رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

مقایسه کیفیت بصری Call of Duty:Ghosts

پست های پیشنهاد شده

سرانجام وب سایت یوروگیمر در جدیدترین قسمت از سری پست های Face-Off اش اقدام به مقایسه کی??یت دیداری Call of ??Duty:Ghosts میان پلت??رم های PC و PS3 و Xbox 360 و Wii U کرده است. نسخه PC همان نسخه نسل بعدی است و طبیعتا از کی??یت بهتری برخوردار است اما نظر شما در مورد نسخه های مربوط به کنسول های نسل ه??تم چیست؟ کدام یک عملکرد بهتری را داشته اند؟

Capture1-700x297.jpg2-700x297.jpg5-700x303.jpg4-700x305.jpg3-700x302.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این نسخه ps3 خیلی وضعیتش خرابه

لینک به ارسال

اره درسته:gigglesmile:

لینک به ارسال

من شوک شدم ....واقعا درسته من ps3 دارم گرا??ش واقعا ا??تضاح بود نسبت به ایکس باکس

لینک به ارسال
مهمان مهمان

گرا??یک میخوام چه کار اصل کار multiplayaer بود که زیاد مالی نبود اکتیویژن واقعا خراب کرد این سری

لینک به ارسال

این بازی به صورت عمدی با گرا??یک کمتر روی کنسول های PS3 و XBOX360 عرضه شد تا تحریک برای خرید کنسول های جدید بیشتر شه پشت این بازی یه سیاست نادرست وجود داشت وگر نه کنسولی که بازی هایی مثل GOD Of War - Uncharted - The Last Of Us رو داشته اجرای این بازی با قابل قبول رو هم داره من دیگه سراغ این بازی نمیرم .

لینک به ارسال
این بازی به صورت عمدی با گرا??یک کمتر روی کنسول های PS3 و XBOX360 عرضه شد تا تحریک برای خرید کنسول های جدید بیشتر شه پشت این بازی یه سیاست نادرست وجود داشت وگر نه کنسولی که بازی هایی مثل GOD Of War - Uncharted - The Last Of Us رو داشته اجرای این بازی با قابل قبول رو هم داره من دیگه سراغ این بازی نمیرم .
آره راست میگی داداش چون اصلا گرا??یک بازی The Last Of Us از نسخه PC این بازی هم بالاتره...حالا Beyond و GOW جای خود دارند...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...