رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

مایکروسافت:تمام بحث های مربوط به رزولیشن بازی ها زمانی که Xbox One عرضه بشود تمام خواهد شد

پست های پیشنهاد شده

362383.jpg?action=thumb&h=335&w=770

آقای Phil Spencer رئیس تمامی استودیوهای سرگرمی مایکروسا??ت احساس می کنند که مردم نباید زیاد خود را درگیر مباحث ۱۰۸۰/۷۲۰p و همچنین ۳۰/۶۰ بازی ها بکنند.در واقع ایشان از Xbox One د??اع می کنند و گ??ته اند که توجه ها در ابتدای کار نباید بر روی اعداد و ارقام باشد.

آقای ??یل اسپنسر گ??ته اند که تجربه ی شما از بازی مهم است و زمانی که این کنسول نیز عرضه بشود تمام این بحث های مربوط به رزولیشن بازی ها تمام خواهد شد:

بروید و به بازی ها نگاه کنید.بروید و بازی ها را انجام بدهید و به ما بگویید آنها به نظر شما چگونه بوده اند.در حال حاضر گیمرها بازی ها را در اختیار ندارند تا آنها را انجام بدهند.آنها نمی توانند به کلوب های موجود در محل خود بروند و بازی ها را انجام بدهند.بنابراین این مرا متعجب نخواهد کرد که توجه آنها در حال حاضر بر روی این مسائل می باشد.من از کسی برای این صحبت ها انتقاد نمی کنم و در آخر نیز ما بازی ها را انجام می دهیم نه رزولیشن آنها را.

هد?? اصلی ما با Xbox One بازی می باشد.ما یک لاین آپ عالی برای لانچ و ۲۰ بازی در کنار آن را در اختیار داریم.ما ??رنچایزهای بسیار عالی ای را داریم.ما روابط عالی ای را با استودیوهای third-party داریم و سیستمی را ساخته ایم که که شما و سرگرمی های شما را متوجه خواهد شد.من ??کر می کنم که در طول بازه ی زمانی طولانی،امیدواریم که بحث قدرت به پایان برسد و کسانی که تجربه ی عالی ای را بر روی ۳۶۰ داشته اند بر روی X1 نیز این تجربه را کسب کنند.

شما به یک high-end PC که مخصوص بازی می باشد نگاه کنید.اگر شما تنها به رزولیشن و ??ریم ریت اهمیت می دهید پس باید یک Pc Gamer باشید زیرا شما می توانید ۸۰۰$دلار خرج یک کارت گرا??یک بکنید و آن را داخل سیستم خود قرار بدهید.???من آن کار را در آن بازی انجام داده ام.من می توانم آن بازی ها را انجام بدهم.???و من متوجه این صحبت ها می شوم اما این بدین معنی نمی باشد که بهترین گیمرها در آنجا قرار دارند.این بدین معنی نمی شود که این Pc بهترین تجربه ی All In One شما می باشد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مایکروسا??ت نمیخواد شکست رو قبول کنه دنبال اینه که کنسول خودش رو بالاتر از ps4 نشون بده ولی همه گیمرها دونستن که x1 شکست خورده .

لینک به ارسال

اره دیگه میخواد ماست مالیش کنه طر??:gigglesmile:

لینک به ارسال

به نظر من میشه تا حدودی حق داد به مایکروسا??ت

البته اول باید تعصب رو بذارید کنار و یه بار دیگه متن بالا رو بخونین

من موا??قم با حر??ش که میگه اگه تجربۀ بی نظیری از گیم میخواین باید بیاین روی ویندوز مایکروسا??ت و پی سی بالطبع هزینۀ اون هم خیلی بالاس!!

اما کسی که کنسول میخره واسش رزلوشن زیاد مهم نیست بیشتر دنبال ت??ریح و بازی با سخت ا??زار ارزون هست

البته با توجه به اینکه سونی با رزلوشن بالاتر و قیمت 100 دلاری پائینتر کنسولش رو ارائه میده نتیجه میگیریم که ایکس باکس تا اینجا مغلوب شده:gigglesmile:

یادمه اوایل اسم ایکس باکس وان هم ایکس باکس 720 بود اما بعدأ عوضش کردن:76:

کلأ پلی استیشن چند تا مزیت ??وق العاده داره

اول کنترلر یا جوی استیک اون هست که خیلی بهتره

دوم بازی های اختصاصی سونی بهتره حتی گاهی اختصاصی هاش رو دست پی سی میزنه:thumbup:

وزن کمتر

قیمت پائینتر

سخت ا??زار قوی تر

خشگلتر

....

لینک به ارسال
به نظر من میشه تا حدودی حق داد به مایکروسا??ت

البته اول باید تعصب رو بذارید کنار و یه بار دیگه متن بالا رو بخونین

من موا??قم با حر??ش که میگه اگه تجربۀ بی نظیری از گیم میخواین باید بیاین روی ویندوز مایکروسا??ت و پی سی بالطبع هزینۀ اون هم خیلی بالاس!!

اما کسی که کنسول میخره واسش رزلوشن زیاد مهم نیست بیشتر دنبال ت??ریح و بازی با سخت ا??زار ارزون هست

البته با توجه به اینکه سونی با رزلوشن بالاتر و قیمت 100 دلاری پائینتر کنسولش رو ارائه میده نتیجه میگیریم که ایکس باکس تا اینجا مغلوب شده:gigglesmile:

یادمه اوایل اسم ایکس باکس وان هم ایکس باکس 720 بود اما بعدأ عوضش کردن:76:

کلأ پلی استیشن چند تا مزیت ??وق العاده داره

اول کنترلر یا جوی استیک اون هست که خیلی بهتره

دوم بازی های اختصاصی سونی بهتره حتی گاهی اختصاصی هاش رو دست پی سی میزنه:thumbup:

وزن کمتر

قیمت پائینتر

سخت ا??زار قوی تر

خشگلتر

....

مثل خودت خوشگل تره با اون عکسی که گذاشتی:1975:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...