رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

دانلود بازی های خاطر انگیز ps1

پست های پیشنهاد شده

ninja shadow the darkness (پیشنهاد من به شما 100% دانلود کنید )

6664-ninja-_shadow_of_darkness_-_1998_-_eidos_interactive-jpg

http://23.29.122.58/happyxhJ1ACmlOp13Xhaj/psx/Ninja%20-%20Shadow%20of%20Darkness%20%5BNTSC-U%5D%20%5BSLUS-00435%5D.rar

وای پسر اشکمو در اوردی با این بازی.منو بردی به قدیما.این بازی جزو بازیایی بود که دهنم سرویس شد تا تمومش کردم.خیلی سخت ولی معرکه بود.اگه بازیش نکردین به خدا یه بازی معرکه رو از دست دادین.پسر ??کر کنم من کل بازیای دنیا رو بازی کردم.هر بازی میبینم واسم خاطرس.:laugh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
وای پسر اشکمو در اوردی با این بازی.منو بردی به قدیما.این بازی جزو بازیایی بود که دهنم سرویس شد تا تمومش کردم.خیلی سخت ولی معرکه بود.اگه بازیش نکردین به خدا یه بازی معرکه رو از دست دادین.پسر ??کر کنم من کل بازیای دنیا رو بازی کردم.هر بازی میبینم واسم خاطرس.:laugh:

اره خیلی بازیه جالبی بود مخصوصا وقتی قدرت برق رو میزدی:sig:

شما هم خودت گیمر حر??ه ای هستی ها

لینک به ارسال
اره خیلی بازیه جالبی بود مخصوصا وقتی قدرت برق رو میزدی:sig:

شما هم خودت گیمر حر??ه ای هستی ها

اره راست میگی قدرت برقش یادم ر??ته بود.تمام ص??حه رو اگه درست یادم باشه برق میگر??ت.قسمتهایی که باید هی میپریدی و زیرت دره بود خیلی وحشتناک و استرس اور بود.

اره بابا به خدا من ??قط با گیم بزرگ شدم.بهترین دوستای تمام زندگیم کنسول های عزیزم بودن.مثل اعضای خانوادم کنسولهامو دوست داشتم و دارم.مخصوصا ps3 عزیزمو که ......تو که این بازیای سخت رو بازی کردی بگو ببینم dark souls و demon's souls رو هم بازی کردی یا نه؟راستشو بخوای تنها معیار من برای این که ب??همم یه ن??ر گیمر هاردکور هستش یا نه اینه که یکی از این دوتا رو تموم کرده باشه.چون مطمئن باش کسی که مخصوصا demon's souls رو تموم کرده باشه بقیه ی بازیا براش مثل پشمک هستن.یکی از دسته های ps3 سر بازی demon's souls شکست چون پرتش کردم تو دیوار.

لینک به ارسال
اره راست میگی قدرت برقش یادم ر??ته بود.تمام ص??حه رو اگه درست یادم باشه برق میگر??ت.قسمتهایی که باید هی میپریدی و زیرت دره بود خیلی وحشتناک و استرس اور بود.

اره بابا به خدا من ??قط با گیم بزرگ شدم.بهترین دوستای تمام زندگیم کنسول های عزیزم بودن.مثل اعضای خانوادم کنسولهامو دوست داشتم و دارم.مخصوصا ps3 عزیزمو که ......تو که این بازیای سخت رو بازی کردی بگو ببینم dark souls و demon's souls رو هم بازی کردی یا نه؟راستشو بخوای تنها معیار من برای این که ب??همم یه ن??ر گیمر هاردکور هستش یا نه اینه که یکی از این دوتا رو تموم کرده باشه.چون مطمئن باش کسی که مخصوصا demon's souls رو تموم کرده باشه بقیه ی بازیا براش مثل پشمک هستن.یکی از دسته های ps3 سر بازی demon's souls شکست چون پرتش کردم تو دیوار.

خوب بازی ها رو یادته - درمورد

dark souls و demon's souls هم متاس??انه هیچکدو رو بازی نکردم -من 99% بازی های انحصاری ps3 ‌رو به اخر رسوندم به جز demon's souls

حالا که یه استاد ازشون تعری?? میکنه 100% باید این دو تا رو بازی کنم -در مور دسته ها هم شما خیلی بهتر از منی من سر بازی های کراش ps1 دو تا دسته شکستم (البته وقتی 10 سالم بود!) تازه همین پارسال بود سر بازی pes 2013 کیبرد کامپیوترمو شکستم!!!!!- راستی اگه لینک دانلود بازی های dark souls و demon's souls رو پیدا کردی بده تا ما دانلود کنیم

:5yt82hl_th::love::4::biggrin2:

لینک به ارسال
خوب بازی ها رو یادته - درمورد

dark souls و demon's souls هم متاس??انه هیچکدو رو بازی نکردم -من 99% بازی های انحصاری ps3 ‌رو به اخر رسوندم به جز demon's souls

حالا که یه استاد ازشون تعری?? میکنه 100% باید این دو تا رو بازی کنم -در مور دسته ها هم شما خیلی بهتر از منی من سر بازی های کراش ps1 دو تا دسته شکستم (البته وقتی 10 سالم بود!) تازه همین پارسال بود سر بازی pes 2013 کیبرد کامپیوترمو شکستم!!!!!- راستی اگه لینک دانلود بازی های dark souls و demon's souls رو پیدا کردی بده تا ما دانلود کنیم

:5yt82hl_th::love::4::biggrin2:

خیلی خوشحالم از این که میخوای این دوتارو بازی کنی.چون مطمئنم اگه تمومشون کنی (که حتما میتونی) ازشون به عنوان دوتا از بهترین بازیهای عمرت یاد خواهی کرد.یه چالش واقعی هستن برای هر گیمری.علی جان نسخه ی pc بازی dark souls که ات??اقا کاملترین edition بازی هستش , prepare to die edition نام داره و شامل بازی و تمام دی ال سیهای بازی میشه تو همین سایت قرار داره واسه دانلود.demon's souls رو هم اگه پیدا کردم میگم بهت.??علا همین دارک سولز رو شروع کن ببینم چند مرده حلاجی؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

1.jpg

دانلود دیسک 1

دانلود دیسک 2

این بازی دقیقا مثل بازی دراکولا هستش ولی با کمی تغییرات در بازی که یه امکاناتی بهش اضا??ه شده. با اطمینان میتونم بگم این لینکها تنها لینک های موجود از نسخه انگلیسی این بازی هستش.

ویرایش شده توسط vendor

لینک به ارسال
بازی ??وتبالیستها یا همون Captain Tsubasa

53466-Captain_Tsubasa_J_-_Get_In_The_Tomorrow_(Japan)-3-thumb.jpg

لینک دانلود

خیلی ممنون که کمک دوستان میکنید

لینک به ارسال

بازی نینجا که سخت نبود اصلأ من با یدونه جون تا آخرش میر??تم البته غیر اون مرحله مواد مذابش که دیگه خدائیش خیلی سخت بود

اونجا ??قط میمردم:biggrin2:

لینک به ارسال
بازی نینجا که سخت نبود اصلأ من با یدونه جون تا آخرش میر??تم البته غیر اون مرحله مواد مذابش که دیگه خدائیش خیلی سخت بود

نه جدا همه مراحل سخت بود حالا شما گیمر خوبی بودی:thumbsup: ما که همش میمردیم:vahidrk:

لینک به ارسال
نه جدا همه مراحل سخت بود حالا شما گیمر خوبی بودی:thumbsup: ما که همش میمردیم:vahidrk:

در اصل تو این تاپیک جاش نیست بگم

ولی میگم رمز نمردن تو بازیش در چی بود

یه دونه از دکمه هاش اگه یادت باشه وقتی ??شار میدادی آهسته راه میر??ت و وقتی آهسته میر??ت نمی ا??تادی توی دره

س??ر هم نمیخوردی

??قط کا??ی بود بلا??اصله بعد پریدن او دکمه رو ??شار بدی

دیگه اونجوری 90 درصد پرشات بیمه میشد:biggrin2:

البته نه تا اون حد که یه راست بپری تو دره و زنده بمونی اما حدود نیم سانت جلو یا عقب تر میپریدی قبول میکرد ازت دیگه نمیر??تی پائین دره

لینک به ارسال
در اصل تو این تاپیک جاش نیست بگم

ولی میگم رمز نمردن تو بازیش در چی بود

یه دونه از دکمه هاش اگه یادت باشه وقتی ??شار میدادی آهسته راه میر??ت و وقتی آهسته میر??ت نمی ا??تادی توی دره

س??ر هم نمیخوردی

??قط کا??ی بود بلا??اصله بعد پریدن او دکمه رو ??شار بدی

دیگه اونجوری 90 درصد پرشات بیمه میشد:biggrin2:

البته نه تا اون حد که یه راست بپری تو دره و زنده بمونی اما حدود نیم سانت جلو یا عقب تر میپریدی قبول میکرد ازت دیگه نمیر??تی پائین دره

خوب یادته ها:love:

لینک به ارسال

مبارزه هاش سخت نبود ولی چون تو همه ی مراحل بازی باید از روی پلت??رمها میپریدی و زیرت هم دره بود می??تادی پایین و هی میومد از اول.دوربین بازی هم یکم وقت پرشها اذیت میکرد.من کلی پرت میشدم پایین.

لینک به ارسال

syphone ****** 2

[ATTACH=CONFIG]6765[/ATTACH]

دیسک 1:http://192.211.52.158/happyxhJ1ACmlOp13Xhaj/psx/Syphon%20******%202%20%5BNTSC-U%5D%20%5BDisc1of2%5D%20%5BSCUS-94451%5D.rar

دیسک 2:http://192.211.52.158/happyxhJ1ACmlOp13Xhaj/psx/Syphon%20******%202%20%5BNTSC-U%5D%20%5BDisc2of2%5D%20%5BSCUS-94492%5D.rar

لینک به ارسال

پست اپدیت شد:اندروید اضا??ه ​شدا

لینک به ارسال

دانلود بازی WWF Wrestlemania. این همون کشتی کج معرو?? واسه کنسول جنسیس سگا هستش که واسه پلی استیشن هم پورت شده.

52546-WWF_Wrestlemania_-_The_Arcade_Game_(E)-1-thumb.jpg

با حجم 37 مگ که بعد از اینکه از حال ??شرده در بیارین میشه 128 مگ

لینک دانلود

لینک به ارسال
دانلود بازی WWF Wrestlemania. این همون کشتی کج معرو?? واسه کنسول جنسیس سگا هستش که واسه پلی استیشن هم پورت شده.

52546-WWF_Wrestlemania_-_The_Arcade_Game_(E)-1-thumb.jpg

با حجم 37 مگ که بعد از اینکه از حال ??شرده در بیارین میشه 128 مگ

لینک دانلود

خیلی ممنون همین طور ادامه بده:sig:

لینک به ارسال

این هم Game Shark 5 که روی شبیه ساز هم قابل است??اده هستش.

Game-shark-v.5-500x500.jpg

حجمش بسیار ناچیزه. از ضمیمه دانلود کنید.

لینک به ارسال

علی آقا بازی ps2 میتونی بذاری؟

لینک به ارسال
علی آقا بازی ps2 میتونی بذاری؟

اسم بازی رو بگو

لینک به ارسال

star wars battlefront 2 خیلی باحاله :laugh:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...