رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
seyedreza021

مشکل کارت گرافیک nvidia 9500 gt

پست های پیشنهاد شده

سلام کارت گرا??یکه من nvidia 9500 gt آپدیت ۲۸۵ رو که نصب میکنم سیستم هیچ مشکلی پیدا نمیکنه.بعد آپدیت ورژن ۳۰۰ و ۳۳۱(هر کدوم رو که نصب کنم) بعد از ۱۰ دقیقه سیستم هنگ میکنه و باید حتما سیستم رو ریست کنم.نکنه ی جالبش اینه که اگه ده ساعتم بازی کنم (

bf4 و fifa 14 و ...)سیستم هیچیش نمیشه ل

ط??ا کمک کنید,

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام کارت گرا??یکه من nvidia 9500 gt آپدیت ۲۸۵ رو که نصب میکنم سیستم هیچ مشکلی پیدا نمیکنه.بعد آپدیت ورژن ۳۰۰ و ۳۳۱(هر کدوم رو که نصب کنم) بعد از ۱۰ دقیقه سیستم هنگ میکنه و باید حتما سیستم رو ریست کنم.نکنه ی جالبش اینه که اگه ده ساعتم بازی کنم (

ط??ا کمک کنید,

دوست عزیز دقیق نمیدونم که درایور های جدید گرا??یک شما رو پشتیبانی میکنن یا نه ولی من احتمال میدو درایور جدید با گرا??یک شما سازگار نیست آخرین درایور مربوط به گرا??یک خودتون رو از سایت انویدیا و مخصوص گرا??یک خودتون دانلود کنین .

لینک به ارسال
دوست عزیز دقیق نمیدونم که درایور های جدید گرا??یک شما رو پشتیبانی میکنن یا نه ولی من احتمال میدو درایور جدید با گرا??یک شما سازگار نیست آخرین درایور مربوط به گرا??یک خودتون رو از سایت انویدیا و مخصوص گرا??یک خودتون دانلود کنین .

با کارت گرا??یکم سازگاره.نوشته بود خودش(سایت nvidia)

لینک به ارسال

ط??ا کمک کنید,

سلام،

معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که ورژن ??علی با WDDM گرا??یک و ویندوز ??علی سازگار نیست،

آخرین ورژن منتشر شده برای تمام گرا??یکهای NVIDIA ورژن 331.65 هست ،

شما با است??اده از برنامه GPUZ یک عکس از اطلاعات کامل گرا??یک سیستمت بگیر و در همین تاپیک ب??رست تا آخرین درایور منتشر شده مربوط به گرا??یکت رو برای شما ب??رستم.

اگر برنامه بالا مدل کامل گرا??یک و ورژن ??علی درایور نصب شده رو نشون نداد از برنامه CPUZ است??اده کن.

لینک به ارسال

.[ATTACH=CONFIG]6161[/ATTACH]

این درایوری که شما میخواین بذارین با این ورژن 331.65 که تویه سایت خوده انویدیا هست ??رق داره؟

لینک به ارسال
.6161-gpu-z-jpg

این درایوری که شما میخواین بذارین با این ورژن 331.65 که تویه سایت خوده انویدیا هست ??رق داره؟

سلام،

نه عزیز هیچ ??رقی نداره من گ??تم شاید شما به سایت NVIDIA دسترسی نداری میخواستم از سرور NVIDIA باتوجه به نوع ویندوز برای شما لینک مستقیمش رو قرار بدم،

اگر خودت میتونی دانلود کنی که ??قط نوع ویندوزت رو انتخاب کرده و بعد دانلود و نصب کن،

مشکل حل نشه باید ویندوز رو عوض کنی البته اگر این درایور رو برای اجرای بازی Call Of Duty Ghosts میخوای دانلود و نصب کنی تاثیری نداره چون اونطور که من ??همیدم این بازی Directx 11 لازم داره در حالیکه گرا??یک شما Directx 10 هست......

لینک به ارسال

مال من ??رق داره انگار[ATTACH=CONFIG]6163[/ATTACH]

لینک به ارسال

مشکل از ویندوزم نیست.رویه ویندوز 8 و 8.1 و 7 همین جوریه.راه حل دیگه ای بلد نیستین؟

لینک به ارسال
مشکل از ویندوزم نیست.رویه ویندوز 8 و 8.1 و 7 همین جوریه.راه حل دیگه ای بلد نیستین؟

اگر روی همه ورژن 331.65 رو تست کردی و بازهم هنگ میکنه پس یا Adapter گرا??یک به ویندوز شناسایی نمیشه که این یعنی در ورژنهای جدید درایور ??ایلهای DLL لازم برای شناسایی آداپتر گرا??یک سیستم شما از جانب NVIDIA قرار داده نشده البته بعید هم نیست که برای 9500GT که خیلی قدیمی هم هست این ??ایلها رو آپیدت نکرده باشن و در درایورهای جدید موجود نباشن،

با این حال ورژنهای Dotnet3.5 و Microsoft Visual C++ Redistributable 2005-2008-2010 و 2012 مخصوص نوع ویندوزت رو چک کن یعنی برای 32 و 64 بیتی رو اپدیت کن شاید اون مشکل هنگ کردن به قدیمی یا نصب نبودن این پکیجها مربوط باشه....

لینک به ارسال
کسی راه حل دیگه ای نداره؟

سلام این مشکلی که شما داری رو باید روی ورژنهای مختل?? ویندوز تست کنی و اگر روی مثلا 7-8 نوع ویندوز باز هم این مشکل وجود داشت یا :

1.درایور ورژن 331.65 از لحاظ کارکرد با گرا??یک شما سازگار نیست که در ص??حه قبلی هم گ??تم.

2.باید سیستم رو Disassembly کرده و تمام قطعات رو دربیاری و بعد از جایگذاری یا Assembly مجدد یک ویندوز جدید و البته آپدیت شده مطابق نوع cpu سیسمت نصب کنی.

اگر از 32 یا 64 بیتی بودن CPU سیستمت اطلاع نداری برنامه CPZ رو از ص??حه قبلی دانلود و نصب کن و از تمام اطلاعات مربوط به cpu-mainboard و memory عکس گر??ته و در همین تاپیک ب??رست......

لینک به ارسال

ب??رمایید

[ATTACH=CONFIG]6167[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6168[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6169[/ATTACH]

لینک به ارسال
ب??رمایید

6167-131107-001-jpg6168-131107-002-jpg6169-131107-003-jpg

خوب چیپست P31 نشون میده که مادربرد شما DDR2 بوده CPU شما هم 64 بیتی هست.

اما این مادربرد تا 4گیگ از رمهای با FSB 1066 و DDr2 پشتیبانی میکنه که عملا یعنی سیستم 32 بیت نه 64 بیت.

ویندوز ??علی شما 32 بیت هست یا 64 بیت؟

لینک به ارسال
ویندوز ??علی شما 32 بیت هست یا 64 بیت؟

ویندوز ??علیم 32 بیته.

لینک به ارسال
ویندوز ??علیم 32 بیته.

سلام،

خوب یک بار 8.1pro 64-bit یا seven 64-bit بریز و درایور ورژن 331.65 مخصوص ویندوزت رو دانلود و نصب کن شاید درست شده،

درضمن تمام Dotnet3.5 و Microsoft Visual C++ Redistributable 2005-2008-2010 و 2012 رو بعد از نصب ویندوز نصب کن،

اگر دوست داشتی یک بار هم قطعات سیستمت دربیار و دوباره جاگذاری کن من خودم برای یک هارد و گرا??یک قدیمی مشکل شما رو داشتم که با Disassembly و Reassemble قطعات-نصب ویندوز و ریختن درایور جدید مشکلم حل شد.

درصورتیکه توانایی جداساز و مونتاژ قطعات رو با دقت داری این کار رو انجام بده اگر نمیتونی دست به این کار نزن چراکه یک قطعه ای رو میشکنی.

من دیگه راه حلی به نظرم نمیرسه امیدوارم با این راهکارها مشکلت حل بشه اگر نشد منتظر نظر دوستان باش.

مو??ق باشی..........:4:

لینک به ارسال

اگه خواسته باشم سیستم رو ارتقا بدم کدوم قطعش رو عوض کنم بهتره؟(کدوم قطعم از همه پایینتره؟)

لینک به ارسال
اگه خواسته باشم سیستم رو ارتقا بدم کدوم قطعش رو عوض کنم بهتره؟(کدوم قطعم از همه پایینتره؟)

چون تمام قطعات شما مخصوصا CPU و مادربرد قدیمی هستن بهترین کار این هست که مادربرد و CPU رو تعویض کنی و حداقل یک مادربرد DDR3 با سوکت Intel LGA1155 بخری که بتونی از CPUهای Core i3/5/7 است??اده کنی و رم DDR3 گرا??یک DDR3-5 اسمبل کنی.

توضیه میکنم روی این سیستم هیچ خرجی نکن که در جازدنه.

سوال در مورد قطعه و قیمت قطعات Laptop و PC داشتی میتونی در تاپیک زیر مطرح کنی.........

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

لینک به ارسال

اشید اینجا جای پرسیدن قیمت نباشه ولی این سیسنم حدود چند قیمت میخوره و یه سیست خوب حدودا چند درمییاد؟

لینک به ارسال
اشید اینجا جای پرسیدن قیمت نباشه ولی این سیسنم حدود چند قیمت میخوره و یه سیست خوب حدودا چند درمییاد؟

بله اینجا جای پرسیدن قیمت نیست،

اما همین قدر بدون که cpu-مادربردram و گرا??یک شما رو همه ش رو باهم زیر 400 هزارتومن برمیدارن تازه اگر با این قیمت بخرن،

سیستم خوب هم بستکی به این داره که شما چه توقعی از قطعاتت داشته باشی یعنی چه سطحی از کاربری رو داری اگر برای game میخوای سیستم ببندی قیمت ??رق میکنه تا برای یک است??اده معمولی،

هرچقدر بودجه بیشتری داشته باشی طبیعتا قطعات بهتری هم میتونی بخری ولی برای گیم الآن باید حداقل باید 1 میلیون و 550 هزارتومن هزینه کنی که این قیمت حدودی هست و با احتساب یک cpu مثل core i3 3220 برای شما نوشتم.

لط??ا سوالاتت رو در تاپیک*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop* مطرح کن چون با این تاپیک مرتبط نیست.....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...