 360

پست های پیشنهاد شده

دوستان قسمت تنظیمات نورتون کجاست (norton360 )

بعضی از ??ایل ها و کرک نرم ا??زارهارو پاک میکنه چه باید کرد ؟؟

خواهشا راهنمایی کنید :crying:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به شما دوست عزیز

راستش من چندین ساله که به همین دلیل اصلأ نورتون نصب نمی کنم. چون برنامه هایی که ما است??اده می کنیم معمولأ از طریق کرک ، پچ و یا سریال نامبر که از طریق کیجن به دست میاد کار میکنن. شرکت مایکروسا??ت به وسیله عقد قرارداد با تعدادی از این شرکتهای تولید کننده مثل نورتون ، بیت د??ندر ، اویرا ، جی دیتا و ... اونها رو ملزم به حذ?? این عوامل از سیستمها کرده . :crying: اینها رو به عنوان مقدمه داشته باش و حالا یه پیشنهاد دارم.

اگه سیستمت خیلی قدیمی نیست ، یعنی یه سیستم نرمال هست بهترین گزینه برات Kaspersky Internet Security 2011 هست. به این دلیل که کرک ها و ... رو حذ?? نمیکنه مگر اینکه واقعأ اون کرک یا پچ مشکل داشته باشه و واقعأ ویروس یا بدا??زار باشه. :;;D:

دوم اینکه بسیار قوی و هوشیاره و حتی وقتی آنلاین هستی تمامی سایتهای مخرب رو در صورت ورود بهت معر??ی میکنه . یعنی اگه شما داری وارد سایتی میشی که مشکل داره ، بهت هشدار میده که این سایت مورد امنیتی داشته و ازت میخواد که وارد اون سایت نشی که شما میتونی قبول کنی و یا با پذیر??تن مسؤولیت عواقبش وارد سایت بشی . :cool:

سوم اینکه یک گزینه بسیار بسیار کاربردی داره و اون اینه که میتونی آپدیتهای نرم ا??زارتو برای خودت ذخیره کنی و زمانی که ویندوز رو تعویض کردی مجبور نیستی مثلأ از 6 ماه پیش آپدیت بگیری . همین آپدیت آ??لاین رو برای آپدیت کردن نرم ا??زار است??اده میکنی . :88:

به حر??های این و اون توجه نکن . چون بر اساس میل شخصی و یا علاقه شخصی به یه نرم ا??زار اظهار نظر میکنن . بعضی ها میگن ناد 32 بزار ولی من 2 بار به خاطر این ناد32 ، 500 گیگ هاردمو خالی کرم تا تونستم ویروسمو پاک کنم. اگه میگن همیشه دنبال key باید براش بگردی ، دردسر داره اینم برات در ادامه جواب دارم که بخونش و متوجه شو.

برای دانلود نرم ا??زار به آدرس زیر برو :

Download Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 CF2 Final - SoftGozar.com

این سایت ، یک سایت بسیار معتبر ، حتی بسیار معتبرتر از سایتهای خارجی . همیشه KEY های بسیار معتبر میزاره که 6 تا 7 ماه سالم کار میکنه و نیازی به

تعویضش نداری . حتی سرور آپدیت کسپرسکی هم در ص??حه اول سایت در سمت راست هست. من الان 5 - 6 ساله که از کسپرسکی است??اده میکنم و واقعأ ازش راضیم.

اگر هم خواستی از آنتی ویروس اوریجینال است??اده کنی به سایت ??????? ??? ?????? ?? ?????? ????? ?????? ? ?????????? ???????? (??????? ??? ???? ???? ? ?????? ?????? ???????? ?????? ????? ??? ????? ??????? ??????? ?????? ??????? ????? ??? ????? ? ...) سری بزن و ??کر میکنم با قیمت 38000 تومن میتونی یه دونه اوریجینالشو بخری و حالشو ببری برای یکسال . یعنی چیزی حدود 3100 تا 3200 تومن در ماه برای امنیت جگرگوشه ات ! درسته ؟ پس ارزششو داره !

اگه باز هم سؤالی در این مورد داشتی به ایمیلم ب??رست تا جوابتو بدم . saied_alizade2006@yahoo.com

مو??ق باشی عزیز

ویرایش شده توسط johny

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...